vacatures in de J Hoofdverpleegkundige obstetrie iïleruuebolck I de Bijenkorf Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden IKAZIA ZIEKENHUIS ROTTERDAM Mentrix/mentor H GROENELAAN fysiotherapeut(e) leerling ziekenverzorgenden JOCWILLEM-ALEXANDER EERSTE VERPLEEGKUNDIGE opleiding tot ziekenverzorgende KOÖRDINEREND VERPLEEGKUNDIGE ZON EN SCHILD te Amersfoort CAPELSE VERPLEEGHUIZEN waarnemend hoofdverpleegkundige Rode Kruis Ziekenhuis unithoofd waarneme paviljoenshoofdt Fbstbus121,Sliedrecht tel.01840-5 Welke verpleegkundige wil haar kunde in dienst stellen van de Bijenkorf? Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwar in de krant, blijkt ui het Nationaal Dagblad Onderzoek. I' ZATERDAG 10 APRIL 1976 TROUW/KWA verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te AMSTELVEEN zoekt een In ons huis funktioneert een para-medische dienst bestaande uit: logopedie, arbeids-ergotherapie, bezigheidstherapie en fysiotherapie. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het geven van individuele behandeling en groepstherapie, het begeleiden van stagiaires, zowel van de verpleging, als van de fysiotherapie, het meedenken in de toekomstige opzet van dagbehandelingen. Telefonische inlichtingen over deze funktie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Fysiotherapie, de heer J. Nelissen. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de geneesheer-directeur M. F. Spee, Verpleeghuis Groenelaan, De Helpende Hand 9, Amstelveen. Telefoon (020) 453051. i SS de elf ranken «erpleeghuia-reaktivcrlngscentrum rotterdam-lombardljen voor de nieuwe opleiding tot ziekenverzorgende,weike 0p 6 september 1976 aanvangt in ons moderne verpleeghuis voor lang durig lichamelijk zieken kunnen zich aanmelden Deze boeiende cursus leidt op tot het wettelijk erkende diploma. leeftijd bij aanvang 17 jaar en 9 maanden. tenminste 3 jaar voltooid voortgezet onderwijs T-richting) salaris bruto f 1.234,23 per maand. excl. onre gelmatigheidstoeslag voor meisjes is er een leuke kamer in onze personeelsflat. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Opleiding van het verpleeghuis. Aesopusplaats 2 (naast N.S. station Lombaröijen). Telefoon: 010-328400. wvoTrsTWismkrvniN ■«tCKTUGEtfOSCH Op onze 65 bedden tellende KINDERAFDELING ontstaat binnenkort de vacature: Zij die, a. belangstelling hebben voor deze func tie, waarbij de kinderaantekening wordt vereist, b. leiding geven aan leerlingen aantrekke lijk vinden, c. niet opzien tegen waarneming van de hoofdverpleegkundige. d. menen voldoende ervaring en kwalitei ten te hebben om te kunnen functio neren als terzakekundig mede staflid. worden uitgenodigd om te solliciteren. Salaris volgens de landelijke normen. Het hoofdvan de verplegingsdienst. Zr. P. Geerse, is gaarne bereid telefonisch inlichtingen te verschaffen, dagelijks tussen 10-11 uur. Tel. 073-124411. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig directrice. De afdeling obstetrie van het Academisch Ziekenhuis Leiden, omvat de kliniek verloskunde (40 bedden) en zes verloskamers. Er worden 1200 tot 1500 partussen per jaar verricht. De afdeling staat verplccgtechnisch op een hoog niveau. Voor de vervulling van deze functie denken we in de eerste plaats aan een ervaren verpleegkundige. Hij of zij moet met het leidinggeven al vertrouwd zijn. Makkelijk met mensen om kunnen gaan. Goed kunnen organiseren. En inventief en flexibel genoeg zijn om voor eventuele problemen een oplossing te vinden. Kandidaten die de stafopleiding nog niet gevolgd hebben, dienen bereid te zijn dit alsnog te doen. De taken zullen zijn: - de leiding over de afdeling verloskunde; - algemeen organisatorische leiding over de verloskamer; - verantwoording voor een optimale patiëntenzorg en een goed werkklimaat; - verantwoording voor de praktijkbegelciding van dc leerling-verpleegkundigen. Uiteraard zult u bij dc uitvoering van deze taken ondersteund worden door een aantal stafverpleegkundigcn. Arbeidsvoorwaarden c.d.: U wordt bij indiensttreding direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage is 7,8%. Rijksregelingen zoals vergoeding voor verhuis-, installerings-,.reis-, ziektekosten c.d. zijn in principe van