[n St. Etienne duel beslissen Het zal je lot maar wezen. Jan van Deinsen naar Feyenoord Paul Litjens: voor Spelen terug in Oranje UEFA wijst protest af SV-trainer Kees Rijvers predikt weer aanvallend voetbal 3rnst Happel ~iiet bang oor Hamburg Drie-jarig contract in de Kuip Hockeyploeg naar Edinburgh Delcourt en Burns leiden Cup-duels PSV Pollentier nieuwe leider in België Tafeltennisteams in eerste divisie Barcelona verliest Russische titel voor Lobanov Geen gelijk voor Borussia Mönchengladbach Henning Jensen Europees Schuld - IENSDAG 31 MAART 1976 SPORT TROUW/KWARTET 11 ETIENNE „We moeten het niet op de tweede wedstrijd ten aankomen", herhaalde Kees Rijvers steeds weer, nadat iV in de vroege middag in het Astoria-hotel van St. Etienne was ngekomen. „Maar dat geldt zeker ook voor St. Etienne". irvolgde hij. „We zullen zo aanvallend spelen als maar mogelijk Ons probleem was te vaak in een uitwedstrijd direct goed voor dag te komen. De vraag is met welke les we ons nu kunnen ssenteren. Wij moeten ons aanpassen aan wat we voorgescho- ld krijgen en dan zo aanvallend mogelijk spelen. Meer dan irmaal is in een wedstrijd in het buitenland." BUSSEL België doet het goed j de Europese voetbaltoernooien, et land heeft twee ploegen, Ander- it en F.C. Brugge, die deelnemen de halve finales van respectieve- Jk het toernooi voor bekerwinnaars d het UEFA Cup-toernooi. Hub Brugge heeft van de twee de minste ervaring maar wordt toch >ver het algemeen de beste kansen egeven om door te stoten naar de nale. De ploeg staat op dit moment an de top van het Belgische klasse- nent met een voorsprong van vijf lunten op Lokeren, en de spelers ijn vastbesloten te bewijzen dat zij ok op internationaal niveau goed nee kunnen komen. Jlub Brugge heeft zich in de afgelo- >en tien jaar opgewerkt tot een van le beste van België. Voor het eerst ;inds 1920 werden de Bruggenaren in 1973 kampioen. Toen Brugge zich kwalificeerde voor iet UEFA-Cup-toernooi werd de for- natie weinig kans gegeven. In de erste werd het Franse Lyons versla- en. Hoewel dit op zich niet onver- ienstelijk was, was men in België och bevreesd dat Brugge zich zou rerslikken in het Engelse Ipswich Town, omdat de Belgische clubs over het algemeen weinig succesvol waren geweest tegen Engelse te enstanders. Brugge stoorde zich ichter niet aan de sombere progno es en versloeg Ipswich Town uit net 0—3 en thuis met 40. liema moesten de Belgen aantre- len tegen A.S. Roma en A.C. Milan. )ok deze twee Italiaanse tegenstan iers moesten in Brugge hun meerde- e erkennen. n de halve finales ontmoet de ploeg iu het Westduitse HSV Hamburg, 'lub Brugge-trainer Ernst Happel lakt zich niet bijzonder bezord over leze tegenstander. Happel is on langs naar Hamburg wezen kijken. Het resultaat daarvan was dat hij zei vertrouwen te hebben in de overwin ning van zijn ploeg, hoewel wel enige voorzorg in acht zal moeten worden worden genomen. „Wij hebben een goede kans het voorbeeld van Anderlecht te kunnen volgen en ook de finale te bereiken," aldus Happel. „Alles is mogelijk om dat het Duitse voetbal veel dichter bij het onze staat dan dat van de Italianen die wij toch ook verslagen hebben. Je weet echter nooit Een van de beste spelers van Brugge is Raoul Lambert. Hij is pas hersteld van een beenblessure en heeft al weer twee zondagen gespeeld. Hij is de topscorer en organisator van de I ploeg tesamen met de Deen Ulrich ^Lefevre. Anderlecht, dat eens de finale van iet UEFA Cup-toernooi haalde, moet in de halve finales van het toernooi voor bekerwinnaars uitko men tegen het Oostduitse Zwickau. Anderlecht draait het hele seizoen al niet zo best en vele Belgen geloven dat het niet de finale :al bereiken. Het