c i een leid(st)er bejaardenzorg Konsultatie adjunkt-directeur (m/v) groepsleider staffunctionaris (m/v) personeelszaken en opleidingen Trouw üGrmlngswerk werkende |Gngen=n SOCIAAL PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE maatschappelijk werkers 11! LTERDAG 24 APRIL 1976 TROUW/KWARTET 29 maatschappelijke dienstverlening ijssel-vechtdelta interlevensbeschouwelijke stichting werkzaam op het gebied van gezinsverzorging, bejaardenhulp en maatschappelijk werk Het werkgebied van de stichting omvat de gemeenten Zwolle, Kampen. IJsselmuiden. Hasselt en Zwartsluis, totaal ca. 120.000 inwoners In de gezins- en bejaardenverzorging zijn 25 leidsters werkzaam, samen met een teamleider/coordinator voor de organisatie en een functionaris belast met de werkbegeleiding. Wij zoeken ter completering een met de volgende taken: Voorbereiding en uitvoering van het PERSONEELSBELEID, waarbij wer ving en selectie een belangrijk onderdeel vormen. Inventariseren van het opleidingsniveau van het personeel en het uitwer ken en coördineren van beleidsplannen voor vorming en bijscholing van de ongeveer 600 verzorgsters en helpsters. •- Sociale Academie - personeelswerk of daarmede gelijk te stellen oplei ding. Kunnen werken in teamverband - Zo mogelijk ervaring in een soortgelijke functie Geboden wordt: - Salaris volgens COAM-regelmg Opname in RGGM pensioenfonds. Voor informatie kunt u te'echt bij de _staffunctior.ar.ssen gezins- en bejs aenverzorging en bij de directie, tel. 05200-31240 Sollicitatiebrieven bipnen 14 dagen te ncnten aan ce o recteur van de sT» ting drs A Morreau. Rhijnv.s Feithlaan 96 te Zwolle Per 1 augustus ontstaat in onze behandelingsaf deling een vacature voor een ervaren orthopedagoog (mnl. vrl.) (doctoraal of M.O.-B. Orthopedagogiek). De vrouw of man, die deze funktie ambieert, dient bereid en in staat te zijn om samen met de paviljoensleiding en de groepsteams de voor waarden te scheppen voor een verantwoofd pedagogisch klimaat, waarin de bewoonsters van de leefgroepen optimaal kunnen funktioneren, terwijl hij/zij de voortdurende veranderingspro cessen, die daarmede gepaard gaan moet begeleiden. Salariëring geschiedt, afhankelijk van ervaring, op basis van schaal 130 of 148 B.B.R.A. Het Reglement Arbeidsvoorwaarden voor de Kinder bescherming is van toepassing. Gegadigden kunnen hun sollicitatie of verzoeken om inlichtingen richten aan het direktie-sekreta- riaat van de Heldringstichtingen. T.n.v. het Orthopedagogisch Centrum Ottho Gerhard Heldring. De gevulde Algemene instelling Maatschappelijke Dienstverlening Friesland-West (Bolswaard-Hennaarderadeel-Wonseradeel-Blauwhuis) Spinnekop 8 - Witmarsum. tel.: 05175-615 zoekt op korte termijn (rayon Bolswaard e.o.) Taak: - behandelen hulpaanvragen - begeleiden leefeenheden en gezinshelpsters - werken in teamverband en in samenwerking met staffunctiona rissen Vereist: diploma S.A./H.B.O./M.B.O.-S../N. akte wonen in het werk gebied van de stichting rijbewijs en auto Gewenst: minimum leeftijd 25 jaar ervaring in de welzijnszorg goede kontaktuele eigenschappen administratieve/organisatorische kwaliteiten. .v.m. bovengenoemde gevulde algemeenheid en de huidige personeelS- samenstelling gaat onze voorkeur uit naar. sollicitanten met een christelijke levensovertuiging. Geboden: rechtspos, regeling en salaris C.O.A.M. (voorzover subsidia bel). Medewerking met betrekking tot huisvesting. Informaties te verkrijgen bij één der staffunctionarissen mevr. A.C Schrama/mevr. T.F. Salverda. Sollicitaties te richten binnen 10 dagen aan de direkteur - dhr. A. Bijlsma. PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM Stichting voor sociale dienstverlening te Amersfoort en omgeving In verband met de uitbreiding der werkzaamheden zoeken wij een ervaren leidster gezinsverzorging die op korte termijn het team wil komen versterken. De voorkeur gaat uit naar een kollega van pro?, chr. levensovertui ging, met goede kontaktuele eigenschappen en in het bezit van een diploma Sociale Akademie, H.S.A., M.S.A., N XII, N XIX of N XX. Bekendheid met vormingswerk strekt tot aanbeveling. Salariëring en rechtspositie volgens de COAM-regeling Telefonische inlichtingen bij voorkeur tussen 9.00 en 10.00 uur, worden gaarne verstrekt door de staffunktionaris, de heer Hummel, tel. 033-10441. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direkteur, Bergstraat 29, Amersfoort. STICHTING VOOR GEESTELIJKE VOLKSGEZONDHEID IN N.H. In verband met het vertrek van het huidige teamlid (s.p.v.) van de sociaal psychiatrische dienst wordt door de staf van deze dienst in het distrikt Waterland, standplaats Purmerend, gevraagd een Dit distrikt omvat een landelijk gebied met deels overloopfunktie (Purmerend). een eigen karakter kwa bevolking: dorp deels stedelijk. Behalve het „eigen s.p.d.-werk" komt samenwerking met huisartsen en maatschappelijk werk op gang; gestreefd wordt naar samenwer king in de konsultatieve sfeer. In het s.p.d.-team wordt op basis van gelijkwaardigheid samenge werkt door thans full-time: 2 s.p.v.'s 1 maatschappelijk werkster 1 administrateur part-time:! psycholoog (gedragstherapeut) 1 arts 1 psychiater Het gebied is verdeeld in verschillende rayons. Het is de bedoeling dat na een inwerkperiode de nieuwe kracht onder begeleiding van, het team een rayon krijgt toegewezen met daarnaast eventuele specialistische taken. Vereist: opleiding s.p.v. oude of nieuwe stijl. Gewenst: initiatief en zelfvertrouwen. Salarisregeling volgens de normen van het rijk. Benoeming ge schiedt als ambtenaar in de zin van de Algemeen burgerlijke pensioenwet. Inlichtingen bij mr. J. Podt of mw. J. van Ammers: tel. 02990-23958. Sollicitaties te richten aan de direktie van bovengenoemde stich ting, postbus 39 te Limmen, onder letter 2 SPV/PMD Medisch kinderhuis "Koningin Juliana" te Egmond aan Zee, Zuiderstraat 8 voor zo spoedig mogelijk zoeken wij: enkele enthousiaste groepsleid(st)ers - voor een groep, bestaande uit maximaal negen kinde ren per unit - de kinderen worden opgenomen op medische en psycho sociale indicatie - in die tijd wordt een zo goed mogelijke begeleiding en behandeling gegeven, zodat terugplaatsing naar huis weer verantwoord is - elke unit heeft een team vast leid(st)ers Vereisten: - op pedagogisch verantwoorde wijze kunnen omgaan met een groep kinderen in teamverband kunnen werken - opleiding Kinderbescherming A en/of B, KV/JV, kleuterakte of M.B.O.-iw. - protestants christelijke levensovertuiging - minimum leeftijd 20 jaar; onder 20 jaar is het onnodig te reflekteren V enige ervaring is gewenst. voor nadere informatie en sollicitatie kan men zich wenden tot Mej. J.G. de Groot, verpleegkundig direktrice, medisch kinderhuis "Koningin Juliana", Zuiderstraat 8 te Egmond aan Zee, tel. 02206-2544. VERENIGING PRO JUVENTUTE DEN HAAG hulpverlening aan jongeren en ouders (ad- viesburo gezinsvoogdij, voogdij), zoekt voor zo spoedig mogelijk voor de afdeling gezinsvoogdij. Gezien de samenstelling van de staf, gaat de voorkeur uit naar mnl. medewerkers. Salaris volgens rijksregeling. Diploma Sociale Academie vereist. Inlichtingen bij kollega's of direkteur. Tel. (070)46 9345. Sollicitaties te richten aan Ver Pro Juventute, Swee- linckplein 6. postbus 9389 Den Haag, onder vermelding van: sollicitatie. Elke vrijdag in De Landelijke Organisatie Vormingswerk Werkende Jongeren (LOVWJ) houdt zich bezig met belangenbehartiging, vertegenwoordiging en begeleiding van ruim 180 vormingsinstituten. Bij de organisatie werken ongeveer 70 mensen. In het streven naar optimale dienstverlening is het afgelopen jaar een interne re-organisatie op gang gekomen. Als gevolg daarvan konden tijdelijk geen vakatures worden vervuld. Nu zoekt de LOVWJ medewerkers voor verschillende staffunkties. De rechtstreekse