FAMILIEBERICHTEN f 50-JARIG JUBILEUM U hebt recht op 'n goed ver zorgde vakantie. Boek daarom bij De C.B.T.B. West-Nederland enkele ervaren full-time medewerkers(sters) een ervaren parttime medewerk (ster) ZATERDAG 24 APRIL 1976 TROUW/KWAR kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10.00-20.00 uur. 29 april zijn, D.V. G. Voorneveld en W. Voorneveld- de Jong 50 jaar getrouwd. Familie de Jong. Receptie van 20-22 uur in „de Wakende Haan" W. v. Abcoudelaan 16. Abcoude. D.V. 4 mei 1976 hopen onze ouders. C. Barnhoorn P. Barnhoorn-Duindam in familiekring de dag te herdenken, dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Er is gelegenheid om onze ouders thuis te feliciteren op zaterdag 1 mei 1976 na 17 uur. Hun dankbare kinderen. Kees Greet Ada Hans Wilma Rotterdam, april 1976 Zwart Janstraat 32b In plaats van kaarten mei 1951 mei 1976 Onze Ouders, de Heer en Mevrouw W. van der Ziel-Van Helden zijn D.V. zondag 2 mei 25 jaar getrouwd. Vrienden en bekenden die hen met dit heuglijke feit willen feliciteren, zijn hartelijk welkom op zaterdagavond 1 mei vanaf 20.00 uur in het zalen centrum van de Ned. Herv. Kerk in Bergschen- hoek. Rottekade 81. Bergschenhoek. Kasper Laurens Jenze Joanneke Met grote dankbaarheid delen wij u mee dat onze Ouders en Grootouders O. Doornenbal E. Doornenbal-van Woudenberg D.V. op 29 april zullen herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid hen te feliciteren zal er zijn op 1 mei van 16-18 uur in de zaal der Geref. kerk aan de Julianalaan te Maartensdijk. Huib - Joyce Gert - Pita Hennie - Ris Otto - Bertha Anneke - Jan Eef - Rien en kleinkinderen N.B.: 29 april geen ontvangst. Maartensdijk. 24 april 1976. Pr. Clauslaan 26. „En het werd gehoord, dat Jezus in huis was" Marcus 2, vers I (oude vert) Dankbaar berichten wij u dat woensdag 5 mei 1976 onze Ouders en Grootouders P. J. van der Burg en W. van der Burg-Sluyter 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij zouden het op prijs stellen indien u met ons deze dag tot een feest zou willen maken en nodigen u daartoe uit voor een receptie op woensdagavond 5 mei a.s. van 8-9.30 uur in Restaurant „Plaswijck", C. N. A. Looslaan 9, te Rotterdam- Hillegersberg. Boskoop: B. Sikma-van der Burg Gerben. Auke en Nienke Hobart. Tasmanië: L. C. Kapinga-van der Burg P. Kapinga Jelle, Sandra en Graham Capelle a/d IJssel: P. J van der Burg J. van der Burg-Slinger Wietske en Peter Krimpen a/d IJssel: J- P- van der Burg A. van der Burg- Hoppezak José, Marian en Saskia Rotterdam, april 1976. Njeuwe Kerkstraat 80a. Jacobus Willem Oosthoek en Margaretha Oosthoek-de Jong Badhuisstraat 8 te Bergambacht, mogen geden ken. Gode dankbaar voor de rijke zegeningen hen geschonken, dat zij op 29 april 1926 in het huwelijk traden. Gaarne geven zij gelegenheid tot gelukwensen met hun Gouden Jubileum d.v. op woensdag 28 april 1976 in gebouw ..de Schakel". Schoolstraat 24 te Bergambacht, des avonds van half acht tot half tien. Op zaterdag 1 mei a.s. hopen D.V. onze ouders en groot ouders G. Gritter J. H. Gritter-Oosterveen de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Er is op deze dag gelegenheid hen met dit heugelijke feit te feliciteren van 16.30-18.00 uur in hotel Homan; Sta tionsstraat 3 te Hoogeveen. Hoogeveen, Boekweitlaan 15. De kinderen en kleinkinderen. Voor al uw goede gaven Heer, Zij U de dank en eer D.V., 30 april, hopen wij ons 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Gr. Mulder A. Mulder-Moes Bruges 8, Dwingeloo. Receptie van 2.30 tot 5.30 uur in de Vogelsangh te Dwin geloo. „Hem zij de glorie, want Hij die overwon zal nooit verlaten wat Zijn hand begon" Met vreugde en dankbaarheid mogen wij u mededelen dat onze Ouders en Grootouders Cornells