r Radio- en televisieprogramma's Overheid draaide Kraan van wetenschappelijk onderzoek iets dichter All in the family DCLLy AENHEM TV-start Veronica Speciaal In strijd met afspraak Ondernemers: bij bezuinigingen de bouw ontzien Drie inbrekers op heterdaad betrapt Patiënt die de Nachtwacht bekraste dood Vanavond dus zet de kaas uit het vuistje maar klaar! Even puzzelen ft t DONDERDAG 22 APRIL 1976 BINNENLAND RADIO EN TV TROUW/KWAR^n Veronica heeft rich woensdagavond als legale omroeporganisatie ge schaard in de rij van televisiema kers Bij een terugblik op het plra- tenbestaan werden de registers van het jeugdsentiment handig openge trokken. Een droefgeestige stem liet weten, dat met het tot zwijgen bren gen van het zenderschip ook de de mocratie van Nederland een beetje gestorven was. Zo een start vahuit de positie van de gebeten hond kon wel eens golven vah sympathie losbre ken. Bn wie maalt er dan om. dat het eigen gezicht in die eerste show als twee druppels water lèèk op dat van andere omroepen, bij Wie de optre dende artiesten even fteutraal schnabbelen? ..Kenmerk" keerde terug bij Spaan se priesters die een Jaar geleden wer den geïnterviewd. Het leven ls nog niet ingrijpend ten goede veranderd, maar wel schijnt een deel van de clerus zich krachtdadiger te voegen bij het volk in de strijd tegen de overheersende klasse. Wel te begrij pen, maar daarmee is nog niet bewe- 2en. dat Marxisme en christendom zo vanzelfsprekend te koppelen zijn Dat Ik dinsdagavond de laatste aflevering heb gezien van TV-Privé zal niemand mij horen betreuren Opnieuw viel het op. hoe ongevoelig Henk van der Meijden zijn gesprekspartner ondergeschikt maakt aan het doel dat hij tnet zijn uitzending wil bereiken. Over de intieme verstandhouding tussen Conny Stuart en wijlen Wim Sonneveld dramde hij maar door. hoewel zij al duidelijk had laten blijken dat zij over iets anders wilde praten. Aandacht trok de NCRV-documentaire over Admiraal de Ruyter en diens betekenis voor het Hongaarse protestantisme De samenhang werd boeiend belicht aan de hand van historische documenten en prenten met beelden van de ln dat land nog altijd bestaande verering voor de Hollandse vlootvoogd. Slechts een kleine kanttekening. Dat het verhaal niet in Nederlandse geschiedenisboekjes zou staan, slaat misschien op recente leerboeken. Zonder mij de namen te herinneren, weet ik wel zeker dat ik in de jaren '20 uit de schoolbibliotheek verhalen heb gehaald, waarin de bevrijding van de Hongaarse predikanten was beschreven. Jammer dat met aflevering 13 Het Heilig Vuur is geblust Het is te hopen dat de Tros deze reeks door een soort gelijk en evenwaardig programma laat opvolgen en er niet nog weer een brok cliché-vermaak voor in de plaats stelt. Hank Onrust en zijn medewerkers hebben hun bedoeling en kwaliteiten overtuigend gemanifesteerd in het slotdeel. Met veel gevoel voor psychologische en sociale achtergronden, groeide hun schets van de kortstondige COBRA-beweging uit tot een cultuur-historisch document. Het verdient aanbeveling, coplëen van deze documentaire toe te voegen aan 'net studiemateriaal van kunstacademies en universiteiten. Als blijk van waardering zou de programmaleiding van de Tros Hank Onrust kunnen opdragen een film te maken over de huidige expressies van de vroegere COBRA-leden Voor zover mij bekend, waren in Hier en Nu voor het eerst televisiebeelden te zien van een leider aan hondsdolheid. Hoewel ik van ooggetuigen weet dat het verloop van deze ziekte nog vele malen afschuwelijker is. vind ik het getoonde fragment al niet zonder risico. Er bestaat altijd een kans dat mensen door dergelijke beelden zo angstig worden dat zij zich onredelijk gaan gedragen