FAMILIEBERICHTEN Omdat u uw energie zo hard nodig hebt... 1876 1976 Winsum (Gr,) ZATERDAG 10 APRIL 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Door 's Heeren goedheid herdachten op 18 maart j.l. Jan Steenbergen en Maria Steenbergen-den Hartog dat ze 40 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. Daar wij op die datum nog aan de Costa del Sol vertoef den willen wij op D.V. 24 april 1976 in gezellig samenzijn met familie en vrienden die dag herdenken in de zaal van de Antwoordkerk aan de Kruisnetlaan 200. Hoogvliet. Gelegenheid tot feliciteren van 15.00 tot 17.00 uur. (De Antwoordkerk is te bereiken vanaf de Metro met bus no. 78) Puengirola (Spanje), april 1976 Urbanisation El-Faro huis 75 Fam J. Steenbergen Beemd 20 Hoogvliet Ps. 68:20 ..Geprezen z:j de Here" dag aan dag draagt Hij ons. Die God is ons Heil. Op 22 april 1976 hopen onze ouders. FREDERIK HOUTTUIN en ALBERTHA G. HOUTTUIN-DE HEUS D.V. te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid tot felicitatie met dit heugelijke feit van 5 6.30 u. in de kleine zaal van Restaurant ..Le Coq d'Or". Leyweg 533 te 's- Gravenhage. Kinderen en kleinkinderen 's- Gravenhage. 22 april 1976. Klimopstraat 298. v/h. Marconistraat 38. „U alleen U loven wij" Dankbaar hebben wij met onze ouders-grootoudcrs D. van Driel K. H. van Driel-van Kogelenberg hun 40-jarig huwelijk herdacht Hun kinderen en kleinkinderen: Apeldoorn: Annie en Gerrit Krina. Jaap. Niel. Martijn Alkmaar: Piet en Coby Mineke. Peter. Kampen: Kees en Titie Tineke. Miriam, Hannah Amsterdam: Ninie en Daan Arthur, Roland Kampen: Daan en Inez Rachel, Thirza Kampen: Jan Amsterdam. Bernissestraat 61" Omdat we vandaag, in familiekring, dit huwelijksfeest vieren, zijn wij niet thuis. Inplaats van kaarten Het is 25 april 1976. 25 jaar geleden dat onze ouders. C. Vesseur en E. M. Vesseur-Cramer in het huwelijk traden. Om het bruidspaar geluk te wensen houden wij „open huis." 17 bent van harte welkom op 19 april 1976 (2e Paasdag) tussen 16.00 en 17.30 uur, of tussen 19.00 en 21.00 uur. ten huize van het bruidspaar. Burg. de Kempenaerstraat 9, Voorschoten. Jan en Joke Gerard en Elly Tineke. Willy en Elma Aangekomen op Tessel Selina Hugo #n Mean? It.1.-•-nbcrg-Tcrp.tr Mrttr Dwderik Parkimgrl 2. Schalkhaar Voor uw br/oekcn Ti)drns haar leven en uw meeleven bij hel overlijden van ome Tante Siepke Edzes 'eggen wij u onze oprechte dank. Familie Edzes De Krim. 9 apnl 1978. Ik mag de Hemel binnen gaan mij is de toegang vrij mijn zonde bracht de dood mij aan maar Jezus stierf voor mij Ingegaan tot het feest van zijn Heer onze lieve zorgzame Vader. Groot- en Overgrootvader Jan Euving in de gezegende ouderdom van 80 jaar sedert 17 aug. 1936 weduwnaar van Aaltje Sikken. Wij zijn wel bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend Erm A. Wilting-Euving J. S. Wilting Meppen. J Euving A. G. Euving-Wolting Glimmen J. Eisses-Euving J. F. Eisses Meppen: J. Euving P Euving-Folkertsma Lheebroek A. Klaassen-Euving J Klaassen Kleinkinderen en achterkleinkind Glimmen. 8 april 1976. Nieuwe School weg 7 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 13 april a s. vanuit de Geref. kerk te Zweeloo. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden aldaar om 13.00 uur verwacht. Gelegenheid tot condoleantie in het Geref. Jeugdgebouw van 13.00 tot 13.25 uur. aanvang rouwdienst 13 30 uur. vertrek 14.00 uur. Vader is opgebaard in het rouwcentrum „De Wolfsbergen" Weerdingerstraat 150 te Emmen. Bezoekuur maandagavond 12 april van 19.00 tot 20.00 uur. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het nog onverwacht overlijden van de heer L. D. Vaandrager Oud-voomtter van de voormalige Raiffeisenbank ..Rotterdam-Zuid" Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kin deren Het bestuur van de Rabobank ..Rotterdam-Zuid" Voor ons onverwacht nam de Here heden tot zich onze geliefde broer en zwager Pictcr de Vries op de leeftijd van 64 jaar in leven hoofd van een Christelijke School te Emmeloord. Amstelveen: S. A. de Vries A. de Vries-Roekema Groningen: T. de Vries-Luurtsema Dokkum: F. de Vries F. de Vries-de Jong 7 april 1976. Het bestuur van de vereniging tot stichting en instandhouding van scholen met de bijbel in de Noordoostpolder geeft hierbij kennis van het plot seling overlijden van de heer P. de Vries hoofd Adriaan Valeriusschool te Emmeloord. In dankbaarheid gedenken wij dat hij bijna 25 jaar in dienst van onze vereniging, met liefde en inzet, getuigend vanuit het geloof in Christus zijn werk heeft gedaan. God trooste zijn vrouw en kinderen. Namens het bestuur: Ir. R. Steensma, voor- zitter A. Vroegindeweij- Harskamp. secretaresse Emmeloord. 7 april 1976. ..Want wie tot zijn rust is ingegaan Hebr. 4 10 Hij mocht naar Huis. Zijn diensttijd was voorbij. God wist. hoeveel hij graag nog af wou ronden. Toen heeft Hij stil Zijn engelen gezonden, om hem te halen. En toen was hij vrij. En in het Vaderhuis werd hij verwacht. De last werd van zijn schouders afgenomen: het werk waarmee hij zelf niet klaar kon komen, was door de Zoon al voor de Knecht volbracht. Nog slechts kort verwijderd van het einde van zijn taak als onderwijzer, die hij zo graag volbracht had. werd van ons weggenomen het hoofd van onze basisschool, de heer P. de Vries Zijn prettige samenwerking en ijver voor onze school en voooral zijn liefde voor de kinderen zullen wij niet vergeten. Geve God troost aan zijn vrouw en kinderen. Het bestuur van de Adriaan Valeriusschool Emmeloord. 7 april 1976. Het personeel en de leerlingen van de Adriaan Valeriusschool zijn erg verdrietig omdat hun Meester de Vries het Hoofd van de School plotseling is gestorven. Vertellen, met woord en daad. van zijn Meester zo was zijn leven. Wij verwachten dat de Here, nu en in de toekomst, zijn vrouw en kinderen zal helpen hun groot ver driet te dragen. „Want wie Zijn hulp verlangt. Hem aanroept in gebeden verlost Hij uit de angst en leidt Hij tot de vrede." Psalm 107 4b berijmd Emmeloord. 7 april 1976. „In het Kruis zal 'k eeuwig roemen" In de vaste overtuiging dat hij dit mag blijven doen. is op de leeftijd van 87 Jaar, verlangend naar het Vaderhuis, van ons heengegaan onze lieve Vader. Grootvader en Overgrootvader Simon Pols Weduwnaar van Trijntje G. van Marion Driebergen: M. Pols Rhoon: Joh. Pols G. Pols-Aalders Kaapstad: J. M. Pols W. Pols-den Hollander Breda: T. G. de Heer-Pols D. de Heer Aalten: S. Pols A. M. Pols-Klapwijk Klein- en Achterkleinkinderen Wageningen. 9 april 1976 Thorbeckestraat 1 Corr.-adres: Jagersdreef 133 Driebergen De rouwdienst wordt gehouden in de kerkzaal van ..De Nudehof", woensdag 14 april a.s. om 10 uur. waarna om 11 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Wageningen. Vertrek van ..De Nudehof" om 10.35 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Mant ieder die zijn leven zal willen behoudendie zal het verliezen maar ieder, die zijn leven verloren heeft, om mijnen 't wil die zal het behouden. Lucas 9 24 Heden nam de Here uit ons midden tot Zich. na een kortstondige ziekte onze geliefde Zuster. Schoon zuster en Tante Wijntje Adriana van Kooten weduwe van L. van der Neut in de ouderdom van 79 jaar. Familie van der Neut Familie van Kooten IJsselstein. 