de Gelder en Elisabeth de Gelder-Slootweg D.V. op 6 mei a.s. de dag willen herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Onze wens is dat hun levensavond nog een gezegende en fijne tijd mag zijn. Wij willen u gelegenheid geven hen uw gelukwensen aan te bieden op donderdag 6 mei 1976 van 16.30 tot 18.00 uur in de Ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk te Hazerswoude. Dorpsstraat 183c. A. Slootweg-de Gelder J. Slootweg S. van Vliet-de Gelder A. van Vliet N. de Gelder J. de Gelder-Zandstra Ph. de Gelder A. de Gelder-Eikelenboom J. de Gelder E. J. de Gelder-Slappendel G. de Gelder M. G. G. de Gelder-Uitdenbogert C. E. van Vliet-de Gelder J. N. H. van Vliet K. D. de Gelder C. de Gelder-van Aalst en kleinkinderen Hazerswoude, april 1976 Lindelaan 15 Ook voor ons onver wacht heeft de Here uit onze familiekring weg genomen onze lieve Broer en Oom Lammert Harm Hut in de leeftijd van 74 jaar. J. A. Speelman- Hut G. Ch. Hut P. L. Hut H. Hut-Baak C. Hut neven en nichten 's-Gravenhage 17 april 1976 God riep mijn lieve Man Evert Wamsteeker geboren 30 december 1902 Hij heeft geloofd dat in dit moeilijk leven de Heer zijn weg en wo ning had bereid en dat zijn naam staat in Gods boek geschreven voor hoger heerlijk heid. M. Wamsteeker- Tuinsma Varsseveld, Wilhelmi- nalaan 7 De begrafenis heeft plaats gehad 22 april. Heden nam de Heer ge heel onverwacht tot Zich, mijn lieve man, onze vader en opa Lammert Harm Hut eerder gehuwd met Johanna de Boer in de leeftijd van 74 jaar 's-Gravenhage: A. J. Zeldenrijk Groesbeek: J. A. Hut Rijswijk: W. N. Hut C. D. Nijdam Karin, Robert, Martijn 's-Gravenhage, 17 april 1976 Ampèrestraat 5 De teraardebestelling heeft inmiddels plaats gehad. Hut- Hut- Wij brachten onze Vriend Evert Wamsteeker op 22 april naar zijn laatste rustplaats Koos en Willem van Midwoud Nel en Han Heezen Bep en Jaap van de Hul Cor en Arie van Driel Fien en Jo Satter Op 2e Paasdag werd geheel onverwacht, door Go{l uit onze fami liekring opgenomen, onze geliefde Zuster en Schoonzuster Jacoba v.d. Pol echtgenote van J. Kroon, op de leeftijd van 76 jaar. Psalm 42 1 (onber.) Arnhem: G. v.d. Pol-Gon D. Gon Apeldoorn: W. v.d. Pol Otterlo: D. Vonhof M. Vonhof- Pasman Hillegom: G. Korsuize- Vonhof J. Korsuize Arnhem: Groen v. Prinstererstraat 30. De Heere nam zeer plotseling uit ons midden weg, mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader, Grootvader en Oom Jan Moll eerder gehuwd geweest met Pietertje Vos op de leeftijd van 81 jaren. „Al ging ik ook door een dal der schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij; Uw stok en Uw staf die vertroosten mij." Ps. 23:4 De Bilt: J. H. Moll-Braam Gouda: j. j Moll J. Moll-Severijn Zuidzande: p. Moll C J Moll-Luyk Kleinkinderen neven en nichten. De Bilt, 23 april 1976 Abraham Kuyperweg 33. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Soestdijkseweg 265 Z. te Bilthoven. Condoleantie- bezoek maandag van 19-20 uur aan de rouwkamer. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 27 april om 14.30 uur in de Opstandingskerk. Ie Brandenburgerweg te De Bilt, waarna de teraar debestelling zal plaatshebben op de algemene be graafplaats „Brandenburg", gelegen naast de kerk." Na de begrafenis eveneens gelegenheid tot condo leren in de Opstandingskerk. Gezang 221 3: In Uw hoede zijn wij wél geborgen, en schoon eerlang 't oog ons breek, open gaat het op de grote morgen na deez' aardse lijdensweek. Welk een dag ter ruste zal dat wezen, als we onsterflijk, uit de dood verrezen knielen voor Uw dankaltaar! Amen, Jezus, maak het waar! In Jezus ontslapen, mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Hendrik Post echtgenoot van E. Ridder, op de leeftijd van 74 jaar. Weesp: E. Post-Ridder Jeannette de Jong-Post Leon de Jong Caroline Weesp, 23 april 1976 Achtergracht 83 Liever geen bloemen De dienst des Woords zal worden gehouden woensdag 28 april a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk aan de Hoogstraat te Weesp. waarna tegen 14.30 uur de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats „Karspelhof", Utrechtseweg te Weesp. Enige kennisgeving) Vervuld van diepe droefheid geven wij kennis van het sterven van onze lieve Henk Max, zijn hond stierf aan zijn zij. Amsterdam. 