In rood,wit, blauw. Bij P&C. CHAUFFEURS 29.' Welkomstmuziek voor nieuwe spaarders bij de ABN. i Peek &Cloppenburg 90 PERSCOMBINATIE TRANSPORT B.V. FAMILIEBERICHTEN Elke spaarder z'n eigen spaarvorm. LP met muziek van Glenn Miller door het Syd Lawrence Orchestra. Bon voor nieuwe spaarders. Algemene Bank Nederland 5 DONDERDAG 15 APRIL 1976 TROUW/KWART Dresshemd in strepen of ruiten. Printhemd. Pasvorm trim. Pasvorm normaal, /urn 100% Katoen. 100% Katoen. In In marine/wit rood/wit/marine, till en rood/wit Seersucker streephemd. Pasvorm trim. 100% Katoen. In bleu/navy/ rood en groen/ navy/rood. Wat wij zijn: Wat wij vragen: Een transportbedrijf dat verantwoordelijk is voor het vervoer van de produkten van Perscombinatie N.V., met name Het Parool, de Volkskrant. Trouw en een aantal nieuws- en advertentiebladen. die: in het bezit zijn van groot rijbewijs in de omgeving van Amsterdam wonen ervaring hebben op groot materieel niet ouder zijn dan 35 jaar bereid zijn werktijden te aanvaarden die liggen tussen 's nachts 24 telefonisch bereikbaar zijn uur en 's morgens 8 uur gedurende 6 nachten in de week, met een gemiddelde werkweek van 35 uur en 1x per 4 weken een vrije Wat wij bieden: zaterdag. goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden een onbepaald dienstverband Voor verdere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer B. de Bruin werkzaam op de personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131. Amsterdam, telefoon 914400 toestel 365. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. S. J. Hartkamp T. H. Visser Schalsum. 13 april 1976 D.V dinsdag 27 april vieren we de 25e trouwdag van onze ouders A. Meijhuis G. Meijhuis-Viersen Wij zijn dankbaar voor deze hun ge schonken jaren. U kunt hen feliciteren om 8 uur in de Geref. kerk ..Het Open Hof. P Ca- landlaan 101 te Amsterdam-W. (Slo- tervaart) Jikke Mane Robert Adri 1921 1976 In plaats van kaarten Op woensdag 28 april D.V'. hopen J. Feddema R. Feddema-Boersma samen met hun kinderen en kleinkin deren. familie en kennissen, de dag te herdenken dat zij voor 55 jaar in 't huwelijk zijn verbonden Zij die ons willen feliciteren zijn har telijk welkom op die dag van 15.30- 17 45 in „De Hulle" Marutobaplein Vnezenveen Op 22 april a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat ds. L. de Nood, predikant van het Sophia Ziekenhuis te Zwolle, in het ambt werd bevestigd. Ds. en Mevrouw De Nood waren dezer dagen tevens 25 jaar getrouwd. Het verheugt ons hem en zijn gezin een receptie te mogen aanbieden, die gehouden zal worden op zaterdag 24 april a.s. van 15.30-17.00 uur in de huiskamer van het zuster huis van het Sophia Ziekenhuis. Dr. C. A. v. Heesweg 2 te Zwolle. De Kerkeraad voor Algemene Zaken van de Gereformeerde Kerk van Zwolle; De Commissie Geestelijke Verzorging van het Bestuur van de Stichting Sophia Zieken huis. Zwolle, april 1976. 1936 1976 Zo de Heere wil, hopen onze geliefde Ouders en Grootou ders M. van Tol A. van Tol-de Vries 'vrijdag 23 april a.s. hun 40-jarig huwelijksfeest te her denken. Wij zijn de Heere dankbaar dat Hij hen voor elkaar en voor ons heeft willen sparen. Hedel: Dick en Corrie Maurike, Hedië en Claire Klundert: Nel en Norman Erwin, Arina en Maurits Valkenburg (Z.H.), april 1976, Hoofdstraat 117. Zij die onze ouders willen feliciteren hebben hiervoor de gelegenheid op vrijdag 23 april a.s. van 16.3018.00 uur in de zaal van de Hervormde Kerk te Valkenburg (Z.H.). Voor de vele bewijzen van medeleven tijdens de ziekteen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Gerrit Jan Bouwhuis zeggen wij u heel hartelijk dank. J. Bouwhuis-Ekkel kinderen en kleinkinderen Den Ham (O.), april 1976 Molenstraat 19 Udenkt misschien weieens aan sparen, zonder er echt aan te beginnen. Daarom geeft de ABN u graag een duwtje in de goede richting: met een fijne LP met muziek van Glenn Miller,uitgevoerd door het beroemde orkest .1 sfcJtfvan Syd Lawrence. Het vertrouwde spaarboekje en de spaarrekening zijn niet de enige spaarvormen die de ABN voor u heeft. Er zijn er méér, met hoge rente. Als u van uw spaargeld kunt afblijven kunt u met een Spaar-Extra- Boekje of -Rekening