tegenover dieren. De beelden zullen evenwel aan het doel hebben beantwoord, indien kijkers zich hun verantwoordelijkheid bewustzijn geworden en alsnog hun huisdieren laten inenten. TON HYDRA KARELTJE KNETTER Actualiteiten In Achter het Nieuws tljn: Vietnam een jaar later, problemen met de demo cratie in Portugal en problemen met het vrije amusement Ned. 2 I 20.25 en 22.45 De VPRO vertoont de slotaf levering van de Britse documen taire over het onbekende Mon golië. Ned. 1 20.20 In Koning Klant wordt aan dacht besteed aan onderzoeken naar de kwaliteit van batterijen en wasmiddelen. Tevens een analyse van advertenties voor tweede hands auto's. Ned. 2 21.10 De EO brengt een program ma over archeologische vondsten in Jerusalem. Ned. 1 21.50 De KRO laet een radio- opname horen van RHter Pas man. een komische opera van Johann Strauss jr. Hilv. 4/10.00 Onderwerpen in Globaal zijn: Koorfestival in Katwijk aan Zee en tien jaar duo Ramses Shaffy en Liesbeth List. Hilv. 1 15.00 Het Residentie Orkest is te beluisteren in werken van Pro- kofjef. Vieuxtemps en Dworsjak. Hilv. 2/20.15 Jazzspectrum komt deze keer rechtstreeks uit Theater Pepijn in Den Haag. Medewerking ver leent de Lock Dikker Groep. Hilv. 2 I 22.10 Van onze redacteur wetenschappen DEN HAAG Het door de overheid betaalde wetenschappelijk onderzoek is dit jaar met drie procent ingekrompen. Tot deze verrassende conclusie komt de Raad van advies voor het we tenschapsbeleid (RAWB) in zijn jaaradvies. Het kabinet had afgesproken, de capaciteit voor onderzoek en ontwikkelingswerk constant te houden. Die afspraak was herhaaldelijk naar buiten toe bevestigd, tot in het Wetenschapsbudget 1976 waarin de RAWB de inkrimping bespeurde. Dat zit hem ln een begrotings technisch grapje. Tot en met 1975 werden de zogenaamde „algemene salarismaatregelen" ondergebracht in een verzamelpost op de begroting van binnenlandse zaken, waar in het wetenschapsbudget niets van te mer- Van on2e parlementsredactie DEN HAAG De ondernemers in de grond-, water- en wegehbouw vra gen het kabinet de overheids uitgaven ten behoeve van de bouw buiten de bezuinigingsoperatie van één procent te houden De bij het Algemeen Verbond Bouw bedrijf (AVBB) aangesloten aanne mers In de grond-, water- en wegen bouw vragen dit ln een brief aan minister Oruljters (volkshuisvesting en ruimtelijke ordening). Voorts wil len zij dat reeds nu een deel van het geld dat ls uitgetrokken voor het scheppen van extra werkgelegen heid. wordt besteed aan extra opdrachten ln de grond-, water- en wegenbouw. In de brief uiten zij hun bezorgdheid over de naaste toekomst van him bedrijfstak. Zij wijzen erop dat vol gens recente cijfers van het Centraal Bureau voor de 8tatistiek in deze sector het bouwvolume van 1974 tot 1975 ongeveer acht procent is ge daald. Ook is er sprake van sterke achteruitgang bij werken als opho gen en opspuiten van bouwterrei nen. waardoor in de nabije toekomst gebrek kar* ontstaan aan bouwrijpe terreinen voor de woningbouw. Dit heeft, aldus de ondernemers in hun brief, eveneens gevolgen voor de werkgelegenheid. ken was. Sinds dit Jaar worden die salarisverhogingen direct in de ver schillende begrotingsartikelen ver werkt. Ook het wetenschapsbudget staat er daardoor wat geflatteerd bij ln vergelijking met 1975; ln feite wordt er ruim drie procent bezuinigd. Gelijk houden De raad adviseert het kabinet mët klem. Vast te houden aan zijn oor spronkelijke voornemen om de capa citeit gelijk te houden. Het zal al moeilijk zijn om nieuwe activiteiten en wenselijke uitbreidingen van lo pend onderzoek binnen de bestaande capaciteit op te vangen. Als er boven dien op die capaciteit geknepen wordt, dreigt het peil van het onder zoek