Diaconessenhi Voorburg INTERNATIONAL BANK FOR RECONSTRUCTION AND DEVELOPMENT assistent beheerder/ tevens hoofd huishouding opleiding tot verpleegkundige Een merk om te onthouden. WOENSDAG 7 APRIL 1976 GEMEENTE BRANDWIJK Bestemmingsplan ..Brandwijk" De burgemeester van de ge meente BRANDWIJK maakt bekend, dat met ingang van 12 april 1976 gedurende een maand voor een ieder ter ge meen te secretarie ter inzage ligt het door de raad bij besluit van 17 dec. 1975 vastgestelde be stemmingsplan ..Brandwijk" Zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben ge- arend. kunnen gedurende bo vengenoemde termijn van een maand bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Koningska de 1 te 's-Gravenhage, schrifte lijk bezwaren indienen tegen de vaststelling van het bestem mingsplan. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, wel ke bij de vaststelling in het ont- aren>- bestemmingsplan zijn aangebracht Brandwijk. 7 april 1976. De burgemeester voornoemd. C. Koorevaar Czn.. Lb TROUW/KWAR' jwoitto nAMK Hoofdkantoor te Washington, D.C. UITGIFTE van 100.000.000,10-jarige obligaties 8 pet. NEDERLANDSE GULDENSLENING 1976 per 1982/1986 in stukken van nominaal 1000,aan toonder. De koers van uitgifte zal uiterlijk op maandag 12 april 1976 vóór beurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effec tenhandel van die dag worden gepubliceerd. Ondergetekenden berichten, dat zij de inschrijving op bovengenoemde obligaties openstellen op woensdag 14 april 1976 van des voormiddags 9 uur tot des namiddags 3 uur, bij hun kantoren te Amsterdam. Rotterdam en "s-Gravenhage, voor zover aldaar ge vestigd, op de voorwaarden van het prospectus d.d. 6 april 1976. Prospectussen en inschrijvingsbiljetten zijn verkrijgbaar bij de kantoren van in schrijving. Algemene Bank Nederland N.V. Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Bank Mees A Hope NV Banque de Paris et des Pays-Bas N.V. Hollandsche Bank-Unie N.V. Hollandse Koopmansbank N.V. Pierson, Heldring A Pierson N.V. Amsterdam, 6 april 1976. y\. Het bestuur van de Stichting tot Exploitatie van vakantie oorden en rusthuizen ten behoeve van de Christelijke Vakbeweging in Nederland. zoekt voor zijn vakantie-oord „Bos en Duin", te Oostkapelle (Zld) Zijn taak zal onder verantwoordelijkheid van de beheer der o.m. bestaan uit: het leiding geven aan de medewerkers van de huis houdelijke dienst; de coördinatie van voorkomende werkzaamheden; het bij diens afwezigheid vervangen van de beheerder. Voor het goed vervullen van bovenomschreven funktie zijn nodig: leidinggevende capaciteiten; goede contactuele eigenschappen; organisatorisch inzicht, ervaring in verzorgende beroepen. Uw sollicitatie met vermelding van uw leeftijd, godsdienst, opleiding en ervaring, kunt u zenden aan het bestuur van bovengenoemde Stichting, Postbus 2475, te Utrecht. Onze eerstvolgende opleiding tot verpleegkundige begint in augustu% In deze opleidingsgroep is nog een! plaatsingsmogelijkheid voor enkelé1 leerlingen. j1 Toelatingseis: Mavo-4 of Havo. Ook zij die deze zomer eindexamer hopen te doen, kunnen nu reeds contact opnemen. i Gegadigden kunnen voor het make^ van een afspraak voor een oriënterft gesprek contact opnemen met het li Opleiding, zr. G. Barendse-v. d. Ve# (tel. 070-906700. tst. 229) of sollicitej bij de afdeling Personeelszaken, k Diaconessenhuis, Fonteynenburghlf te Voorburg. i Nieuw! Kwartsgrill/bakoven (RCT2) Infra-rood grilleren! Dat spaart 10-15 min. voorver warming uit. Gerechten worden tot in de kem gaar. Ruimte voor 2 kippen. Uit- neembare binnenwanden bekleed met Tefal's schoon- in-een-wip-laag. De RGT2 is tegelijk een perfekte automatische bakoven. Met wandbevestiging (369.-. Met Tefal lukt alles Blikopener. Opent moeiteloos elk blik in seconden. Laat geen scherpe kartelrand achter. Aan de wand of los op tafel of aanrecht te gebruiken. Mooie en solide uitvoering. Kema Keur. f59,75 Rechaud Eindelijk een schotelwarmer die een waar sieraad is. Kan zonder snoer op tafel, omdat hij na een opwarmtijd van 10 minuten drie kwartier op temperatuur blijft. Voorzien van thermostaat en geïsoleerde handgrepen. Verkrijgbaar voor 2 of 3 schotels, ook met roestvrij stalen boven- plaat, v.a. f 74.50. Nieuw! Hapjespan met afneembare steel Klik- en u neemt de steel van de pan. Klik- en hij zit er weer aan. Deze ruimtebespaarder heeft een frisrode anti-aanbaklaag van buiten èn een donkergrijze van binnen. Ontzettend handig voor alle kokkerel-werkjes f 42,50 Elektr. Fondue Set. - Nieuw. Nu gezellig fonduen zonder olie steeds op te hoeven warmen. Thermostaat handhaaft juiste temperatuur. Gemakkelijk en veilig. In warm oranje uitvoering. f159,-

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14