Pak'n blazer of blazerpak. Lampe I Sotheby Mak van Waay FAMILIEBERICHTEN ct Managing director J. P. Gleruni, Rokin 102, Amsterdam. p Veiling van de belangrijke collectie 1 B. de Geus van den Heuvel op maandag 26 en dinsdag 27 april. f29, kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. „Gij geeft het uw beminden in de staap. Gij zaait Uw naam in onze diepste dromen. Gij hebt ons zelf ontvankelijk gemaakt. Lied 487:3A Liedboek voor de kerken De Heer haalde Thuis: Douwe Doornbos leerling van onze schooL Nw, Amsterdam. 7 april 1976 Personeel, bestuur en ouder commissie van „De Bron" Chr. Nat. School Nw-Amsterdam. Geheel onverwacht ging van ons heen onze Vriend. Paul Cornelissen Amsterdam, 6-4 1976. Al zijn vrienden en vriendinnen. Cambium. Ik ben de opstanding en het leven. Wie in Mij gelooft zal leven, ook al sterft hij; Johannes 11:25 <Y. Na een ongeval is voorgoed uit ons midden wegge rukt onze lieve Zoon, Broer en Vriend Paulus Gerardus Cornelissen op de leeftijd van 20 jaar. Amsterdam, H. Cornelissen P. Cornelissen—Splinter Zevenaar, Henk en Judith en Remco Amsterdam. Geertje en Niko Amsterdam, Gerdien Amsterdam, Hans Amsterdam, Herma Hamhuis Amsterdam. 6 april 1976 Antony Moddermanstraat 37 Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 10 april om 10.15 uur in de Gereformeerde kerk „De Olijftak". Burgemeester Rendorpstraat 35, waar na de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats „Westgaarde". Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. -12 DONDERDAG 8 APRIL 1976 PS RH 2 De vele bewijzen vari medeleven na het overlijden van mijn lieve Man en onre zorgzame Vader Mourits Roos hebben ons zeer getroffen en mede daardoor bemoedigd. (Liedb 290 en 459) In Hem zijn unj eerbonde» een Heer op une re boutren de troost en rijkdom u. J Roos van Rossets Van Nesstraat 7 Dinteloord Dankbetuiging Voor de belangstelling en het medeleven betoond na het overlijden van onze geliefde Vader, Groot- en Overgroot vader Willem Groenendijk betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: C. de Moneyê-Groenendijk. Noordwijk, april 1976. Zandvoortsestraat 34. Met grote droefheid namen wij kennis van het overlijden van Paul Cornelissen Als vriend en medewerker in het jeugdwerk in Slotermeer-Geuzenveld heeft Paul veel voor ons betekend. „Hij. die op de troon was gezeten zei: 'ik maak alle dingen nieuw'." (opentx 21:5) De jeugdraad van de Geref. Kerk Slotermeer-Geuzenveld Amsterdam, 6 april 1976. Gedenkt uw voorgan gers. die u het woord Gods gesproken hebben; en volgt hun geloof na, aanschouwende de uit komst van hun wandel" Hebr. 13:7 Wij ontvingen bericht, dat God tot Zich nam onze Oud-Voorzitter Ds. L. Brasser Emeritus pred. der Ned. Herv. Kerk Vanaf de oprichting van onze school tot aan zijn vertrek naar Rijssen leidde hij als voorzitter onze schoolvereniging. Het christelijk onderwijs had zijn grote belangstel ling. Dankbaar gedenken wij de warme belangstelling die hij zeer in het bijzonder voor onze Mavo-school had. Zijn vrouw en kinderen bidden wij Gods nabijheid toe. Bestuur, personeel en leer lingen van de chr. School voor MAVO te Voorthuizen. Voorthuizen, 7 april 1976 Op Zijn tijd nam God tot Zich onze lieve Moeder. Grootmoeder. Zuster. Tante en Vriendin Adriana Cornelia Leddy sinds 1971 weduwe van ds B. Hagenaar, op de leeftijd van 77 jaar. Nijkerk, 6 april 1976 Mede namens de kinderen. Putten (Gld.): A. C. Leddy Dc rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 9 april a.s. om 2 uur in de Gereformeerde kerk. Gasthuissingel 34 te Bolsward. waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de rouwdienst in de Gereformeerde kerk. Correspondentie-adres: A. C. Leddy, (Adullam), Drieseweg 88. Putten (Gld.). God nam plotseling tot Zich mijn lieve Man. onze Vader en Grootvader Arend Wiechertjes op de leeftijd van 76 jaar. Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73 24 J. Wiechertjes-Dijkema Wilsum (W.Dld.): Anneke en Jan Mannes Aalst (N.B.): Meiny en Jan Egbert de Jong Hoogezand: Anja en Bernard van de Beek Nieuw-Zwinderen: Ada Wiechertjes en kleinkinderen Nieuw-Zwinderen. 5 april 1976. Burg. Legroweg 12. Aanvang van de rouwdienst in de Geref. Kerk te Gees vrijdag 9 april a.s. om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in intieme familie kring op de begraafplaats te Geesburg. U wordt verwacht om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdag 8 april a.s. van 19.30—20.30 uur in het Geref. jeugdgebouw „Pluspunt" te Gees. Thuis liever geen bezoek. Heden overleed onze lieve Zuster Paulina Noordsij geboren 10 mei 1899 Ps. 116:1 God heb ik lief; want die getrouwe Heer hoort mijne stem. mijn smekin gen, mijn klagen; N. Overduin-Noordzij C. Noordsij Rotterdam. 