verlaagd te worden. Veel Instituten zullen ln de praktijk dan „onvoldoende compensatie ont vangen voor hun stijgende materiële lasten (onder andere voor we tenschappelijke apparatuur), waar door deze Instituten binnen enkele jaren zullen bespeuren onvoldoende toegerust te zijn om het onderzoek op peil te houden". De RAWB waarschuwt dat besparingen op de materiële uitrusting de efficiency van het onderzoek vaak zo sterk doen dalen, dat daardoor een averechts effect wordt bereikt. De raad levert een wat knorrig com mentaar op de sector energie in het Wetenschapsbudget 1970. waaruit erg weinig duidelijk wordt. Er zijn maar drie posten opgevoerd, die sa men ongeveer een kwart van het lo pende energie-onderzoek vertegen woordigen. In de toekomstige ont wikkeling is al helemaal geen inzicht te krijgen. Aanbevolen wordt, in het volgende budget een samenhangend en volledig overzicht op te nemen. Wat het beleid betreft legt de RAWB er de nadruk op dat de uitkomsten van onderzoek naar alternatieve en ergiebronnen (wind. zon) „hoe nuttig en noodzakelijk ook, in betekenis voor de energievoorziening geduren de een lange reeks van jaren achter zullen blijven bij het effect van maat regelen gericht op energiebesparing en beperking van energieverliezen Juist op dit gebied kan mede op Van een verslaggever OOBTERHOUT De Oosterhoutse politie heeft drie jonge Italianen op heterdaad betrapt bij een inbraak in een juweliersaaak in het winkel centrum Arendahof. Een van de drie probeerde te vluchten, maar kwam na een waarschuwingsschot van de politie tot andere gedachten. De politie kwam via stil alarm op de hoogte van de inbraak. Op het dak vonden de politieagenten de 21- Jarige G. C.; hij hield de wacht bij een gat waarlangs de achttienjarige P. P. en de zeventienjarige D. G. naar binnengegaan waren. Op dit tweetal vonden de agenten juwelen ter waarde van 26.000 gulden. De Oosterhoutse politie onderzoekt of de arrestanten ook verantwoordelijk zijn voor een juwelenroof op 6 april, toen bij een andere juwelier in Oos terhout sieraden en juwelen ter waarde van 45.000 gulden werden geroofd. EINDHOVEN - De 38-jarige W. de R. die vorig Jaar september in het Rijksmuseum de Nachtwacht van Rembrandt bekraste, is vorige week ln een psychiatrische inrichting in Eindhoven, waar hij werd verpleegd, overleden. Hij heeft zichzelf van het leven beroofd. Vrijdag u hij ln Scha- gen gecremeerd. L1 ADVERTENTIE (19.55 - VPRO Ned. 1) 97. W. Kotsof en W. I. Omskomsk brachten de kist naar een groot en kostbaar ingericht vertrek en zetten haar daar tegen een muur. „Kom mee. Wladimir." lachte de volkscom missaris toen. „We gaan er eentje pakken. Dat-heb ik je beloofd en daar houd ik mij dus aan." „Goed zo." dacht brigadier Piet. die het langzamerhand een beetje benauwd begon te krijgen in de kist. „Gaan jullie er maar eentje pakken. Dan kan Ik er tenminste uitEn nauwelijks hadden de twee Barroes- et janen hun hielen gelicht of de brig- ges was de kist al uit. „Zowaar kan ik me nu het beste verber gen mompelde hij. „Ja daar achter dat zware gordijn. Maar hé la kijk döar 'es! Daar staat me waaratje zo'n moderne bandrecor- der! Ik 2et hem aan. jongens! Als zen gevuld. „Proostki!" zei M Wladimir en zijn baas dan straks „Proostki zei Wladimir, de terugkomen, dan komt alles wat ze - sluwe geheime agent. De gla n zeggen op de band! Dat kon dan nog keiden tegen elkaar en de E wel eens een lachertje worden!" jaanse drank vloeide rijkelif En met een geoefende handgreep binnen. En het is een opv^fe stelde de brigadier het apparaat in brouwseltje, die foddka! werking. Onhoorbaar begon spoelen te draaien en het fijn^ ge apparaat zou nu alle: men Toen glipte de weg achter zijn dikke