V aval wart—BWftullni idssrorn i O 0 «llil mentrix het nieuwe spittaal HUIZE "REHOBOT" 'BLOEMENDAAL' anaesthesie-verpleegkundige „Mirtehof" A Een verpleegkundige voor de nachtdienst B Afdelingshoofd C Bejaardenhelpsters D Assistente voor de keuken <\£MVAN DEN BERGH-STICHTING Hogesteeg 10 te Driebergen, VRAAGT gediplomeerde ziekenverzorgsters hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen r'HENDRIK van BOEIJEN-OORD" ASSEN gediplomeerde verpleegkundigen bejaardenverzorgenden bejaardenhelpenden zeister ziekenhuis "Huize de Breedonk", een Verpleegkundige A (vrl) de stad Groningen AVONDHOOFD gediplomeerd ziekenverzorgenden leidinggevende verpleegkundigen Leidinggevende ziekenverzorgenden CHRISTELIJKE SCHOOL VOOR MIDDELBAAR SOCIAAL PEDAGOGISCH ONDERWIJS LEEUWARDEN a. PRAKTIJKLEIDER(STER) b. LEID(ST)ER-DOCENT(E) "Het Dorp" in Arnhem VERZORGSTERS NACHTHOOFD In part-t zaterdag 17 april 1976 trouw/kwart^ streekziekenhuis warnsveld/bijzutphen Ons ziekenhuis beschikt over een vijftal modern ingerichte operatiekamers. De O.K.'s staan ten dienste van de alge mene chirurgen, waaronder thorax- en vaatchirurgie. de KNO-arts, de gynaecologen, de uroloog, de oogarts, de orthopedisch chirurg en de kaakchirurg. Voor de afdeling Anaesthesie zoeken wij kontakt met een ervaren Aanstelling en salariëring zijn afhankelijk van opleiding en ervaring: wij denken aan de rang 1e verpleegkundige, bij goede funktie-uitoefening kan promotie plaatsvinden naar de rang 1e verpleegkundige A. Wij hanteren de rechtspositieregeling van de Gemeente Zutphen en bemiddelen bij het vinden van huisvesting. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Heer G. Statlmga. afdelingshoofd (privé: 05750-16113). Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan Hoofd Personeelszaken. Ooyerhoekseweg 8 te Warnsveld. 76-22 STICHTING HERVORMD BEJAARDEN-CENTRUM ZEIST In ons bejaardencentrum, waar 240 bejaarden gehuisvest zijn, is nog plaats voor: Voor deze funktie is het diploma ziekenverpleging A vereist en B gewenst (deze funktie komt 1 juli vakant) Hiervoor is het diploma bejaardenhelpster vereist. Het diploma bejaarden verzorgster strekt tot aanbeveling. of zij, die hiervoor wensen te worden opgeleid Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens CAO-bejaardentehuizen. /Gegadigden met een positief protestants-christelijke instelling kunnen hun sollicitatie met referentie-adressen en genoten opleiding richten aan de heer G A. van Voorden, direkteur, Molenweg 50, Zeist. Tel. 03404- 19614 bij wie ook inlichtingen te verkrijgen zijn. ZWARTEWEG 20. mede wcrk( st )ers ccn In onze inrichting wonen 300 medcwerk(st)ers. Wij vragen ter bevordering van ccn goede sfeer onder deze interne die zich in nauw contact met de andere mcntriccs wil inzetten voor de goede gang van zaken in de huizen voor het inwonend verplegend personeel. Er moet rekening worden gehouden met onregelmatige diensten, waaronder ook weekends. Wij denken aan iemand in de leeftijd van circa 30 jaar. met een positief christelijke levensovertuiging. Salaris volgens de voor deze functie algemeen geldende normen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de mcntrice. het liefst tussen 10.00en 10.30uur v.m.. telefoon (01719) 19320. toestel 354 of 357. Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Mevr. T. Pouwels. Protestants Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten NOORDWIJK-BINNEN een geheel vernieuwd en aan de moderne eisen aangepast verzorgingste huis voor 40 bejaarde bewoners, voor zo mogelijk spoedige indiensttreding: a. EEN ASSISTENTE met het diploma bejaardenverzorgster; b. EEN ASSISTENTE met het diploma bejaardenhelpster; c. EEN ASSISTENTE, die voor bejaardenverzorgster of bejaarden helpster wil worden opgeleid. Rechtspositie en salariëring volgens de geldende C.A.O. Huisvesting, zowel intern