Kloos is opener over NVV dan over VARA ieteke van Dort Radio- en televisieprogramma's DCLLy Te kort Televisiegesprek met Ischa Meijer Zomertelevisie van de NOS MAVO ontruimd In Duitsland tanken levert weinig voordeel Ben Eikerbout adjunct-directeur VARA-televisie VAN AENHEM Even puzzelen DONDERDAG 1 APRIL 1976 BINNENLAND/RADM5-TV TROUW/KWARTET 4 Woensdag vertoonde de IKON het laatste deel van een vierluik dat Cees Samson en Ben Sombogaart mochten maken over hulpverlening aan jongeren en hun ouders. Waarschijnlijk één van de weinige series die menigeen te kort heeft gevonden. De samenstellers wisten in een willekeurig lijkende observa tie tal van aspecten bloot te leggen, waarover zij zelden geïnformeerd worden. Problemen die betrekking hadden op een schreef gegroeide si tuatie en op karakterstructuren kwamen direct op de kijker af en dwongen tot nadenken. Bijvoor beeld over het absurde feit. dat we ons over van alles en nog wat opbla zen. maar misère dichtbij vaak over het hoofd zien. „Kenmerk" was erg moeilijk over de eenheid van Europa. Barend de Ron den zou eens wat meer de lengte moeten krijgen om ingewikkelde vraagstukken in breder verband te kunnen belichten. Al is het bewon derenswaardig. wat hij in een paar minuten weet samen te persen. Om een groter publiek ervoor te interes seren zal de stof toch minder com pact moeten worden aangeboden. Dinsdag was Tony Curtis voor het eerst te zien als McCoy, de nobele schavuit in de gelijknamige Amerikaanse televisieserie. De Avro had best eens een ander genre kunnen kiezen, want we worden al overspoeld door clichématige produktles. die spelen ln de wereld van de misdaad of aan de grenzen ervan. Het ontbreken van kolossaal geweld is als een verdienste aan te merken, maar als er niets opmerkelijks tegenover staat, heeft zo n serie én de liefhebbers van harde actie én de bewonderaars van karakterspel op niveau weinig te bieden. Meneer Weidenaar van de Industriebond CNV heeft een hekel aan wijdlopigheid. Dat meende ik te mogen opmaken uit zijn reacties in Hier en Nu op een gang van zaken bij Vredestein. Hij zei geen woord te veel en wat hij vertelde was niet voor tweeërlei uitleg vatbaar. Dat ls duidelijk en het maakt ook meer indruk dan de omhaal van woorden die zo vaak over de buis wordt uitgestort. De opnamen, gemaakt aan boord van de zeezeiler „The Great Escape", waren de moeite van het bekijken waard. Als je echter her en der gehoord en gelezen hebt over heibel tussen de schlpper-elgenaar en zijn bemanning dan wil je ook daaromtrent wel wat bewegende beelden zien. Aan de Amerikaanse stunt om Diana Ross te filmen op een Amsterdamse brug en haar via een satelliet zingend in te voeren bij de uitreiking van filmonderscheidingen bi Hollywood, was voor een Nederlandse KARELTJE KNETTER cameraman weinig eer te ibehalen. De beroemde ster huppelde f ion paar minuten rond en verdwe< tn toen in het koetsje waarmee zij dJoor nachtelijk Amsterdam w erd vervoerd. Het was daarom een slim idee om een opname van de originele filmuitvoering van het lie d te plakken aan het i play-back-gemurmel op pe gracht. Wanneer u nu aanneemt dat bij heel wat flonkerende shows pi lecies hetzelfde wordt toegepas t, komt u vanzelf op de gedachte ds rt wij ons evenzovele keren niet doe »r een directe muzikale prestati e in een bepaalde stemming laten brengen, maar door technische foei tjes. TÖN HYDRA Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Televisiekijkers konden gisteravond de persoon van André H. Kloos wat beter leren kennen. Kloos. die in gesprek was met Ischa Meijer, was eertijds als vakbondsman zowel geliefd als gehaat en is nu binnen de eigen omroep een omstreden figuur. Naar buiten roert hij zich het meest en het