gordijie Intussen waren in de aangre kamer de flessen geopend en PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN basis van wetenschappelijk onder zoek op kortere termijn veel wor den bereikt." Tweede rapport De raad hoopt dat de Landelijke stuurgroep energie-onderzoek tot een nationaal programma kan komen dat met dit inzicht in overeenstem ming is. De LSEO moet overigens al binnenkort met zijn tweede rapport komen. Het onderzoek dat gericht is op industriële vernieuwing („ontwik keling technische procédés en appa ratuur") heeft een stevige maar een malige injectie gekregen uit de werkgelegenheldspot. De RAWB vindt een meer blijvende verhoging aan te bevelen. De raad betreurt overigens dat de uitgaven in die sec tor. gegeven de lange looptijd van vernieuwingsprocessen, niet getoetst kunnen worden aan een industriebe leid op langer zicht. Vooral door het uitblijven van de structuurnota van minister Lubbers, lijkt de aandacht eenzijdig gericht te zijn op het werkgelegenheidsprobleem op korte termijn. Maar we zouden er achter moeten komen, aldus de raad. in hoe verre een bewust vernieuwingsbeleid voor de industrie op lang zicht eeh structurele verbetering van de werkgelegenheid zou Jcunnen be reiken. Wetenschappelijk onderzoek heeft pas zin wanneer de resultaten ervan ook op het gewenst moment ter be schikking staan van de mensen die ze nodig hebben. Op het terrein van deze informatieverzorging heeft Ne derland volgens de RAWB. internati onaal gezien, een achterstand opgelo pen die eerder groter dan kleiner dreigt te worden. Naar aanleiding van de omstreden bezuiniging op het nationale ontwikkelingscentrum daarvoor, het NOBIN. „kan de raad zich niet aan de gedachte onttrekken dat er van een nationaal beleid ten aanzien van de wetenschappelijke in formatie nog geen sprake is". Van een verslaggever IJMUIDEN Bij Hoogovens te IJ- muiden is gistermiddag de 27-jarige rangeerder R. C. W. van der Steeg uit Haarlem verongelukt. Hij raakte bij het aankoppelen van en wagon be kneld tussen de buffers van een wa gon en een locomotief. Het slachtof fer werd overgebracht naar het Rode Kruisziekenhuis te Beverwijk en is daar overleden. FERDINAND 1 2 3 4 S s 7 9 2 3 4 S 6 7 8 9 Horizontaal. 1 Japanse roos. 2. Turkse titel-voorzetsel-loot. 3. zaak lof-mak. 4 wijnmaat-opgeld. 5 mu- zieknoot-droogoven-plaats in Frank rijk. 6. bezinksel-omslag-klaar, 7. Eu ropeaan-deel van een boom-pléatsje onder Gramsbergen. 8. muggelarve- departement in Frankrijk. 9. kaarsdrager. Verticaal. 1. wapenkunde. 2. voorte- ken-vlaktemaat-familielid, 3. reeks een der Cycladen-kippenloop. 4. deel van een trap-Europeaan-lord (afk.). 5. een zekere-vreemde munt (afk.)- Z.Amer. thee. 6. voorzetsel-evenredig deel-heks. 7. tennisterm-plaats in Frankrijk-papegaai. 8. voorzetsel voorkomen-meisjesnaam. 9. dampk ring. Oplossing Hor. 1. os. 2. repel. 7. ra. 9. veronal. 12. api. 13. kim. 15. Ate. 17. sa. 18. sesam. 20. Rr.. 21. sleep. 22. nader. 23. ei. 24. Terek. 26. k.o., 27. net. 28. ren. 29. oer. 33. spoedig, 37. la. 38. Arles. 39. Po. Vert. 1. Og. 2 rem, 3. er. 4. polis. 5. en. 6. lam. 8. al. 10. spalier. 11. strekel, 12. Assen. 13 keper. 14. manen. 16. error. 18. set. 19 mak, 25. regel. 