6 april 1976 Akkermanstraat 29b geen bloemen - geen toespraken Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10. Rotterdam-Zuid vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 10 april a.s. op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid, Char- loisse Lagedijk 680. Rotterdam-Zuid. De dienst in de aula van de begraafplaats begint om 10.00 uur. Vertrek van Akkermanstraat 29b om 09.30 uur. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Purmerend deelt mede. dat plotseling uit het mid den der gemeente is weggenomen de heer Theo Tjoelker die tot zijn overlijden op 2 april 1976 de gemeente van Christus als diaken trouvV heeft gediend. „bij Vaders troon wacht hem de Zoon, zijn werken volgen hem als loon" Namens de Kerkeraad: C. J. Ruigendijk, voorzitter P. Meijboom, secretaris Blazerpak met opgestikte zakken. In o.a zwart marine, rood, wit. Mt. 34 t/m 42. Wij weten dat ons Vriendje Douwe Doornbos bij de Heer is. Er is een land van louter licht Waar heil'gen heersers zijn Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn. Daar is het altijd lentetijd, in bloei staat elke plant. Alleen de smalle doodszee scheidt ons van dat zalig land. Lied 290:1 en 2 Liedboek voor de kerken Nw. Amsterdam. 7 april 1976 Leerlingen van „De Bron" Chr. Nat School Nw. Amsterdam. Heden nam de Heer tot Zich. op de leeftijd van 71 jaar, onze lieve Man, Vader. Schoonvader en Opa Jan Willem van Ee. Uit aller naam: E. G. van Ee-Beukelman •s-CRAVENHAGE. 7 april 1976. Harderwijkstraat 263. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gem. Ziekenhuis Leyenburg. Leyweg 275; be zoek donderdag en vrijdag van 5—7 uur, zaterdag van 11—I uur en zondag van 10—12 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden door Ds. A. C. van Beek op maandag 12 april om 2 uur in de Valkenboskerk. Zuiderparklaan 2, waarna de be grafenis zal plaatshebben om ongeveer 2.45 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. n.'.n'.'l M.'.B'.'l mHTl HTWTl H.'.B'.'J PTTC7] H.'.flïl H.'.W'.'l PTWV1 E3 F7 KUNSTVEILINGEN Tel. 020 -24 62 15/24 62 16/24 31 88. Cu Te houden in dc Ronde Lutherse Kerk aan het Singel te Amstcrdam-C. H De \ermaardc collectie van dc heer B. de Geus van den Heuvel omvat een zeer groot aantal schil- H derijen, aquarellen en tekeningen uit de 17e, I8e, I9e en 20ste eeuw van een zeer hoge kwaliteit, pj Onder de hamer komt o.a. werk van meesters als Jan Steen, Ruysdael, Van dc Velde, Van Ostade, Van Gooyen, Breughel, Teniers, Schelfhout, Jongkind en Breitncr. H Kijkdagen: 12 t/m 15 en 20 t/m 25 april telkens van 10.00 tot 16.00 uur in gebouw Nes 73-87. Ld Een Nederlandse catalogus, 2 delen (een deel tekst, een deel illustraties) is d f 50,- verkrijgbaar ten kantore of wordt u toegezonden na overmaking van het bedrag op postgiro 27179 H onder vermelding van cat. 258. H Eveneens is een Engelstalige gedeeltelijk geïllustreerde catalogus a f 15.- verkrijgbaar ten kantore of Eq wordt u toegezonden na overmaking van dit bedrag op postgiro 27179. H.'.nvi r-f.'.rv.'i H.'.tv.'i h.'.w.'j pram m.'.wvj imvi u.'.wvi mrn rmti Blazerpak van gabardine. Flannel blazer In o.a. zwart, marine en wit. krijtstreep. In o.a. grijs en Mt. 34 t/m 42. zwart. Mt. 34 t/m 40. Vandaag heeft God tot zich genomen onze lieve Moeder en Oma Geertruida van Rooijen weduwe van Jan Leenman in de leeftijd van 74 jaar Eens aan de avond van mijn leven Breng ik van zorg en strijden moe Voor elke dag, mij hier gegeven U hoger, reiner loflied toe. Dordrecht: M. den Ottelander- Leenman H. den Ottelander Hommerts: S. Duiker-Leenman De Lier: W. Duiker F. G. Stolk - Leenman J. H. Stolk en kleinkinderen Dordrecht, 6 april 1976 Oberonlaan 20 De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Diaconessenhuis (Refaja) Van der Steenho- venplein 1, Dordrecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar op vrijdag 9 april van 18.30-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V op zaterdag 10 april om 14.30 uur op de Begraafplaats aan de Burggraaf te Meerkerk, waar na afloop gelegen heid is tot condoleren in de aula. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Ger. Kerk te Meerkerk, om 13.30 uur, welke dienst geleid zal worden door Ds. J. Los. ZOMER KEUNING BOEKEN - WAGENIN een portret in 150 foto's #- k» t Een uniek beeld het leven in de kibboets. Alle aspecten van het werk. De mensen van kibboets. Hun levenspatroon De huisvesting. Het ■ik, - onderwijs. De opvoeding. De ontspanning. Met goede informal over de plaats van de kibboets in de Israëlische samenleving. Tekst: Dr. Henry Rosenfeld e.a. Foto's, waaronder vele in kleur: Werner Braun Woord vooraf van Dr Jacob Soetendorp. Verkrijgbaar m de boekhandel, f 22.90.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12