scherpst van alle omroepvoorzitters. Daarom was (na die naar de eigenaardigheden en liefhebberijen van Kloos) een van de be langrijkste vragen hoe de overgang van voorzitter van het NW naar de VARA hem is bevallen. Maar Kloos zou Kloos niet zijn als hij het achterste van zijn tong zou laten zien. Hij wist de vragensteller op een afstand te houden, bijna op zo'n diplomatieke manier als kardinaal Alfrlnk zijn innerlijke roerselen voor het volk bedekt houdt. De openhartigheid waarmee Kloos over zijn NW-tlJd vertelde maakte plaats voor een veel behoudender opstelling nu het over de VARA ging Hij gewaagde wel van de ge bruikelijke teleurstelling die de over gang van de ene baan naar de andere vaak oplevert. Zijn baan bij het NW bestond uit vergaderen, maar dat bleek bij de VARA ook zo te zijn. Er blijft weinig Ujd over voor „een stuk cultuur", zoals hij het noemt. ..Je bent bezig bij de vakbeweging met concrete materiële zaken en denkt dan: daar is een compensatie nodig. Goed. dan zoek je die lacune op. die je in je eigen leven aanvoelt. Dat is dat afgesneden zijn van een stuk cultuur." De VARA beschouwt hij als een voortzetting van zijn werk bij de vakbeweging, met andere middelen, maar in feite met dezelfde doelstel ling. Die doelstelling is, dat Je in eerste Instantie bezig was geweest met het wegnemen van materiële achterstanden en bij de VARA een kans kreeg om culturele achterstan den weg te nemen. ..Die zijn veel organisaties voor opzetten, maar veranderingen in het culturele pa troon van mensen aanbrengen, be langstelling wekken voor dingen die mooi zijn. ja. dat is een opgave, want als dat niet van huis uit meege geven is. zijn er enige generaties voor nodig om daar verandering in te brengen." André H. Kloos hardnekkiger en veel moeilijker naar mijn oordeel dan materiële omstan digheden. want daar kun je syste men voor bedenken. Daar kun je NIJKERK De christelijke MAVO in het Gelderse Nijkerk ls gisteren opgeschrikt door een bommelding. Een leraar kreeg tijdens de lesuren een telefoontje, waarin een explosie werd aangekondigd. De politie ont ruimde het gebouw, doorzocht het. maar vond geen helse machine. DEN HAAG De stichting De Om budsman krijgt driehonderdduizend gulden subsidie Staatssecretaris Meijer heeft dat aan het stichtings bestuur meegedeeld. Een van de voorwaarden voor de subsidie is dat het tv-programma en de hulpverle ning tenminste tot dertig juni vol gend jaar worden voortgezet. De VA RA heeft toegezegd daaraan te zul len meewerken. SPECIAAL Achter het Nieuws en het program ma van de Ombudsman worden sa mengevoegd om met de staatssecreta rissen Van Dam en Schaefer te spre ken over verkrotting en herstel van oude wijken. Ned 2/21.3S—22.35. Bob Ris maakte met medewerking van dr. L. C. Biegel een VPRO- documentaire over Libanon. Ned. 1/26.29 De EO vertoont een Amerikaanse film over het vroege christendom. Ned. 1/21.56 Globaal informeert over het songfestival, de Keukenhof en Frans van Dusschoten. Hilv. 1/15.00 In het programma Scbuttersweg 8 praat Henk Glimmerveen met prof. Max Euwe. Hflv. 1/21.66 Vrouw aan de bron is een musical van Chris van Hoorn op muziek van Rudy van Houten. Margriet de Groot spoelt de hoofdrol naast o.a. Wim Hoddes. Hans Hoekman en Jules Croiset. Hilv. 2/26.35 Bisschop dr. A. J. Simonis en de heer W. Thomassen. oud- burgemeester van Rotterdam, hebben hun slotgesprek onder het motto Je zou 't ook zó konnon tien. HIK. 2/22.05 Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Nederlandse ben zinepomphouders aan de grens vre zen. dat nu vandaag de Nederlanse benzine opnieuw 2.4 cent per liter duurder Ls geworden, een massale run op Duitse pompen zal ontstaan. De BOVAO zal een telegram aan minister Lubbers