WOORD WOORD OPRECHTE VEILING él FAMILIEBERICHTEN vrije universiteit amsterdam m directie secretaresse MEDEWERKERS LAADBORDES \OOR WOORD WOORD i)eo/fo& toMydopedAJb Mimisrs - samsEmtszm MMWMiiHI Plaats een pijltje Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. ZATERDAG 3 APRIL 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Ineke Roubos Omdat w* blij tijn dat te er U Gefeliciteerd »n veel geluk. Kilde Ton Juita Lteake Oacar Amsterdam. 3 epnl 1*11 Door de grote belangstelling bij ont 90-jang huwelijk*fee«t. met in itaat iedereen persoonlijk te bedanken 'eggen wij langs dere weg. mede na- mens onze kinderen en kleinkinde ren. allen heel hartelijk dank. L TISSINK S G T1SSINK HOEK Sibehusstr 37. Bergen op Zoom Hetzij dan dat wij leven, hetzi) dat wij sterven, wij zijn des Heeren." Romeinen 14:8. Heden werd betrekkelijk kort na het verscheiden van zijn tweeling-broer Theodorus. en na een vrij langdurig met geduld gedragen lijden, dankzij zijn Heiland tot Hemelse Heerlijkheid bevorderd, onze vrome, oprechte, zeer werkzame en mededeelzame Broeder. Behuwdbroeder. Oom en Neef Antonius Johannes de Tombe geboren te Leiden 18 juni 1898. Zijn leven was een voorbeeld van zelfopoffering en daardoor werd htj door veel vriendschap omringd. Uit aller naam: Zijn zuster J. de Tombe Leiden. 1 april 1976 Oude Herengracht 10 De overledene ts opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31. Leiden. Bezoek aldaar maandagavond van 8-8.30 uur. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 6 april a.s. om 3.30 uur in de aula van de begraafplaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de bijzetting in het familiegraf aldaar zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen - Thuis liever geen bezoek Heden brachten wij onze zuster weg Susanna Joanna Scholte geboren te Amersfoort op 13 oktober 1895. overleden te Utrecht op 28 maart 1976. A. C. E. Postma-Scholte A. J. Postma. Velp. 2 april 1976. Den Heuvel 216. De crematie heeft in stilte plaatsgehad. De Here nam uit onze familiekring weg onze lieve schoonzuster en tante Petronella Wilhelmina Groenenberg- De Groot sedert 1945 weduwe van Jan Cornells Gr oen en- berg Overleden 30-3-1976 op 78 jarige leeftijd in het Chr. Sanatorium te Zeist. Dresden (Canada): J. L. Groenenberg-Glerum. Nicuwendijk N. Br.): NAf. Groenenberg-Pruissen. Wezep: M. Wigboldus-Groenenberg. P. Wigboldus. Groningen: A. H. Sebens-Groenenberg. neven en nichten Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Man. onze Vader. Groot- en Overgrootvader Harmen Mol in de gezegende ouderdom van 100 jaar. Uit aller naam: M- E. Mol-Sterling Amsterdam-Watergraafsmeer. 2 april 1976 De Sitterstraat 7 De teraardebestelling zal plaatshebben op dinsdag 6 april a.s. om 13.00 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam, waarna gelegenheid tot condoleren in een der ontvangkamers van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Géén bloemen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 30 maart is rustig ingeslapen onze lieve Tante Louise Clara Brandt op de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam: Delft. Charlotte de Bourbonstraat 14: L. C. Koiter-Spits. Amstelveen. 3 april 1976. Naar wens van de overledene heeft de teraarde bestelling inmiddels in stilte op ..Zorgvlied" plaatsgevonden. „Want ik weet dat mijn Verlosser leeft". Job 19 vers 25. Heden is van ons weggenomen, mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder. Behuwd- en Groot moeder. onze Zuster, Behuwdzuster en Tante Adriana Hillegonda Paul-Baris op de leeftijd van 69 jaar. J. Paul P. Paul J. Paul-Groenewoud D. B. Paul H. Paul-Alderlieste C. J. Paul A. Paul-Breugem kleinkinderen cn verdere familie Bergschenhoek. 