toepassing. Na een over het algemeen tijdelijke aanstelling wordt u bij gebleken geschiktheid aangesteld in vaste ambtelijke dienst. Het salaris van de Hoofdverpleegkundige is maximaal f 2.707,- bruto per maand. Sollicitatie: U kunt solliciteren door een brief met uitvoerige inlichtingen te schrijven aan dc Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgcrweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer 643.50.A.15.TR vermelden. Nadere informatie: Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Mevrouw Zuster C.M. Paul, coördinerend Hoofdverpleegkundige Vrouwenkliniek, tel. 071-147222, tst. 2860, of de heer C.H. van Lijf, Personeels consulent, tst. 5511/5513. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT OPROEP AAN JONGEREN die de uitdaging aandurven van een verantwoordelijk beroep. en de wil hebben om mee te helpen om de passieve mens weer actief te maken en de toewijding om ook de ernstig zieken te verplegen. Ten behoeve van het verpleeg- en reaktiveringscentrum .Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht, kan men zich opgeven voor de nieuwe cursus voor welke 6 september a.s. begint. Om tot deze opleiding toegelaten te worden moet men minimaal 17 jaar en 9 maanden zijn. De vooropleidingseisen zijn tenminste L.H.N.O.-t, L.B.O.-b+c, L T S -t of een daaraan gelijkwaardige opleiding. De opleiding duurt 2 jaar en vangt aan met een préklinische periode van ca. 10 weken, dat is een proeftijd. Het theoretisch onderwijs omvat: de zorg voor de zieke mens, de kennis van de zieke mens en algemene sociale vorming. Het practisch onderwijs omvat: het verplegen en verzorgen van zieken. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door Zr. Rensen, hoofd opleiding, tel. 030-611211. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het bestuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht. In het protestants christelijk ziekenuis Ikazia (397 bedden) te Rotterdam is vakant de funktie van ten behoeve van de opleiding voor diploma A Ziekenver pleging. Het theoretische deel van deze opleiding wordt verzord door de Prinses Margrietschool te Rotterdam. Van hen wordt verwacht dat zij beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. organisatorische kwaliteiten ervaring in leidinggevende funktie. Mogelijkheden tot ontplooiing en ontwikkeling van eigen initiatief zijn ruimschoots aanwezig. Het is gewenst dat kandidaten een voortgezette opleiding voor verpleegkundigen hebben gevolgd. De rang waarin deze funktionaris zal worden aangesteld, is afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur. Sollicitaties te richten aan de direktie van het ikazia Ziekenhuis. Montessoriweg 1, Rotterdam-3021 Psychiatrisch centrum uitgaande van de vereniging ned. herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken. Voor de personeels-flat de ..IJselberch" vragen wij wegens het aanstaande vertrek van één der mentrices een De taak van de mentrix/mentor zal bestaan uit persoonlijke en groepsgerichte begeleiding van de 160 meest jonge bewoners van de flat. Van haar/hem wordt verwacht zich in overleg met de bewo ners en met verantwoording aan de leiding van het centrum in te zetten voor een goed leefklimaat. Kandidaten dienen ten minste 30 jaar te zijn en een opleiding te hebben op HBO-niveau. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Sollicitatie-brieven kunnen onder vermelding van le vensloop, godsdienst ed. gericht worden aan het hoofd personeelszaken. Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033- 38534. DE ICHTHUS KLINIEK - DE MEERHORST - CAPELLE A/D IJSSEL vragen leerling-ziekenverzorg(st)ers De cursussen beginnen op 16 augustus en 1 november a.s., duren 2 jaar en leiden op voor het Staatsdiploma Ziekenverzorging. De lessen worden in diensttijd gegeven, het salaris bedraagt meteen al 1234.