sturen met het ver zoek maatregelen te treffen om de pomphouders hiervoor schadeloos te stellen. Een woordvoerder van de BOVAG zei gisteren overigens nog niet hele maal overtuigd te zijn van een run van grote omvang. Hij wees erop. dat het rpijsverschil wel groot lijkt (In Nederland kost een liter super nu ruim 1,09 tegen 99 Pfennig aan de Duitse Autobahnen en 94 Pfennig in de dorpen, maar In feite kleiner is omdat men in Nederland thans ruim 1,06 voor een Duitse Mark moet betalen. Daar komt bij, aldus de BOVAG. dat men altijd een aantal kilometers moet rijden om een Duit se pomp te bereiken en dat kost ook HILVERSUM In de zomer zal de NOS-televisie een groot deel van de zendtijd besteden aan de Olym pische Zomerspelen. In totaal zijn 76 uur in het programma ingetekend, maar dat is een groot aantal minder dan ln 1972 toen de Spelen op onze buis 120 uur besloegen. Vorig jaar begon het zomerschema in mei, dit jaar wordt in die maand nog een groot aantal programma's van het nu lopende winterseizoen voort gezet, zoals Frontaal, Zienswijze, In formeel. Dokter ja Dokter nee. Horizon en Oten Hoe zit het nou met Sien. Werkwinkel komt te ver vallen in mei omdat de stichting van die naam is opgeheven. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM - Ben Eikerbout zal bij de VARA de functie gaan ver vullen van adjunct-directeur van de televisiedienst. Op het ogenblik is Eikerbout (35) eindredacteur van de rubriek „Hoe bestaat het" Daarvoor was hij sinds 1964 medewerker en later adjunct chef van Vara's actualiteitenrubriek Achter het Nieuws. Hij maakte voor die rubriek veel buitenlandse repor tages. met name over de problema tiek in het Midden-Oosten, zoals zijn reportages tijdens de oktober-oorlog van 1973. Hij heeft belangrijke Arabische en Israëlische politici als Eban, Arafat, Habasj voor de camera gehaald. Zijn exclusieve interview met de gijze laars van drie gekaapte vliegtuigen in de Jordaanse woestijn is in vele landen uitgezonden. Vorig jaar oktober maakte hij een tweedelige documentaire over oud premier Golda Meir van Israël. Als een totaal gebroken man ging Kees Mortelmenger aan tafel zitten en hij begon nerveus in zijn handen te kluiven. ,Nnou mot Je wat voor me doen Verholen." stamelde hij. „Zeg asjeblieft tegen Yoko, dat-ie me niet in de steek mag laten! Laat hem asjeblieft de sportmachine in schakelen als Kobus tegen Veyle- noord speelt! Hij kan d'r voor vragen wat-ie wil! Ik betaal wel!" „Ik kan je niks beloven. Kees," zei de smid. „Ik kan (Yok Yokito tenslotte niet dwingen. Als hij zijn sportcomputer niet wil inschakelen, dan begin je niks. Dan krijgen jullie gewoon een ongelooflijk pak op(d) Je Zondagse hemd van Veylenoord. En het hele land zal zich een aap lachen om „Rijkhuyzen Vooruit" dat kleine onbekende dorpsclubje dat zo nodig tegen het grote Veylenoord moest spelen „Maar dan ben ik mijn centen kwiet!" steunde Kees. „Kobus vertelt overal rond, dat-ie behalve een groot wielrenner ook nog een soort wondervoetballer is! En daar komen de mensen op af! Wondervoet- ballers hebben we immers niet al te veel in het land!" „En al die men sen zullen zich bedrogen voelen," ver volgde de smid onbarmhartig. „Ze zullen allemaal hun geld terugeisen. Het (spij)spijt me voor je. Keesje Mortelmenger, maar je bent er gloei end bij. Je dacht dat je je geld in een voetballer stak, maar je deed het in de machine van dr. Yokito. En zowel deze machine als dr. Yokito kunnen hun dienst weigerenNu barstte Kees los in een klagend ge ween. „Red me. Verholen!" snikte hij „Red me van de ondergang!" „Ik beloof je niks, Kees," zei de smid bars. „Je hebt het zelf gewild." Toen wandelde hij weg, terug in de richting van de smidse. En daar stond een keurige Engelsman