Brusselse team sta it op dit mo ment vijfde in het Belgische klasse ment met acht punten achterstand op koploper Brugge. Paul Breitner, de bij Real Madrid voetballende Duitser, zal morgen zijn oude ploeggenoten tegenover zich vinden in 1 t Europa Cup toernooi. Had GO ler Netzer in de kwartfinales al me .eholpen zijn ou de vereniging Bo ussia Mönchen gladbach uit te sjhakelc er zal Breitner alles aan gelegen ?.jn om in de halve finales tegen Bayern München hetzelfde te doen. Het meespelen van Breitner, evenals zijn ploeggenoten Pirri en Velasquez licht geblesseerd, is echter nog niet zeker. Maar trainer Miljanic van Re- al heeft het volste vertrouwen, dat hij de sterkst mogelijke opstelling het veld in kan sturen. „Woensdag middag zullen ze nog een laatste test afleggen. Ik zal ze hard nodig heb ben, want Bayern is met zijn interna tionale ervaring en de individuele klasse van Beckenbauer, Müller, Ka- pellmann en Schwarzenbeck een zeer gevaarlijke ploeg." Ook Bayem-trainer Dettmar Cramer verwacht Real in de sterkste opstel ling. „Er staat zó veel op het spel, dat Breitner en Pirri gewoon niet aan de kant kunnen blijven". De enige, die bij Bayern nog licht geblesseerd is, middenvelder Bemd Dürnberger, zal ongetwijfeld meespelen en Pirri of Netzer moeten stoppen. De kalende Brabander maakte er geen geheim van dat zijn ploeg maar heel weinig zal afwijken van het team dat zaterdagavond Ajax in het Olym pisch Stadion overklaste. Al liet hij de Franse journalisten geheel in on zekerheid. „Ik zal mijn elftal bekend maken direct nadat St. Etienne zijn wedstrijdformulier heeft afgegeven. Geen minuut eerder." De enige vraag is eigenlijk of Peter Dahlqvist dan wel Harry Lubse zal spelen. Formeel liet Rijvers dat nog in het midden. Uit zijn woorden bleek echter wel dat hij van plan is Lubse op te stellen. Het team is dan op Jan van Be veren één wedstrijd ge schorst voor de nationale competitie en in Amsterdam vervangen door Andre van Gerwen na gelijk aan het elftal dat in de tweede helft tegen Ajax speelde. „Kijk eens", betoogde Rijvers, „Lub se was labiel. Hij had gebrek aan zelfvertrouwen en nu zet ik hem te gen Ajax voor het eerst niet in de basisopstelling en dan speelt hij een uitstekende tweede helft. Misschien had ik dat wel drie maanden eerder moeten doen. Lubse was tegen Ajax voortreffelijk. Dan moet je toch wel eens extra nadenken of je hem al dan niet opstelt. Bovendien bij onze aan vallende opzet kan je beter vier dan drie vóór. hebben." Rijvers, die in het belangrijkste deel van zijn loopbaan voor St. Etienne uitkwam, kent het veld van Les Verts „Het groen van Assa" siert vele auto's in de stad die in Europa Cupsfeer is als geen ander. „Het is bijzonder breed, 76 meter. Dat is 7 meter meer dan ons terrein. Dat was al in mijn tijd zo. De leiding van St. Etienne heeft dat opzettelijk gedaan. Bij het verdedigende voetbal in de nationale competitie van de club die uit speelt bood het de aanval van St. Etienne extra mogelijkheden. Nu zou het wel eens tegen de ploeg kunnen werken. St. Etienne is zeker sterk in het centrum. Maar mist verdedigend de mogelijkheid om snel naar links uit te wijken of hulp te kunnen bie den. En dat is bij zo'n breed veld hard nodig. Aanvallend kan St. Etienne ROTTERDAM Het is zo goed als zeker dat de 21-jarige Jan van Deinsen van Go Ahead volgend seizoen voor Feyenoord uitkomt. Gisteren werden de betrokken partijen het in principe eens over een driejarig contract. Feyenoord moet voor Van Deinsen een bedrag betalen aan de Deventer club dat rond de 8 ton ligt. Na ampel beraad in een bestuurvergadering is besloten dat de heer H. M. Peinemann met onmiddellijke ingang zal aftreden als bestuurslid van