Hogere subsidie voor blindenbibliotheken DCLLy VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Vorster Meer samenwerking nodig CITROEN*: <J MEIJifb Even puzzelen Onderwijsdelegatie uit Indonesië Door stroom gedood Een mens kan op de donderdagavond toch maar naar een TV-programma tegelijk kijken. Zet 't andere net op de Philips video-recorder. PHILIPS Nederlandse Kunst en Antiekbeurs Breda het Turfschip -DONDERDAG .15 APRIL 1976 Het zal voor Barend de Ronden misschien een van zijn aardigste herinneringen blijven, dat de Zuidafrikaanse premier hem in Jeruzalem zo snel herkende als Hollander. Nauwelijks had de IKON-verslaggever zijn mond geopend, of de heer Vorster vroeg: ..Waar kom jij vandaan?" En hij was „met alle plezier" bereid om in het Afrikaans antwoord te geven op de hem gestelde vragen. Hoewel duidelijk gevoelig voor de taalverwantschap, hield de heer Vorster verder toch maar liever de boot af. Zijn bezoek aan Israël had niets te maken met een poging om gezamenlijk weerstand te bieden aan internationale druk. Hij zei (en ik weet niet of ik het foutloos schrijf): „Ek is mans genoeg om my eie saak te bevordere." Een ander onderwerp in Kenmerk betrof de goederen die wij op flinke schaal blijven importeren uit het fascistisch bestuurde Chili. Het zijn vooral appelen en peren die Nederlandse handelaren op de markt brengen. Als wij tegen een dictatuur willen protesteren, dan zullen diezelfde handelaren er een begin mee moeten maken. Want wanneer ze eenmaal in Hollandse veilingkistjes bij de groenteman liggen, kan niemand ruiken waar de vruchten vandaan komen. De IKON zond een programma uit. waarin de Engelse tekstschrijver, musicus en zanger Alan Price religieuze thema's combineerde met expressies van de popcultuur. Technisch, zowel muzikaal als ook choreografisch zat het programma goed in elkaar. Maar voor dit genre ben ik kennelijk niet eigentijds genoeg, want religieus beleefde ik er niets aan. Een van de beste reportages over mensen uit Suriname heb ik dinsdagavond gezien. „Op weg naar niets", een KRO-documentaire van Han van der Meer en cameraman Will Rutten bracht iets over van het gevoel dat je heen en weer geslingerd wordt tussen twee vaderlanden. Wie daarmee niet oppast, voelt zich nergens meer echt thuis. Voor kijkers die ooit buiten Nederland wortel hebben geschoten, was de reportage op dit punt misschien wel een stukje zelfherkenning. Hoe belangrijk een goede opvang en begeleiding is. bewezen de opnamen in het CNV-vakantieoord te Putten. De instelling van de stafleden en de vanzelfsprekendheid waarmee zijn medemenselijkheid in praktijk brengen, "ind ik voorbeeldig. De goede bedoelingen van Guus van Hemert kwamen wel tot uiting in zijn meditatie over het hoe en waarom van Jezus' dood. Toch slaagde hij er niet in. het overweldigende ervan kenbaar te maken, zoals schilders dat hebben gedaan in kruisigingstaferelen. Mogelijk was hij beducht voor een te veel aan dramatiek. In Hier en Nu kreeg het socialistische Kamerlid M. Konings gelegenheid een voorstel toe te BINNENLAND- RADIO EN TV lichten dat waarschijnlijk weinig kans van slagen heeft. Hij hoopt dat het lerarenkorps vrijwillig een loonsverlaging van ongeveer 2 procent zal aanvaarden om de onderwijsbegroting te kunnen beperken zonder het aantal arbeidsplaatsen te verminderen. Het „waarom ik wel en hij niet?", wordt reeds gehoord. De wonderlijkste man van de laatste tijd was ook in Hier en Nu. Buitenlandse bankdirecties beschuldigen de Nederlander Adolf