op de loer. Een keurige heer met een keurige paraplu en een niet minder keurige bolhoed Hij had een keurig zoontje in een keurig matrozenpakje aan de hand en fluisterde: „Daar heb je de smid. Wladimir Wij zullen hem onopval lend maar goed in de gaten houden PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN /Wat fijn dot zewob e« tt 60E» VnCNKN MACHINe ZIJN GÉWORDEN De vraag die Ischa Meijer daarop stelde was of arbeiders nu zo graag tot het schone, het hogere verheven willen worden. Klocs: „Nee, misschien niet." Ischa: «„Ze kijken liever naar de TROS geloof ik." Kloos: „Dat vind ik niet zo belang rijk of ze het willen of niet, maar op het ogenblik wordt ze een keuze ont houden. Door hun opvoeding, door het milieu waarin ze opfproeien heb ben ze dikwijls niet een keuzemoge lijkheid en ik vind dat ze Pest mogen kiezen voor wat ik niet mooi vind of wat de VARA niet mooi Vindt, maar we moeten ze wel de mogelijkheid bieden dat ze kunnen kiezen, dat ze tenminste niet van een bepaald veld van mogelijkheden eenvoudig onwe tend blijven." MAAK IK GÊWOf DflTJÉ WU NIETS FERDINAND De pinksterzondag wordt aandacht besteed aan de thans tachtigjarige componist Carl OrffIn het kader van het Holland Festival worden vier re portages uitgezonden. De serie De Wolvenman van Dick Walda wordt in juni te beginnen herhaald. Het is de bedoeling, dat de serie Se samstraat zal worden voortgezet in de wintermaanden. Een verlenging is echter alleen mogelijk als er in een grotere frequentie afleveringen op het scherm komen. Nu is dat eens per week, op zondagmiddag. Op de zondagavonden in mei, juni en juli komen de eerste twintig jaar van de speelfilm-industrie in beeld onder de titel „The Amazing Years of the Cinema". Ben Eikerbout 160 „Paardenmest is het warmst." vult Dolly nog eens aan, als ze zijn on wennige blik ziet. „Kijk Sam, hier is de grote waterput Vroeger als kind gingen Clemens en ik op de rand zitten om onze zakmesjes schoon te wassen, dan babbelden we of we soesden, ik weet het niet meer, maar dan vielen de zakmesjes in de put en dan waren ze weg voor altijd." Ze tuurt naar het vuilgroene water. Een tuinmuur scheidt de moestuin van de boomgaard die er achter ligt. Tegen de muur staan leibomen, het zijn ingepakte morellen, perziken en peren. De oranjerie kan aan de ach terzijde beklommen worden, ze heeft een plat dak, een krakende houten trap leidt naar het dak toe. Op het platte dak is het vinnig koud, een gure januarilucht wordt hier nog ijzi ger, maar het uitzicht over Huis, tuin. bos en bouwland en in verre verten de blauwende Betuwe is wijd en schoon. „Wie heeft Beukenloo eigenlijk ge bouwd of gesticht? Ik weet zelf niet. hoe ik het noemen zal, maar een is er toch mee begonnen." „Dat weet ik niet, iedere bewoner doet er iets bij of doet er iets af. onder mijn vader gedijt alles, dat is zeker, hij heeft wegen aangelegd, nieuwe arbeiderswoningen ge bouwd, schulden afbetaald en geen nieuwe gemaakt, geen meter gronds verkocht." Ze zegt het met fiere trots. „Je moest eens de geschiedenis van het Huis en de plaats door de eeuwen heen beschrijven. Dol." „Daar heb ik ook wel eens aan ge dacht, Sam, maar weet je.op het ogenblik interesseert me dat niet. door Henriette L.T. de Beaufort M. r. tropoUH imtrvmaU H.V. dan zou ik oude papieren en docu menten moeten lezen in het archief van het Huis en de provincie.ik ben hier nu al zo lang geweest, ik ben te blij, dat ik er afkom en andere dingen ga zien.een hutje in Zoe- loeland of een kraal bij de kaffers van Zuid-Afrika trekt me meer aan. „Dat belooft wat voor onze toe komstige woning." „Nee engel, nou ik jou heb, zal ik het overal heerlijk vinden, waar jij ook woont, 't moet een woning zijn, die goed is voor Jou.ben