de Rotterdamse eredivisieclub Sparta. Het besluit werd genomen in verband met verschillen van inzicht over het te voeren beleid. De heer Peinemann heeft vanaf september 1974 zitting gehad in het bestuur van Sparta. Het bestuur van de SC Cambuur in Leeuwarden heeft met ingang van 1 juli de contracten opgezegd met trainer Atte Bouma (27) en supervisor Andre Roosenburg (54). Kort geleden werd reeds aan manager Spiege- laar ontslag aangezegd door de Friese Club. Tot 1 juli zal het drie manschap echter de lopende zaken afhandelen. De KNVB had geen toestemming verleend aan Cambuur om Bouma een nieuw contract aan te bieden, omdat deze slechts in het bezit is van een B-licentie. De mogelijkheid is er echter voor Bouma dat hij in september tot de cursus voor A-trainer zal worden toegelaten. In de loop van deze week zal het bestuur van Cambuur nog een beslissing nemen over de aanstelling van een nieuwe trainer en een part-time manager. St. Etienne traint. Van links naar rechts Rocheteau, doelman Curkovic, Lopez en de springende Janvion. door Leo Bolle ZURICH De Zwitser Dubach en de Italiaan Michelotti zullen de wed strijden van het Nederlands elftal tegen België in de kwartfinales van de strijd om het Europees voetbal kampioenschap leiden, respectieve lijk op 24 april in Rotterdam en op 22 mei in Brussel. In de halve finales in de strijd om de Europa Cup voor landskampioenen tussen St. Etienne en PSV zal de Belgische scheidsrech ter Delcourt op 31 maart de wed strijd in Frankrijk leiden, terwijl op 14 april in Eindhoven de Engelsman Burns zal fluiten. Voor de overige wedstrijden zijn door de UEFA de WM volgende scheidsrechters aange- uit de afwijkende afmeting voordeel trekken, verdedigend beslist niet." Omgekeerd zal de breedte van het hoofdveld van het stadion Geofroij Guichard hoge eisen stellen aan de aanval van de Nederlandse kampi oen. „Door die breedte moet je op het middenveld waar het spel ge maakt wordt steun van je voorhoede krijgen", betoogde hij „anders gaan de middenvelders, zwemmen en ben je verloren. Mijn taktiek bepaal ik pas definitief als ik weet wat er in de Europacup voor landskampioenen: Real Madrid-Bayern München. in Madrid Linemayr (Oostenrijk) en in München Thomas (Wales). Europa cup voor bekerwinnaars: Eintracht- FrankfurtrWest Ham United: Roed- new (Sowjet-Unie) en Hungerbühler (Zwitserland). Sachsenring Zwickau- Anderlecht: Helines (Frankrijk) en Sanchez Ibanez (Spanje) UEFA- CUP: FC Barcelona-Liverpool: Schiller (Oostenrijk) en Lattanzi (Italië) Hamburger SV-Club Brugge: Palotai (Hongarije) en Davidson (Schotland). Kwartfinales Europees kampioenschap landenteams: Span- je-West-Duitsland: Taylor (Enge land) en Wurtz (Frankrijk) Joegosla- vië-Wales: Schiller (Oostenrijk) en Glöckner (DDR) Tsjechoslowakije- Sowjet Unie: Ok (Turkije) en Mac kenzie (Schotland) ploeg leeft. Dat bepaal ik gevoelsma tig. Maar ik weet nu al dat wij ver trouwen in eigen krachten in het team zeker na zaterdagavond. Als dat zo blijft kies ik voor de aanval." Een grote nieuwe troef van Rijvers is Gerrie Deijkers, de spel maker bij Ajax PSV. „Hij is einde lijk fit", legde Kees Rijvers uit. „Te voren kon ik hem maar halve wed strijden laten spelen. Hij kan uit een verdedigende positie voortreffelijk aanvallend voetballen. Deijkers staat te springen om te kunnen aan vallen. En dan moet je hem toch niet defensief inzetten. LA CALAMINE De derde etappe van de ronde van België, die liep van Mol naar La Calamine, is geëindigd in een overwinning van de Belg Mi chel Pollentier. Hij nam tevens de leiderstrui over van zijn land- en ploeggenoot Freddy Maertens. Pol lentier had een voorsprong van ruim vier minuten op twee renners, de Fransman Perret die tweede werd en de Belg David, die beslag legde op de derde plaats. Met een achterstand van 6.40 minuten eindigde Verbeeck als vierde voor Plankaert, Maertens en Van den Haute. Raas was meteen 31ste plaats in dezelfde tijd als Ver beeck de beste Nederlander. .ilgemeen klassement: i. Pollentier 13.09.34 uur. 2. Davld op 4.50 minuut. 