18 april 1976 Watteaustraat 54 bvn. E. H. Nagel J. W. Nagel-Bogaards Nelly Adriaan en Klaske Ernst De crematie heeft in stilte plaatsgehad. Gij hebt ons Gode gekocht door Uw bloed. Heden behaagde het de Heere in Zijn heerlijkheid op te nemen onze zeer geliefde man, vader, groot vader, broer, zwager en oom Pieter Sneep Predikant van de Chr. Geref. Kerk te Driebergen, op de leeftijd van 59 jaar. Gelijk een duif door 't zilverwit en 't goud, dat op haar veed'ren zit. Bij 't licht der zonnestralen Ver boven and're voog'len pronkt Zult gij, door 't Godd'lijk oog belonkt, Weêr met uw schoonheid pralen. Driebergen: N. J. Sneep- Nieuwstraten Barendrecht: J. H. Sneep Den Haag: C. A. Sneep J. Sneep-Oorbeek Wijk bij Duurstede: A. Hoefnagel-Sneep K. Hoefnagel Nelleké Zeist: N. J. Sneep-H. J. v. d. Wilt Driebergen: P. G. Sneep en verdere familie Driebergen, 22 april 1976. Burgemeesterpark 6. Gelegenheid tot condoleren zaterdag, 24 april, a.s. Burgemeesterpark 6 van 15.00 tot 16.30 en van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden maandag 26 april 1976 om 14.00 uur in de Chr. Geref. Kerk aan de Oranjelaan te Driebergen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de nieuwe algemene be graafplaats te Driebergen om 15.15 uur. Geen bloemen. Geen toespraken. „En nu. wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 8 Bedroefd om zijn heengaan maar dankbaar voor alles wat de Here ons in hem gegeven heeft, geven wij U kennis dat op 23 april 1976 overleed onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Jouke Wiebenga op de leeftijd van 92 jaar. Rotterdam: R. van Winden-Wiebenga L. van Winden Rotterdam: H. Wiebenga A. Wiebenga-Hordijk Krimpen a/d IJssel: C. Wiebenga M. Wiebenga-Schoneveld 's-Hertogenbosch: A. Hordijk-Wiebenga J. Hordijk Eelderwolde: J. Kruijer-Wiebenga J. Kruijer Berkel en Rodenrijs: C. van der Kaaden- Wiebenga G. van den Kaaden Klein- en achterkleinkinderen Berkel en Rodenrijs. „Hergerborch", Raadhuislaan 7. Corr.-adres: Mevr. R. van Winden-Wiebenga, Fakkelgras 33, Rotterdam-3014. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 26 april om 1.30 uur in het kerkelijk centrum „De Ark" aan de Oranjestraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om circa 2.30 uur op de algemene bêgraafplaats. Psalm 73 12 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn, U al mijn liefde waardig schatten, wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten! Gij zult mij leiden door Uw raad, O God, mijn heil, mijn toeverlaat, en mij. hiertoe door U bereid, opnemen in Uw heerlijkheid. In vol vertrouwen in zijn Heer en Heiland is ontslapen mijn innig geliefde Man, onze dierbare Vader en Opa Arie van Leeuwen op de leeftijd van 67 jaar. Doorn: T. van Leeuwen van Vliet Scherpenzeel: Piet en Anita Martijn. Petronel Bleiswijk: Barra en Klaas Marcel, Mariëtte Doorn: Hans en Marion Bartje Kesteren: Marrie en Henk Zeist: Corrie Doorn, 23 april 1976. Parklaan 5. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis vindt plaats op dinsdag 27 april 1976 op de nieuwe begraafplaats (Arnhemsebovenweg) te Doorn om 13.45 uur. Vertrek vanaf de Gereformeerde kerk om 13.