3998.- ^ronReeuwiik^ het. REEUWUK De Tijdgeest zó mooi, zó veel, zó redelijk in prijs WOENSDAG 7 APRIL 1976 TROUW/KWART Jan Bouma Henny Post mrn* hun ouden krnm» tr cevr-n v»n hun vuorce nomen huwelijk, •un'in de voltrekkinc DV zal plaatsvinden op VTjjdag 23 apnl 1976 om .15.15 uur tn het Gemeentehui» te Haren Kerkelijke beve-itiftnf om 19 00 uur. in de Kunoa-kerk van Imholfstraat 12 te Helpman, door de weieerwaar de heer Ds A D van den Heuvel Keeeptie van 20 30 lot 22 00 uur in het Postiljon-Motel te Haren D V. 14 april a.s. hopen onze ouders en grootouders Ph. de Koning en E. de Koning-van Wijnen te herdenken dat zij 50 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Papendrecht. april 1976 Beatrixstraat 7. Gelegenheid tot feliciteren op 14 april a.s. 's avonds van 7 30 tot 9.00 uur in „De Ark" Rubensstraat te Pa pendrecht. Heden nam God tot Zich onze lieve, onvergetelijke Vrouw. Moeder en Oma Louisa Antonia Mandersloot geboren Wille op de leeftijd van 65 jaar Haar leven van dienen vond zijn grond in Jezus' woord: „Zo gij dit aan een van mijn minste broeders ge daan hebt, zo hebt gij het Mij gedaan'' Matheus 25:40 Monster: H. J. Mandersloot Nijkerk: A. Donkerbroek-Mandersloot Tj.-A. Donkerbroek Wiesje Leiden: L. H. Mandersloot en J. Philippo Monster. 4 april 1976 Larixlaan 40 Aan huis geen bezoek - geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op donderdag 8 april a.s. om 1.30 uur nam. in de Gereformeerde Kerk. Burg. Kampschoërstraat 25 te Monster, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats aldaar om 2.30 uur nam. Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Zondagmiddag, is na een dapper en blijmoedig gedragen lijden van ons heengegaan naar haar Heer en Heiland onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Louisa Antonia Mandersloot-Wille op de leeftijd van 65 jaar. Hazerswoude: D. den Braver-Wille B den Braver Koudekerk a'd Rijn: N E. Wille Hilversum: H. Verbrce-Wille Jac. Verbree Alphen a'd Rijn: C. Wille Hazerswoude: W. Wille A. J. Wille-den Haan Meppel: F. C. A. Wille J. Wille- van Ingen Schenau Eindhoven: C. Wille A. Wille-van Hulst Alphen a/d Rijn: J. Wille A. WUle-Kollée Gugnolo di Comerio (Italië): G. Wille Arnhem: Jac. Wille A. Wille-Roelandse Hazerswoude: H. S. de Wit-Wille D. J de Wit Hilversum: M. Wille Rijswijk: B. A. Vaandrager-Wille W Vaandrager Neven en Nichten 4 apnl 1976 Algemene kennisgeving. Ik heb de vaste grond ge vonden, waarin mijn anker eeuwig hecht. Gez. 440 Heden is in zijn slaap opgenomen in Heerlijkheid, onze dierbare en trouwe Man, Vader en Groot vader Dr. Ary Notenboom geb. 14-10-1897 Wolfheze. G Notenboom-Schoep Noordwijk. C. C Bertram-Notenboom W N. Bertram Geske en Heiko Amsterdam. G. K. Notenboom Wolfheze. 1 april 1976 Wolfhezerweg 25 Wij hebben hem. naar zijn wens. in stilte ter ruste gelegd. Psalm J16 vers 3 Heden nam de Here tot Zich. mijn lieve Man. onze Zorgzame Vader en Opa Evert Hoogendam op de leeftijd van 70 jaar H. Hoogendam-Beumer Gouda: H. J. Snaterse-Hoogendam H. Snaterse Henriette en Edwin Schaarsbergen: J H Hoogendam M. A Hoogendam-Twigt Iris en Hester Groningen: E Hoogendam Arnhem. 4 april 1976. Albert Neuhuijsstraat 14 De overledene is opgebaard in de aula varf het Gemeente Ziekenhuis te Arnhem. Bezoek aldaar dinsdag a.s. van 17.30-18.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 8 april a.s. om 14.00 uur in de Hervormde Kerk a d Kem- perborgerwcg te Schaarsbergen. waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in het Hervormd Centrum aldaar. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een langdurig ziekbed, is op 5 april, op 75-jarige leeftijd, overleden, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Anna Clara Electa Walburga Baronesse van Harinxma thoe Slooten Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Douairière Mr. W. Baron Röell Er is gelegenheid om afscheid te nemen van de overledene op Donder dagmorgen, 8 april van 10.00 tot 11.30 uur, Vossenlaan 19 te Bosch en Duin Op Vrijdag, 9 april, wordt aldaar om 10.00 uur een korte dienst gehouden. De begrafenis vindt daarna om 15.00 uur plaats te Beetsterzwaag. Zeist: 's-Gravenhage: B. Ph. van Harinxma thoe Slooten J. van Harinxma thoe Slooten-Sluis Benthuizen: M. J. P. D. van Harinxma thoe Slooten B. M. van Harinxma thoe Slooten- Elout Zwolle: W. L. van Harinxma thoe Slooten G. J. van Harinxma thoe Slooten-Lanting Wassenaar: C. F. Postma-van Harinxma thoe Slooten J. Postma Correspondentie-adres: Zijdeweg 2, Wassenaar Bosch en Duin, 6 april 1976. Vossenlaan 19. J. E. Röell- Huydecoper 's-Gravenhage: W. F. Röell I. J. J. Röell-Visser Zeist: M. H. Röell Laren: S. E. van Asch van Wijck-Röell H. M. J. van Asch van Wijck Zeist: W. Röell M. Röell-Kraaij Laren: E. L. van Rees-Röell D. E. van Rees 's-Gravenhage: W. F. Röell H. S. Röell-Kruisheer Bussum: Th. Röell E. M. Röell- van der Mieden van Opmeer 's-Gravenhage: I. F. Röell Correspondentie-adres: Jan Ligthartplein 28, Zeist God nam op Zijn tijd. voor ons nog onverwacht, tot Zich, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Leendert Daniël Vaandrager echtgenoot van T. de Bruin. Hij werd 70 jaar. Familie de Bruin. Rotterdam. 6 april 197< Familie Vaandrager Zacht en kalm is in zijn Heer en Heiland ontsla pen mijn lieve man en onze zorgzame vader, schoonvader en grootvader Leendert Daniël Vaandrager op de leeftijd van 70 jaar. Rotterdam: T. Vaandrager-De Bruin Schaesberg: G. Vaandrager P. H. Vaandrager-Vijfvinkel Thea, Arjan, Marit Rotterdam: L. van Leeuwen-Vaandrager L. J. van Leeuwen Thea. Petra Hellevoetsluis- L Vaandrager D. J. Vaandrager-Kranenburg Tine Zwijndrecht: M. M. van der Ent-Vaandrager A. C. van der Ent Rotterdam. 6 april 1976 Pascalweg 68 Liever geen bezoek De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden zaterdag 10 april a.s. op de Ned. Herv. be graafplaats „Oud-Charlois". Charloise Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid plm. 11.45 uur. Aankomst op de begraafplaats 11.00 uur. Gelegenheid tot condo leren na afloop van de plechtigheid in de kapel. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van nr juffrouw F. W. Ch. Riphaagen in de ouderdom van 88 jaar. Dankbaar gedenken wij hoe zij gedurende vele jaren in onze wijk haar werk in dienst van het Evan gelie verrichtte. De Kerkcraad van de Kooi-Pniclwijk der Hervormde Ge meente te Leiden: Ds E. M. Pannekoek, Leiden. 7 april 1976. LEER gekombineerd met mahonie, met eiken, met notenhout, geheel rondom gestoffeerd, met vaste kussens, met losse kussens, als fauteuil, als 2-zits bank, als 3-zits bank, als 4-zits bank, als aanbouw in klassiek, in modern... U raakt er letterlijk en figuurlijk niet op "uitgekeken", op die onvoorstelbaar grote kollektle met leer beklede banken en fauteuils, die van Reeuwijk/de Tijdgeest voert. Eén voorbeeld hier afgebeeld, vele tientallen andere, gezellig geëxposeerd, zoals zij ook bij U thuis zouden kunnen staan, In onze showrooms. Prachtig English-style bankstel, rondom gestof feerd met absolute topkwaliteit rundleder. Losse zitkussens. 3 zitsbank 2 fau teuils in exclusieve vormgeving. noten salontafel 645.- NU "oud-Hollandse kolomkast 2650.