2 april 1976 Corr.adres- Fam. Paul. Hoeksekade 143 Gelegenheid tot condoleren in de Ned. Herv. Kerk te Bergschenhoek. dinsdag van 19.30-20.30 uur en na afloop van de teraardebestelling. De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 7 april a.s. in de Ned. Herv. Kerk om 11.00 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aldaar, omstreeks 12.00 uur. „Mijn genade is u genoeg". Op Zijn tijd ging over naar het eeuwige leven Antonie Albert Alting weduwnaar van H. Troost, op de leeftijd van 83 jaar. Deventer: W. K. Bonte-Alting A. C. Bonte Dordrecht: S. Alting-de Klerk Waalre: A. A. Alting J C. Alting-Quist Zeist: H. de Boer-Alting E. J. de Boer Bleiswijk: W O. van de Wetering- Alting Oud Beijerland: C. van de Wetering H. Alting C. B. Alting- van der Heijde Sooke (Can.): D. Alting P. Alting-Oudman en Kleinkinderen Zeist, 2 april 1976 Pauw van Wieldrechtlaan 3 Corr.-adres: Nijenheim 90-21 te Zeist. Geen bloemen De overledene is opgebaard tn de rouwkamer Jufferstraat 1 Zeist. De rouwkamer is voor bezoek geopend op maandag 5 april a.s. van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 6 april a.s. om 15.00 uur in de Thomaskerk aan de Margrietstraat te Oud Beijerland. Aansluitend hierop zal de begrafenis plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de bijzaal van de Thomaskerk. In Jezus ontslapen onze zorgzame Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Alberta Petronella van Arkel-Houpst weduwe van Dirk van Arkel, op de leeftijd van 85 jaar. Utrecht: J. van Arkel-Kooyman Dick en Josien en Henkje Wilma Berry en Dtck Henk en Lia Bussum: E. H. van Arkel A A. van Arkel-Kruger Dick Johan Bea en Johan Ria Utrecht. 1 april 1976 „Warande", Neckardreef 10 Corr.-adres: Mecklenburglaan 14. Bussum De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Tamarinde". Neckardreef 6, die geopend is maandag van 19.00-19.30 uur. Geen bloemen Dinsdag 6 april zal om 10.30 uur een rouwdienst worden gehouden in „Tamarinde", waarna om 11.30 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats „Tolsteeg", Opaalweg. Gele genheid tot condoleren na de begrafenis op de begraafplaats. Heden heeft de Heere, voor ons geheel onver wacht. van ons weggenomen, onze zorgzame Va der. Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, onze Zwager en Oom Jakob Groenewoud weduwnaar van Hendrika Brandhorst. op de leeftijd van 88 jaar. Kinderen, behuwd-, klein-, en achterkleinkinderen en verdere familie. Bleiswijk, 2 april 1976 Langevaart 2 Gelegenheid tot condoleren aan het sterfhuis za terdag- en maandagavond van 7.30-9.00 uur. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Bleiswijk zal plaatsvinden dinsdag 6 april a.s. omstreeks 12.00 uur. Vertrek vanaf het sterfhuis om 11.45 uur. „Jezus Christus is gisteren en heden Dezelfde en tot in eeuwigheid". Hebr. 13 8 Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze lieve Zuster en Schoonzuster Anna Voorhoeve sedert 1942 weduwe van Jacoba Jansen Jr. in de ouderdom van 91 jaar. Oosterbeek: Ph. K. W. Voorhoeve Eindhoven: N. A. J. Voorhoeve Sr. Bloemendaal: R. Voorhoeve L. L. Voorhoeve- Bierens de Haan Amsterdam: J. M. Voorhoeve-Hei j Sr., ex. test H. S. L. Voorhoeve-Heij Apeldoorn 1 april 1976. „De Arendsburght", flat 73 a. Corresp.-adres: Middenweg 231, Amsterdam. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „CUVON", Canadalaan 9 te Apeldoorn, waar da gelijks van 19.00-20.00 uur gelegenheid is het condoleanceregister te tekenen. De teraardebestel ling zal plaats hebben op dinsdag 6 april a.s. om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Koninginneweg te Beekbergen. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 10.30 uur. Ingegaan naar het Vaderhuis onze geliefde schoondochter, schoonzuster en tante Edith L. Labordus echtgenote van W. van Vark. Willemstad Curacao. 2 april 1976 Uit aller naam: Voorburg: M. E. van Vark-Vonk. Op Zijn tijd nam de Here van ons weg. mijn innig geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader Jacob Kuiper op de leeftijd van 48 jaar. A. A. J. Kuiper-Koenen Herman Menno Elsje Amsterdam. 