VilCSltlll een leidster Jkê Gemeente H»» Rotterdam ALGEMEEN ZIEKENHUIS WINTERSWIJK directrice directeur Trouw een groepsleid(st)er jeugdwerkadviseur Ben je 18 en heb je belangstelling voor een boeiend beroep? opleiding tot ziekenverzorg(st)er verpleeghuis stichting "boschenduin" scheveningen afdelingshoofd DOCENT(E) VERPLEEGKUNDE operatie-verpleegkundige twee stafdocenten verpleegkunde m/vr. „DEN HOOGENBAN" HOOFDVERPLEEGKUNDIGEN verpleegkundig adjunct-directrice fysiotherapeut (m/v) Sociaal Cultureel Werk(st)er TWEE MAATSCHAPPELI WERKERS/STERS Jellinekkliniek te Amsterdam ervaren sociaal-psychiatrisch verpleegkundige ZATERDAG 24 APRIL 1976 TROUW/KWART! Welkom in ..Bosch en Duin". Op 1 augustus a s. start hier ons moderne verpleeghuis in weer een Scheveningen Een aantrekkelijke kombinatie van theorie en praktijk, die na 2 jaar wordt bekroond met het wettelijk erkende diploma Ziekenverzorging. Je kunt meedoen als je: op 1 augustus a s tenminste 18 jaar bent; minimaal 4 jaar voortgezet algemeen onderwijs hebt gehad, zoals het diploma MAVO. INAS. OVB. of LTS T-stroom. Ook als je binnenkort examen doet. kun je nu al solliciteren. Interne huisvesting in ons gezellige personeelshuis. een riante villa in de ..Scheveningse Bosjes", behoort tot de mogelijkheden. Belangstelling ?x Neem kontakt op met de direktrice voor alle gewenste inlichtingen (tel. 070-512181 Of stuur haar je schriftelijke sollicitatie. Ons adres: Verpleeghuis ..Bosch en Duin" Scheveningseweg 76. postbus 5213. Schéveningen Gemeentelijke Verpleeginrichtingen: Rotterdam vraagt voor de verpleeginrichting voor demente bejaarden aan de Aristotelessiraat 15 in Lombardijen een in de rang van eerste verpleegkundige Vereist is het bezit van het diploma Ziekenverpleging B. terwijl daarnaast het bezit van het diploma Ziekenver pleging A tot aanbeveling strekt. Bit de bepaling van het salaris zal rekening worden ge houden met eventuele ervaring. De direktrice. zr. J. Braamse. zal belangstellenden gaarne voor een gesprek ontvangen, waarbij alle gelegenheid is de inrichting te bezichtigen, zodat een goed inzicht kan worden verkregen in de te verrichten taken. Hiertoe kan schriftelijk Aristotelesstraat 15) dan wel telefonisch (OIO-I985II) van maandag t'm vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur kontakt met haar worden opgenomen. ACADEMISCH ZIEKENHUIS UTRECHT Bij het docententeam van ons Opleidingsinstituut bestaat een plaatsingsmogelijkheid voor een Taak; het verzorgen van een aantal lessen ..verpleegkunde" en ..maatschappelijke gezondheidszorg" in het kader van de preklinische opleidingen voor A en B-Ziekenverpleging en de opleiding voor Operatie-assistenten: het deelnemen aan praktijkexamens, beoordelingsgesprekken etc het mede-ontwikkelen van lesprogramma's in samenwerking met de leden van de werkgroep ..audio visuele hulpmiddelen". Het diploma A-ziekenverpleging en een afgeronde docentenopleiding zijn vereist. Ervaring als docent(e) strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden de salariënng is afhankelijk van ervaring en bedraagt minimaal 2.043,en maximaal 2.952.bruto per maand; op het ziekenhuispersoneel zijn de bepalingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. vakantie-uitkenng 7.0%. Telefonische inlichtingen over de functie-inhoud zijn te verkrijgen bij Zr Roosjen, Hoofd van ons Opleidingsinstituut (telefoon 030-516111). Schriftelijke sollicitaties met duidelijke vermelding van kenmerk 4t3 op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht. Catharijnesingel 101 te Utrecht. Het Algemeen Ziekenhuis Winterswijk is 'n ziekenhuis in de (prachtige) Gelderse Achterhoek. Het heeft een kapaciteit van ca. 200 bedden. Behalve een efficiënt funktionerend ziekenhuis is het Algemeen Ziekenhuis Winterswijk een prettige werkgemeenschap. Voor onze operatiekamers vragen wij een in de rang van 1ste verpleegkundige. Bij het zoeken naar passende woonruimte zal alle medewerking worden verleend. Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de operatieafdeling de heer P.H. Brouwer, tel. 05430-3545. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de verplegingsdienst de heer F. de Boer, Eelinkstraat 37, Winterswijk. Stichting Hogere Beroepsopleiding voor Verpleegkundigen op Prot. Chr. grondslag te Amstelveen Wij zoeken op korte termijn contact met verpleegkundigen, die willen meehelpen het verpleegkundig onderwijs in deze nieuwe vorm gestalte te geven. Vanwege de start in aug. 1975 verkeert de opleiding in een stadium van voortdurende ontwikkeling wat vorm en inhoud betreft. Wij hebben daarom behoefte aan collegae, die zich hiervoor willen en kunnen inzetten. We gaan er van uit. dat onze toekomstige collegae beschikken over didactische kwaliteiten. Onze voorkeur betreft verpleegkundigen die ervaring hebben in zowel de algemene als geestelijke gezondheidszorg. Salariëring volgens bevoegdheid en leeftijd overeenkomstig de voor het H.B.O. geldende normen van het Ministerie van O W. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door één van de verpleegkundig stafdocenten, tel. 020-5484287 of 02523-3437 (privé). Sollicitaties met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan de directeur van de H.B.O.V., p/a postbus 7161Amsterdam. STICHTING HERVORMD DIACONAAL BEJAARDENCENTRUM gevestigd te Rotterdam-Overschie Het bestuur zoekt contact met gegadigden voor de functie van of De gedachten gaan uit naar iemand bij voorkeur behorende tot de Nederlands Hervormde Kerk, met goede contactuele, leidinggevende en coördinerende ei genschappen. Diploma directie-cursus L.S.B. of gelijk waardig niveau gewenst. Een verpleegkundige opleiding is niet vereist. Ter nadere informatie delen wij mede dat „Den Hoogenban" een ruim 12 jaar oud verzorgingshuis is voor bejaarden met ruim 100 bewoners benevens 30 zelfstan dige flats. Reflectanten worden verzocht hun eigenhandig geschreven brief met gegevens over persoon en werk te zenden aan de Heer K. van Voorden. Torenlaan 58. Rotterdam-C. In het Bejaardenverzorgingscentrum „TUYNENBURGH" te Rotterdam-IJsselmonde (100 verzorgden van alle gezindten) komen binnenkort door huwelijken verhui zing naar elders van enkele medewerksters de functies vacant van ziekenverzorgster (gediplomeerd) bejaardenhelpster (gediplomeerd) In de beoordeling van gegadigden zal de nadruk o.a. vallen op zelfstandigheid, ervaring en bereid heid tot overleg en samenwerking. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Met eventuele vakantie-afspraken kan rekening worden gehouden. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de directie van ..Tuynenburgh", Oosterse Tuin 83, Rotter dam-26. In het kader van een voorgenomen herstructurering van de organisatie binnen de verplegingsdienst. zijn er plaatsingsmogelijkheden voor enkele die belangstelling hebben voor het coördineren en begeleiden van afdelingshoofden er wordt venvacht dat men met enthousiasme en met een eigen inbreng, gestalte geeft aan deze nieuwe functie. Ervaring in het leidinggeven en het bezit van het diploma stafopleiding zijn onontbeerlijk. Kandidaten kunnen voor een nader gesprek kon takt opnemen met de verpleegkundig directeur mevr. A. de Gier, telef. 010-658222. toestel 249. Verenigde Gasthuizen Burgwal 45-49. Kampen tel. 05202-7822 Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken wij op korte termen voo de gehele instelling een Onze instelling bestaat o.a. uit een verpleeg- en reactiveringscentrum met 10 bedden voor chronisch zieken, verdeeld over drie afdelingen, en een verzor gingstehuis voor 110 personen. De leiding van het geheel berust bij een driehoofdige direktie t w geneesheer, een verpleegkundige en een econoom. De opleiding voor zieken verzorgenden is in handen van het hoofd opleidingen De adjunkt-direktrice heeft naast verpleegkundige enige organisatorische ei sociale taken. In onderling overleg zal de inhoud van de funktie worde vastgelegd. Aanstelling geschiedt afhankelijk van opleiding en ervaring in d- rang van 1e verpleegkundige A of hoofdverpleegkundige. Verder is er op onze goed geoutilleerde fysiotherapie met o.a. hydrotherapie plaats voo Deze afdeling werkt zowel klinisch als poliklinisch. Salariëring volgens normen van de N.Z.R. Nadere informaties worden graag verstrekt door het hoofd van de afdeling d! heer J. P. Hanekamp. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de regelingen, zoals deze geldei voor personeel in dienst van de gemeente Kampen, waaronder een gunstige ziektekosten regeling en opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Burgwal 45 te Kampen. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt. TEL. 020-913456 toestel 743 De stichting Maatschappelijk Werk te Heerde (sectie Speciale Gezinszorg) Gedacht wordt aan een kracht met een voltooide of bijna voltooide opleiding Sociale Academie Cultureel Werk. Ervaring gewenst. Salariëring volgens LOAC-regeling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mej. de Boer, tel: 05206-8778 Sollicitaties kunt U richten aan het Wijkcentrum. Nachtegaalweg 22 te Wapenveld. Prot. Chr. Stichting „HET VERGETEN KIND" Krimpen aan den IJssel Voor ons (nieuwbouw)-dagverblijf voor oudere zwakzinnigen (D.V.O.) in Capelle aan den IJssel vragen wij Met diploma Z of OPB of MBO-IW of K.B. A en B Sollicitaties te richten aan het Hoofd van het DVO ..Coloriet'' Mevr. H M. Gladpootjes, Bongerd 12 Capelle aan den IJssel. Desgewenst kunnen bij haar telefonisch onder no. 010-506572 (uitsluitend overdag op werkdagen) informaties over deze tunctie worden verkregen De Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Zuid-Oost Twente maatschappelijk werk en gezinsverzorging in de gi meente Enschede en Haaksbergen vraagt voor het werkgebied ENSCHEDE In verband met het interlevensbeschouwi karakter van de Stichting streven wij naar levensbeschouwelijke samenstelling van personeerovereenkomstig die van de bevolkij in het werkgebied. Momenteel is de protestar christelijke le,vensovertuiging bij ons persone onvoldoende aanwezig. Bij de afd. m.w. werken momenteel 26 sters/sters in diverse teams samen. Wij denke aan mensen die naast een taak in de hulpverk ning zich aangetrokken voelen om in teamve band te werken en een bijdrage willen levere in de opbouw van de instelling (o.a. een wijkge nchte opzet van het m.w Vereisten: DIPLOMA Sociale Academie/HB( m.w, Salariëring en rechtspositie overeenkomst C O.A.M. regeling. Het overleg met de sollicitanten zal in eers aanleg worden gevoerd door een sollicitatii commissie. Inlichtingen bij de directeuren drs. H. H. H. Exterkate G. H. J. Heideman. (tel 053-314563). Schriftelijke sollicitaties tè richten aan het bestuur van Stichting Haaksbergerstraat 244 te Enschede. Op korte termijn zoeken wij voor onze kliniek, die zich bezighoudt met de hulpverlening aan alkohol-verslaafden een eventueel een ervaren maatschappelijk werk(st)er met verpleegkun dige vooropleiding. Minimum leeftijd 30 jaar. Zij/hij zal een positieve, praktische belangstelling c.q. kennis van de verslavingsproblematiek moeten hebben en goed in een multidisci plinair team kunnen werken. Meer inlichtingen worden graag telefonisch gegeven door Mevr. L. Timmer, tussen 9 en 12 uur telefoon 020-227151. Sollicitaties s.v.p. richten aan de algemeen direkteur, Mr. D. B. W. Postma. Keizersgracht 674. Amsterdam-Centrum. Gevraagd voor het Gezinsvervangend Tehuis Stiet ting T LICHTPUNT, te Zwolle. Minimum leeftijd 25 jaar. Opleiding: O.P.M., of kinderbeschermin A en B. of M.B.O.-inrichtingswerk, of d ploma Z-opleiding. Positief Protestants-Christelijke begii selen. Sollicitaties te richten aan: Stichtin „T LICHTPUNTCorellistraat 22, Zwolle. Het PROVINCIAAL CENTRUM VOOR GEREFOI MEERD JEUGDWERK in NOORD BRABANT/LIMBURG zoekt gegadigden voor de funktie van (mnl. of vrl.) Gevraagd wordt een aktief kultureel werker die in staat om goed in te spelen op de situaties waarin vrijwilligers het jeugdwerk verkeren. Hij/zij dient ervaring te hebben in het werken rr groepen jongeren en volwassenen. Geboden wordt een gevarieerde werksituatie die gerit is op het stimuleren en begeleiden van mensen die in h eigen plaats betrokken zijn bij gereformeerd jeugdwer Dit betekent: het onderhouden van kontakten, verier van advies en hulp aan groepen, het aanbieden en verzt gen van instruktiemogelijkheden, het meedenken in pla selijke en provinciale besturen, enz. Gevraagde opleiding: Sociale of Pedagogische Akade Datum van indiensttreding zo spoedig mogelijk. Informaties over deze funktie worden verstrekt door jeugdwerkadviseur Jan Robberegt, telefoon bu 040-437260. thuis 04130-66457. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan stafmedewerker Intern Beheer LCGJ, Postbus 99. bergen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28