Je eigenlijk een lastige man in die dingen?" Iedere keer voelt Sam zich ontsteld en geroerd door Dolly's simpele en onomwonden vragen. Hij glimlacht met de lippen, die geruisloze en wat weemoedige glimlach, die Dolly het eerst aan de lunch op Gelria obser veerde. „Ja, heel lastig, dat heb ik je al eens gezegd, maar met jou zullen de din gen misschien toch anders wor den. we zullen het moeten probe ren, Dol." „Je bent mijn engel, dat weet je." Het waait zo hard. dat Dolly de kraag van haar jas opzet en dan die van Sams korte duffel Achter elkaar gaan ze de krakende oranjerietrap weer af. Na de tuin bezoeken ze de stal „Sam, nu komt het heerlijkste van heel Beukenloo, de stal." „Waar Blanche dus is. Heb je vroeger de stal liever dan de tuin gehad?" ,3ij buien, ik heb ook zielsgraag in de tuin gewerkt, maar ik geloof toch. dat ik bovenal een dierenmaniak ben." „Die eerste keer aan het station was het Blanche, die schimmel?" „Een roodschimmel," verbetert Dol ly hem. „Je weet niet half hoe lief een dier is, als je 't kent en je leert zijn dierenziel begrijpen." Ze kijken nog even naar de schuur en de loodsen, die om het stalplein heen zijn gebouwd: de grote loods, waar in de week altijd een stelletje oude arbeiders aan het zagen van vuurblokjes zijn, de verfwinkel, die naar terpentijn en olie ruikt, de tim- merwinkels van Willem Hendrik en Ten Bale. Vandaag, op zondag, zijn de timmerwinkels gesloten, maar Dolly zegt, dat ze best door de ruil kunnen kijken en met de hand bo ven de ogen turen ze door het glas. Dolly legt Willem Hendriks draai bank uitvoerig uit. Dan drentelen ze over het stenen voorplein naar hei stalgebouw. Jan heeft ze al zien aan komen. Met een seigneuriaal gezicht staat hij in de open deuren ze op te wachten. Wordt vervolgd. Vul horizontaal in: 1. slank torentje bij een moskee. 2. booggang. 3. zangwijs, 4. vogel. 5. schotschrift. 6. getand muurwerk. 7. binnenkort. Bij juiste oplossing leest men op de cirkeltjes de naam van een sterren gordel. Oplossing van vorige puzzel Hor. 1. aak. 3. lok. 6. ale, 9. A.K. 10 motor. 12. Ee. 13. peper. 15 koker. 17. rot. 19. mak. 21. rasteel, 25. kat. 26. oer. 27. integer, 31. lei. 32. dis. 34 noren, 36. meent, 36. en. 39. toren. 41. ei. 42. ets. 43. ras, 44. elk. Vert. 1. aap, 2. aker. 3. lor. 4. Ot. 5. kok. 7. leek, 8. eer. 10. meta. 11. Rome, 14. portier. 16. kalorie, 18. st 2 3 4 S 6 7 RADIO VANDAAG 20 aks. 22. set. 23. eng. 24. tra. 28. met. 29 eb. 30 eden, 31. lont. 33. snel. 34. nee. 35. nor, 30. mes, 37. tik, 40 ra. Mdvferr/vr/fr Dc Deftige Dame vertelt cn laat zien hoe ze handig huishouden leerde... Wilt U abonnee worden"'Bel dan ovcrdagOJO - 541 F3 45 'HILVERSUM I (298 m en FM-Kanalen) NCRV: 7 00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7.08 (S)Te deum laudamus: gewijde muziek. 7.30 Nieuws. 7.41 (S) Hier en Nu. 7.55 (S) Muziek in uw straatje. 8.24 Op de man af: evangelisch commentaar. 8.30 Nieuws. 8.38 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8.45 (S) Tot uw dienst klassieke muziek. 9.45 (S) Onder de hoogtezon: pastoraal, muzikaal ziekenbe zoek. 10.30 Nieuws. 10 33 (3) Een uur natuur: magazine over het buitenleven. 11.30 Muziek uit fihn en musical 12.00 (S) De Kilima Hawaiïans Show. 12.15 Boer en tuinder. 12.26 Mededelingen 12.30 Nieuws. 12.42 <S) Hier en Nu. 12.55 Middagpauzedienst. 13.15 (S) Goed gestemd lichte zang. 14.00 (S) Klanksnoer: klassieke muziek. 15.00 (S) Glo baal muziek, mensen en meningen. (15.30 Nieuws.) 17.30 (S) Hier en Nu. 18.00 (S) Tijd vrij voor muziek in vrije tijd: nationale en internationale volksliederen 18.30 Nieuws. 18.41 Wereldpanorama. 18.53 De kerk van daag. 19.10 Leger des Heils kwartier: gewij de zang. 19.25 (S) De wereld zingt Gods lof: verzoekplaten van gewijde muziek. 