Aronson van het manipuleren met miljoenen in ruil voor waardeloze spullen. Hoe het precies in elkaar zit. snap ik nog niet zo best, maar ik kreeg ook geen tijd om er over na te denken. Aronson boog een weinig zeggende verklaring voor de camera plotseling om door zich te ontpoppen als voordrachtskunstenaar. Met „De wolf en het lam" van De Schoolmeester trok hij zeer gehaaid een rookgordijn op. TON HYDRA Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De blindenbibliotheken zullen naar verhouding een hogere subsidie krijgen. Staatssecretaris W. M. Meyer van CRM heeft dit gisteren aangekondigd in een toespraak voor hij in Den Haag de eerste paal sloeg voor het nieuwe gebouw van de Nederlandsche Blindenbibliotheek in Den Haag. De staatssecretaris deelde mee. dat er op grond van de Bibliotheekwet een algemene maatregel van bestuur komt. waarin de subsidie voor de blindenbibliotheken wordt geregeld. Totnutoe wordt door het rijk 70 pro cent van de exploitatiekosten ver goed. Aangezien vooral de laatste ja ren deze kosten zeer snel zijn geste gen. wordt het voor de bibliotheken steeds moeilijker uit andere bronnen de ontbrekende 30 procent bij te passen. In zijn rede liet staatssecretaris Mey er doorschemeren, dat er een nauwe re technische samenwerking tussen de blindenbibliotheken gewenst is. Hierover zal met de bibliotheken overleg worden gepleegd. Wat er ge beurd is met de uitgave van een ge sproken dagblad, aldus de staatsse cretaris. mag dan hiet weer voorko men. Zoals bekend moest de uitgave van het gesproken blad worden ge staakt door de Lage Landen, omdat gebruik werd gemaakt van gesubsidi eerde technische hulpmiddelen. Vol gens cijfers van het Centraal bureau van statistiek waren wegens blind heid of beperkt gezichtsvermogen in 1974 een 41.000 Nederlanders aange wezen op brailleschrift of gesproken lectuur. Door de Nederlandsche Blinden bibliotheek in Den Haag werden in 1974 1.4 miljoen gesproken boekban den en 98.000 braillebanden uitge leend aan 4.000 lezers van het gespro ken boek en 800 braillelezers. De kos ten van het nieuwe gebouw zijn voor lopig geraamd op 6,2 miljoen gulden. De nieuwbouw wordt uitgevoerd als project voor extra werkgelegenheid in de bouw. Ook de Christelijke Blin- VAaag de CitjWenagent informal^over: - *GS Consumentenrapport «Leasing 01 bel Citroen Nederland, tel. 020-7311 81 toestel 223. Horizontaal: 1. gewicht. 5. voor nemen. 9. waterplant. 11 vrucht van de eik. 13. wondvocht. 15. verlegen heid. 17. half. 18. straat (afk.), 19. grondstof. 21. wapen, 22. naaste bloedverwanten van vaderszijde. 24. ogenblik. 26. keukengerei. 27. rivier in Italië. 28. verheffing van toon of stem. 30. drukte. 31. snoezig. 32. rood in de wapenkunde, 33. bijbels figuur. Verticaal: 2. stuk bouwland. 3. vreem de munt. 4. zijtak Rijn. 5. Amer. dich ter. 6. kwetsuur. 7. bloem. 8. kol. 10. telwoord, 12. onkreukbaar. 14. uit muntend. 16. lijst, 19. dof. 20. voorzet sel. 21. zoutmijn. 22. dakbedekking (Ind.). 23. plaats in Zeeland. 24. vadsi ge. 25. grondsoort. 27. heilige stier der oud-Egyptenaren. 29. doodgoed mens. 30. bevel. Oplossing van vorige puzzel Horizontaal: 1. kaal. 4. rede. 7. Se.. 8. kever. 