3. Maertens op 5.51, 4. Walter Planckaert op 6.00,5. Dlerlckx op 6.08.6. Raas op 6.45,7. Bruyere op 6.45, 8. Oodefroot op 6 46. 9 Van den Haute op 6.48. 10. Verbeeck op 6.51, 25. Merckx op 13.03,41. Kuiper op 15.39,49. Vianen op 20.28, 50. Hoogedoom op 20.49, 70. Plet van Katwijk op 29.59, 73. Jan van Katwijk op 29.59. UTRECHT Een jaar is hij er tussenuit geweest. Paul Litjens: „Daarom heb ik de afgang van het Nederlands hockeyefltal in Koeala Loempoer, waar we in het toernooi om de Wereldbeker maar negende werden, gelukkig gemist". Daarna kwam een trainerswisseling tussen Tania en Van Heumen en werd Litjen overgehaald zich opnieuw beschikbaar te stellen voor het Neder lands elftal. (ADVERTENTIE) Het zal je lot maar wezen. Daar sta je dan. Gezellig een dagje de grens over met z'n drieën, en dan breekt je hak. Gelukkig heeft Josien om de hoek een schoenmakertje gezien. Wat ze ook goed gezien heeft overigens, was dat meespelen i de Staatsloterij. Anders hadden we die prijs niet gewonnen en nu niet zo veel plezier gehad en zoveel leuke dingen kunnen kopen. Trouwens zo'n kans kunt u ook krijgen. Gewoon meespelen in de Staatsloterij. Alleen, of met een paar. De loten kosten f 25,- per stuk, 'n vijfje f 5,-. U koopt ze bij de Staats- loterijkantoren, waarvan u de adressen in de beroepengids vindt. Vanaf elke le maandag in de maand kunt u er terecht, 10 dagen lang. Gemiddeld 4 op de 10 loten zijn prijs. Dat is een kans van 1 op 2'A op zo'n 800.000 prijzen van f 10,- tot f 500.000,-. Iedere maand. Per lot speelt u 3 trekkingen mee. De uitslagen komen op de tv en in de kranten. Uitbetalingen na de derde trekking. Postrekeninghouders kunnen héle loten bestellen door storting op postrekening 5151 t.n.v. de Collecteur Directie Staatsloterij. Den Haag. Na overmaking van f 25,- (of een veelvoud daarvan) ontvangt u enkele dagen voor de le trekking uw lotnummer(s). Als uw overschrijving voor het eind van de maand binnen is, speelt u de volgende maand al mee. Ook kunt u de Staatsloterij machtigen eens per maand of tweemaandelijks een bepaald bedrag te laten afschrijven. Incassomachtigingen en alle inlichtingen: 070 - 653955. PRAAG (ANP) Het Nederlandse tafeltennisteam heeft in Praag zijn zevende achtereenvolgende overwin ning behaald. Door dit resultaat, 5—2 tegen Griekenland, mag Neder land op de volgende Europese kam pioenschappen in de eerste divisie uitkomen. Ter afsluiting van het lan- dentoernooi speelt Nederland om de 13e en 14e plaats tegen Denemarken of Italië. De Nederlandse dames hebben zich adoor een overwinning van 3—2 op Bulgarije gehandhaafd in de eerste categorie van de Europese tafelten- nistop. Het team dat vorig jaar nog als veertiende eindigde speelt tegen Luxemburg om de negende en tien- ide plaats. Litjens: „De kem van het Nederlands elftal werd gewijzigd en gaan naar de Olympische Spelen dat leek me toch wel een leuke trip, dus heb ik ja gezegd. Waardoor hij één van de zestien spe lers is, die morgen afreist naar Edin burgh, waar Nederland een toernooi speelt met West-Duitsland. Spanje, Frankrijk en Schotland, de tweede serieuze voorbereiding op de Olym pische Spelen in Montreal. Litjens: „Verschillende jongens zijn ermee opgehouden. Frans Spits is gestopt en we hebben geen echte rechtsbui ten en dit toernooi is daarom een mooie gelegenheid voor Van Heumen om zich te