20.05 (S) Scbuttersweg 8. (20 30 Zojuist verschenen: nieuwe boeken. 21.00 In gesprek met Dr Max Euwe.) 22.25 Avondoverdenking. 22.30 Nieuws. 22 40 (S) Hier en Nu. 23.00 (S) Stair way to the stars. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II (482 m en FM-Kanalen) AVRO: 7.00 Nieuws. 7 11 Ochtengymnastiek. 7.20 Dag met een gaatje (8.00 Nieuws. 8.11- 8.25 Radiojournaal). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Ga d'r maar aan staan (3), documentai re. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Radio Lawaaipapcgaai: voor de kleu ters. 10.10 Arbeidsvitaminen: populair ver- zoekplatenprogramma. (11.00 Nieuws. 11.03- 11.05 Radiojournaal) 11.30 Rondom twaalf: gevarieerd programma. 12.30 Sportrevue. 12.45 Per saldo 13.00 Nieuws. 13.1! Radiojournaal. 13.25 Een mid dagje AVRO: muziek, informatie en service. (16.00 Nieuws 16 03-16 10 Radiojournaal) 17.00 (S) Mobiel: een beweeglijk programma voor beweeglijke mensen. OVER HEIDSVOORLICHTING: 17.40 De politie nu. VARA: 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. P.P.: 18.20 Uit zending van de C.P.N. IKON: 18.30 Kleur: informatie en commentaar over kerk en samenleving VARA: 10.00 (S) Concoursmu- ziek door de Johan Willem Friso Kapel. 19.30 (S) Operette-fragmenten. 20.00 Nieuws. 20.05 RadiojournasL 2D.10 (S) Draag het hoofd niet hoger dan de hoed. Themaprogramma over de bazen van morgen en nu. 20.35 (S) Vrouw aan de bron, musical. 22.05 (S) Je zou het ook zo kunnen zien, slotgesprek met Mgr dr A. J. Simonis en W. Thomassen. 23.00 Met het oog op morgen (23.05 Actualiteitenover zicht. 23.20 Dan Haag vandaag). 23.55-24.00 Nieuws. j HILVERSUM III (445 m en FM-Kanalen) TROS: 7.02 (S) Drie op je boterham. 9.03 (S) Pep-op-drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 (S) Drie draait tussen de middag: Bo ter. Klaas en Prijzen. 14.03 (S) Pop-Kontakt: Nederlandse tipparade en NL-Tippers. 16.03 (S) De Hitmeesters: de Nederlandse top-40. NOS: 18.03 De Vakaturebank. 18.10 (S) N O S.-MaaL TROS: 19.02 (S) Poster: de El- vis Presley Story. 20.02 (S) Soul top-10. 21.02 (S) Luister uit en thuis: groeten en wensen en vraagbaak voor militairen. 22.02 (S) Als dat zou kunnen: verzoekplatenprogramma. 23.02 (S) Sesjun: Jazz en blues. 0.02 (S) Hugo van Gelderen en LP-werk. 1.02-7.00 (S) De NarhtwacgU HILVERSUM IV (FM-Kanalen) KRO 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Badinerie. 9.00 Nieuws. 9.02 (S) Aan woorden voorbij: gedachten ter overweging. 9.10 Echo. 9.30 Ouders in de school: programma over wat ouders met de school te maken hebben. 10.00 (S) Aubade: Cheltenham Festival 1975.11.59 Bericht Vas- tcnaktie. 12.00 (S) De beste plaat voor uw stereokep. 14.00 Nieuws. 14.02-15.00 School radio. 15.00-17.00 (S) Kollage: van alledaags en zeldzaam. TELEAC: Bedreigde landschappen, les 8 (herh.) NOS: Toeristische tips. Journaal. VPRO: Laurel Hardy. Landgenoten! Zendti|d van het Smpiistles Verbond. All in the family, tv-sehe. Libanon waarom het mis ging: docu mentaire. Herenleed een programma van wee moed en vertangen. NOS: Journaal. 18.15 18.45 18.55 19.05 19.25 19.40 19.55 20.20 21.00 21.35 21.60 22.45 Tenslotte. 22.50 NOS: Journaal 18.45 i 18.55 i 19.05 i 20.00 1 20.25 1 20.40 1 21.35 i 22.00 22.35 i 22.30 1 23.05 i 23.06 23-21 NOS: Paulus de boskabouter Journaal. '1 Spant erom: kinderspelshow NOS: Journaal. VARA: Achter het Nieuws De Pallisere. tv-serie Oe ombudsman. Achter het Nieuws Terug naar de natuur, tv-serie Achter het Nieuws Gedicht NOS: Oen Haag vandaag NOS: Journaal Simpkins TV VANDAAG 10.46 Schooltelevisie 15.03 EO: Van hart lot hart. „Kun je nu werkelijk niets goed doen?"

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4