Qj r Nationale Mazda Show m m m PSYCHOLOOG/ ORTHOPEDAGOOG V" doch gooi naar extra voordeel secretaresse secretaresse hoofd technische dienst DE HARTENBERG - EDE 'sHeeren Loo-Lozenoord medewerkster pastoraal centrum Andreas Ziekenhuis hoofd van de huishouding (vrl.) Stichting Kerk en Wereld Driebergen MARKETING ASSISTENTE £)e PoJlUors 25 maart t/m 3 april bij 189 Mazda dealers MAZDA DEALERS o.a. te: vrije universiteit amsferdam ZATERDAG 3 APRIL 1976 TROUW/KWARTET Beheersstichting ratrinionium Bezaanjachtplein 1 Amsterdam-noord tel.020-310931 De Beheersstichting Patrimonium overkoepelt de aktiviteiten van de Woningstichtingen Patrimonium Amsterdam en Zaanstreek-Waterland. Het aantal verhuurbare eenheden bedraagt thans ca. 14.000. Dit aantal zal in de nabije toekomst aanzienlijk worden uitgebreid. Onze stichting gaat bij haar handelen uit van een evangelische visie. Ter vervulling van een vakature komen wij graag in kontakt met kandidaten voor de funktie Hoofd Technische Dienst. Deze funktionaris.die rechtstreeks verantwoordelijk is aan de direkteur. maakt deel uit van de staf van de organisatie. De technische dienst, waarin ca. 75 medewerkers werkzaam zijn. heeft als taakgebied de totale zorg voor de instand houding van ons vvoningbezit. Om dit uiterst brede werkterrein te kunnen overzien, verwachten wij van een gegadigde - in de leeftijd van 30 tot 45 jaar-dat hij: - met een aantal gekwalificeerde medewerkers de technische dienst bekwaam kan leiden; - bereid is zich volledig in te zetten voor onze organisatie, waar overleg en medezeggenschap voor het personeel en participatie voor de bewoners steeds belangrijker worden; - een gedegen kennis heeft van de onderhoudsproblematiek, liefst gebaseerd op een meerjarige ervaring in dezelfde of in een vergelijkbare sector; - een zodanige hogere beroepsopleiding heeft genoten. dat met name vraagstukken van bouwkundige aard door hem adequaat kunnen worden opgelost; - een goed onderhandelingspartner is en met souplesse kan deelnemen aan de talloze in- en externe overlegsituaties waarin hij terecht zal komen. Van belangstellenden ontvangen wij graag een sollicitatie brief, waarin naast de relevante persoonsgegevens, het motief dat tot de sollicitatie heeft geleid, is opgenomen. Bij de sollicitatie-procedure zal de Zaanse Stichting voor Bedrijfs psychologie en Personeelsbeleid te Wormerveer, worden betrokken. Degenen die.alvorens te solliciteren, nader geïnformeerd willen worden, kunnen telefonisch kontakt opnemen met de direkteur van onze stichting.de heer R. Otten. feHEEREN LOO CHRISTELIJK CENTRUM VOOR GEESTESZWAKKEN Apeldoornseweg 60. Wekerom (gem. Ede). De Hartenberg een centrum voor de begeleiding en verzorging van 360 zwakzinnigen zou in contact willen komen met geïnteresseerden voor de functie van (mnl. of vrl.) Zijn/haar werkzaamheden als lid van één van de twee multi-disciplinair samengestelde behandelingsteams zullen voornamelijk liggen op de volgende gebieden: - het verrichten van diagnostisch onderzoek - het als teamlid meedenken bij het zoeken naar de meest juiste aanpak voor iedere pupil - het mee-opstellen en begeleiden van gedragsprogramma's - het meedenken over de organisatorische zaken in vooral het eigen team. Gedacht wordt aan iemand met ervaring op het gebied van de zwakzinnigenzorg, die zich in teamverband wil inzetten voorde pupil. Christelijke levensovertuiging gewenst. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw M. R. Berkhof, psychologe, telefoon (08382) 441 toestel 210. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Postbus 75. Ede. S (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo In verband met het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn ten behoeve van de verpleegdienst een leeftijd niet jonger dan 20 jaar. Van de aan te stellen functionaris wordt verwacht dat zi| op zelfstandige wijze alle voorkomende personeelszaken ten behoeve van het hoofd verpleegdienst zelfstandig voorbereidt en op correcte wijze weet af te handelen. Voor deze functie is het noodzakelijk dat zij: een middelbare schoolopleiding (tenminste Mavo) heeft gevolgd goed kan typen en zo mogelijk in hef bezit is van het steno-diploma zelfstandig kan werken beschikt over goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt een salaris liggend tussen 1.600.21 en t 2 012.89 bruto per maand Vakantietoeslag 7.8°/#; aantal vakantiedagen 20. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij mevr M J C. Vellenga. telefoon (03417) 2541. toestel 317 Schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie. «.H. Het Andreas Ziekenhuis van de Nederlandse Hervormde Diakonessen Inrichting te Amsterdam- West. zoekt per 1 juni a.s.. een om de ziekenhuispredikant bij zijn werkzaamheden te assisteren. Zij zal in staat moeten zijn de nodige administratieve werkzaamheden te verrichten en contact te leggen of te onderhouden met personeelsleden en in ons huis verblijvende patiënten. Wij denken hierbij aan een jonge vrouw van om streeks 30 jaar. die kerkelijk meelevend is en oecumenisch denkt. Voor informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot ds. W. Hoekstra, tel. 020 - 17 68 17. tst. 147 (overdag) en tel. 020- 44 97 87 ('s avonds) of de afdeling Perso neelszaken van het Andreas Ziekenhuis. Theophile de Bockstraat 8 te Amsterdam. Tel. 020-17 68 17. Voor een deel van onze kontërentic-akkommodaiie waar twee groepen kunnen verblijven (aantal gasten per groep is meestal 20 a 30 personen; verblijfsduur gemiddeld drie dagen), is plaats voor een Huishoudkundige voor Inrichtingen of iemand met een soortgelijke op leiding en ervaring in dc funktie van Leeftijd: vanaf 25 jaar. Naast het optreden als gast vrouw is zij belast met de leiding over de huishoudstaf 6 dames) en met een gedeelte van de centrale inkoop, t.b.v. de 4 kursus-units. Geboden wordt een salaris (afhankelijk van de leeftijd) tot 2.502,p.m. per 1-6-76, een (wisselende) vijfdaagse werkweek en huisvesting. Kerk en Wereld is gevestigd op een prachtig terrein in een bosrijke omgeving met uitstekende bus- en treinverbindingen. Sollicitaties te richten aan dc afdeling per soneelszaken van Kerk en Wereld. De Horst I. Driebergen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd centrale huis houdelijke dienst, mcj. A. M. van der Pui tel. (03438) 22 41. Stichting Hervormde Diaconale Tehuizen te Groningen Voor ons tehuis ..BERNLEF" te Groningen, waar ruim 200 bejaarden wonen, die extra verzorging behoeven, vragen wij, eventueel voor tijdelijk, een staffunktionaris (mnl. of vrl.) Hij/zij zal afhankelijk van opleiding en ervaring een aantal direktietaken dienen fe verrichten Voor deze taken zijn ervaring in een leidinggevende funktie. evenals bi| voorkeur in de verzorgende sektor. organisatonsche kwaliteiten vereist. Van hem/haar wordt een duidelijke bijdrage verwacht bij de uitbouw van een goede leefgemeenschap voor bewoners en medewerkers. Ook zal deze funktionaris de direktie bij afwezigheid moeten vervangen Week enddiensten worden bij toerbeurt verricht door de adj. direkteur. staffunktionans. hoofd huishouding en hoofd verpleging. Graag ontvangen wij uw sollicitatie met persoonlijke gegevens, opleiding, ervaring en referenties op het adres van de stichting. Verlengde Hereweg 173 te Groningen. De heer W Balijon. alg direkteur van de stichting is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Telefoon 050-262125. BEERS' ZONEN N.V. VERKOOPMIJ VOOR SCANIA EN EBRO BEDRIJFSAUTO'S zoekt op korte termi|n een voor het verzamelen en verwerken van verkoop- en marketing gegevens. Haar taak zal verder bestaan uit enig secretaresse werk zoals het bijhouden van de agenda en het verzorgen van de correspondentie Voor deze afwisselende en interessante baan op een kleine dynamische afdeling, denken wij aan een gezellige collega van ca. 1820 jaar met een opleiding op MAVO-niveau. typevaardigheid en enige kantoorervaring. Ons bedrijf is gelegen aan de Maanweg en is gemakkelijk met openbaar vervoer te bereiken (bus 23 en lijn 10). Sollicitaties kunt u richten aan Beers' Zonen N V Postbus 1127 te Den Haag. t a v. afd. Personeelszaken, telef. 