De mensen van de Amro Bank maken't u zo makkelijk mogelijk. de Gemeentelijke Sociale Dienst te Amsterdam vraagt i H3 Tft amro bank EEN REDAKTIEMEDEWERKER/STER hoofd personeel en organisatie (m/vr) ERDAG 24 APRIL 1976 TROUW/KWARTET Ti Hofstra's knappen kamer op. Toen we telefonisch een afspraak maakten, had meneer Hofstra 't al gezegd: „Eigenlijk heeft mijn vrouw alles geregeld, jullie moeten vooral bij haar zijn." En inderdaad, tijdens ons gesprek wordt 't zonneklaar hoe zeer mevrouw Machteld Hofstra (43) de stuwende kracht achter hun nieuwe huiskamer-inrichting is geweest. „We hebben steeds gezegd, als de kinderen 't huis uit zijn gaan we deze kamer 'n beurt geven," vertelt ze, terwijl haar echtgenoot (44) thee is gaan zetten. Hun zoon draagt momenteel, zo blijkt, Hare Majesteits wapenrok en hun dochter zit in de verpleegsters opleiding. Aangezien we de opdracht hebben om naar de bekende Amro- weg te vragen, informeren we maar meteen hoe ze één en ander gefinancierd heeft. „We hebben de laatste jaren elke maand f 200,- van Chris z'n salaris op een Spaar-Plus-Boekje laten overboeken, met dat automatische systeem van jullie." AmrOmaat sparen heet die service van de Amro Privérekening officieel," vullen wij aan. Meneer Hofstra steekt z'n hoofd om de keuken deur: „Ik kan ook citroenthee zetten, als u daar van houdt." Ja, dat lijkt ons 'n frisse variant. „Al met al was 't opgelopen tot f 5.000,-," vervolgt mevrouw Hofstra, „maar voor vloer bedekking, gordijnen, bankstel plus witten en behangen, heb je daar natuurlijk niet genoeg aan." Wat toen? „Toen ben ik langs de Amro gegaan om over een lening te praten. Want als je f 200,- per maand kunt sparen, kan je ook f 200,- per maand aflossen." Op wat voor soort lening zijn ze uitgekomen? „Op een Continu Mevrouw Machteld Hofstra alles geregeld. Crediet. Voor de extra f 5.000,- die we nog nodig hadden, kwam dat op f 150,- per maand, maar ik heb bewust voor f 7.000,- gekozen, da's f 210,- aflossing per maand. Op die manier heb ik zonder kosten f 2.000,- reserve voor je-weet-maar- nooit." Wij maken onze complimen ten voor haar financiële inzicht. „En_. als ik jullie dan ook nog vertel dat ik een inboedellijst heb meegevraagd en een verhoogde inboedelverzekering heb afgesloten, dan zijn jullie helemaal in jullie nopjes, hè?" „U bent een ideale klant," beamen wij. „Mogen wij u voor dit gesprek een exemplaar van Maak het maar" cadeau doen?" „Hé, wat aardig. Ik ken 't, ik heb 't bij de buren gezien. Die hadden 't gekocht toen ze bij jullie waren vanwege die spaaractie. Hartstikke bedankt, hoor." AmrOmaat sparen Officiële naam voor auto matisch sparen bij de Amro. Kan op diverse manieren afge sproken worden. Bijv. door aan "t begin van elke maand een vast bedrag van uw Amro Privéreke- ning naar een spaarrekening te laten overschrijven (zie Hof stra's). Of alles wat aan 't eind van de maand boven een be paald bedrag resteert. AmrOmaat is 'n zeer effec tieve manier van sparen voor wie snel resultaat wil. Rekeningafschriften hou den u steeds op de hoogte. Stop pen of veranderen is altijd mo gelijk. Amro Privérekenins Naam voor betaal- of sala risrekening. Kan alles mee be taald worden. Ook acceptgiro's. .Waakt automatisch sparen mo gelijk. Biedt keuze uit Euro- of betaalcheques. Levert d.m.v. duidelijke rekeningafschriften en handige opbergmap over zichtelijke boekhouding op. Rood staan kan worden afge sproken. Mits niet langer dan 6 maanden achter elkaar en tegen 1 rente per maand over het be drag dat u rood staat. Continu Crediet Amro's nieuwste manier van lenen: u stapt écn keer naar de bank om 't bedrag af te spre ken waarover u maximaal w.lt beschikken en u kunt daar dan voortaan altijd vrij' over be schikken, wanneer en hoc u maar wilt. Zodra u 't bedrag (ge heel of