ervaren verpleegkundige ZIEKENHUIS _4Ë Sterrenberg LUKAS ZIEKENHUIS waarnemend hoofd o.k. verpleegkundige o.k. assistent(e) diakonessenhuis utrecht Sterrenberg pedagogisch medewerk(st)er hoofdverpleegkundige Orthopaedagogisch behandeling-instituut schreuder een pedagogisch medewerk(st)er part-time praktijkbegeleidsters SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE bezigheids therapeute SOCIAAL PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE HOOFD BEZIGHEIDSTHERAPIE analist(e) Gemeente 's-Gravenhage zeister ziekenhuis^ Stichting Hervormd Rusthuis Sliedrecht gediplomeerd verpleegkundige De Stichting Kruiswerk Zeist een wijkverpleegkundige —TERDAG 24 APRIL 1976 TROUW/KWARTET 27 Huize Anslo-Eendracht is een verzorgingstehuis in Amsterdam, waarin o.a. 36 rustende Diaconessen verblijven. Voor de dagelijkse leiding van dit tehuis zoeken wij een die naast organisatorische zaken ook het verzorgende element kan overzien. Zij/hij zal zich, samen met een klein team van huishoudelijk personeel, inzetten voor de gehele verzorging van alle bewoners. Gezien het karakter van ons tehuis vragen wij een medewerk(st)er met een christelijke levensovertuiging. Leeftijd rond 35-50 jaar. Salaris in de rang van ie verpleegkundige A. Een oprechte belangstelling voor bejaarde mensen is vanzelfsprekend een vereiste. Wie zich aangetrokken voelt tot het werken in onze huisgemeenschap, verzoeken wij te solliciteren bij het Bestuur der Nederlands Hervormde Diakonessen Inrichting, Theophile de Bockstraat 8, Amsterdam. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door Ds. A. P. Mijnarends. Tel. ozo - 45 55 79. HET SINT ANTONIUS ZIEKENHUIS TE SNEEK vraagt per 1 juli 1976 voor de operatieafdeling een Van kandidaten voor deze funktie verwachten wij dat zij een operatiekamer opleiding hebben gevolgd ruime ervaring hebben op een operatiekamer Rang en salaris zal in onderling overleg worden vast gesteld. Tevens is er op korte termijn plaats voor een gediplomeerde Hel ziekenhuis, dat 313 bedden telt, vervuld een streek- tunktie in de zuid-westhoek van Friesland. De operatieaf deling telt 4 operatieeenheden. Inlichtingen over deze funkties worden gaarne verstrekt door Zr. P. Rentmeester, hoofd operatieafdeling, telefoon 05150-1522. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de perso neelsafdeling van het ziekenhuis, p/a Dr. Boumaweg 3. Sneek. de stad Groningen Het Treslinghuis, verpleeghuis van de gemeente Groningen, is een erkend verpleeghuis voor somatisch zieken, waarin zówel oudere als jongere patiënten worden verpleegd, gerevalideerd en gereactiveerd. Het huis heeft een capaciteit van 222 bedden. Met ingang van 1 juli aanstaande ontstaat binnen de verpleegdienst de vacature voor een nachthoofd (full-time of part-time) die, na een ruime inwerkperiode, verantwoordelijk is voor de gehele gang van zaken binnen het verpleeghuis gedurende de nachtdiensten. De gedachten gaan uit naar een ervaren verpleegkundige, die in het bezit is van het diploma A en/of p verpleegkundige. Aanstelling in één der verpleegkundigenrangen is afhankelijk van opleiding en ervaring. Verder zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente Groningen van toepassing. Informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de verpleegkundig adjunct-directrice zr. A Dodebier, telefoon 050-135943, toestel 115. Vacaturenummer: 83 165. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan het college van burgemeester en wethouders, Grote Markt 1 te Groningen. Diakonessenhuis Utrecht - een algemeen ziekenhuis met 540 bedden zoekt t.b.v. de recovery een (part-time) verpleegkundige (voor de ochtenduren) Het diploma ziekenverpleging A is vereist, terwijl ervaring met het werk op een recovery tot aanbeveling strekt. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J. de Vries, Hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, telefoon (OdO) 52 81 11, toestel 617. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. Sterrenberg is een christelijke woon- en werkgemeenschap. In ons centrum wonen 450 geestelijk gehandicapte volwassenen, die naar hun behoefte verzorging, verpleging en begeleiding krijgen. De sektor Aktivering en Therapieën richt zich op begeleiding en vorming van huisgenoten in hun dagaktiviteiten. Binnen deze sektor is plaats voor een Zijn of haar taak zal bestaan uit het ondersteunen van de teams bij, de uit voering van hun aktiviteitenprogram- ma's. Deze programma's omvatten vor- mings- en kreativiteitsfacetten. Genoemde ondersteuning vindt plaats op agogische en methodisch/didak- tische aspekten, waarbij evaluatie en instruktie een belangrijk onderdeel is. Voor deze funktie denken wij aan iemand van omstreeks 25 jaar met de opleiding Pedagogische Akademie of psychologisch medewerk(st)er. Ervaring in de zwakzinnigenzorg is gewenst. Wanneer u belangstelling heeft, kunt u vrijblijvend telefonisch informeren bij de heer L. Senneker, koördinator Ak tivering en Therapieën. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer W. Bezemer van de afdeling Perso neelszaken op onderstaand adres. leniging Johannes Stiel nasi Het protestants-christelijk 'I „De Lichtenberg"-Amersfoort vraagt voor één van zijn gezinstehuizen in Laag Soeren: die met inzet van de gehele persoonlijkheid samen met nog enkele collega's de zorg op zich wil nemen voor 15 geestelijk gehandicapte heren. Instituut Schreuder is een christelijke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te voelen. Zij moeten niet jonger dan 23 jaar zijn en bij voorkeur in het bezit zijn van een der volgende diploma's: Z-diploma, Kinderberscherming A en B, M.B.O.-I.W. (of studerend hiervoor). De salarissen en arbeidsvoorwaarden zijn (nog) volgens de richtlijnen van Werkorgaan Integratie Jeugdbescherming Nederland. Eventuele inlichtingen zijn te krijgen bij de opvoedk. hoofdleidster in Laag Soeren, tel. 08337-391. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de directeur van het instituut, Bakenbergseweg 260 te Arnhem onder vermelding van nr. LS. 21476. Het Sophia-Ziekenhuis, kapaciteit ca. 600 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een duidelijke streekfunktie Voor de begeleiding in de praktijkstage van onze leerling verpleegkundigen zoeken wij nog enkele Voor deze funktie denken wij aan kandidaten die, vanuit een verpleegafdeling, samen met andere kollega's, hoofd verplegings dienst en hoofd opleiding, bereid en in staat zijn initiatieven te ontwikkelen, waardoor de begeleiding zo optimaal mogelijk gerealiseerd kan worden De werktijden kunnen in overleg vastgesteld worden. Kandidaten dienen naast het A-diploma te beschikken over enkele jaren ervaring op een verpleegafdeling en bij voorkeur over de opleiding voor praktijkbegeleidster. Zij die deze opleiding nog niet hebben gevolgd, zullen daartoe in de gelegenheid worden gesteld. Op ons personeel is de rechtspositieregeling van de gemeente Zwolle van toepassing Belangstellenden kunnen hun sollicitatie zenden aan de afdeling Personeelszaken. Dr. C A. van Heesweg 2 te Zwolle, onder vermelding van nr. 7618 voor de operatie-afdeling. Ons ziekenhuis telt 520 bedden en beschikt over 4 operatiekamers, waar naast algemene chirurgie nagenoeg alle chirurgische spe cialismen vertegenwoordigd zijn. Gegadigden dienen leidinggevende en organi satorische capaciteiten te bezitten, alsmede goede contactuele eigenschappen. Hij/zij zal veel bemoeienis hebben met het inrichten van de nieuw te bouwen operatie afdeling. Verwacht wordt, dat serieuze belangstellenden geen bezwaar hebben tegen een psycho technisch onderzoek. Bij het zoeken naar woonruimte wordt gaarne bemiddeld. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de hoofdverpleegkundige algemene dienst, Zr A. van Os, Utrechtseweg 160 te Amersfoort. Tel. (033) 3 87 22. Sollicitaties te richten aan de directeur-geneesheer, Jhr. R. A. van Valkenburg. HET VERPLEEGHUIS „SONNEVANCK" TE HARDERWIJK vraagt bij voorkeur met enige ervaring in het werken met gehandicapten. Diploma bezigheidstherapeute of ge lijkwaardige opleiding gewenst. Sollicitanten moeten zijn van Port. Chr. le vensbeschouwing. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de Economisch Direkteur. Een van de afdelingen van ons ziekenhuis is de Psychiatrische Afdeling Algemeen Ziekenhuis, dez.g. "P.A.A.Z". Binnen het team bestaan een tweetal vacatures. In verband daarmee zoeken wij contact met een verpleegkundige, die - naast de diploma's ziekenverpleging A en B - ook in het bezit is van het diploma extramurale gezondheidszorg, richting Omdat het hier een voor ons ziekenhuis nieuwe funktie betreft, gaat onze voorkeur uit naar candidaten met enige ervaring; beslist noodzakelijk is dit echter niet. De S.P.V.