10 dl.. 12. pil. 14. lak. 15. Gea. 16. Ag.. 18. ma., 19. ramee, 22. eerst. denbibliotheek in Ermelo. deelde de staatssecretaris mee. kan binnenkort op nieuwbouw rekenen. Eveneens ook met de bedoeling meer werkgele genheid in de bouw te scheppen. OEGSTGEEST Op uitnodiging van de Unie School en Evangelie, de hervormde en gereformeerde zen ding en de ICCO (interkerkelijke coördinatie-commissie ontwikke lingsprojecten) komt op 20 april een delegatie van zeven personen van de protestants-christelijk schoolraad in Indonesië naar Nederland voor over leg met de Nederlandse instanties, die steun verlenen aan het christe lijk onderwijs in Indonesië. De Unie School en Evangelie heeft het initia tief tot deze ontmoeting genomen. Vanuit Nederland wordt door zen dingsinstanties. de unie en via mede financieringsprojecten van de Ne derlandse overheid aan het christe lijk onderwijs in Indonesië per jaar voor zeker twee miljoen gulden steun verleend. Het doel van het komende overleg is, gezamenijk richtlijnen op te stellen voor de hulp in de komende jaren. De christelijke scholen in Indonesië worden bezocht door ongeveer een half miljoen leer lingen. Van een verslaggever ZIERIKZEE In het zwembad „Onder Dak" in Zierikzee is de achttienjarige J. Achterberg uit Zie rikzee omgekomen. De jongeman was bezig op een stellage die boven het water was gebouwd, de tl- verlichting te vernieuwen. Waarschijnlijk is hij geëlectrocu- teerd. 24. sentiment. 25. melis. 26. snaak, 28. Ie. 30. Ta.. 31. roe. 33. elk, 35. lom. 37. k.o. 38. snaar. 40. la. 41. roes, 42. raam. Vert. 1. kei. 2. A. K. 3. lel. 4. rek, 5. er. 6. Ede. 7. spar. 9. val. 11. last, 13. lamelle. 15. garnaal. 17. genie. 18. meent. 20. Ase, 21. ets, 23. sta, 25. mark, 27. Karna, 29. sla. 32, oor, 33. Ens, 34. kar. 36. olm. 38. Se. 39. ra. ADVERTENT, E die nermt 'l graag voor u op.j Naar 'l ene net kijken. En tegelijk het andere net opnemen. Eén van de vele mogelijk heden van Philips video-cassette recorder N 1501. Opnemen wat u wilt. Weergeven wanneer u wilt. In kleuren zwart-wit. Op 30, 45 j en 60 minulencassettes. Schrijf voor informatie naar s Philips VCR. Antwoordnummer 500. Eindhoven. Of vraag een demonstratie in de winkel. .795.- Speciaal Over het onbekende Mongo lië gaat een Engelse documen taire, waarvan de VPRO het eerste deel uitzendt. Ned. 1/20.20 Onderwerpen in Achter het Nieuws zijn: doorlichting orga nisaties voor buitenlandse ar beiders, het adopteren van pro jecten in Spanje en een gesprek met premier Den Uyl. Ncd. 2/20.25 en 22.30 De VARA begint de verto ning van Beryls lot. een Britse tv-serie met Carmel McSharry in de titelrol. Ned. 2/20.40 In het VPRO-programma De Ondergang van de Onan. zijn ze allmaal weer present: Sjef van Oekel. Fred Haché, Barend Ser vet, Van der Pik e.a. Ned. 1/21.50 Het ZDF vertoont de be kroonde film Mere. Daarin ge bruikte cineast Mark Obenhaus zijn camera als middel om een contactgestoorde jongeman weer voor het leven en zijn me demensen te interesseren. Duitsl. 2/22.00 In Globaal besteedt de NCRV aandacht aan het circusge- beuren. Hilv. 1/15.00 Van de tijdens de Kasseier Musiktage uitgevoerde Johan nes Passion van Bach werden de opnamen ter beschikking ge steld door de Hessischer Rundfunk. Hilv. 1/20.22 De AVRO zendt het luis terspel Sachalin uit. Met een strafkamp op het Russische ..duivelseiland" als ach tergrond, stelt de schrijver Jan Gudmundsson de overal en in alle tijden voorkomende wreed heid aan de kaak. Hilv. 2/22.00 92. „Wel gomperdepippel! Die kleine met die snor en die lange dat zijn natuurlijk de geheime agenten weer!" mompelde brigadier Piet. „Die snurkers hebben het nou han dig voor elkaar, hoor! Ze graven een tunnel en niemand ziet het, want ze hebben er een lijnwerkerstentje overheen gezet! En wie let er op een lijnwerkerstentje? Niemand immers! Je ziet