7 apnl 1976 ..Ewouds" Bejaardencentrum Corr.adres: Julianalaan la. Montfoort. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ..Ewouds" Bejaardencentrum. Jan van der Heide weg 2 te IJsselstein. waar zaterdag 10 april a s. van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. W. Westerveld. zal worden gehouden maandag 12 april a.s. om 12.30 uur in hel ..Ewouds" Bejaar dencentrum. waarna in aansluiting de teraarde bestelling zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats ..Tolsteeg", ingang Opaalweg te Utrecht om 13.30 uur. Zij. die de rouwdienst willen meemaken worden verzocht om uiterlijk 12.00 uur in het „Ewouds", Bejaardencentrum aanwezig te zijn. De Heer is zo getrouw als sterk Hij zal Zijn werk voor mij volenden. Verlaat niet wat Uw hand begon, o Levensbron, wil bijstand zenden. Heden nam de Heer tot Zich. voor nog onver wacht. mijn innig geliefde Man. onze zorgzame Vader. Behuwd-. Groot- en Overgrootvader, Broe der, Behuwdbroeder en Oom Maarten van der Kaaden op de leeftijd van 80 jaar. Th. M. van der Kaaden-Nijs W. van der Kaaden J. van der Kaaden-Boogert T. Boogert-van der Kaaden J. A. Boogert J. J. van der Kaaden E. van der Kaaden-Kleingeld M. van der Kaaden P A. van der Kaaden-de Vries klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 8 april 1976 Marinus van der Stoepstraat 8a Correspondentie-adres: W. van der Kaaden, Rozenlaan 59 Vader ligt opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470. Gelegenheid tot rouw- en condoleancebezoek zaterdagmiddag van 4.30-5 De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maan dag 12 april om 2.45 uur in de aula van de be graafplaats Oud-Kralingen'*. Kralingseweg 334. waarna de begrafenis vanuit de aula zal plaatsheb ben op voornoemde begraafplaats. ..Mijn Genade is u genoeg" Heden nam God tot Zich onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Maria Koole zij werd 74 jaar. Wij denken met dankbaarheid aan de liefdevolle verzorging die zij de laatste drie jaren van haar leven mocht ondervinden in Pav. „Dorestad" van het Psych. Ziekenhuis „Bloemendaal" te Loos duinen. Naaldwijk: G. Boers-Koole Chr. Boers De Lier: P. Koole A. Koole-v. d. Kooy J. v.d. Schee-Koole E. v.d. Schee De Lier, 8 april 1976 Gewoond hebbende: Nieuwe Tuinen 24. De Lier Correspondentie-adres: Kyckerweg 35, De Lier De overledene ligt opgebaard in bejaarden centrum „Het Anker". W. J. Baron van Ghentplein te De Lier. Gelegenheid tot condoleren: in „Het Anker" zater dag van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarbij U vriendelijk wordt uitgenodigd, wordt gehouden in „Het Anker" op maandag 12 april a.s. om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te De Lier. Tevens is er na afloop van de plechtigheid gelegen heid tot condoleren in „Het Anker". God nam tot Zich in de zekerheid van haar geloof onze lieve Moeder en Oma Cornelia Griffioen-Vlaming sinds 1947 weduwe van Rijk Griffioen zij bereikte de leeftijd van 85 jaar. „Maar. blij vooruitzicht dat mij streelt..." Opperdoes; 8 april 1976 Bejaardentehuis „Almere" Beverwijk: A. Griffioen W. B. Griffioen-Van Veelen Lisse: Bea Krommenie: Ellen Correspondentie adres. Pelikaanhof 102 te Bever wijk Gelegenheid tot condoleren op maandag 12 april van 20.00 tot 21.00 uur in het Tehuis „Almere" De begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Opperdoes, op dinsdag. 13 april te 14.