advisering van vormingsinstituten vindt plaats middels de drie regionale konsulenten teams van de LOVWJ. Deze teams zijn interdisciplinair samengesteld. De konsulenten maken vanuit hun specialisatie ook deel uit van landelijke vakgroepen. De landelijke werkzaamheden hebben vooral het karakter van beleidsontwikkeling en vertegenwoordiging. Het in teamverband kunnen werken is dan ook een belangrijke voorwaarde voor onderstaande funkties. Van konsulenten wordt verwacht dat zij in staat zijn om leiding en begeleiding te geven. Kennis van onderwijsontwikkelingen, met name op het terrein van onderwijs voor werkende jongeren, is eveneens nodig Sollicitanten voor een der onderstaande funkties dienen over ervaring te beschikken welke in relatie staat met/de uit te voeren werkzaamheden. Konsulent (m/v) voor BELEIDS ONTWIKKELING Deze konsulent dient kontakten te onderhouden met vertegenwoordigingen van instituten, groepen instituten en samenwerkingsverbanden van vormingswerk en beroepsbegeleidend onderwijs, teneinde deze in hun beleidsontwikkeling te ondersteunen. Op basis van werkervaringen heeft hij een bijdrage in het formuleren van het landelijk beleid aangaande richting, inhoud en struktuur van edukatieve voorzieningen voor werkende jongeren. Bovendien dient hij het landelijk vastgestelde beleid terzake van de ontwikkeling van nieuwe edukatieve voorzieningen te vertalen naar konkrete beleidsdoelen op instituutsniveau. Een ontwikkeling op akademisch niveau (studie op het terrein van bestuurskunde, onderwijssociologie of economie) is gewenst Het werkgebied omvat het centrum en het westen van het land. konsulent (m/v) voor PROGRAMMA ONTWIKKELING Deze konsulent dient (groepen van) vormingsinstituten middels voortichtings-, studie- en werkbijeenkomsten te ondersteunen bij het ontwikkelen van hun programma-beleid en van programma-inhouden. Om de programmerings-deskundigheid van plaatselijke werkers te bevorderen zal hij scholings- en trainingsprogramma's moeten opzetten en (doen) uitvoeren. Ook het mee-ontwikkelen van programma-kaders en hulpmiddelen voor programmering behoort tot zijn taak. Vereist zijn: opleiding sociale wetenschappen (universiteit, HBO of MO), ervaring in onderwijs en/of vormingswerk en vaardigheden voor het opzetten/uitvoeren van scholings- en trainingsprogramma's. Het werkgebied omvat het noorden en oosten van het land. konsulent (m/v) MATERIËLE ZAKEN Deze konsulent dient het overleg van administrateurs van vormingsinstituten te stimuleren. Ook bevordert hij de zelfwerkzaamheid van administrateurs bij het oplossen van juridische en financieel-organisatorische problemen Tot zijn taak behoort het analyseren van defgelijke problemen voor zover deze van invloed zijn op het funktioneren van vormingsinstituten (en van samenwerkingssituaties met andere instituten): advisering terzake wordt eveneens van hem verwacht. Hij dient vormingsinstituten te adviseren over subsidie-aanvragen (gericht aan het ministerie van O en W). Daarnaast zal hij uniformiteit in de interpretatie van overheidsvoorschriften moeten bevorderen. Gewenst is juridische kennis, met name op het terrein van de Wet op hel Voortgezet Onderwijs Er zijn twee vakatures: één in het noorden en oosten van het land en één in het centrum en westen Taken: organisatie-ontwikkeling toezicht op personeelszaken en financieel beheer waarneming van direktie-taken Deze taken dienen gezien te worden in het kader van een snel veranderend veld van onderwijs en vorming voor werkende jongeren, dat voortdurende aanpassing van het funktioneren van de organisatie noodzakelijk maakt. De genoemde taken dienen uitgevoerd te worden in nauw overleg met de direkteur. Leidinggevende kwaliteiten zijn vereist. Ook is inzicht nodig in vraagstukken van organisatie-ontwikkeling in non-profit-organis^ities. verkregen door ervaring in een soortgelijke funktie en door een gedegen opleiding op universitair niveau Standplaats: Utrecht. arbeidsvoorwaarden Salarisgrenzen: konsulenten: 2.644 tot 3.410 per maand, adj.