— bruto per maand plus 7,8% vakantietoeslag, terwijl na de vooropleidmgsperiode bovendien nog een toeslag van 14% wordt gegeven voor onregelmatige diensten. Interne huisvesting is in beperkte mate mogelijk. Vereisten a) leeftijd bij het begin van de cursus 17 jaar; b) tenminste diploma Mavo-3 o( Lager Beroeps Onderwijs, ofwel een overgangsbewijs naar het 4e leerjaar van het voortgezet onderwijs. Voor belangstellenden worden op woensdagen 14 en 21 april a s. introduktie-middagen gehouden, waarvoor u zich ook telefonisch kunt opgeven op werkdagen tusen 10 en 17 uur. telefoon 010-508744 Schnftelijke sollicitaties graag aan de afdeling Personeelszaken. Hoofdweg 57. Capelle aan den IJssel HELP ANDEREN TE LEVEN. KOM ZE TE HULP RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Op de Operatiekamer bestaat een vakature voor een Zij die beschikken over: - leidinggevende capaciteiten - goede kontakluele eigenschappen - een o.k.-opleiding worden uitgenodigd te solliciteren. Een wat ruimere ervaring strekt tot aanbeveling. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden lot Zr. J. Steenberg, hoofdverpleegkundige in algemene dienst, tel. 02510-2 91 31. Sollicitaties te richten aan de heer A. C. Kuijten, hoofd personeelszaken van het Vondellaan 13, Beverwijk. MERWEBOLDER, behorend tot de A.S.V.Z. medisch-pedagogisch instituut voor gees gehandicapten te Sliedr Binnen onze instelling bestaat behoefte die de zorg krijgen over 9 a 12 pupillen en het d: behorende persoi Begeleiding van leerlingen moet als een belant taak worden ge Tevens wensen wij over te gaan tot de aanstellin In samenwerking met het paviljoenshoo hij of zij verantwoordelijk voor het t< gebeuren binnen een paviljoen. Een l verdeling vindt plaats in overleg me betrokken paviljoensht Voor beide funkties gaan de gedachten uit mannelijke en/of vrouwelijke medewer die in het bezit zijn van het diploma A- en/ en/of Z-verpleegkum Naar de eerste funktie kunnen 00 die binnenkort afstuderen, reflect Voor de tweede funktie is een ruimere erva bij voorkeur in een leidinggevende funktie, vei Inlichtingen over beide funkties worden gaarne vers door mej. A C. Kalkman, verpleegkundig adjunkt-direkt Uw sollicitatie, welke wij met belangstelling tegemoet kunt U richten aan de afdeling personeelszj ren We hebben een aantrekkelijke baan vrij voor een ervaren verpleegkundige van zo'n 25 a 30 jaar. Ze gaat de dokter assisteren bij keuringen, houdt spreekuur voor het personeel, doet de ziekenadministratie, zoekt samen mei de chef personeelzaken en de bedrijfsmaatschappelijk werkster oplossingen voof problemen op sociaal-medisch I gebied, en verleent tenslotte eerste hulp aan klanten en personeel. Voor deze functie zoeken we iemand met het diploma ziekenverpleging A. Enige jaren ervaring als bedrijfs- of wijkverpleegster en de aantekening maatschappelijke gezondheidszorg zijn gewenst doch niet vereist. Een psychologische test maakt deel uit van de selectie procedure. Tot de gunstige arbeidsvoorwaarden behoren niet alleen c een goed salaris, maar bovendien 15% korting op alle Bijenkorf-aankopen en 12% gratificatie 's jaars. Wanneer u iets voelt voor deze functie, stuur dan even een brief waarin u het een en ander vertelt over uw opleiding en kundigheid, aan de afdeling Personeelszaken van Magazijn de Bijenkorf B.V., Postbus 165, Rotterdam. prot. cht centrum voor reoktivering van langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof" Bennekom Ons reaktiveringscentrum maakt deel uit van het komplex Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom. Onlangs organiseerden wij enkele informatiemidda gen voor ZIEKENVERZORGENDEN om hen kennis te laten maken met ons huis, haar bewoners en mede werkers. Wellicht was U niet in de gelegenheid een van die middagen te bezoeken. Het is alsnog mogelijk, indien U in het bezit bent van het diploma ziekenverzorging, kontakt met ons op te nemen daar wij nog enkele ziekenverzorgenden kunnen plaatsen. Onze verpleegkundig direktrice, Zr. H.E. Vaartjes is graag bereid U telefonisch meer te vertellen over "De Halderhof" en haar 150 bewoners, (tel. 08389-9101). U kunt met haar ook een afspraak maken voor een kennismakingsbezoek. Uw sollicitatie kunt U richten aan Mevr. T.P. Andeweg van de afdeling personeelszaken, Edese- weg 118, Bennekom. U mag haar ook bellen en om toezending van een sollicitatieformulier vragen. Zo ziet u maar weer, geen ander ree medium wordt zo intensief gelezen, krant. Logisch want die 1 kunt u niet missen, geen dag. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14