bijvoorbeeld al 2% meer rente maken. Bij wijze van welkom krijgt u als nieuwe spaarder van de ABN bovenop uw eerste eigen inleg een bedrag van vijf gulden bijgeschreven op uw rekening. (Die vijf gulden moet u dan wel tenminste twee maanden laten staan.) Bovendien kunt u dan voor slechts vijf gulden in het bezit komen van die schitterende langspeelplaat. Wilt u mij meer informatie over sparen bij de ABN ^even? □Ja, opent u voor mij een Spaarrekcning/Spaar-Extra-Rekening. Reserveert u voor mij de plaat met muziek van Glenn Miller. Aankruisen wat verlangd wordt. Ai DhryMevryMej.: Adres: Woonplaats:- Td.:_ Ik heb reeds een rekening bij de ABN: ja/neen. Zo ja, ABN-kantoor: In ongefrankeerdc envelop zenden aan: Algemene Bank Nederland, Afd. (0.D.50), Antwoordnummer 1555, Amsterdam. ALGEMENE KENNISGEVING Van ons ging heen. na een ernstige ziekte lieve Broer, Zwager en Oom Hendrik Netjes gehuwd met K. Kramer, eerder gehuwd met C. K. Elzenga. op de leeftijd van 57 jaar. ..Jezus, gedenk mijner, wanneer Gij in uw koninkrijk komt! En hij zeide:heden zult gij met mij in het paradijs zijn" Luc. 23:4! Kampen: H. Netjes L. J. Netjes-Korte weg J. Netjes G. M. J. Netjes van Stemvi Slikkerveer: G. M. Blok-Netjes T. Blok Kampen: D. J. Netjes Den Haag: B. M. Post-Netjes F. Post Dokkum: W. Netjes G. C. Netjes-van Wijk Neven en nichten Apeldoorn. 13 april 1976. P. de Hoochlaan 32. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag april te 13.00 uur op de algemene begraafpla „Heidehof" te Ugchelen (Apeldoorn). Na de ple tigheid is er gelegenheid tot condoleren in de af op de begraafplaats. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij van onze rayonvertegenwoordiger de heer H. Netjes P. de Hoochlaan 32 te Apeldoorn Wij verliezen in hem een zeer toegewijd me werker. Zutphen, 13 april 1976 Directie en medewerkers Assurantiekantoor Peters B.V. Zutphen In de volle zekerheid des geloofs is heden uit oi*a familiekring weggenomen onze geliefde Zust Schoonzuster en Tante Anje Modderaar-Woldring in de gezegende ouderdom van 87 jaar. Ten Boer: L. Wierenga Leeuwarden: R. H. Woldring G. Woldring-Sipkesjf Nichten en neven Groningen, 13 april 1976, „Neboflat". Correspondentieadres: J. G. Wibbens, De Sitterstraat 38, Groningen. De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 16 april e de Noorderbegraafplaats om plm. 12.00 uur. Voo af zal een samenkomst worden gehouden in B „Neboflat"-', die om 11.00 uur aanvangt. Gelegenheid tot condoleren op donderdagavo, 15 april van 7.00 tot 8.00 uur in het „Nebofla! Paterswoldseweg 288, Groningen. Heden is ontslapen in haar Heer en Heiland c lieve Schoonzuster en Tante Anje Modderaar-Woldring Zij werd 87 jaar Familie Modderaar Familie Norg Familie Oosterhof Groningen, 13 april 1976. Op Zijn tijd, maar voor mij nog vrij onverwa<| nam de Here tot Zich mijn lieve Moeder u Geertruida Jolink-van der Kolk t sedert 9 november 1971 weduwe van A. B. Jolink op de leeftijd van 77 jaar. „Vaste Rots van mijn behod Amstelveen: D. Jolif Gramsbergen, 13 april 1976 Anerdijk 2 Huize ,,'t Welgelegen" De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 17 ad a.s. op de Algemene Begraafplaats te Warnsvë' De rouwdienst zal worden gehouden in de Ge! formeerde kerk aan de Wilhelminalaan f Zutphen. Aanvang 13.30 uur. Vertrek naar de begraafplai om 14.00 uur. Voor de dienst gelegenheid tot c doleren. Geen bloemen. Br<f Op Gods tijd, voor ons geheel onverwacht, de Heer bij Zich Thuis onze lieve Zoon. Vriend en Oom John Oosterveen op de leeftijd van 20 jaar. „Gelijk het gras is ons kortstondig leven". Beilen: J. Oosterveen J. Oosterveen-Schuring Assen: Gerrit en Paula Hoogeveen: Jan en Tineke Groningen: Carla en Gerrit Monster: Albert en Irene Groningen: Giny en Leo Beilen: Henk en Antje Warffum: Fokje Boonstra Neefjes en nichtjes Beilen, 13 april 1976, Witte Valkenstraat 4. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdaj april a.s. om 13.00 uur vanuit de Geref. kerk, Valkenstraat. Aanvang van de rouwdienst 12.30 uur. Zij die John de laatste eer willen bei zen, worden verzocht om 12.15 uur aanwezij zijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14