31 maart 1976. Bamberghof 6. De overledene is opgebaard in oen der rouwka mers „Pothoff", Valeriusstraat 137. bezoek zater dagmiddag van 12—13 uur. Op maandag 5 april zal een rouwdienst gehouden worden, om 10 uur in de gereformeerde kerk „Het Open Hof". Pieter Calandlaan 101, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben tegen 11 uur op de begraafplaats Westgaarde, Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. God nam plotseling van ons weg, onze geliefde zoon, behuwdzoon, broer, zwager en oom Jacob Kuiper op de leeftijd van 48 jaar Amsterdam. 31 maart 1976 Bamberghof 6 Soest: Amsterdam: Hilversum: Amsterdam: Alkmaar: Amsterdam: G. T. Kuiper-Zondervan M. Koenen N. Koenen-Keyer G. Kuiper M. A. Kuiper-Brak W. van Beek-Kuiper A. van Beek J. Tadema-Kuiper Ch. Tadema J. F. Kuiper P. Ringma-van Hulst F. Ringma N. Rekker-Koenen R. F. Rekker W. C. Koenen J Koenen N. Koenen-Kapoen neven en nichten Rom. 5 1 Wij dan. gerechtvaardigd uit het geloof, hebben vrede met God, door onze Here Jezus Christus. Voor ons toch nog onverwacht, nam God tot Zich onze lieve zorgzame Man en Vader Johannes Anthonie van Leeuwen in der ouderdom van 87 jaar G. J. van Leeuwen-Bosch Hans Alphen a/d Rhijn 2 april 1976 Toussaintstr. 55 Aan huis geen bezoek geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden, d.v. dinsdag 6 april a.s. aanvang 2.00 uur n.m. in de Marana- thakerk, Raadhuisstraat te Alphen a/d Rhijn, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Oosterbegraafplaats te Alphen a/d Rhijn. Aankomst aula 3.00 uur. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een langdurige zorgzame verpleging in „Het Zonnehuis" te Zuidhorn, heeft de Here het verlan gen vervuld van onze Tante Jantiena Oidenga-Aakster om in te gaan tot Zijn heerlijkheid. Zij werd 87 jaar en was sinds 6 maart 1963 weduwe van Bouke Oldenga Zuidhorn, 2 april 1976 De samenkomst zal worden gehouden op dinsdag 6 april in het lokaal achter de Geref. kerk te Oldekerk om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis in „Ons Centrum" Neven en nichten Jantiena Aakster in dr oudrrdom van 87 jaar. sinds 6 maart 1963 weduwe van B. Oldenga. Grootegast ..Het Hoogc Heem'' R. Boon-Aakster. Leek: J Hummel. De begrafenis lal plaatsvinden op dinsdag 6 april a s. op de begraafplaats te Niekrrk. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Gereformeerde kerk te Oldekerk. om 13.30 uur. IN PLAATS VAN KAARTEN Voor de vele blijken van mede leven. ondervonden na het overlijden van mijn lieve Man en onze lieve Vader cn Groot vader Willem Boswijk zeggen wij u hartelijk dank. Noorderstraat 102. Sappemeer G. Huitsing-Hoekzema Voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Man Jan Huitsing Voor de vele hartelijke blijken van medeleven ontvangen na het onverwacht overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Bakker-Grashoff betuigen wij U onze oprechte dank. Rotterdam, april 1976 Uit aller naam: G. J. F. Grashoff B. L. Best arts AFWEZIG TOT 12 APRIL waarnemers zijn de artsen Kruit, Laeyendecker, Vee- nema, Verhoeff, Van de Post, Aardoom. HAARLEM Bilderdijkstraat IA Tel. 023-316486 Dir. F. G. de Ween veilt weer ECHTE INBOE DELS met KUNST EN AN TIEK, t.o.v. Notaris J. W. J. Hallo uit Haarlem en wel op dinsdag 6 april tot en met vrijdag 9 april en bovendien maandag 12 april 1976, tel kens om 10 uur beginnende. Kijkdagen: vrijdag 2, zater dag 3. zondag 4 en maandag 5 april 1976. telkens van 10 tot 16 uur. Bij de Subfaculteit Sociale Geografie en Planologie van de Interfaculteit der Aardrijkskunde en Prehisto rie kan met ingang van heden worden geplaatst een wetenschappelijk medewerk(st)er in de vakgroep stads- en plattelandsgeografie der westerse landen. Deze medewerk(st)er zal - in samenwerking met andere leden van het wetenschappelijk corps van de Subfaculteit - in het bijzonder werkzaam zijn m.b.t. het onderwijs in de onderzoeksmethoden en -tech nieken, zowel in de kandidaats- als in de doctoraal opleiding, alsmede t.z.t. bij de doctoraalscriptiebege- leiding op het terrein van de stadsgeografie. Daar naast zal hij/zij met de andere leden van het weten schappelijk corps van de vakgroep moeten participe ren in de onderzoeksprojecten van de vakgroep. Gedacht wordt aan een nog niet lang geleden afge studeerd beoefenaar van een der sociale wetenschap pen met kennis van en/of belangstelling voor metho den en technieken van sociaal-geografisch onder zoek en statistiek. Bereidheid om aan de didactische aspecten van deze terreinen aandacht te schenken is van belang. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit wordt verwacht. Nadere inlichtingen bij Prof. dr. G. A. Hoekveld, tel. 020-548 36 26. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken na ver schijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenummer 711-1186, te richten aan de Hoofd afdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam - Buitenveidert. DANKBETUIGING De zeer grote belangstelling en hartelijkheid welke wij tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde, onvergetelijke Man, onze lieve Vader en Opa Pieter Buitelaar van zo vele kanten mochten ondervinden, hebben ons ten zeerste getroffen. Daarvoor betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. M. N. Buitelaar-Starreveld Peter - Elly en Ilse Jaap - Ina Naaldwijk, april 1976 Kleine Woerdlaan 51. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Voor de directeur van het bestuursbureau van onze stichting, welke in exploitatie heeft de verzorgingstehuizen „De Lichtkring" en „Warande" en het verpleeg- en reaktiveringscentrum „Tamarinde", wordt gaarne contact gezocht met gegadigden voor de functie van Voor deze zeer afwisselende baan is een grote mate van zelfstandigheid vereist, waarbij het werk in een vertrouwelijke sfeer ligt. In aanmerking komen alleen diegenen welke een middelbare schoolopleiding hebben voltooid, zo mogelijk gevolgd door een secretaresseopleiding en ervaring in dit werk hebben, o.a. met het notuleren van vergaderingen. Leeftijd niet beneden 25 jaar. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de gegadigden een positief protestants christelijke levensovertuiging. Onze huidige secretaresse, mej. Logtenberg, die node haar werkkring verlaat, is gaarne bereid nadere informaties te verstrekken (tel. 030-611211). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van het bedrijfsbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht. PERSCOMBINATIE TRANSPORT B.V. is het transportbedrijf, dat verantwoor delijk is voor het vervoer van de produkten van Perscombinatie NV, met name van Het Parool, de Volkskrant, Trouw en een aantal nieuws- en advertentiebladen. Voor dit transportbedrijf zoeken wij die bereid zijn: in de periode van 1 mei tot 1 september werkzaam te zijn in nachtdienst of in de periode van 1 juni tot 1 september in dagdienst. Voor verdere inlichtingen kunt u kontakt op nemen met de heer B. de Bruin van de afdeling Personeelszaken van Perscombina tie N.V., Wibautstraat 131, Amsterdam, tele foon 914400, toestel 365. T fysn Karei t: yktnar: VvAJlv BötBounvm KINDERBIJBEL De kinderbijbel die gemaaKt is naar het populaire jeugdtelevisie-programma 'Woord voor woord' van het IKON. 58 bijbelse vertellingen uit het Nieuwe Testament, door Karei Eykman (winnaar van de Zilveren Griffel 1975) 'vertaald' naar de kinderen toe! De 200 illustraties van Bert Bouman, alle in kleur, sluiten zeer goed bij de vertellingen aan Paperback f 17,50. In de boekhandel ZOMER KEUNING BOEKEN - WAGENINGEN Een reuzenboek over kamerplanten Door Roy Hay. F. R. McQuown. G en K. Beckett. Schitterende uitvoering. Brede informatie' over met minder dan 1000 soorten en variëteiten, voor kamer en kas. Met 500 kleurenfoto s. Alles in één determineerboek en gids voor de keuze van nieuwe planten en een uitnemende vraagbaak voor de verzorging. Wat een rijkdom deze encyclopedie in huis te hebben. Omvang 224 bladzijden. Verkrijgbaar in de boekhandel. Zomer Keuning - Wageningen Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8