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden in de Gere formeerde kerk aan de Kampweg te Doorn, welke aanvangt om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Joh. 14:1-4 Gelovig door de Kracht van Boven heeft God na een zeer ernstig lijden, Zijn kind, onze lieve Broer, Zwager en Oom in eeuwige heerlijkheid tot Zich opgenomen op 67-jarige leeftijd Arie van Leeuwen echtgenoot van T. van Leeuwen-van Vliet Lisse: W. de Wit Kamerik: P. van Leeuwen G. van Leeuwen van Steenbergen Oude Wetering: G- Roeloffs- van Leeuwen A. Roeloffs Kamerik: M de Groot- van Leeuwen Bunnik: p- Hoogendoorn- van Leeuwen J. Hoogendoorn Nunspeet: J- van Leeuwen G. van Leeuwen van Vliet Hattem: D- van Leeuwen T. van Leeuwen- Splinter Neven en nichten Doorn, 23 april 1976 Heden heeft de Hemelse Vader in Zijn goedheid thuisgehaald en voor veel lijden gespaard onze Zwager en Oom Arie van Leeuwen geliefde echtgenoot van T. van Leeuwen-van Vliet, op de leeftijd van 67 jaar. Zevenhoven: C. van Baren-van Vliet Barendrecht: A. de Gier-van Vliet W. de Gier Zevenhoven: A. van Vliet C. van Vliet-van Berkel neven en nichten Doorn, 23 april 1976. De Heere heeft op 18 april na een kortstondige ziekte uit ons midden weggenomen onze geliefde Moeder en Grootmoeder Metje Weda weduwe van Cornelis Vermeulen in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam: H. Vermeulen Ridderkerk, „de Riederborgh" Correspondentieadres: Rijksstraatweg 164, Rijsoord De begrafenis heeft plaats gehad donderdag 22 april te Ridderkerk. Heden nam God tot Zich, voor ons nog onverwacht onze lieve zorgzame Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Maartje Dijkshoorn weduwe van Jan Bijl in de ouderdom van 84 jaar. „De dood joeg haar geen angst meer aan Want alles was voor haar voldaan!" M. Neleman-Bijl C. Neleman M. de Vrij-Bijl Jac. de Vrij J. M. den Hoed-Bijl A. W. den Hoed Klein- en Achterkleinkinderen Rotterdam, 22 april 1976 Juliana van Stolberglaan 66 Korrespondentie-adres: C. Neleman, Wollef oppen- weg 57 a. Zevenhuizen Z.H. Liever geen bloemen. Gelegenheid tot bezoek en condoleren aan het woonhuis, maandagmiddag van 2.30-4 uur en maandagavond van 7.30-9 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdag 27 april op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gemeente te Rotterdam-Hillegersberg, Kerkdreef 2. Vertrek vanaf het voonhuis om 1.30 uur. Aankomst in de Hilltgondakerk om 2 uur. Heden nam de Here tot Zich onze Zwager en Oom Klaas Bos echtgenoot van Roefien Janssen in de ouderdom van 78 jaar. Assen: M. Janssen A. A. Janssen-Hajes Schoonoord: J. Janssens J. Janssens-Janssen Nijkerk: R. Slaa-Janssén Neven en Nichten Smilde, 22 april 1976. Door de overstelpende hoeveelheid bewijzen van mede leven, na het overlijden van mijn Man, onze Vader en Grootvader Johannes Hendrikus Donner is het ons niet mogelijk u persoonlijk te antwoorden. Daarom betuigen wij u op deze wijze onze hartelijke dank. Familie Donner. Apeldoorn, april 1976. Linge 6. ve vormingscentrum "de drieklank' uitg. v.d. gereformeerde HMh stichting vormingswerk in de noordelijke provincies een aantal zomerweken met o. film, ekskursies, informatie, gesprekken en ontspanning. 5 -10 juli: PAS 65 7 voor mensen van 60 jaar en ot - hoe ervaren we het ouder den zelf? - wat betekent het maatschaj lijkwelke plaats hebben oudi in de samenleving? - ontmoeting met jongeren - informatie over organisatii verenigingen ten behoeve ouderen. 19-24 juli: PAS 65 voor mensen van 60 jaar en ou zie ook nadere gegevens de w van 5 - 10 iuli. 26-31 juli: SAMENLEVEN ZAL ONS ZORG ZIJN voor mensen van 30 - 50 jaar der vaste levenspartnes. - hoe ervaren we het er voor te staan? - hoe stelt de samenleving genover ons op (familie, ken sen, werk, wetgeving)? - hoe geven wij vorm aan i^i zorg voor de samenleving? 