Rabobank Q kohnstamri instituL Pi Ky< J FUNCTIONARIS afdelings chef A.A.W./W.A.O. EEN RAPPORTEUR BEDRIJFSECONOOM MEDEWERKER VERSLAGAFDELING SPD of HEAO - BE onderzoeksmedewerk(stk chemigraaf dagbladopmaker hulpvakarbeider vooi de loodsmelterij opmaakvoorbereider Stichting recreatiegebied Spaarnwoude BUITENDIENST - MEDEWERK(ST)ERS BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPEUJKE BELANGEN ,ue,rze!TW69 3032 PERSCOMBINATIE N.V. 2 PARTTIME BEELDSCHERMTYPISTES ZATERDAG 24 APRIL 1976 TROUW/KWAR) Het Bestuur van de Stichting Recreatiegebied Spaarnwoude. waarin deelnemen de provincie Noord-Holland en de gemeenten Amsterdam, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Haarlemmermeer en Velsen, roept sollicitanten op voor de functie van Taak beschrijving: De taken van de beheersfunctionaris zullen in hoofdzaak bestaan uit: a. het ontwikkelen en stimuleren van het gebruik van de voorzieningen in het recreatiegebied; hiertoe dienen contacten te worden gelegd met gemeente lijke instanties, sportraden, verenigingen en particuleren;. De voorzieningen in het recreatiegebied bestaan uit o.m. lig- en speelweiden, fiets- en voetpaden, dagkampeerterrein, kanobaan, wielerbaan, golfterrein, maneges, informatiecentrum, viswater. b. het verbereiden van regelingen, overeenkomsten e.d. in verband met het onder a. genoemde; c. het leiding geven aan de toezichthouders; d. het organiseren van en leiding geven aan het onderhoud van het gereedge komen deel van het gebied, wwaronder is begrepen het opstellen van be heersplannen en jaarlijkse werkplannen met begroting van kosten. Voorwaarden: - H.B.C.S., H.L.S., H.T.S. of gelijkwaardige opleiding, waarbij het rentmees- torsdiploma tot aanbeveling strekt. - Minimum leeftijd circa 35 jaar. - Bezit van geldig rijbewijs B-E. Belangstelling en gevoel voor natuur en milieu. Tewerkstelling zal voorshands geschieden op arbeidsovereen voor de duur van een jaar in één van de technisch hoofdambtenaren-rangen (salarisgrenzen f 2530.- tot f 4307.- bruto per maand per 1 januari 1976, exclusief vacantie- toeslag en kinderbijslag). Verwacht mag worden, dat de stichting in de loop van 1977 zal worden omgezet in een recreatieschap, waarmede aanstelling in ambtelijke dienst en toepassing van de Algemene burgerlijke pensioenwet mogelijk worden. Sollicitaties met uitgebreide, eigenhandig geschreven levensbeschrijving en vol ledige gegevens ten aanzien van opleiding en werkkringen dienen binnen veertien dagen na verschijnen van dit blacLte worden gericht aan het Bestuur van de Stichting Recreatiegebied Spaarnwoude. Dreef 3. Haarlem. De S.M.R.A. is een stichting die de registratie en administratie verzorgt voor zo'n 350 hervormde gemeenten en daarbij gebruik maakt van computers. In de komende jaren zal haar dienstverlening aan de hervormde kerk uitgebreid en gewijzigd worden. De afdeling buitendienst zoekt ter versterking van haar team enkele die na een grondige- interne- opleiding bezoeken zullen afleggen aan hervormde gemeenten om deze o.a. voorlichting te geven over de mogelijk henden van de s.m.r.a. te instrueren omtrent gebruik en onderhoud van administratie- en boekhoud-pak- ketten. Voor deze verantwoordelijke functie vragen wij kandidaten, die: meelevend- belijdend- lid zijn van de hervormde kerk bereid zijn om ook in de avonduren te werken tussen de 25-en 35 jaar oud. een afgeronde middelbare opleiding hebben genoten, bij voorkeur aangevuld met cursussen ophet gebied van boekhouding en automatisering. in het bezit zijn van rijbewijs BE Salaris en secondaire arbeidsvoorwaarden, die geheel overeenkomstig de belangrijkheid van de functie zijn, zullen in een sollicitatiegesprek aan de orde komen. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Als deze functie uw belang stelling heeft en indien u voldoet aan de gestelde eisen, dan zien wij uw sollicitaties - t.a.v. de afde ling Personeelszaken - met belangstelling tegemoet. STICHTING MECHANISCHE REGISTRATIE EN ADMINISTRATIE T.D.V. DE NE DERLANDS HERVORMDE KERK. POORTWEG 2-4 DELFT. TEL. 015-569224. De RABOBANK-APELDOORN. een bank met een personeelsbestand van ongeveer 280 medewerk(st)ers. verricht bancaire en aanverwante activitei ten. zowel in de retail- als in de wholesalesector. Op grond van de toename van deze activiteiten zoekt de bank ter versterking van haar kader een die. na een inwerkperiode. de bedrijfseconomische activiteiten van de afdeling bedrijfseconomische zaken en organisatie en efficiency tot verdere ontplooiing kan brengen. De aan te stellen funktionaris zal zijn werkzaamheden, in over leg met de chef van de afdeling, geheel zelfstandig uitvoeren en dient binnen enkele jaren in staat te zijn de dan af te splitsen gespecialiseerde afdeling bedrijfseconomische zaken te leiden. Funktie-eisen Voor een goede vervulling van deze funktie achten wij noodzakelijk: een academische of een gelijkwaardige bedrijfseconomische opleiding: een kritische instelling t.o.v. cijfermateriaal en het vermogen theoretische kennis toe te passen op praktische situaties: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en goede con tactuele eigenschappen; organisatorische kwaliteiten: leeftijd ongeveer 25 tot 35 jaar. Funktie-inhoud Tot de werkzaamheden behoren onder meer: het begeleiden van begrotingen en rentabiliteitsberekeningen en het door lichten van de afdelingen en kantoren: het verrichten van bedrijfseconomische onderzoekingen w.o. begrepen kos- tenonderzoek en kostprijsvraagstukken: het analyseren van interne en externe bedrijfseconomische gegevens voor een juiste informatieverzorging: het voorbereiden van beleidsplannen en het beoordelen van investerings plannen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Bij de huisvesting kan de bank behulpzaam zijn. Het hoofd van de afdeling personeelszaken, de heer J. W. ten Hove, is bereid nadere informatie te verstrekken. (Telefoonnr. 055-773456. toestel 246). Schriftelijke sollicitaties met een recente pasfoto, welke strikt vertrouwelijk zullen worden behandeld, worden gaarne ontvangen binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad door de Direktie van de Rabobank. Marktplein 24 te Apeldoorn. APELDOORN Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde groeperingen. Bij onze nog steeds groeiende bedrijfsvereniging zijn thans ca. 940 personeelsleden in dienst. Het verzekerd loon bedraagt ca. 6 miljard en het uitkeringsbedrag beloopt ca. 500 miljoen gulden. Aangezien de huidige funktionaris een andere funktie binnen onze organisatie aanvaardt, ontstaat de vakature van Deze funktionaris zal leiding geven aan de afdeling A.A.W./W.A.O. welke bestaat uit twee uitkeringssekties en een staf- en steungroep. De afdeling omvat ca. 150 medewerkers. PERSCOMBINATIE N.V. uitgeefster van o.m. de Volkskrant, Het Parool en Trouw (met ca 1600 medewerkers) zoekt wegens toevoeging van taken een van 25—30 jaar. Tot zijn taak zal behoren: de periodieke rapportage het verrichten van analyses Verder zal hij een bijdrage moeten leveren aan: de voorbereiding, uitvoering en begeleiding van budgette ring de kostenbewaking het concipiëren van de jaarrekening het ontwikkelen van geautomatiseerde systemen. Voor deze zelfstandige funktie stellen wij als opleidingseis: Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N.V, Wibautstraat 131, Amster dam, t.a.v. mevrouw I. Stapper. Nadere informatie omtrent de funktie wordt gaarne verstrekt door de heer B. Verwey, tel. 020-914400, tst. 654, privé 02159-42889 (na 19.00 uur). De onder zijn leiding geplaatste afdeling is belast met: het beoordelen van het recht op, duur en hoogte van uitkeringen/voor zieningen ingevolge de A.A.W. en W.A.O.; het vervaardigen van bestuursvoorleg- gers alsmede het opstellen van be slissingen in voor beroep vatbare vorm; het vragen en verstrekken van infor matie aan verzekerden, werkgevers, G.M.D. e.d. Voor deze zeer belangrijke funktie zijn vereist: middelbare opleiding en diploma Sociale Verzekering; grondige kennis van de A.A.W./ W.A.