- Botterdam Amsterdam Venlo Binnenwegplein Stadhouderskade 3 Korunginneplem 46 010-14.18.00 020-16.04.91 077-16.6.18 Tilburg Hilversum Spoorlaan340 Leeuwenstraat 45/47 013-42.2326 02150-14.5.65 Amsterdam Amstelveen Bilderdijkstraat 73/87 winkelcentrum 020-18.14.14 020-45.4951 Amsterdam Osdorpplem 3-17 Gratis levering door 020-19 17 07 geheel Nederland. waar grote keus en voordeel samen gaan Of we nu leven of stengen, we zijn altijd van de Heer. God nam tot Zich zijn kind. onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Boacke J. Tromp op de leeftijd van 82 jaar Sinds 16 mei 1973 weduwnaar van Rmske Folkertsma De diep bedroefden: Leeuwarden: J. Tromp G. Tromp-Doorenspleet Belflower, Cal.: J. Koopmans-Tromp J. Koopmans Zwolle T. Breman-Tromp J. Breman Zwolle. R. Tromp Leeuwarden: H. Tromp Koudum: A. Tromp Dokkum: E. A Dijkman-Tromp T Dijkman kleinkinderen en achterkleinkind Balk. 3 april 1976 Talma Hiem Corr. adres: Ds. L. Tinholtstraat 30. Koudum De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 7 april 1976 in de Geref. Kerk te Nijemirdum om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.30 uur. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets Ps. 23 God heeft tot Zich genomen, onze geliefde Moeder, Behuwd-. Groot-, Overgroot-, Betovergrootmoe der en Tante Maagje Paardekooper weduwe van H. F. den Hartogh in de gezegende leeftijd van 96 jaar en 11 maanden. Lexmond. G. den Hartogh J. C. den Hartogh-de With Lexmond: J. A. den Hartogh-Brouwer Lexmond: F. A. den Hartogh E. den Hartog-den Besten Lexmond: G. T. D. Berendsen-Brouwer Lexmond: N. M. den Hartogh klein- en achterkleinkinderen Lexmond. 2 april 1976 Kortenhoevenseweg 87 De teraardebestelling heeft inmiddels plaats gehad. De Here heeft nog onverwacht tot Zich genomen Zijn kind, onze Lieve Zuster, zorgzame Vriendin en Tante Gijsje Bertha Grootendorst op de leeftijd van 71 jaar Den Haagf E. P. Vermeer-Grootendorst Meerkerk, A. B. Grootendorst-Iperen Haarlem. M. P. van der Worm- Grootendorst Ochten, L. A. Grootendorst Gorinchem, M. H. Versluis-Grootendorst A. Versluis Lexmond, M. H. Grootendorst P. Grootendorst-den Hartog Leerbroek. A. Grootendorst S. Grootendorst-Kars Spijk A. P. Grootendorst S. Grootendorst-De Jong Amsterdam, Lenny en Tammo de Waard Harm-Jan. Bert en Arnold Amsterdam, 2 april 1976 Houtmankade 105 II Correspondentie-adres: T. L. de Waard, Ookmeerweg 249 IIII, Amsterdam Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 8 april om 12 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk 273. Vertrek van het P C B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeveer 11.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. 1 Joh. 4 vers 12 Niemand heeft ooit God aan schouwd, indien wij elkander liefhebben, zoo blijft God in ons. en zijne liefde is in ons volmaakt. Diepbedroefd, doch dankbaar voor de grote liefde en zorg die hij tijdens zijn leven aan ons gegeven heeft, geven wij kennis dat God. na een zeer ernstige ziekte, tot Zich nam mijn innig geliefde Man en onze lieve onvergetelijke Vader en Opa Corstiaan Vos echtgenoot van Maria van de Ven. op de leeftijd van ruim 75 jaar. Allen die hem gekend hebben weten wat wij in hem verliezen. Meeuwen: M. Vos-Van de Ven C H Vos-Vos W. K. Vos Cor. Tanja en Marius. Waldniel Did.: H. Vos-Vos K. G. Vos Cor en Sjaak. Meeuwen. 6 april 1976 Dorpsstraat 42 Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden op 10 april 1976 in de Ned. Herv. Kerk te Meeuwen. Gelegenheid te condoleren 's avonds na half acht aan huis en na de begrafenis in de kerk. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ging van ons heen in de volle verzekerdheid des geloofs onze zorgzame Zuster, Schoonzuster en Tante Joukje Wierda op de hoge leeftijd van bijna 80 jaar. „Haar leven was dienen" Uden: J. Soering-Wierda Eibergen: J. Frederiks-Wierda J. Frederiks Nijmegen: G. Zonnenberg-Wierda Nunspeet: J. A. Wierda Zeist: J. S. Wierda Haarlem: J. W. Wierda H. Wierda-Stedler Neven en nichten Nunspeet, 6 april 1976. Astridlaan 4. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op de dag van begraven. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 9 april op de Nieuwe begraafplaats te Nunspeet om 11.45 uur. „Gij hebt woorden van eeuwig Leven" Joh. 6:68 Met droefheid berichten wij u. dat te Meppel op 5 april. 1.1. plotseling van ons is heengegaan in de ouderdom van bijna 78 jaar, onze zeer geliefde Broeder. Zwager en Oom Huythe Marius Brouwer Amersfoort: C. H. J. Brouwer Amstelveen: J. C. H. Brouwer-van Duyn Hoogeveen: H. E. Brouwer-De Vroom 't Harde: R. P. G. Brouw«*r-Wagenaar Amersfoort: A. Brouwer Nichten «n neven. O Heer, heb dank, 'k mag toch de uwe zijn. Na een blijmoedig leven is naar haar Vader in de Hemel gegaan Joyce de Sanders Met dankbaarheid denken wij terug aan de mo menten van vreugde en gemeenschap, waarin Joyce ons bemoedigde en wij samen zongen: Strijd de strijd des geloofs blij moedig in de wapenrusting Gods. Sta toch vast in geloof op Jezus, want Hij is der eeuwen rots. Het schild des geloofs blust iedere Pijl. de vijand wordt beducht. en het Geesteszwaard met harnas en helm jaagt satan op de vlucht." Amsterdam, 4 apnl 1976 Evangelische Studentenbeweging Ichthus. In het huis mijns Vai zijn vele woningen, II heen om u plaats te reiden. Joh. 1' Op de dag des Heren is rustig heengegaan na zijn Hemelse Vader, mijnjieve man, onze onverj telijke Vader, Groot- en Overgrootvader Willem van Kessel Op de leeftijd van 79 jaar. Amsterdam: J. J. van Kessel-Jamoel Amsterdam: M. J C. Dijkema-van Kessel Australië: A. M. Meijerink-van Kessel Th. J. Meijerink Amsterdam: Wh. van Kessel E. van Kessel-Jaring Nieuw-Zeeland: C. van Kessel F. T. van Kessel-Sietsma Heiloo: W. Visser-van Kessel W. D. Visser Amsterdam: J. J. Verhoog-van Kessel K. C. Verhoog Abcoude: H. van Kessel F. W. C. van Kessel-Visser Klein- en achterkleinkinderen. Amsterdam, 4 april 1976 Middenweg 28 I Thuis geen bezoek. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdagmi dag van 2.30-3 uur en woensdagavond van 7.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperat ve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstra 101. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag april om 11 uur in de aula van de Nieuwe Oosterh graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdai waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvindea - God nam plotseling tot Ziëh mijn lieve Man, o» 1 Vader en Grootvader W h Arend Wiechertjes jfi in de leeftijd van 76 jaar. S. Gij zult mij leiden door U raad en daarna mij in hetEl lijkheid opnemen. e Psalm 73^° J. Wiechertjes-Dijkema Wilsum (W. Did Anneke en Jan Mannes is Aalst (N.B.): Meiny en Jan Egbert de Jon it Hoogezand: Anja en Bernard van de Bee|n Nieuw- Ada Wiechertjes Zwinderen: en kleinkinderen 11 Nieuw-Zwinderen, 5 april 1976. Burg. Legroweg 12. Aanvang van de rouwdienst in de Geref. Kerk Gees om 13.30 uur. waarna de begrafenis i plaatsvinden in intieme familiekring op de bi^, graafplaats te Geesbrug. U wordt verwacht o 13.00 uur. A Gelegenheid tot condoleren donderdag 8 aprils in het Geref. jeugdgebouw „Pluspunt" te Gees Thuis liever geen bezoek.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12