oriënteren". Het toernooi in Schotland is de eerste stap naar de selectie voor Montreal. Eerder al werd een vierlandentoer- nooi in Londen gespeeld. Litjens: „We spelen daarna in het paastoer- nooi in Den Haag en daarna wordt er dan een selectie van twintig man bekendgemaakt, waaruit dan tenslotte de definitieve keuze voor Montreal wordt gemaakt". De hockeyploeg is door een diep dal gegaan. Na de vierde plaats op de Spelen van München en de wereldti tel in 1973 op het toernooi in Amstel veen, liep het vlug terug, met als dieptepunt de negende plaats in Koe ala Loempoer. Litjens: „Dat is nu anderhalf jaar geleden. Daarna is er nog maar één groot toernooi geweest in Madrid, waar we derde zijn gewor den. Maar we zitten toch nog steeds niet op het peil van Amstelveen. Ik heb er geen idee van, wat Pakistan en India nu nog kunnen, maar ik weet wel dat West-Duitsland ons in Euro pa nog steeds overvleugelt. Het is wel moeilijk te zeggen op wat voor peil we nu staan. Ik schat dat we nu nog niet hoger zullen komen, dan een ALMA ATA Vladimir Lobanov vierde of vijfde plaats. Je moet wat heeft dit weekeinde in Alma Ata de geluk hebben in een toernooi. Kwali- schaatstitel van de Sovjet Unie bij de tatief zijn we vrij redelijk. Maar we heren voor zich opgeëist. Het was zijn nog geen ploeg die echt gaat voor Lobanov de eerste maal dat hij strijden voor het resultaat, omdat we kampioen van de Sovjet Unie werd nu nog bestaan uit spelers, die nog en hij volgt hiermee Joeri Kondakov niet zeker zijn van hun plaats. Men- op. sen, die op de wip zitten en daardoor BARCELONA (UPI) De kans. dat Barcelona dit seizoen de eindstrijd van het toernooi om de UEFA Cup haalt is sinds gisteravond bijzonder klein geworden. Op eigen veld ver loor de ploeg van trainer Hennes Weisweiler de eerste wedstrijd uit de halve finale met 0—1 van Liverpool. Toshack scoorde al in de 13e minuut van de eerste helft het enige doel punt. Er waren in de Barcelona 75.000 toeschouwers. gespannen gaan spelen, terwijl je wanneer je zeker van je plaats bent en een misstapje je plaats niet hoeft te kosten, je ook betere prestaties krijgt. Daarom zullen straks wanneer de definitieve selectie bekend is. de resultaten beter worden. Deze trip naar Schotland is er, dacht ik. vooral om onze aanvallende kracht te testen". Een aanval, die dan tegenover verde digingen zal komen te staan, die het spelletje, dat nu door vrijwel iedere grote voetbalploeg wordt toegepast, de mandekking, nog niet kennen. Lit jens: „Alleen de voorste spitsen krij gen altijd mandekking. Maar voor de rest zou Je het nog zónedekking kun nen nemen. Dat twe mannetjes voortdurend bij elkaar lopen, zoals je dat in de voetballerij wel ziet, dat komt bij ons niet voor. Verdedigend zat de ploeg van het toernooi in Amstelveen erg goed in elkaar, maar zo ver zijn we nu nog niet al hebben we in Londen in de eerste helft tegen België erg goed gespeeld, maar we gaven na rust een 3-0 voorsprong uit handen en het werd 3-3". Door het weg vallen van Ties Kruize, lijkt het erop, dat Litjens voortaan de man gaat worden, die moet proberen te scoren uit strafcorners. Litjens: „Als men op een gegeven moment tegen mij zal zeggen, dat ik alleen maar mee moet doen om de strafcor- ner er in te slaan, dan wil ik me daar best bij neerleggen, maar leuk vind ik het niet. Want je bent natuurlijk wel beperkt als je verder niks kan, dan alleen maar een klap geven". Nederland is in Montreal in de voor ronde ingedeeld in een poule met India en Australië. Litjens: „Ik geloof dat we een redelijke kans zullen ma ken de finalepoule te halen. Of we een medaille kunnen halen, dat weet ik nog niet, maar ik zie ons wel in de slotronde terecht komen. Ik