er dagelijks duizenden van in het land! Maar die truc zal de heren niet glad zitten, want ik zal ze een warme ontvangst bereiden!" Zo peinzend en piekerend was de brig- ges om de smidse heen gelopen en nu stond hij bij smidje Verholens naas te buur. de ijverige landbouwer boer Knolle. „Ik ben een goed vriend van smidje Verholen", legde hij uit. „Ik ook", zei boer Knolle. „Prachtig!" vervolgde de brigges. „Dan zult u mij vast wel willen hel pen, denk ik. U heeft natuurlijk (as) al wel gezien, dat er een Japanner bij smidje Verholen logeert„Ik dacht (f) dat het een buitenlandse chinees was", zei boer Knolle. „Maar het is een net ventje. En erg geleerd as ik het goed begriep." „Zo is het, boer Knolle", zei brigadier Piet. „En die kleine Japanner heeft een zeer belangrijke uitvinding gedaan, maar eilaas, twee afschuwelijke misdadi gers zijn er op uit bij de smid in te breken om die uitvinding in handen te krijgen. Mag ik nu door uw lopen om achter bij de smid binnt te dringen?" „Om die inbrekersc te vangen zfeker?" veronderstelde slimme boer Knolle. „Ga rustig gang, man, maar loop mien dan nii dwars door de roojekool heen, hè' „Dank je wel, boer Knolle". glus derde brigadier Piet. En lichtelij verbaasd keek de brave boer de „dt tective" na. „Jonge, jonge, jonge, di lui uut de stad hebben ook altied ws anders", mompelde hij. „Inbrekei komen bij voorkeur 's nachts. Wi mot die manskerel dan nou al in ds huus?" Maar ja. wat wist de goed boer Knolle van geheime agenten e hun doortrapte werkmethodes? PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN FERDINAND ADVERTENTIE w Onder auspiciën van het Nederlands Antiquairs Genootschap. Van 10t/m 19 april 1976. Dagelijks van 14.00 tot 22.00 uur. (2c Pjasdag geopend van 14.00 tol 18.00 uur) Tel. 076-14 92 50. 1 Sekretariaat: Tel. 07(^65 3065 Extra: expositie "Breda Oraiyestad" De tweede maal is het de huwe lijksreceptie, die ten huize van de bruid, dus op het Huis Beukenloo plaatsvindt. Elke familie, dus ook de Van Broeckhuyzens en de Israëls, leeft uit een eigen krachtbron, het is haar kern, die haar van een ander onderscheidt, haar leden voelen er zich onweerstaanbaar door aange trokken of misschien ook afgestoten. Enkele familieleden voelen 't een noch het ander, ze leven gewillig mee, ze dobberen en drijven met elke stroom. De familiekern is en leeft zolang de familie standhoudt, de kern wil niet gestoord worden, zo min als ze zelf wil storen, zin voor avon tuur heeft ze niet. enkel voor zelfbe houd en afweer, totdat ook in haar het grote ogenblik aanbreekt, dat de lentekrachten van aarde en van he mel gaan gisten, kiemen uit ongeken de en onherkenbare bronnen gaan werken, uit twee familiekernen ont staat één nieuwe. De eeuwige wet van het levende leven voltrekt zich, split sing gaat aan een nieuwe groei voor af. tegelijk gaat een zijn over tot een nieuw worden, het wonder dat zich voltrekt is natuurlijk en toch ook zo groot, dat door alle eeuwen heen, onder alle volken, het trouwfeest het van alle feesten wint, die dag zijn er geen kleuren genoeg, geen groen en bloemen voldoende om bruid en brui gom tegemoet te gaan. Begin juli, als de twee acacia's op het voorplein van het Huis Beukenloo nog in bloei schitterlichten, wordt de vlag met wimpel op het dak van het Huis geplant, ze trekt en rukt onder elke windstoot. Vroeg in de ochtend is de kapper met een vigilante uit Arnhem gekomen om de bruid te kappen en te sluieren. Willem Hendrik heeft aan het ontbijt zijn dochter een teer