gedeeltelijk) opneemt gaat u aflossen. De hoogte van de maandelijkse betalirig is vooraf afgesproken. Bedraagt minimaal 3"ö per maand van 'i afgesproken bedrag. Meer aflos sen mag ook. En opnieuw opne men kan ook. Als u maar zorgt onder 't afgesproken bedrag te blijven. Kortom: 'n manier van lenen met veel vrijheid, waar mee u voortaan altijd over geld- achter-de-hand beschikt. Bijv.: keurige schatting van. uw inboe- delwaarde te komen. Is bij elke Amro Bank gratis verkrijgbaar. In boedelverzekering Geeft dekking tegen "n uit gebreide reeks schade-oorzaken. Alaar let op twee dingen: 1. Nieuwe aankopen maken verhoging van het verzekerde bedrag nodig. 2. De inboedelwaarde neemt door prijsstijgingen jaarlijks toe. Neem daarom 'n verze kering op zgn. ..indexbasis", 't Verzekerde bedrag wordt dan voortaan elk jaar auto matisch verhoogd. Amro premie voor de Hof stra's f 70,- bij 'n verzekerd be drag van f 35.000.-. Is til 'n stijfsel co stijf genoeg zoor afwasbaar leer-behang?" Spaar-Plus-Boekje Spaarboekje waarop zonder vastzetten momentcel 2% meer rente per jaar wordt gegeven dan op gewone spaarrekening (5}/V\'> i.p.v. 3!Vo).* Wel wordt over opgenomen bedragen 1% opnamekosten berekend. Hierdoor bij uitstek geschikt voor 't onderbrengen van geld dat als reserve bedoeld is en dat waarschijnlijk niet snel hoeft te worden opgenomen. Maar óók geschikt om te sparen voor doelen waar je 't geld niet een-twee-drie voor bij elkaar hebt. Want al na 'n jaar regel matig opzij leggen wordt sparen op 'n Amro Spaar-Plus-Boekje voordeliger dan op een gewone spaarrekening. geleend mndl. betaling rente per bedrag 3'«i (incl. rente)* maand f 4.000,- f 120,- 1,25":. J' 5 000.- f' 150,- 1.15% f 8.000,- f 240,- 1,00".'. f 15.000.- 1" 450,- 0,90".'. Titel van bock dat de Amro Bank tot 15 mei als speciale ac tie aanbiedt. Bevat 300 pagina's boordevol woonideeën. En doe- het-zelf-oplossingcn. En verbouwingssuggesties. Plus erg veel illustratieve sfeer foto's en bouwtekeningen. Kost als u Amro-relatie bent of wordt f 15,-, wat echt opmerkelijk weinig is voor zo'n prachtboek. Kan inmiddels uit verkocht zijn, maar dan kunt u tot 30 4 intekenen voorde 2edruk. Spaaractie I.oopt nu bij Amro .tot 1 mei a.s. Als duwtje in de rug om tot sparen te komen. Want u kunt wel goede woonideeën krij gen (zie „Maak het maar"), maar daarmee bent u cr nog niet. Vandaar: iedereen die nog in april 'n spaarrekening bij de Amro Bank opent, krijgt er met een f 5,- op bijgeschreven. Waarbij geldt dat dat eerste te goed niet binnen éér. maand op neembaar is. Rentepercentages onder voorbehoud van tussentijdse wijzigingen. i1 Documentatiebon J Stuurt u mij een pakketje nadere informatie over de Amro Er worden alleen rentekosten berekend. Het rentetarief va rieert van 0,90 tot 1,45% per maand en is afhankelijk van de hoogte van 't afgesproken kre dietbedrag. De rente (aftrekbaar voor de belasting) wordt per maand berekend over het op dat moment nog terug te betalen be drag. Bij onverhoopt overlijden voor uw 65-ste wordt de res tant schuld kwijtgescholden tot maximaal f 20.000.-. Inboedelliist Checklist van Amro om vrij eenvoudig tot 'n redelijk nauw- diensten die op deze pagina ter I sprake komen. I Naam_ I Adres Plaats- I J Ik ben wel 'geen klant van de J Amro Bank (Deze bon in een J ongefrankeerde J envelop stoppen J en adresseren J aan: Amro Bank. J Antwoordnr. 