-er(ster) zal - onder supervisie van de psychiater - in een eigen discipline werken, naast het klinisch maatschappelijk werk, buiten de hiërarchie van de verpleegafdeling. Niet nieuw, maar wel elementair voor de P.A.A.Z. is het Hij/zij ressorteert onder het afdelingshoofd van de P.A.A.Z. en neemt als zodaning een eigen plaats in in het brede behandelingsteam. Geassisteerd door een creatief therapeute en een tweetal bezigheidstherapeute, wordt hij/zij geacht - zinvol vorm te kunnen geven aan de creatieve reaktivering van - voornamelijk kortdurige - verpleegden in een frequent en nauw overleg met de andere disciplines. Een middelbare beroepsopleiding en een op de vacature aansluitende ervaring, wordt van belang geacht. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeels zaken. STICHTING INTERCONFESSIONEEL ZIEKEN HU IS ALBERT SCHWEITZERLAAN 31 APELDOORN - TEL. 73131 J De APOTHEEK HAAGSE ZIEKENHUIZEN CENTRALE ZIEKENHUISAPOTHEEK voor 's-GRAVENHAGE en OMSTREKEN vraagt een (H.B.O. A of B) De gedachten gaan uit naar een medewerk(st)er met een analytischchemische of biochemische opleiding, die binnen een team van zeven analistes zelfstandig kan werken. De werkzaamheden liggen op het gebied van geneesmiddelen controle en klimsche-farmaceutische en -toxicologische analyse. De salarisgrenzen, afhankelijk van leeftijd en ervaring, lopen van 1.809,tot 2.582.per maand. De mogelijk heid tot promotie is niet uitgesloten. De vakantietoelage bedraagt 7,8% van het jaarsalaris. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot het Hoofd van het Laboratorium, Drs. I. C. Dijkhuis, telefoon 299028, toestel 156. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen onder no. A.7602 te richten aan de Apotheker-directeur van de Apotheek Haagse Ziekenhuizen. Escamplaan 900, 's-Gra- venhage. Het medisch centrum Berg en Bosch omvat een regionaal zie kenhuis met een kapaciteit van 266 bedden, een (kinderl astmacentrum met 72 bedden en het paviljoen "Bos en Duin" met 34 bedden. Het ziekenhuis vraagt voor haar Kinderafdeling, waarin is opgenomen de Van Creveldkliniek voor hemofiliepatiën- tjes, een VERPLEEGKUNDIGE Voor vervulling van deze vakature denken wij aan een verpleegkundige, die in het bezit is van de kinderaantekening. Aanstelling kan geschieden in de rang van Verpleegkundige A. Voor mondelinge inlichtingen kunt u zich wenden tot de adjunkt-direktrice, toestel 400. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van het BERG BOSCH PROF. BRONKHORSTLAAN10 BJUROVEN TEL 030-787822 m In verband met promotie van het huidige hoofd ontstaat per 1 juni 1976 op de Interne afdeling (64 bedden) een vakature voor een hoofdverpleegkundige Voor deze funktie is vereist: - diploma ziekenverpleging A; - ervaring in leidinggeven op een verpleegafdeling; - kaderopleiding of de bereidheid deze te volgen. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van Hoofdverpleegkundige. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de waarnemend verpleegkundig direktrice. Zr. M. Kuurman, telefoon (03404) 284 22. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van het Zeister Ziekenhuis. Prof Lorentzlaan 76 te Zeist. In ons verzorgingstehuis voor bejaarden "HUIZE OVERSLYDRECHT" met 100 bedden en een ziekenafdeling met 9 bedden, zoeken wij als hoofd van de ziekenafdeling een (mnl. of vr.) Salariëring volgens de C.A.O. Bejaardentehui zen en opname in de pensioenregeling van de P.G.G.M. Een positief Chr. levensovertuiging van de gegadigde wordt op prijs gesteld. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice, Lekstraat 1 te Sliedrecht. De Heer Wijnaendts van Stein's Fundatie exploiteert een tehuis in de binnenstad van Breda waar 24 dames een rustige oude dag genieten. Regenton zoeken voor dit tohuis een eerste bejaarden verzorgende, die na een inwerkperiode in alle sectoren, te gelegener tijd de leiding van het huis over kan nemen. Leeftijd ongeveer 45 jaar, P.G Geschikte vooropleiding alsmede ervaring kunnen als aanbeveling gelden. De salariëring zal geschieden volgens de geldende C.A.O. Eigenhandig geschreven sollicitaties met volledige inlichtingen aan de secretaris van het Kollege van Regenten, Mr. G.F. Brantsma, Veenstraat 6, Bavel (N. Br Nadere inlichtingen omtrent de functie zijn te verkrijgen bij Mej. N. van Os, (directrice) Oude Vest 9, Breda. Tel. 076-141550. vraagt wegens uitbreiding Er wordt gewerkt in 4 teams van 5 wijkverpleeg kundigen. De Stichting heeft bovendien twee wijkziekenverzorgenden in dienst. Gunstige weekendregeling, en een goede autokostenver goeding. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de hoofdwijkverpleegkundige J.J.D. Knoop, Wilhelminalaan 24, Zeist. Telefoon 03404-12663. Sollicitaties kunt u tevens aan haar richten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 27