Ö., alsmede van de hiermee sa menhangende wetten, bepalingen en richtlijnen; ruime ervaring in leidinggevende funkties; bij voorkeur bekendheid met ge automatiseerde administratieve systemen. Het maximale te bereiken bruto jaarsalaris bedraagt ca. f57.200, Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken van de B.V.G., Drs.L. Schut, Utrechtseweg 30-32 te Zeist. (uitgeefster van o.m. de Volkskranthet Parool en Trouw) Onze ABONNEMENTENAFDELING zoekt Het dienstverband wordt aangegaan voor een half jaar. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 13.00 uur tot 17.00 uur. Ervaring als beeldschermtypiste of zeer goede typevaardigheid is vereist. Sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N.V., t.a.v. S. Enters, Wibautstraat 131, Amsterdam. Bellen mag natuurlijk ook. Dit is het nummer: 914400, toestel 618. Wegens vertrek van de huidige funktionaris willen wij op korte termijn overgaan tot aanstelling van De taak van de rapporteur is drieledig: a. de verslaglegging van de weekbesprekingen b. de zorg voor de voortgang van de rapportage binnen de instelling c. de zorg voor het totstandkomen van de uit gaande rapporten t.b.v. plaatsende instanties. De aan te stellen funktionaris dient over een goede stijl te beschikken en moet zicht hebben op het leveren van relevante informatie. Salariëring geschiedt op basis van schaal 57 B.B.R.A. Regeling van secundaire arbeidsvoor waarden geschiedt op basis van het Reglement Arbeidsvoorwaarden voor de Kinderbescher ming. Sollicitaties te richten aan direktie-sekretariaat van de Heldringstichtingen, T.n.v. het Orthopedagogisch Centrum "Ottho Gerhard Heldring", Postbus 1, Zetten. (Tel. 08880-3838 toestel 113). Het Kohnstamm-instituut is een para- universitair instituut voor onderzoek van onderwijs en vorming. Het insti tuut voert onderzoek uit op het terrein van de voorschoolse vorming, de kunstzinnige vorming, het participatie- onderwijs en het schriftelijk onderwijs. Wij vragen een van de Universiteit van Amsteife voor onderzoek van onderwijs en vorming Keizersgracht 73, postbus 375ïri Amsterdam, tel. (020) 22947 'voor een projektgroep van het insti tuut die zich bezig houdt met onder zoek op het terrein van het schriftelijk onderwijs. Wij denken aan iemand die is afgestu deerd in een van de sociale weten schappen (bv. psycholoog, onderwijs kundige. socioloog, andragoloog). die kennis heeft van en/of ervaring met de cyclus van sociaal weten schappelijk onderzoek (onder- zoeksvoorbereiding, uitvoering en rapportage) die belangstelling heeft voor het volwassenenonderwijs. Alle werkzaamheden worden in team verband uitgevoerd. Binnen het projekt bestöat de mogelijkheid om, voor zover pit binnen het projekt past, de eigen theoretische belangstelling verder te ontwikkelen. Aanstelling zal geschieden op arbeids overeenkomst door de Universiteit van Amsterdam. Het salaris zal maxi maal f 4.992,- per maand bedragen, afhankelijk van leeftijd en opleiding en/of eivanng. De premie AOW/AWW js voor rekening van de weikgever. Vakantietoelage 7.8% Telefonisch kunt u verzoeken om t ei zending van een informatiepakket een sollicitatieformulier. Sollicitati^. gesprekken zullen plaatsvinden met, een commissie uit de instituutsraadi Sollicitaties voor 11 mei te richten^ de directeur, drs A H. van den 8erc onder vermelding op de enveloppe01 van het woord "sollicitatie". k ld, h, In het grafisch-technisch bedrijf van PERSCOMBINATIE N.V. uitgeefster van diverse dagbladen en nieuws- en advertentiebladen, hebben wij op korte termijn behoeft aan de volgende medewerkers, die bereid zijn een dienstverband tot 1 januari 1977 te aanvaarden: Indien u voor een van deze vakatures belangstelling tl verzoeken wij u uw sollicitatie te richten aan: Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131 te Amsterdam t.a.v. de heerB.de Bruin. h! f"

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18