2523. Amsterdam.) eii la ie •ei m ui. i De Protestants Christelijke Onderwijsvakorganisatie (PCO) vraagt voor zo spoedig mogelijk De PCO is een vakorganisatie die onderwijsgevenden van kleuter tot hoger onderwijs organiseert en de rechtspositionele belangen van deze leden behartigt. Ook zet de PCO zich in voor de kwaliteit van het Nederlandse Onderwijs in het algemeen en het protestants-christelijk onderwijs in het bijzonder. Voor de bladen die de PCO wekelijks uitgeeft (PCO-Magazine en Ons Beroepsonderwijs) vraagt zij een redaktie-medewerker/ster met de volgende kwaliteiten: - redaktionele vaardigheid - bekendheid met het Nederlandse onderwijs - enige vertrouwdheid met lay-out - het in teamverband kunnen samenwerken - bereidheid tot het uitvoeren van beleidsvoorbereidende taken - organisatorisch vermogen Van de te benoemen functionaris wordt verwacht dat hij/zij voorstander is van het bijzonder confessioneel onderwijs. Vestiging in de agglomeratie Den Haag is noodzakelijk. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal, wat het salaris betreft, inspanning plaatsvinden in de BBBRA-schalen 89-112 (minimum f 2279 en maximum f 3819). Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan het hoofdbestuur van de PCO, postbus 5868, Den Haag. t.a.v. De Bureaucommissie. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de redaktie-sekretaris van het PCO-Magazine, Aat Sliedrecht, telefoon: 070-572131 óf tot de hoofdredakteur van Ons Beroepsonderwijs, Arie van Lenten, telefoon: 010-815313. vacaturenummer 154 Bi) de Gemeentelijke Sociale Dienst ontstaat eind 1976 wegens pensionering de vacature van hoofd Personeel en Organisatie (P en O Deze dienst (ruim 1000 medewerkers) is belast met de uitvoering van velerlei taken op maatschappelijk, sociaal en cultureel gebied, waaronder de uitvoering van een aantal sociale wetten en rijksregelingen Het hoofd P. en O werkt als staffunctionaris onder rechtstreek se verantwoordelijkheid van de direkteur en geeft leiding aan personeels- en organisatiezaken Taak Het hoofd P. en O zal uit zijn inzicht in en betrokkenheid bij de maatschappelijke ontwikkelingen zijn deskundigheid moeten hanteren en richten op het funktio- neren van de organisatie en de medewerkers, waarbij in het bij zonder wordt gedacht aan het geven van ruimte aan ontwikke lingsmogelijkheden van de mede werkers en aan het stimuleren van overlegstructuren Een goede samenwerking met de ambtenarenorganisaties is uiter aard vereist Vereisten Een academische opleiding dan wel een ontwikkelingsniveau dat daaraan kan worden gelijkgesteld, ■ruime ervaring op het gebied van personeels- en organisatiebeleid, goede contactuele eigenschappen, leidinggevende capaciteiten Leeftijd bij voorkeur boven 35 jaar Voorwaarden en salariëring De salarisgrenzen bedragen f 3494.- (minimum) en f 5218.- maximum) per maand Aanvangs salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring Een medisch en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure Desgewenst kan het resultaat van het psycho logisch onderzoek door de psycholoog met de sollicitant worden besproken Indien de kandidaat besluit zich terug te trekken, wordt geen rapport uitgebracht Procedure In de selectieprocedure is mede betrokken een commissie die bestaat uit vertegenwoordigers van de desbetreffende afdeling, de directie en de medezeggen schapscommissie Belangstellenden kunnen een functiebeschrijving en profiel schets aanvragen bij de secretaris van de selectiecommissie, de heer J van Donk. Gemeentelijke Sociale Dienst. Vlaardingenlaan 15. Amsterdam (Overtoomse Veld) Informatie kan worden ingewonnen bij de voorzitter van de selectie commissie. de heer J. Maasdam, of het hoofd P. en Ode heer O F. Hoogstraate. telefoon (020)511.0321 De rechtspositieregeling der Aanstelling zal bij wijze van proef gemeente Amsterdam is van toepas- geschieden voor de duur van een sing. jaar Vakantieuitkering 7.8 procent gemeente amsterdam Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken (Bureau Personeelsvoorziening) Pietershal. Oudezijds Voorburgwal 274. Amsterdam (Centrum), onder vermelding van nummer 486$

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10