9 -14 augustus: MET KONFLIKTEN LEVEN voor belangstellenden van 25 jaar. - spelen er konflikten in samenleving en ook bij onsz - kun je leren met konflikten oi gaan, deze te hanteren? Folders en verdere informatie verkrijgbaar bij: Vormingscentrum "De Drieklank", Hoofdweg Paterswolde. Tel. 05907 - 27 00. 50 jaar - üs. i t er "alle I iving ziel 2 "SCHRIFT en GETUIGENIS" Zondag 25 april 1976 5uur Oosterkerk, Maliebaan, Utrecht Ds. K.Kramer te Urk Daar het door de vele bewijzen van belangstelling na het overlijden van onze Broer, Zwager, Oom.en Neef Pieter Cornelis Anker voor ons haast ondoenlijk is u allen persoonlijk te bedan ken betuigen wij u op deze wijze onze hartelijke dank. Uit aller naam: A. Jacobi-Anker Woubrugge, april 1976. Hartelijk dank voor het me deleven na het overlijden van mijn Man Evert Gouman De vele blijken van belang stelling zijn de familie en mij een troost geweest. J. C. Gouman-de Vries en de Familie Middelburg, april 1976. Langeviele 65. STUDEER GEZELLIG, STUDEER INTERN VRAAG DAAROM INLICHTINGEN OVER M.B.O.-OPLEIDINGEN AAN DE CHRISTELIJKE HERMINE SCHOOtl TE ZETTEN. EEN CHRISTELIJKE SCHOOL VOOR H.N.O. Vooropleiding voor Hoger Beroepsonderwijs (VHB jaar): geeft evenals Havo toelating tot het H.B.O. Kinderverzorging/Jeugdverzorging (Kv/Jv - 3 j; i leidt op voor het begeleiden van kinderen. K en O. spelleiding en kreatieve vakken spelen in opleiding een grote rol. Inasopleidïng - nieuwe stijl (2 jaar): een opleiding kennis en vaardigheidsniveau wordt verhoogd, bi maatschappelijke vorming verdiept en de oriëntatie ty0( gezondheidssector uitgebreid. jgj De Vormingsklas (1 jaar): een algemene oriëntatii maatschappelijk, huishoudelijk, medisch en kre gebied. ar C.H.S. - Zetten Steenbeekstraat 7 Telefoon (08880) 1858. In de periode van 25 april t/m 16 mei wordt van de in GEREFORMEERDE KERK van BERGEN (1^ gevierd. Oud-leden en andere belangstellen jp worden uitgenodigd dit feest mee te maken. jubileumboekje en programma kunnen zij aan gen bij J. Coehoorn, Lage Weidtje 6, Bergen Tel. (02208) 3412. un VANDAAG voor 11 uur opgegeven en MORGEN geplaatst kan MORGEN al resultaat hebben BEL 020-913456 Perscombinatie renen Telefoon 020-913456 vraagt per 1 augustus 1976 voor zijn hieronder vermelde Christeli Huishoudscholen de volgende leraren of leraressen: NIEUWERKERK a/d IJSSEL Kennis der natuur Lich. oefening Engels 16 lessen 8 lessen 11 lessen WADDINXVEEN Engels volledig roost1 Lich. oefening volledig roostj, z Winkelpraktijk 5 less< Kantoorpraktijk 5 lessff I Machineschrijven 7 lessf® Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk Onderwijs overtuiging dienen. Inlichtingen kunnen verkregen worden bij de schoolleiding: NIEUWERKERK a/d IJSSEL WADDINXVEEN tel. 01803-2597 tel. 01828-2967 Sollicitaties met referentie - adressen te richten aan de Algemi Sekretaris, Zuiderhoutlaan 12 te Haarlem. in PERSCOMBINATIE N.V. (uitgeefster van o.m. de Volkskrant, het Parool en Trouw) Wij zoeken voor de BEDRIJFSKANTINE op korte termijn De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00 uu 16.00 uur. Op zaterdag, 1 x per 4 weken van 07.00 uur tot 12 uur. die van maandag tot en met vrijdag tussen 16.00 uur en 20.30 alleen in de kantine werkzaam moet zijn. De werkzaamheden in de kantine bestaan uit het rondbrengen serveren van koffie en thee, het gereedmaken en verstrekken lunches en dranken in de kantine en het schoonhouden van de keuk Met vakantie-afspraken kan rekening worden gehouden. Sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van Perscombil A/ V., t.a.v. S. Enters, Wibautstraat 131. Amsterdam. Bellen mag natuurlijk ook. Dit is het nummer: 914400, toestel 611

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8