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden in het Tehuis. Aanvang: 13.30 uur. Geheel onverwacht nam de Heere uit ons familie kring in Zijn heerlijkheid op onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Fina Hendrika Kleinnijenhuis sedert 19 mei 1970 weduwe van Jan Willem Dubbink. op de leeftijd van 72 jaar. Psalm 116:3 (ber.) Fam. Kleinnijenhuis Fam. Dubbink Den Ham (O), 7 april 1976 Meersendijk 18 Hierbij wordt u uitgenodigd tot het bijwonen van de rouwdienst op maandag 12 april a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk, Ommerweg te Den Ham. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene begraafplaats aan de Molenstraat te Den Ham. „Och Heer. och werd mijn ziel door U gered!" Toen hoorde God. Hij is mijn liefde waardig. De Heer is groot, genadig en rechtvaardig, en onze God ontfermt Zich op 't gebed Psalm 116 3 Heden nam de Heere van ons. in de hope des eeuwigen levens, mijn geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder. Grootmoeder. Zuster. Schoon zuster en Tante Alida Margaretha van der Toorn-van der Zwan in de ouderdom van 83 jaar. Scheveningen: J. J. van der Toorn H. van der Toorn Alphen aan den Rijn: G. A. Nauta- van der Toorn F H. Nauta Claremont (Z.-Afr.): A. van der Toorn H. van der Toorn- Roosjen Scheveningen: A. M. van der Toorn B. van der Toorn J. J. van der Toorn Kleinkinderen en verdere familie Scheveningen. Zeekant 58 april 1976 Geen bezoek - geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 13 april te 2 uur in de Oude Kerk. Keizerstraat 8. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Ter Navolging", hoek Prins Wil lemstraat Duinstraat. Scheveningen. Aankomst aldaar te 3 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in .,'t Statenhuys". Statenlaan 78. PUBUKATIE NR. 26 De burgemeester van Bunscho ten maakt bekend, dat ter se- kretarie afd. algemene zaken, met ingang van 13 april tot en met 26 april 1976 voor een ieder ter inzage ligt een verzoek van de Tennisvereniging „De Eemslag", p'a Vivaldiweg 11 te Bunschoten om vergunning •oor de bouw van een Jarino containerkeet aan de Vaartweg op het perceel kadastraal be kend gemeente Bunschoten, sektie F. nr 1295 ged. Het bouwplan is in strijd met het vigerend bestemmingsplan „Plan in Hoofdzaak", omdat daarin deze grond de bestem ming heeft van agrarisch gebied. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aanvraagster met toepassing van art. 17 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning een vergunning te ver'e- nen voor de lijd van ten hoogste 5 jaar. Gedurende genoemde ter visie- termijn kunnen rechthebben den op aangrenzende en nabij gelegen gronden schriftelijk be zwaren tegen het verlenen van de bouwvergunning indienen bij burgemeester en wethou ders. Bunschoten. 5 april 1976. De burgemeester voornoemd P. Kok 1 b. Slaat u cr wel eens b>i slil dat e n uw „lichaamshuishouding" door allerlei invloeden en veranderingen vrij gemakkelijk tekorten kunnen ontslaan? Aan mineralen, aan ijzer vooral? Het gevolg daarvan is hel irbekende gevoel van futloosheid gedepnmeerdheid. Maar als gevoel onderkent, dan kunt u «els aan doen. Door elke dag een gul glas Pleegzuster Bloedwiin drinken een krachtwiin die ineralen en andere versterkende sloffen bevat, waardoor uw weer stand wordt verhoogd en het gevoel van levenslust en fitheid weerkeert. Het drinken van een glas Pleeg zuster Bloedwiin is van oudsher een zeer goede gewoonte. Verkrijgbaar bij uw drogist apotheker. PUBUKATIE nr. 28 Artikel 19 W.R.O. De burgemeester der gemeente Bunschoten maakt bekend dat met ingang van dinsdag 13 april tot en met maandag 26 april 1976 ter sekretane afd. algeme ne zaken ter inzage ligt een aan vraag van de Stichting Christe lijke Openbare bibliotheek en leeszaal, p.'a mevr. A. van Doorn. Boompjes 12 te Spaken burg om vergunning voor de bouw van een bibliotheek gele gen aan de Bikkersweg kada straal bekend gemeente Bunschoten, sektie K nr. 101 gedeeltelijk. Het bouwplan is in strijd met het aldaar geldende bestem mingsplan Bunschoten in On derdelen daar de grond ter plaatse is bestemd tot industrië le bebouwing. Burgemeester en wethouders zijn voornemens met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50. 