30 spa. 31. mis. 32. el. 34. o.r., 35. de. 36. do. 177 Duitsland heeft de oorlog aan Rus land verklaard, er zijn geruchten, dat de Engelse vloot al bij Vlissingen in zicht ls. „Is dat geen loos gerucht?" vraagt Willem Hendrik, die overdrijvingen in dagen van spanning een ontoe laatbare zonde vindt. „Jans, de werkmeid, zegt. dat de Duitsers in Delfzijl rondlopen, maak 't niet erger dan 't is, Clemens, 't is al erg ge noeg." De augustusdagen zijn vol zomers heid. Dan plotseling het ongeloofba re bericht, dat van mond tot mond gaat: Het Duitse leger trekt een vreedzaam België binnen. „Nou vader, als U mijn inlichtingen niet horen wilt, dan luistert U er maar niet naar. maar in Schevenin- gen hoor ik meer dan hier in Beuken- loo. dat kan ik U zeggen." Clemens is rood van opwinding. De Gele Rijders bewaken de pier aan 't strand, hij is met hen in Scheve- ningen gestationneerd. „Ik zeg het ter wille van Dolly en heus niet voor mijn eigen, die Sam speelt goed pia no. maar wie zegt, dat hij de ernst van de politieke dingen snapt? Het is nu hoog tijd, dat ze hun witte broodsweken in Italië eindigen. Eva en ik hebben meer zin voor de werke lijkheid gehad." Het gesprek heeft plaats op de stoep van het Huis, deze plek is meer nog dan vroeger dagen de verblijfplaats van de huisgenoten. Vandaar uit kan men de uitgaande en binnenkomen de mensen van het Huis zien. het is er niet zo besloten als in de kamers, van de stoep af schijnt men dichter door Henrietle LT. de Beaufort lijk raad, dat hij Dolly en Saï:n telegraferen, al weten ze. dal aa enige malen gebeurd is. „Als ik wist, waar ze zitten, \\Ln. geloven, dat ik ze zelf op bl ten zou kunnen halen," roep tine en zonder enige overgan bij het openbare leven en de rumoe rige buitenwereld te zijn. Aan weerszij op het bordes staan twee grote banken met kussens er op. Willem Hendrik zit op een der ban ken met kussens er op. Willem Hendrik zit op een der banken, rookt zijn pijp en tuurt het voorplein af. Hij ziet zijn zusters Christine en Cle mentine de oprijlaan binnenfietsen. „Nu die weer, iedereen is onrustig en praat te veel," mompelt hij, terwijl hij zijn pijp stopt en zijn best doet het niet vlugger dan gewoonlijk te doen. De tantes zetten de fietsen tegen de stoepkant. Clemens gaat de stoep af. ze tegemoet. „Iets van Dol gehoord?" hijgt Chris tine, nog voordat ze haar neef en broeder begroet. Willem Hendrik schudt ontkennend het hoofd. „Een bewijs, dat ze het goed hebben, misschien lezen ze in het geheel geen couranten." Hij haalt zijn schouders op. zijn onrust kan niemand hem aan2ien. meent hij Clementine en Christine geven tege- J»n tril rd hetzelfde zinsverband vervfA'a „Krupp en die Keizer, dat twee grootste aartsschofoo ken.ik zou ze kunnen. het goede werkwoord niet. - schudt met haar hele lichaar Clementine heeft haar matei?"' je. dat met een elastiek om ei li. toet vastzit, afgedaan, zo war ze het. „Hebben jullie gehoord, de K is naar Den Haag. de Kof' moeder heeft haar reis naar onderbroken, ze is onverwaci— Soestdijk gegaan, toen ze aaiU waren de blinden van het pale toe." Clementine is altijd lai de couranten al op de hoo( allerlei hofberichten. Ze spri daag biezonder langzaam, als) op Christines verhitte en waled wonden geest, ze wil wel doei ei men. dat zij in deze dagen vat ning beleid en wijsheid niep geeft. „Ik zou ze allemaal de nek omdraaien." herhaalt Christin eens. met wilde ogen in haa al; lief gezicht. Niemand weet tegen wie haar ergernis zich „Dat zou weinig helpen, als wereld z'n bezinning kwi c Christientje," Willem Hendril ai vreedzaam rookwolk na rofa; uit. Wordt vi n( rl RADIO VANDAAG HILVERSUM I (298 m en FM-kanalen). NCRV 7 00 Nieuws. 7 02 Het levende woord. 7 08 (S) Te Deum laudamus: gewijde muziek. 7.90 Nieuws 7 41 iS> Hier en nu. 7.55 (S) Muziek in uw straatje 8 24 Op de man af 8.30 Nieuws 8.36 Gymnastiek voor de hulsvrouw 8 45 (S) Tot Uw dienst klassieke muziek. 9 45 (Si God is een God van de levenden. 10 30 Nieuws 10 33 (S> Een uur natuur magazine over het buitenleven. 11.30 (Si Metropule Or kest. m m v zangsolisten en klein radiokoor- amusementsmuziek 12 00 (S) De Kilima Ha- w.iuans Show 12.15 Voor boer en tuinder. 12 20 Mededelingen. 