vind het dan ook terecht dat er een hockey ploeg naar Montreal wordt gestuurd. We hebben dan weiliswaar geen schokkende resultaten geboekt, maar we zijn bij voorbeeld op het voor-Olympische toernooi in Montre al wel derde geworden." ZURICH De commissie van be roep van de Europese voetbalunie (UEFA) heeft het beroep van Borus sia Mönchengladbach afgewezen. Borussia protesteerde vorige week tegen een uitspraak van de tuchtcommissie van de UEFA inza ke de arbitrage door de Neder landse scheidsrechter Leo van der Kroft bij de wedstrijd Real Madrid- Borussia Mönchengladbach. Van der Kroft keurde in die wedstrijd twee doelpunten van Borussia af, waarna Real Madrid zich plaatste voor de halve finales. MÖNCHENGLADBACH Borus sia Mönchengladbach heeft direct en nadrukkelijk gereageerd op de flirtation tussen Ajax en Borussia's spits, de Deense international Hen ning Jensen. Helmut Grashoff, de zakelijk leider van Borussia ver klaarde: „Wanneer Ajax belangstel ling voor Jensen heeft, kunnen zij zich tot ons wenden. Wij zijn bereid tot een gesprek maar wij zullen Jenssen zeker niet laten gaan voor minder dan 2.500.000 mark." Jensen zelf vertelde in Mönchengladbach „Ajax en ik hebben, geheel zonder verplichtingen van beide kanten, gesproken over mijn voetbaltoe komst. Er zijn geen bepaalde ai- spraken gemaakt, ik kan slechts zeggen dat het spelen voor Ajax mij niet onaantrekkelijk lijkt." PARIJS Johan Cruijff en Johan Neeskens zijn gekozen in een Euro pees elftal, dat deelneemt aan een toernooi van 22 tot en met 24 juni in Parijs. Stefan Kovacs, bondscoach in Roemenië en vorig jaar nog in dezelfde functie in Frankrijk, heeft het elftal samengesteld en zal ook als coach optreden. Het Europees elftal, dat tegen de Franse kampi oen St. Etienne en de Braziliaanse topclub Fluminense zal spelen, zal met de volgende spelers in het veld komen: Maier (WDld); Vogts (WDld), Katalinski (Pol). Becken bauer (WDld). Breitner (WDld); Neeskens (Ned). Netzer (WDld). Guillou (Fra); Gadocha (Pol). Ed- ström (Zwe), Cruijff (Ned). ROME Het Italiaanse profvoet bal (36 clubs) heeft een totale schul denlast van 90 miljoen gulden. De zestien clubs uit de hoogste afde ling sloten het boekjaar 1974/1975 af met een nadelig saldo 900.000 gul den. Dit blijkt uit een studie, die Mino Mulinacci in de Gazetta dello sport" heeft gemaakt over het afge lopen voetbalseizoen. Het werkelij ke verlies is echter veel hoger dan uit deze cijfers blijkt. Niet verdis conteerd zijn namelijk de bedragen, die werden uitgegeven voor het aantrekken van nieuwe spelers en het „zwart" betalen van de Italiaan se voetbalwerknemers. De gevolgtrekking ligt dan ook voor de hand dat het enorme bedrag aan schulden te wijten is aan het aanko pen van nieuwe spelers. De post inkosmsten (54 miljoen gulden) op het budget wordt voornamelijk ge dekt (80 procent) door entreegel den. Bijna de helft van de onkosten bestaat uit salarissen en premies van spelers en officials. Sanering van het Italiaanse voetbal is slechts mogelijk wanneer het „zwart" beta len van spelers wordt verboden en de transferkosten drastisch worden omlaag gebracht. Zelfs bij de Italiaanse kampioen Juventus gaat het financieel niet voor de wind. Vorig seizoen kwa men er bij de club uit Turijn aan entreegelden en transfers 12 mil joen gulden binnen. Aan salarissen van spelers en officials werd bijna vijf miljoen gulden uitgegeven. De overige kosten, zoals terreinhuur, reizen en verzekeringen tot een to taal van nog eens zes miljoen zorgden ervoor dat „La Juve" vorig jaar geen cent over hield. Wat dan nog beter is dan de positie waarin de meeste topclubs in Italië ver keren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 11