staffunktfonaris Zó was het toen-zo is het nu hooge burch STAFFUNCTIONARIS, IN DE ASSE GELEGT. Nu kunt u solidair zijn met Israel - Uw bijdrage: Postgiro 23434 Collectieve Israel Actie H Amsterdam P.C.O., CHAUFFEURS Delfland direkteur/koordinator m/v MAATSCHAPPELIJK WERKENDE ENKELE GEZINSHELPSTERS en ENKELE GEZINSVERZORGSTERS docenten methodiek docenten agologie ■lichting gelzona saterdag 3 april 1976 TROUW/KWARTET 27 Prent uit: J. Basnage ..T GROOT WAERELDS TAFEREEL" Amsterdam A° 1715 Den Tempel DIGTKUNDIGE VERKLAARINGE van dc LXL AFBEELDING. De Vuurvloed aangevoerd, door 't woedend Hcydendom» Hier baat nog Stads gefchrey, nog traarien, nog geweer, Treft met haar Blixemftraal Gods Tempel in cn om, *t Roemrugtig Praal-gcbouw ftort flag op flag ter neer, En Ifraël betreurd haar lot in flaaflche banden. Met haar verheeven trans, pylaarenbalk cn wanden. DE BESTURENRAAD de overkoepelende organisatie van schoolbesturen in het protestants- christelijk onderwijs, vraagt voor de afdeling Beroepsonderwijs van het bu reau een I afdelingssecretaresse Taak: Het verrichten van diverse secretares sewerkzaamheden (waaronder veel ty pewerk) ten behoeve van het afde lingshoofd en zijn stafmedewerkers. Vereist: voltooide middelbare schooloplei ding; goede beheersing van de Neder landse taal; diploma en enige ervaring met typen; zelfstandig en in teamverband kun nen werken. !en goed salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden zijn aan deze functie verbonden. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Stichting Besturenraad P.C.O., Oosteinde 114 te Voorburg, tel. 070-694201 alwaar ook nadere intormatie kan worden Verkregen. PERSCOMBINATIE TRANSPORT B.V. is het transportbedrijf, dat verantwoordelijk is voor het vervoer van de produkten van Perscombinatie N V., met name van Het Pa rool. de Volkskrant, Trouw en een aantal nieuws- en advertentiebladen. Voor dit transportbedrijf zoeken wij: die in het bezit zijn van groot rijbewijs en die bereid zijn: In de periode van 1 mei tot 1 september te werken in nachtdienst (24.00-08.00) gedu rende zes nachten per week. De gemiddel de werkweek omvat 35 uur en 1 x per vier weken wordt een vrije zaterdag gegeven. Bovendien zoeken wij chauffeurs, die bereid zijn: In de penode van 1 juni tot 1 september pari-time te werken van maandag t/m vrij dag van 12.00-17.00 en zaterdag van 09.00-12.00 uur. Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer B. de Bruin van de afdeling Personeelszaken van Perscombinatie N V Wibautstraat 131. Amsterdam, tele foon 914400. toestel 365. Het Elektriciteits-/Gasbedrijf Delfland, gevestigd te Delftverzorgt de distributie van elektriciteit en gas in de gemeente Delft en in de 8 via de Gemeenschappelijke Regeling aangesloten gemeen ten en daarenboven de levering 'en gros'aan enkele andere gemeenten. Deze bedrijven zijn tevens belast met de exploitatie van de Waterbedrijven van de gemeenten Delft en Maasland. In verband met de promotie van een van haar staffunktionarissen is de vakature ontstaan van een: voor financiële, ekonomische en administratieve aangelegenheden. Funktie-informatie: Het takenpakket van deze funktionaris omvat het adviseren van de direktie en het begeleiden van de chefs van de afdelingen: hoofdadministratie, inkoop, verkoop, mecha nische verwerking, kas. magazijnen en post- en archiefzaken, met welke afdelingen hij een direkte bemoeienis heeft en waarvoor hij als een 'trait-d'union' tussen de direktie en de afdelingschefs en omgekeerd fungeert. Belangrijke taken daarbij zijn o.a. de begeleiding bij de verdere automatisering van de administratie en de totstand koming van de jaarrekening en begroting. Verlangd wordt: Opleiding op universitair of daarmee gelijk te stellen niveau. Ervaring in een leidinggevende funktie in de administra tieve sektor bij voorkeur bij een energiebedrijf. Bekendheid met tariefstrukturen en administratieve automatisering strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: Een zeer belangrijke en zelfstandige funktie welke, mede afhankelijk van opleiding en ervaring, gehonoreerd wordt volgens de salarisschalen van: minimaal Referendaris en maximaal Administrateur A. De Rechtspositieregelingen welke bij de Overheid gehan teerd worden zijn voor ons bedrijf van toepassing. Voor dc Ziektekostenverzekering zijn wij aangesloten bij het I.Z.A. voor Zuid-Holland. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto in te zenden aan de Direktie van het Elektriciteitsbedrijf Delfland, Energieweg 20 te Delft. Bestuur en staf van vormingscentrum "de Wanne" roepen sollicitanten op voor de vakature van De Wanne is een vormingscentrum voor werkende jongeren (partiële leerplicht! met een demokratiese struktuur. Een groot aantal taken, liggend buiten het direkte werken met groepen, worden als gevolg van een interne taakverdeling verricht door de stafleden. Voor een goede uitoefening van de funktie zijn vereist: een hogere beroepsopleiding Ib.v. sociale- of pedago- giese akademie en/of universitaire opleiding in genoemde studierichting); ervaring in het werken met jongeren; - op de hoogte zijn van ontwikkelingen m.b.t. o.a. partiële leerplicht, participatie-onderwijs etc.; - gelet op de sociaal geografiese ligging van Veenendaal (overwegend prot. chr.) goede kontaktuele eigen schappen. die het mogelijk maken goede relaties op te bouwen naar alle geledingen in de regio. Sollicitanten dienen bereid te zijn zich aan een psycho-technies onderzoek te onder werpen. Voor inlichtingen en/of informatiemateriaal: zie vignet. Sollicitaties te richten aan de heer D. J.W. de Man, Schoolweg 67 te Eist (U). Sollicitanten dienen binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie te reflekteren. Het Revalidatiecentrum „De Trappenberg" ligt in een mooie bosrijke omgeving in het Gooi. In ons Centrum, waar ca. 250 gehandicapte kinderen worden ver pleegd is bij de Maatschappelijke Dienst plaats voor een met tenminste Sociale Academie. Leeftijd liefst boven 30 jaar. De voorkeur wordt gegeven aan kandidaten, die ervaring hebben in medisch maatschappelijk werk en gewend zijn in multi-disciplinair verband te werken. Salaris volgens landelijke regeling. Pensioenvoorziening vol gens PGGM-regeling. Tel inlichtingen verstrekt Mevr. M. Hoffmann-Snoek onder no. 02159-30551. Schriftelijke sollicitaties richten aan de Geneesheer-Directeur van Revalida tiecentrum „De Trappenberg". Crailoseweg 116. Huizen (post Bussum). KJ Werkende Jeugd-CNV is de jongerenorganisatie van de christelijke vakbeweging. Wij zoeken voor onze landelijke staf jonge mensen die zich betrokken voelen bij het werk van werkende jongeren. A. jeugdwerkleider(ster). Het vormingswerk neemt bij onze organisatie een belangrijke plaats in. Wij willen, zoveel mogelijk gedragen door de meningsvorming onder onze leden, tot een wel overwogen standpunt trachten te komen dat uitmondt in het behartigen van belangen van werkende jongeren. De jeugdwerkleider(ster) wordt in hoofdzaak belast met het leiden van een deel van deze vormingsbijeenkomsten. Tevens wordt hij/zij belast met de koördineretyfe werkzaakheden voor het hele vormingswerk. B. jeugdwerkleider(ster). Het onderwijs sluit nog onvoldoende aan op de behoeften van werkende jongeren. Plannen voor onderwijs vernieuwing liggen op tafel. De jeugdwerkleider(ster) zal in hoofdzaak belast worden met beleidsvoorbereidend werk en vertegenwoordiging van onze organisatie in overlegsituaties t.a.v. het onderwijs voor werkende jongeren. Geschiktheid staat voorop, maar er wordt natuurlijk ook gekeken naar de opleiding en ervaring die je hebt. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding, ervaring en godsdienst binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het sekretariaat van Werkende Jeugd-CNV (sollicitatie), postbus 2475, te Utrecht. HOOGE BURCH, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In verband met de uitbreiding van hel nieuwe instituut vragen wij een bij voorkeur full-time maatschappelijk werk(st)er die in multidisciplinair verband kan en wil werken. Tot de taken van de aan Ie stellen lunktionaris behoren onder andere: het onderhouden van kontakten met familie op verzoek van het begeleidings team en/ol de familie, het verzamelen en ordenen van de noodzakelijke gegevens voor hel opnemen van huisgenoten. hel onderhouden van kontakten met diverse instanties. Gedacht wordt aan iemand, die in het bezit is van het diploma Sociale Akademie en bij voorkeur ervaring heeft in de zwakzinnigenzorg. Een psychologisch onderzoek kan lot de selektieprocedure behoren. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie te richten aan de perso neelsdienst. Spoodaan 19 te Zwammerdam, post Alphen aan den Rijn. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw P van de Werfhorst, telefoon (01726) 46 68 of (01722) 21 22 (Privé). u V ij De Sektie Gezinsverzorging en Gezinshulp van de Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid der Hervormde Gemeenten te Rotterdam vraagt voor de tijdelijke y hulpverlening in de wijken Hillesluis. Afrikaanderwijk. A Feyenoord en IJsselmonde - Voor beide funkties kunnen zowel full-time als part-time krachten in aanmerking komen. Inlichtingen over de funkties kunt u krijgen bij de desbetreffende leider, de heer B. M. v. Woerkom. Hillevliet 52. Rotterdam-3025. telefoon: 849555. waaru tevens kunt solliciteren. De GEREFORMEERDE SOCIALE AKADEMIE, Padberglaan 3, Ede, zoekt voor haar dag- en part-time-opleiding per 1-8-76 maatschappelijk werk en sociaal cultureel werk met V.O. (voortgezette opleiding); en met doctoraal examen Het takenpakket zal o.a. bestaan uit: het geven van een aantal lessen in o.a. theorie en kennis van het werkterrein van het Maat schappelijk Werk en Sociaal Cultureel Werk. individuele en groepsbegeleiding. het geven van een aantal supervisies en/of scriptiebe geleidingen. het geven van bijdragen aan de ontwikkeling van het onderwijs. Sollicitanten dienen in te stemmen met doel en grondslag van de Akademie. Informatie wordt verstrekt door: drs C. Verhoeff, directeur 08389-5907 drs. A. Romein, adj. directeur 08380-21018 Hr. W. A.Groeneveld, staflid m.w. 078 -73111 Sollicitaties te richten aan de secretaris van de stichting: Hr W. Huizer. Postbus 9019, Dordrecht. De stichting „Gelzona" (instelling voor Prot. Chr. Sociaal Pedagogische Dienstverlening) zoekt een die bereid is om a. samen met bestuur en medewerkers de instelling verder uit te bouwen b. veranderingsprocessen te begeleiden Als specifieke taak zien wij: a. het geven van begeleiding aan maatschappelijk werkers, die werkzaam zijn op de buro's Apeldoorn. Arnhem. Ede en Harderwijk, b. het mede helpen bewaken van de case-load grootte. c. het initiëren van nieuwe methodieken binnen het veld van de zorg voor de geestelijk gehandicapten. Wij vragen een functionaris die. in het bezit is van het diploma Voortgezette Opleiding, geïnteresseerd is in dit werkveld. een positief christelijke levensovertuiging heeft, in het bezit is van het rijbewijs B E. Wij bieden: Salaris volgens landelijke regeling (max. tot C.R.M. nr. 40) goede secundaire arbeidsvoorwaarden pensioenregeling P.G.G.M. een ruime mate van vrijheid om initiatieven te kunnen ontwikkelen waardoor in nauwe samenwerking met collega's deze nieuwe funktie o.a. gaat bijdragen tot een meer adequate hulpverlening. Inlichtingen: bij de direkteur van de instelling (telefoon 055-215717) aan wie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie ook uw sollicitatie gezonden kan worden (Koninginnelaan 69 rood - Apeldoorn).

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 27