als extern is mogelijk. Sollicitaties, schriftelijk of mondeling, worden gaarne ingewacht door de directrice, tel. 03438 28 34, bij wie ook nadere inlichtingen verkrijgbaar zijn. Werken in een verpleeghuis? In verband met de uitbreiding van de teamverpleging hebben wij in ons Verpleeg- en Reactieveringscentrum "Nassau-Odijckhof" te Driebergen plaats voor enkele Ons centrum is nieuw en geschikt voor de verpleging van 124 lichamelijk zieken, die verdeeld over 4 afdelingen van elk 31 plaatsen worden verpleegd. Gezien het karakter van onze stichting, verwachten wij van de gegadigde een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan de hr. G. v.d. Boom, coördinerend hoofdverpleeg kundige. Sollicitaties kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau Odijcklaan 3, Driebergen, tel. I03438) 5811. Nod. Horv. Inrichting voor Goostelijk Hulpbehoevenden vraagt in verband met de uitbreiding van de inrichting in de tweede helft van 1976 (A, B, Z, H.B.O.-V on M.B.O.-V) Van hen die in het bezit zijn van het A- en B-diploma wordt verwacht dat zij hier de Z-opleiding volgen. Salaris volgens landelijke regeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan dedirektie. Burg. Both. Lohmanweg8, Assen. 'SCHOONOORD' N.H.-bejaardencentrum, Tromplaan 35, Tel.: 02154-4955 In ons huis (met circa 100 bewoners) kunnen worden geplaatst: en Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informatie en referenties, vóór 1 mei a.s. te richten aan de adj.-direkteur, de heer R. van Drumpt. Het Zeister Ziekenhuis is zeer modem ingericht en biedt plaats aan ruim 250 patiénten. Ter versterking van de bezetting zouden wij graag in kontakt komen met enkele verpleegkundigen voor diverse afdelingen, waaronder de afdelingen: hartbewaking/intensive care en kraam/gynaekologie De waarnemend verpleegkundig dtrektnee. Zr. M. Kuurman. is graag bereid nadere inlichtingen te ver strekken, telefoon (03404)28422. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van het ziekenhuis. Prof. Lorentzlaan 76. Zeist In ons Prot.-Chr. Bejaardentehuis Willem van Oranjelaan 17 te Breda is een vaca ture ontstaan voor Wij bieden U goede arbeidsvoorwaarden. Salariëring volgens de C.A.O. en opname in de pensioenregeling van de P.G.G.M. Nadere inlichtingen kunt U verkrijgen bij de directrice van het tehuis tel: 076-65 42 50 Uw sollicitatie kunt U eveneens richten tot de directrice. Het Treslinghuis, verpleeghuis van de gemeente Groningen is een erkend verpleeghuis voor somatisch zieken, waarin zowel oudere als jongere patiënten worden behandeld en ver pleegd. Het huis heeft een capaciteit van 222 bedden. Binnen de verpleegdienst vaceert per 1 mei a.s. de funktie van (part-time) die, na een ruime inwerk periode, in een roulatieschema met de twee aanwezige part-time avondhoofden zorg draagt voor het vervullen van de vijf uur durende avondhoofdendiensten, die dagelijks om 18.00 uur aanvangen. Gedurende deze diensten is het avond- hoofd verantwoordelijk voor de gehele gang van zaken binnen het verpleeghuis. De gedachten gaan uit naar een ervaren verpleegkundige, die in het bezit is van het diploma A en/of B verpleegkundige. Aanstelling is mogelijk tot een maximum van 2220.- bruto per maand (basissala ris), afhankelijk van opleiding en ervaring. Vacaturenummer: 83.158. Tevens worden voor de verpleegdienst gevraagd, die op enkele van de verpleeg- afdelingen geplaatst kunnen worden om zich in samenwerking met de reeds aanwezige personeelsleden te gaan rich ten op de verzorging en verpleging van de patiënten. Aanstelling is mogelijk tot een maximum van 1809.- bruote per maand, afhanke lijk van de inmiddels opgedane ervaring. Vacaturenummer: 83.159. Informatie over bovengenoemde funkties wordt u graag verstrekt door de verpleeg kundig adjunct-directrice, zr. A. Dode- bier, telefoon 050-135943, toestel 115. De gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente Groningen zijn van toepassing. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van het vacaturenummer 8 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders. Grote Markt 1 te Groningen. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen In mei 1976 hopen wij het verpleeghuis "Dorestad", dat een onderdeel is van het psychiatrisch ziekenhuis "Bloemendaal", in een geheel ver nieuwde setting in gebruik te nemen. 120 Psychisch gestoorde bejaarden zullen hier hun "thuis" hebben. Er wordt gewerkt in units van 12 patiënten. Enkele units vormen een afdeling. Op verschillende afdelingen kunnen nog (diploma A of Bj en geplaatst worden, nl. voor één eerste plaats en enkele waarnemende plaatsen. De rang is afhankelijk van opleiding en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de adjunktdirekteur perso neelszaken, Monsterseweg 93 te Den Haag-Loosduinen. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder no. 070 25 41 15, toestel 269. 1 (opleiding tot gezinsverzorgende en bejaardenverzorgende) school met internaat vraagt wegens uitbreiding stafleden: (leraar methodische werkbegeleiding) Tot de taak van deze funktionaris(esse) behoren o.a.: - lesgeven in daartoe bevoegde vakken - begeleiding van de leerlingen in de stages. Gevraagde bevoegdheid: diploma sociale academie of andere H.B.O. opleiding met ervaring in sociale dienstve t lening voor de volgende taken: - het geven van lessen - werkzaamheden t.b.v. school en internaat Gevraagde bevoegdheid: acte N12, N19, N20 Salaris en rechtspositie zijn volgens rijksregeling (w.v.o.). - Positieve instelling t.a.v. het Christelijk Onderwijs. Informatie: mejuffrouw T.M. Appelhof (direktrice) en de heer W. Zijlstr|^ (adj. direkteur), telefoon 05100 2 27 78. Sollicitaties: aan het schoolbestuur, Oostergoweg 6, Leeuwarden. die tevens zal optreden als coördinerend hoofd van d opleiding, (ziekenverz. en socio-ther.) Gedacht wordt aan een vrouwelijke verpleegkundige A en I] met stafopleiding en eventueel docentenopleiding. Leeftijd 35 - 40 jaar. Goede promotie-mogelijkheden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Het ,,Talma Huis" is een psychogeriatrisch verpleeghulp van christelijke signatuur. De behandeling en begeleiding' van de 174 opgenomen patiënten geschiedt volgens af1 meest moderne opvatting. Er is ook een dagverpleging. Sollicitaties en (eventueel telefonisch) verzoeken onl inlichtingen aan de direktie van "Talma Huis", S. Antoni n desstraat 2 Veenwouden. Tel. 05110 - 2641 ■^1 is een woon-, werk- en leefgemeenschap, voor volwassen lichamelijk gehandicapten. De afdeling verzorging en verpleging zoekt voor de ±400 bewoners versterking van die bij ons dogela's worden genoemd Zij verlenen hulp op het persoonlijke vlak van de bewoners, zoals wassen en kleden. Zij helpen bij huishoudelijk werk in de woningen en verzorgen broodmaaltijden, koffie en thee. De bewoners leiden een aangepast, maar zo zelf standig mogelijk leven. Er zijn wisselende werk tijden met avond-, nacht- en weekend dienst. Wij vragen een diploma in een verzorgend beroep, b.v.: gezins-, bejaarden-, of kraam- verzorging. verzorgingsassistente of IN AS. Minimum leeftijd: 18 jaar. Sollicitaties te richten aan: Stichting "Exploitatie Het Dorp", afdeling Personeelszaken, Jachthoornlaan la te Arnhem. Tel.: 085-452820. In ons ziekenhuis is plaats voor een Voor de vervulling van deze vakature komt een ervaren verp'eegkun* ge in aanmerking, die tenminste in het bezit is van het diploma zieke verpleging-B. Een christelijke levensinstelling van onze medewerkers wordt op pfjJ5' gesteld. f Sollicitaties en verzoeken om nadere inlichtingen kunnen word gericht aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis 1 Ermelo

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24