8e lid van de Woningwet de gevraagde ver gunning te verlenen. Gedurende genoemde termijn kan een ieder tegen het verle nen van de bouwvergunning be zwaren inbrengen bij burge meester en wethouders. Bunschoten. 8 april 1976. De burgemeester voornoemd. P. Kok l.b. Pleegzuster Bloedwijn voor dat fijne gevoel van fitheid "SCHRIFT en GETUIGENIS". Zondag 11 April 1976 5 uur Oosterkerk, Maliebaan. Utrecht. Ds. J. Koppe te Soest. Van de 3obligatielening 1946 ten laste van de Vereniging tot Stichting en Exploitatie van Christelijke Vakantiekolonie huizen in Nederland te Gronin- is het restant ad 3.000- zijnde 6 obligaties a 500.-. nos 7. 39. 69. 98. 131. 158 betaalbaar per 1 juni a.s bij de N V. Sla- venburg s Bank te Groningen en de N V. Ingwersen en Co. te Amsterdam De Trustee: NV. Trust- en Verificaliekantoor. Heden is geheel onverwacht ingegaan tot het feest van haar Heer. mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Grootmoeder Huibertje van der Kooij- van der Kooij op de leeftijd van 76 jaar. Niets zal ons kunnen scheiden van de liefde Gods Romeinen 8:39 Maasland: Joh's van der Kooij Szn Australië: M. de Feyter-van der Kooij A. W. de Feyter Maassluis: S. van der Kooij M. J. van der Kooij-Keizer Zwolle: C. Lof-van der Kooij D. Lof Maasland: H. Zegwaard-van der Kooij J. Zegwaard J. van der Kooij K. van der Kooij-Broekman Australië: J Schippers-van der Kooij H. C. Schippers Maasland: Jac. van der Kooij Harmeien: T. van der Kooij C. van der Kooij-Visser Ede: N. van der Kooij Maasland: Jb. van der Kooij C. van der Kooij-Doelman Maarn: M. Renkema-van der Kooij J. A. Renkema en Kleinkinderen Maasland. 8 april 1976. Langetaam 7 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren maandagavond a.s. van 7.00 tot 8.30 uur in ..De Magneet" Huis te Veldelaan te Maasland en na afloop van de begra fenis eveneens in „De Magneet". De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 13 april a.s. in de Geref. kerk te Maasland om 2.00 uur n.m. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Maasland om plm. 3.00 uur n.m. Uit ons midden is onverwacht heengegaan, opge nomen tot haar Heer en Heiland, onze lieve zuster Huibertje van der Kooij, oud 76 jaar, echtgenote van Johannes van der Kooij, Langetaam 7. Maasland Sterke en trooste onze God haar man en haar kinderen. Uit aller naam: T. van der Kooij Den Haag. 8 april 1976 Laan van Meerdervoort 1133 Nader mijn God tot U. zij steeds mijn bee." God nam. voor ons onverwacht, tot Zich Zijn Kind. onze lieve, zorgzame Moeder en Oma Maria Zijlstra-Wagensveld Weduwe van H. Zijlstra op de leeftijd van 62 jaar. Henk en Gretha Rick en Watte Fransje en Leo Mariëlle en Léonie. 's-Gravenhage. 9 april 1976. Brasemdaal 48. Correspondentie-adres: Karei Wiersmastraat 6, Naaldwijk Geen bezoek. - Geen bloemen Geen toespraken. De crematie zal plaatsvinden clinsdag 13 april om 13.00 uur in het crematorium ..Ockenburgh", Oc- kenburghstraat te 's-Gravenhage,Loosduinen. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de ontvangkamer. 100 jarig bestaan Chr. School Op 14 mei in ,,Ons Centrum" Hoofdstr. 