-dlrekteur: 4.228 tot 5.217 per maand. Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Sollicitaties en inlichtingen Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 15 mei richten aan: LOVWJ, afdeling personeelszaken, St. Laurensdreef 49, Utrecht. Belangstellenden voor een van de genoemde funkties kunnen daar op aanvraag (tel. 030-611807) een informatiemap krijgen met nadere gegevens over: - - de betreffende funkties de Landelijke Organisatie VWJ het vormingswerk werkende jongeren en de ontwikkelingen naar nieuw part-time onderwijs. Stichting Clubhuizen "de Jeugdhaven" te Rotterdam. Instelling voor Sociaal Cultureel Werk onder Jeugd en Volwassenen. Vraagt vo.or haar afdeling in "het Oude Westen" een C lu bhu is- M aatschappelijk Werk(st)er. Van de funktionaris wordt verwacht dat hij/zij in staat is: A- Het werk te doen in samenspel met andere werksoorten in het clubhuis. B- Het werk te verrichten in samenwerking met andere in de wijk aanwezige instellingen. Voor dit werk zoeken wij een funktionaris met: A- Diploma sociale academie ofh.s.a. B- Enige jaren ervaring C- Positief christelijke levensbeschouwing Salaris volgens loac-regeling. Inlichtingen bij de heer J. Venema, projektleider Telefoon: 010-361029. Sollicitaties te richten aan "de Jeugdhaven" t.a.v. "Projektraad "Oude Westen". Gouvernestraat 69. Rotterdam-3. PROT. CHR. STICHTING „HET VERGETEN KIND'' Krimpen a/d IJssel Voor ons gezinsvervangend tehuis „Zwaluwhof" in Krimpen aan den IJssel zouden wij graag in kontakt komen met een Een collega lussen de 25 en 30 jaar zou heel fijn in ons team passen en wij weten zeker dat ook de bewoners van ons huis volwassen geestelijk gehandicapten die overdag een dagverblijf of werkplaats bezoeken hem met open armen zullen ontvangen Ook gehuwden komen in aanmerking. Opleiding Z- of OPM of MBO-IW of KB A en B Sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting Una Corda 20 Krimpen aan den IJssel Desgewenst kunnen over deze functie telefonisch inlichtingen worden ingewonnen onder no. 01807 15363 vragen naar mej. vd Kooy Leger des Heils Tehuis voor vrouwen 'Nieuw Leven' In ons tehuis voor licht geestelijk gehandicapte dames wo'd' een medewerkster gevraagd die bereid is weekend en wisseldienst te doen, en in een klein team alle voorkomende werkzaamheden te verrichten. Parttime dienstverband mogelijk. Prettige werksfeer, in een gezindsvervangend tehuis. Een positief christelijke instelling is vereist, alsmede onderschrijving van de Leger des Heils doelstellingen. Salaris overeenkomstig de C. A.O. voor bejaardenhuizen plus onregelmatigheidstoeslag Sollicitaties te richten aan de directrice: Majoor H P. Ruighaver, Weesperzijde 11 Amsterdam. Tel 020-355034. Het medisch centrum Berg en Bosch omvat een regionaal ziekenhuis met een kapaciteit van 266 bedden, een (kinder! astmacentrum met 72 bedden en het paviljoen "Bos en Duin" met 34 bedden. Voor het medisch kindertehuis "Bos en Duin", waar kinderen in de leeftijd van 5 tot 18 jaar met diabetes mellitus voor een kortstondig verblijf worden opgenomen, zoeken wij, wegens vertrek van een van onze teamleden, een GROEPSLEID(ST)ER die ons team weer volledig maakt Onze gedachten gaan uit naar kandidaten, die tenminste 21 jaar zijn en in het bezit zijn van het diploma M.B.O.-IW of N-XX. Het is gewenst dat de kandidaten ervaring hebben met kinderen van 5 tot 12 jaar en bereid zijn onregelmatige diensten te draaien. Voor mondelinge inlichtingen kunt u zich wenden tot het Hoofd van "Bos en Duin", mevr. J.J. de Visser, toestel 411 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Perso neelszaken van het BERG SM BOSCH PROF, BRONKHORSTLAAN10 BUJHOVEN TEL 030 787822 a.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 29