imitatietuiltje oran jebloesem gegeven, dat ook Jacoba aan haar bruidssluier gehecht heeft gehad, negen-en-dertig jaar heeft het in de watten gelegen, vandaag zal het Dolly's bruidsieraad zijn. Als het paar in feestkleding de trap afkomt, staan de tuinbazen van Beukenloo en Gelria in de gang. De baas van Gelria heeft vannacht het bruidsbouquet gemaakt, luchtige gebogen takken Cymbidium orchideeën uit de kas van Gelria, ze zijn met wit satijnen linten en onzichtbaar draad samen gebonden; de buttonholer van de bruigom is ook van Gelria, twee Cattleya's. De baas van Beukenloo heeft de bouquetten der bruidsmeis jes voor zijn rekening genomen, lou ter roomwitte en teergele rozen. De jongste der Oyemannichtjes en Sams zuster zijn sleepdraagsters, terwijl een Van Bilant en een Israël-neefje, elk met een mandje gevuld met roze- bladen, als bruidsjonker voor het bruidspaar lopen. De bazen zijn vroeg in de ochtend al ultra-zondags gekleed, de jonge baas van Gelrii zelfs in een pandjesjas me; streepbroek, die voor die van de brui gom maar weinig onderdoet. De oudi baas van Beukenloo is bij alle gele genheden, droef of blij, gehuld in eeif massief plechtgewaad, dat sterk heif| innert aan de geklede jas van PavJ Kruger. In de gang staan ook vrouwen van het personeel, van j keuken en de plaats, die om redf van werk of huishouden niet naar kerk kunnen gaan, hun wordt nu h gelegenheid gegeven om de bruidsji pon te zien en bruid en bruigom gi luk te wensen. Balt, in galalivre epauletten met distinctieven, kort trijpfluwelen broek, wit gekous biedt de aanwezigen bouillort aan.D bruidsjapon wordt door de vrouwe met kennersogen bekeken en bewo: derd, heel voorzichtig onder aanf zoom raken ze het satijn aan. „Het is helemaal Hollands maakse.' zegt Dolly voldaan, „zelfs de kant! uit Nederland, meneer Sam heeft di besteld in Zeeland, in de kantwe kschool van Sluis." „Uit Zeeland, van daar ben ik geboo: tig," snikt Jans, want al van de vrof ge ochtend af is ze haar aandoenin? niet meester. „Neem je geen bouillon?" vraag! Sam bezorgd aan Dolly, als ze bt dankt en niets van het blad neemt „Nee Sam, heus dat kan niet, ik bei te bang, dat ik spetter op het satijn ik neem niets meer, totdat ik je wet telijke vrouw ben." „Arme schoonheidsslavin," antwoor dtij. Allebei lachen ze en met hen all! aanwezigen. Wordt vervolp RADIO VANDAAG HILVERSUM I (298 m en FM-kanalcn) NCRV: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord 7.08 tS: Te Deum Laudamus - gewijde mu ziek. 7 30 Nieuws. 7.41 (S: Hier en nu. 7.55 (S) Muziek in uw straatje. 8.24 Op de man af: evangelisch commentaar. 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8.45 (S) Tot uw dienst: klassieke muziek. 9 45 (S) Onder de hoogtezon: pastoraal, muzikaal ziekenbe zoek. 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Een uur natuur, over het buitenleven. 1130 <S> Film- en musi calmuziek 12 00 (S; De Kiiima Hawanans Show. 12.15 Voor boer en tuinder 12.26 Mededelingen. 12 30 Nieuws. 12.41 (S) Hier en nu. 12 55 (S) Middagpauzedienst 13.16 (S) Goed gestemd lichte zang 14 on (Si Klanksnoer. klassieke muziek. 15.00 (S)Glo baal: muziek, mensen, meningen 17 30 Nieuws. 17.32 (S) Hier en nu. 18.00 (S) Pas^.e liederen. 18.30 Nieuws. 18.41 Wereldpanora ma. 18.53 De kerk vandaag. 19 10 (SI Leger des Heilskwartier: gewijde muziek. 19.25 (SI De wereld zingt Gods lof: verzoekplaten van gewijde muziek. 20.05 (S) Klassieke muiek. 