36 met: a. een receptie van 16.00 - 17.30 uur. brood maaltijd: 18.00 uur. b. een reünie, aanvang 19.30 uur; opgave, ook voor de broodmaaltijd, vóór 20 april bij: F. Bos Tuinbouwstr. 25. Tel. 05951 17 STUDEER GEZELLIG, STUDEER INTERN VRAAG DAAROM INLICHTINGEN OVER M.B.O.-OPLEIDINGEN AAN DE CHRISTELIJKE HERMINE SCHOOL TE ZETTEN. EEN CHRISTELIJKE SCHOOL VOOR H.N.O. Vooropleiding voor Hoger Beroepsonderwijs (VHBO-3 jaar): geeft evenals Havo toelating tot het H.B.O. Kinderverzorging/Jeugdverzorging (Kv/Jv - 3 jaar): leidt op voor het begeleiden van kinderen. K en O, spelleiding en kreatieve vakken spelen in deze opleiding een grote rol. Inasopleiding - nieuwe stijl (2 jaar): een opleiding waarin kennis en vaardigheidsniveau wordt verhoogd, de maatschappelijke vorming verdiept en de oriëntatie in de gezondheidssector uitgebreid. Vormingsklas (1 jaar): een algemene oriëntatie op maatschappelijk, huishoudelijk, medisch en kreatief gebied. C.H.S. - Zetten Steenbeekstraat 7 Telefoon (08880) 1858. HOGERE SCHOOL VOOR SCHEEPSWERKTUIGKUNDIGEN TE ROTTERDAM Willem Buylewechstraat 45, telefoon: 010-76.40.00 INSCHRIJVING NIEUWE LEERLINGEN DAGSCHOOL Opleiding volgens H.T.S.-struktuur 4 of 5 jaar. (Inclusief stagejaar.) Diploma B.M. 2- of 3-jarig. Werktuigkundige kleine handelsvaart 1- of 2-jarig. AANVANG 17 AUGUSTUS. INTERNAAT AANWEZIG. Spreekuur direkteur: maandag van 14—16 uur en volgens afspraak Prospektus op aanvrage. Inlichtingen omtrent aanvrage studiebeurzen bij de direkteur. (vóór 30 juni) Psalm 68 10 oude berijming) Heden overleed in zijn Heer en Heiland onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan Doornbos geboren op 24 januari 1881. (Moeder overleed reeds op 30 september 1954)., j Emmen: P. Doornbos P. Doornbos-De Hoop I Eibergen: S. Doornbos G. H. Doornbos-Eilander Emmen: J. Doornbos S. Doornbos-Denekamp Gorredijk: A. Doornbos J. Doornbos-Boers Dronten: F. Doornbos E. Doornbos-Paas Emmen: S. J. Siebring-Doornbos K. Doornbos F. Doornbos-Van der Zwaag J. Doornbos E. Doornbos-Omvlee Kinderen en kleinkinderen Emmen. 7 april 1976 „Avondrust" De begrafenis zal plaats vinden op maandag 12 april a.s. op de begraafplaats „de Wolfsbergen". Weerdingerstraat 150 te Emmen. De rouwdienst in de Aula op de begraafplaats vangt aan om 10.30 uur. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in het rouwcentrum. Correspondentie-adres: Oosterstraat 18. Emmen. Jezus leeft. „Maranatha"! Na een langdurig en zeer geduldig gedragen lijdea heeft God bevorderd tot heerlijkheid zijn kind onze geliefde Man. Vader. Opa. Broer. Zwager en Oom Antonie Leunis den Engelse echtgenoot van P. J. van Dis in de ouderdom van 72 jaar. „In het kruis zal ik eeuwig roemen". P. J. den Engelse-van Dis Breda: E. A. den Engelse Klundert: A. den Engelse Spijkenisse: P. A. Koster-den Engelse J. J. Koster Anne - Elsje Zaltbommel: A. C. Heine-den Engelse C. Heine Linda en Rudolf Klundert: A. C. den Engelse A. C. den Engelse den Bakker Henk. Hanneke, Anton Klundert. 8 april 1976 Blauwe Hoefsweg 3. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 12 april te Klundert des namiddags 14.45 uur. De rouwdienst wordt gehouden in de Geref. Kerk. aanvang 14.00 uur. Zij die de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 14.00 uur aanwe zig te zijn in de Geref. Kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 7ni het lokaal van de kerk Liever geen bezoek. Vervolg Fam.Berichten zie pag PSR 1 0ni' ez en aa iti DO •tir ins ek« elai tori me üjl ld] rol LO tch *67 »?k.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18