Wnd Hoofdverpleegkundige mensendieck naaiderheem jjai hoofd arbeidstherapie Verpleeghuis Martinushof Arnhem FYSIOTHERAPEUT(E) hïl 2iuoJJa -\ m Beïhel Ziekenhuis Delft 2e ARTS (mnl.of vrl AFDELINGSHOOFD wnd. hoofd-verpleegkundige SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE verpleegkundig koördinerende hoofden ZATERDAG 10 APRIL 1976 TROUW/KWARTET Dit moderne verpleeghuis voor 120 lichamelijk zieken, gelegen in de nabijheid van Apeldoorn, midden op de prachtige Veluwe, heeft per 1 augustus a.s. op een afdeling van ongeveer 30 patiënten, plaatsingsmogelijkheid in de funktie van Wij vragen van u diploma ziekenverpleging A of B, Leidinggevende ervaring; interesse voor de moderne verpleegkundige begeleiding van de lichamelijk zieke. Wij bieden u een prettige arbeids- en leefklimaat; aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige of 1e verpleegkundige A; de mogelijkheid tot het volgen van een voortgezette opleiding; onze volledige medewerking bij het verkrijgen van passende huisvesting. In verband met volledige nieuwbouw in Beekbergen, wordt ons verpleeghuis vanaf juni voor de tijd van 2 jaar gevestigd aan de Loolaan in Apeldoorn. U wordt uitgenodigd kontakt op te nemen met de verpleegkundig direkteur, de heer D. Panjer (tel. 05766—12 20) tussen 8.30 en 17.00 uur. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS BEEKBERGEN Dorpsstraat 49 BEEKBERGEN Tel. 05766-12 20 Uitgaande *an de Christelijke Vereniging "Het Zonnehuis" met verpleej te Amstelveen. Beekbergen. Doom. Viaardmgen, Zu<dhom en Z»ofte. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Op korte termijn komt bij ons centrum vakant de funktie van Betrokkene zal worden belast met o.a.: - het organiseren en koördineren van de werkzaamheden van een 50-tal medewer kers; - het stimuleren en uitbouwen van de arbeidstherapeutische inbreng in de behande lingsprocessen; - het bevorderen van de kommunikatie tussen de arbeidstherapie en de andere disci plines. Voor deze funktie is een psychiatrisch-verpleegkundige opleiding gewenst en een hogere beroepsopleiding op arbeids-ergotherapeutisch gebied of een daarmee gelijk te stellen opleiding noodzakelijk. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen. Voor de poliklinieken van ons ziekenhuis vragen wij op korte termijn een Naast de ongevalsbehandeling behoren diverse specialistische poliklinieken, o.a. Chirurgie. KNO. Urologie tot het verzorgings gebied van deze afdeling. Voor deze funktie zoeken wij een polikliniek-verpleegkundige met leidinggevende ervaring. Een voltooide stafopleiding wordt wenselijk geacht. Degene die de stafopleiding niet heeft gevolgd, zal hiertoe in de gelegenheid worden gesteld. Op ons personeel is de rechtspositieregeling van de Gemeente Zwolle van toepassing, waarbij o.a. de premie AOW/AWW voor rekening van het ziekenhuis is. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie. kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken. Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle, onder vermelding van nr. 7614. In ons modern algemeen ziekenhuis met 364 bedden komen op de afdelingen chirurgie, gynaecologie en kraamafdeling de funkties vrij van: De afdelingen chirurgie en gynaecologie tellen 42 bedden, de kraamafdeling 20 bedden en 8 wiegen. De kandidaten moeten beschikken over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. Tevens wordt verwacht dat ze gevoel hebben voor open werkverhoudingen. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. Sollicitanten, afkomstig buiten Delft, kunnen - zolang geen passende woonruimte is gevonden - direkt hun intrede nemen in de moderne woonflat, die zijdelings aan het ziekenhuis is verbonden. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3. Delft.'Telefoon 015 -56 93 40 Voor onze nieuw ingerichte afdeling fysiotherapie, waar reeds werk zaam zijn een hoofd-fysiotherapeut. een oefentherapeute, een assis tent fysiotherapeut en twee A.D.L.-trainsters, vragen wij een: Martinushof is een verpleeghuis voor somatisch zieken, heeft 140 bedden en is in september 1974 in gebruik genomen. Er is een spe ciale afdeling, waar patiënten worden opgenomen die na revalidatie het verpleeghuis weer kunnen verlaten. De salariëring geschiedt volgens richtlijnen van de Nationale Zieken huis raad. Eindexamenkandidaten kunnen eveneens reflecteren. Het Hoofd van de afdeling fysiotherapie is gaarne bereid nadere inlichtingen te ver strekken. Telefoon 085 - 22 90 10. toestel 133 of 134. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Medisch Directeur, Sloch- terenweg 2 te Arnhem. In Naarden, even buiten dit oude vestingstadje, is medio 1975 geopend het prot.chr. verpleegtehuis en reactiverings centrum Naarderheem. Naarderheem heeft afdelingen voor 120 somatisch zieken en 60 psycho-geriatrische patiënten. De afdeling psychogeriatrie zal binnenkort volledig bezet zijn. Voor de behandeling van de patiënten, die op de afdeling zijn opgenomen, zoeken wij twee Op deze afdeling zijn tevens werkzaam verpleegkundigen, ziekenverzorgenden, bezigheidstherapeuten, een logopediste, een ergotherapeute en een maatschap pelijk werkster. Verder vinden wij hier de afdelingsarts. de revalidatiearts en bin nenkort een part-time psychiater De afdeling oefentherapie zal. evenals de andere paramedische afdelingen, val len onder de direktiezorg en verantwoor- delijkheid van de revalidatiearts Voor passende huisvesting wordt alle medewerking verleend, evt is in onze personeelsflat woonruimte beschikbaar. - oefentherapeuten evt. in part-time dienst Voor de somatische patiënten functio neert een afdeling fysiotherapie, met welke afdeling nauwe contacten zullen worden onderhouden. Om te komen tot een zo optimaal moge lijk leefmilieu voor de patiënten en tot een zo integraal mogelijk gerichte the rapie wordt in teamverband gewerkt. Wij zoeken enthousiaste medewerkers, die willen helpende geestelijk gestoor de oudere patiënt zo veel mogelijk tot zijn recht te doen komen. De medisch direkteur-revalidatiearts mevr. A. M. van den Brink - is bereid voor belangstellenden de ideeën over deze afdeling nader uiteen te zetten. Voor directe informatie kunt u telefoneren van 8.30-12 30 uur. Het nummer; 02159-4 6347. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de medisch direkteur. amersfoortsestraatweg 1 naarden tel.02159- 46347 prol. chr centrum voor verpleging en reakiivering van chronisch zieken in gooi-noord. In ons verpleeghuis is plaats voor een met belangstelling voor en liefst ervaring met psycho-geriatrische patiënten. Te uwer informatie; Ons huis bevat thans 150 bedden. Binnenkort vindt uitbreiding plaats, waarbij een herindeling, bestemd voor 90 somatische en 80 psycho-geriatrische patiënten, tot stand zal komen, terwijl een psycho-geriatrische dagbehandeling in de planning is opgenomen. Het is gewenst dat u de kursus verpleeghuisarts hebt gevolgd. Zo nodig wordt u de gelegenheid geboden tot het volgen hiervan. Wij geven er de voorkeur aan, wanneer u een christelijke levensovertuiging hebt. Tot uw taak zal onder andere behoren: de medische zorg voor ca. 100 patiënten de koördinatie van de aanwezige therapieën het inteamverband bijdragen tot verdere ontwikkeling en vormgeving van de therapieën het verlenen van medewerking aan de opleiding tot ziekenverzorgenden Voor deze funktie geldt de salarisregeling volgens de L.A.D. schaal. Inlichtingen worden graag verstrekt door de geneesheer-direkteur, de heer J.G. Soer (tel. 05200-1 91 17; privé 05200 - 3 64 63). Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE Uitgaande van de Christelijke Vereniging 'Het Zonnehuis' met verpleeghui! te Amstelveen. Beekbergen. Doorn, Viaardmgen. Zuidhorn en Zwolle. QD Psychiatrisch Ziekenhuis Oennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis met een loc beddenbestand van 880 en een personeelsbezetting vantet totaal 780, waarvan 360 personeelsleden in de verpleging oi werkzaam zijn. Als gevolg van ontwikkelingen, die zich in het ziekenhuis voltrekken, treden veranderingen op in de taak en funktie van de verpleegdienst, die konsekwenties hebben voor d« organisatie- en overlegstruktuur van deze dienst. Op grond van bovenstaande heeft een herstrukturering plaatsgevonden als gevolg waarvan op korte termijn behoefte onstaat aan een drie-tai IV 9 Bovengenoemde funktionarissen, die rechtstreeks ressorteren onder de Verpleegkundig Adjunkt-Direkteur, zullen ieder belast worden met de algemene leiding van eerr zgn. Hoofdafdeling. o Uit dien hoofde zijn zij verantwoordelijk voor het goed funktioneren van de Hoofdafdeling en de daarvan deel uitmakende verpleegafdelingen. De gedachten gaan uit naar verpleegkundigen met een A*ec en B-diploma Ziekenverpleging, aangevuld met een DL voortgezette opleiding op het nivo van het Verpleegkundii Hoger Beroepsonderwijs. Voor een goede funktie-uitoefening is het eveneens noodzakelijk, dat kandidaten beschikken over een veelzijdige verpleegkundige ervaring en enige jaren ervaring hebben opgedaan in een funktie van verpleegkundig afdelingshoofd. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevff0( J. Risseeuw, Verpleegkundig Adjunkt-Direkteur (05905-1331). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van deuai sollicitatieprocedure. Aanstelling vindt plaats in de rang van Hoofd Verplegende A. Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen aan de heer C. A. de Graaf. Adjunkt-Direkteur Personeelszaken Dennenoord. Zuidlaren. t

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12