20.22 Johannes-Passion van Johann Sebasti an Bach, uitgevoerd door het Bach Collegi um Stuttgart en de Frankfurter Kanlorei o.l.v. Helmuth Rilling m.m.v. solisten. 22.30 Nieuws. 22.40 Hier en nu. 23.00 Stairway to the stars. 23 55-24 00 Nieuws. malie en commentaar over zaken van kerk en samenleving. AVRO: 19.00 (S; Fanfare- en harmoniemuziek. 19.30 (S) Operettehoog tepunten. 20.00 Nieuws. 20.05 Radiojournaal. 20.10 Programma-overzicht. 20.15 (S) Resi dentie Orkest en solist: klassieke muziek. 22.00 (S) Sachalin. hoorspel. NOS: 23.00 Met het oog op morgen (23.05 Actualiteitenover zicht. 23.20 Den Haag vandaag). 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-kanaleni TROS: 7 02 (SI Drie op je boterham. 9.03 (S) Pep-op-drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 (S) Drie draait tussen de rr.iddag: Bo ter. Klaas en Prijzen. 14.03 (S) Pop-Contact: Hugo van Gelderenshow met de 77eder- landse Tipparade en NL-tippers. 16.03 <S) De Hitmecsters: de Nederlandse Top-40. NOS: 18.03 De Vacaturebank. 18.10 (S) NOS-maal. TROS: 19.02 (S) Poster: The Elvis Preslev story (4) 20.02 (S; Soul Top-10. 21.02 <S) Luister uit èn thuis, met groeten en wen sen van en vraagbaak voor militairen. 22.02 <S) Als dat zou kunnen: verzoekplatenpro- gramma 23.02 (S) Sesjun: jazz en blues „li ve." 0.02 (S) De Hugo van Gelderenshow met LP-werk. 1.02-7.00 (S) De Nachtwacht. 18 15 18 45 NOS: Toeristische tips. 18.55 Journaal. 19.05 VPRO Laurel en Hardy. 19 25 Landgenoten! 19 40 Zendtijd van het simplisties verbond. 19.55 All in the family, tv-serie. 20.20 Het onbekende mongoliè(1 21 00 Herenleed. 21.35 NOS: Journaal. 21.50 VPRO De ondergang van Onan. theater op zijn best. 23.15 NOS Journaal. NEDERLAND 2 18.15 NOS: WK IJshockey in Polen. 18 45 Paulus de boskabouter. 18 55 Journaal 19.05 VARA Dierenlaven In Oost Afrika. 19 30 Horen, zien en zwijgen, slapstick en stomme filmfragmenten. 20 00 NOS Journaal. 20 25 VARA: Achter het nieuws. 20.40 Beryl's lot, tv-film. 21 35 De ombudsman. 22 00 VARA Terug naar de natuur; komisch* serie 22.30 Achter het nieuws. 23 05 Gedicht. 23.06 NOS: Journaal. '23.111KON-NCRV: Het lied van de week. HILVERSUM II (402 m en FM-kanalen) AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Dag met een gaatje. (8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal). 8.50 Morgenwijding 9.00 Voor de laatste woorden: stervensbege leiding (2). 9 35 Waterstanden. 9 40 Ar beidsvitaminen populair vcrzoekplatenpro- gramma. (10.00-10.10 Radiolawaaipapegaai. kleuterprogramma). 1100 Nieuws. 11.03- 11.05 Radiojournaal). 11.30 Rondom twaalf gevarieerd programma 12.30 Sportrevue 12.45 Per Saldo 13.00 Nieuws. 13.11 Radio journaal. 13.25 'n Middagje AVRO' muziek, informatie en service <16.00 Nieuws. 16.03- 16.10 Radiojournaal). 17.00 <S> Mobiel, een beweeglijk programma voor beweeglijke mensen. Overheidsvoorlichting: 17.40 Den Haag aan de lijn. AVRO: 17.55 Mededelin gen. 18 00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. PP 18.20 Uitzending van 'de Communistische Partij Nederland IKON: 18.30 Kleur infor HILVERSUM IV (FM-kanalen) KRO: 7.0C Nieuws. 7.02 (S) Badinerie: klassieke mu ziek. 9.00 Nieuws. 9.02 (S) Aan woorden voorbij gedachten ter overweging. 9.10 Echo. 9 30 Ouders in de school. 10.00 (S) Aubade: Symfonie Orkest van de Oosten rijkse Omroep. 12.00 iS; De beste plaat voor uw stereokop. 14 00 Nieuws. 14.02 Schoolra dio 15.00-17.00 (S) Collage: van alledaags en zeldzaam TV VANDAAG NEDERLAND 1 15.00 EO: Van hart tol hart. 16.00 NOSNOT Schooltelevisie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4