12.30 Nieuws. 12 41 (S) Hier en nu 12 55 (S) Middagpauzcdienst 13.15 (S) Goed Bestemd lichte zang I4 00(S> Klanksnoer klassieke muziek. 15 00 (Si Glo baal mensen, meningen en muziek (15.30 Nieuws i 17 30 Nieuws 17.32 (Si Hier en nu. 18.00 (Si Tijd vrij voor muziek in vrije lijd: vokale instrumentale koren 1830 Nieuws. 18 41 Wereldpanorama 18 53 De Kerk van daag 19.10 (S) Leger des Heilskwartier. ge wijde muziek 19.2» (8) De wereld ringt Gods lof verzoekplaten van gewijde muziek. 20 05 (S) Schultersweg 8: gevarieerd programma. 22 25 Avondoverdenking 22 30 Nieuws. 22.40 (Si Hier en nu. 23.00 (S) Stairway to the stars. 23 55-24.00 Nieuws. idgvmnaa- tiek 7.20 Dag met een gaatje. (8.00 Nieuws. 8 11-8.25 Radiojournaal.» 8 50 Morgenwij ding 9 00 AAngeboden ..Almere"- Prijs- nolk. 9 35 Waterstanden 9 40 Arbeidsvita minen populair verzoekplatenprogramma. (10 00 10 10 Radio Lawaai-papegaai, kleu terprogramma 11 00 Nieuws 11.03-11 05 Ra diojournaal. 1130 Rondom twaalf gevari eerd programma 12 30 Sportrevue 12 45 Per Saldo 13 00 Nleuus 13 11 Radiojournaal. 13 25 'n Middagje AVRO Muziek, informatie en service (10 00 Nieuws 16 03-16 10 Radio- journaal i 17 00 (Si Mobiel, een beweeglijk piogramma voor beweeglijke mensen. 17 40 Vrije gedachte. 17 55 Mededelingen 18 00 Nieuw IB 11 Radiojournaal PP 18.20 Uit zending van de Politieke Partij Radikalen IKON: 18.30 Kleur, informatie taar over zaken van kerk en samenleving. AVRO: 19.00 (Sl Hoogtepunten uit operettes. 20 00 Nieuws 20 05 Radiojournaal 20.10 Pro grammaoverzicht 20.15 (S) Residentie Or kest en piano klassieke muziek. 21 49 (S) Tenor en piano: klassieke muziek. 22.10 (Sl Jazzspectrum Live NOS: 23 00 Met het oog op morgen (23 05 Actualiteitenoverzicht Ra dio-TV: 23 20 Den Haag vandaag) 23.55 -24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-kanaleni. TROS 7 02 (Sl Drie op Je boterham 9 03 (S) Pep-np-drie 11.03 (S) Drie draait op verzoek 12 03 (S) Drie draait tussen de middag: Boter. Klaas en Prijzen 14 30 (8) Pop-Kontakt Hu- go van Gelderenshow met de Nederlandse Tipparade, waarin opgenomen de NL- Tippers 16 03 (S) De Hitmeesters De Neder landse top-40 NOS 18 03 De Vacaturebank 18 10 (S) NOS-Maal. TROS 19.02 (S) Poster The Elvis Presley Story (5i 20.02 (S) Soul Top-10. 2! 02 (S) Luister uit... én thuis, met groeten en wensen van en vragenrubrick voor militairen. 22 02 (S) Als dat zou kunnen: verzoekplatenprogramma 23.02 (Sl Sesjun: jazz en blues live 0 02 (S) De Hugo van Gelderenshow. rrtet LP-werk. 1.02-7.00 (Sl De Nachtwacht HILVERSUM IV (FM-kanalen). KRO 7 00 Nieuws. 7 02 (Si Badineric: klassieke muziek. 9 00 Nieuw». 9 02 (S) Aan woorden voorbij: gedachten ter overweging 9 10 Echo. 9.30 Ouders in de school. 10 00(8) Ritter Pasman, komische opera van Strauss jr 12.00 (S) De beste plaat voor uw sten-kop 14 00 Nieuws. 14 02 Schoolradio. 15 00 17 00 (S) Kollage van alledaags en zeldzaam. 19.40 Zendtijd van het simplistisch verbond. 19.55 All in Ihe family Amerikaanse tv-sene 20.20 Het onbekende Mongolië, documentaire 21.00 Herenleed een programma van weemoed en verlangen. 21.35 NOS: Journaal 21.50 EO: Indiei document 22.40 Tenslotte 22.45-22.50 NOS: Journaal NEDERLAND 2 18.45 NOS: Paulus de boskabouter 18.55 Journaal 19.05 19.30 20.00 20.25 fri r VARA: Dierenleven inoosl-Afni dierenfilm. L Dat ik dit nog mag meemaken, BOl seniorenshow. NOS: Journaal Achter het nieuws Koning Klant. ml ng rsEnafle Vara's internationale, spelprov i Achter het nieuws J r,orl,rhl TV VANDAAG NEDERLAND 1 16.00-16.40 NOS/NOT: Schooltelevisie 18.45 Toeristische tips 18.55 Journaal 19.05 VPRO: Laurel and Hardv 19.25 Landgenoten tAOVERTENTIE)

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4