070- 814001. toestel 152. Anthony Trollope Troliope's iet Paiiiser- romans, m een bewerking van Michael Hardwick. in een grote omnibus In „De Pallisers" vindt u bijeen, grandeur, romantiek, intrige, chantage en dramatiek m de boeiende wereld van de parlementaire aristocratie in het Victoriaanse Engeland 448 blz Geb f 23.50. paperback 117.50 In de boekhandel I J VEEN WAGEMNGEN Keuze uit 15 modellen, in prijs variërend van zo'n 8800 tot zo'n 17.500 gulden Mazdaniet voor niets het snelst UW GOOI NAAR 'N VOORDEEL groeiende automerk in Nederland VAN MAX. 100 GULDEN Want kwaliteit bewijst zichzelf. Mazda-kwaliteit: technisch sublieme Japanse auto's met een probleem loze. lange levensduur, goedkoop in onderhoud en met 'n zeer kdmplete uitrusting in funktionele accessoires en veiligheidsvoorzieningen. Voor ontegenzeggelijk uiterst konkurrerende prijzen. Mazda heeft, speciaal ter gelegenheid van deze nationale show. voor u nog meer pijlen op zijn boog. Want ieder, die tijdens deze show een nieuwe Mazda koopt, mag bij ons letterlijk 'n gooi doen naar een extra voordeel van minimaallO gulden en maximaaM 00 gulden (afhankelijk van uw bedrevenheid). Wie 'n gooi doet naar Mazda, doet een gooi. die altijd in zijn voordeel uitvalt. Hoe u 't ook bekijkt. Daar kunt u zeker van zijn. DE MEEST PERFEKTE JAPANSE AUTO Auto Palace - De Binckhorst b.v.. Den Haag. Postbus 148. Binckhorstlaan 3l2-322,Tel. 070-855100/855101. Automobielbedrijf Klein Kudelstaarlseweg 71-73 tel. 02977-24247 Amstelveen Automobielbedrijf Autinga B.V. Amsterdamseweg 136 postbus 542. tel. 020-413222 Amsterdam Garage J. A. Ludriks Overamsfelsfraat 17-19 tel. 020-351420 Amsterdam Punt's Autobedrijf B.V. Sam van Houtenstraat 199. tel 020-135103 3e Schinkelstraat 33. tel. 020-725245 Bussum Mazda Centre Croes Co Landstraat 102, tel. 02159-14528 18298 Groningen Autobedrijf Venema Geulstraat 3. tel. 050-261515 Bavestraat 39. tel. 050-261717 Den Haag Mazda Wieringa Banstraat 53. tel. 070-462686 Den llp(Post Landsmeer) Automobielbedrijf J. Paardekooper Den lip 12. tel. 02908-3231 Volendam Automobielbedrijf C. Kil Bokkingstraat 13. tel. 02993-3416 Bij de Personeelsadministratie is een vacature voor een leidinggevend medewerker die in samenwerking met een zestal medewerkers ten behoeve van een geïntegreerd personeels- en salarisprogramma de input van de personele gege vens verzorgt. Voor deze functie wordt gedacht aan een medewer ker met. een middelbare opleiding een ruime ervaring bij de overheid op het gebied van personeels- en salarisadministratie; en interesse voor de verdere uitbouw van de auto matisering van de personele gegevens. Schriftelijke sollicitaties, te richten aan de Hoofd afdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105, Post bus 7161. Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 020-1226. (Assurantie-en makelaarskantoor GERH. NUMAN te VRIES zoekt op korte termijn een Wij denken aan een beschaafde, representatieve medewerkster met een middelbare schoolopleiding en ervaring in steno-Nederlands en secretariaatswerk, enig initiatief en nauwkeurigheid. Dient goed met mensen om te R kunnen gaan en dient te beschikken over een goedP organisatietalent. Met de hand geschreven j sollicitatie onder vermelding van opleiding, ervarind/ persoonlijke gegevens en referenties kunt u richten* aan Assurantie- en makelaarskantoor G. Numan te Vries, Groningerstraat 2. iedereen leest dc krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overa a;

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 30