'wee burgers in rgentijns kabinet Verweer CP Italië tegen Moskou evechten langs frens van Rhodesie Rabin: Israël blijft in bezette gebieden Thorn leidt liberalen lus daagt Senator uit Bom ontploft op tentoonstelling Mijnwerkers na drie weken gered D"E 0Ct,Ui.FPPEK/ VAU PREMIER SMlTfl Strijd in Birma Rechtse betoging in Madrid Egypte wil weer wapens VS het weer Niet daverend weerrapporten ^ANDAG 29 MAART 1976 BINNENLAND TROUW/KWARTET 5 Videla president ENOS AIRES (Reuter, AP) De nieuwe president van entinië, generaal Jorge Videla, zal twee burgers opnemen in kabinet. De rest van de ministersposten zal gelijkelijk den verdeeld over de drie onderdelen van de strijdmacht, het :r. de marine en de luchtmacht. Dit werd gisteren bekendge- akt in de Argentijnse hoofdstad. sident Videla. leider van de mili- in e junta die vorige week president afzette, zal vandaag worden nfdigd. Hij zal gaan regeren met een Jejeg van acht ministers. Voor het 0 artement van economische zaken genoemd de ondernemer José Mar- r ei de Hoz Gezien de grote econo- p che chaos in Argentinië zal dit de X, arste post zijn in de nieuwe rege- De andere portefeuille die naar jl burger gaat. is die van onderwijs rocultuur. h nieuwe minister van binnen- jedse zaken is benoemd generaal ot ano Harguindeguy. die zeven we- geleden hoofd werd van de fede- ai politie. Hij zal de leiding krijgen -a de strijd tegen de linkse ver- 1 bewegingen De nieuwe ^hthebbers willen voorrang geven de bestrijding van de guerril- errilla gaat door ■■linkse guerrilla-strijders hebben iun beurt laten merken hun strijd rillen voortzetten onder de nieuwe ;ring van Argentinië. Zij voerden aanval uit op veiligheidstroepen Ie stad Cordoba en pleegden aan een op drie politiebureaus in vfari0- ns een bekendmaking van de entijnse politie werden zaterdag r guerrillastrijders gedood in een echt met veiligheidstroepen in de itriestad Cordoba. In Rosario, ofcéveer 300 km ten noorden van ^nos Aires, werd van slachtoffers melding gemaakt. Sinds de mili- en afgelopen woensdag president Iria Estela Peron afzetten en in een afgelegen oord aan de voet van de Andes onder huisarrest plaatsten, zijn minstens 13 guerrillastrijders ge dood in botsingen met politie en strijdkrachten. Het aantal mensen dat is gearresteerd bedraagt onge veer 4000. maar volgens welingelichte kringen heeft de junta zaterdag de vrijlating bevolen van enkele lagere funktionarissen van de regering- Peron. Ambassadeurs De Argentijnse junta heeft zaterdag het ontslag bekendgemaakt van 30 ambassadeurs in het buitenland en van nog eens 12 collega's die op hun benoeming zaten te wachten. Verder heeft ze aangekondigd dat militairen die in federale of provinciale be stuursorganen zijn benoemd slechts recht hebben op hun militaire soldij. Hun overheidssalaris verdwijnt in de schatkist. Deze maatregel is waarschijnlijk ook van toepassing op generaal Videla die tot president van Argentinië is benoemd. Twee niet met name genoemde kran ten hebben zaterdag van de junta de waarschuwing gekregen niet langer berichten te publiceren die strijdig zijn met de voor de pers vastgelegde principes. Volgens journalistieke kringen gaat het om de dagbladen La Prensa en La Nacion, die artikelen hadden gepubliceerd waarin respec tievelijk het afzetten van de Peronis- tische regering werd toegejuicht en waarin de arrestatie van mevrouw Peron uitvoerig werd beschreven. De perscensuur, die onmiddellijk na de staatsgreep werd ingesteld, is inmid dels weer opgeheven. De tentoonstellingsruimte Olumpia in de West-Londense wijk Hammersmith is zaterdagavond getroffen door een bomaanslag van het verboden Ierse Republikeinse leger. Van de 85 gewonden zijn er twee nog steeds in zorgwekkende toestand. De bomaanslag de zwaarste in Londen in drie jaar gebeurde op het moment dat in de ruimte de jaarlijkse wooninrichtingsexpositie Ideaal Wonen werd gehouden. Onder de gewonden is een groot aantal kinderen. In de Londense ziekenhuizen werden gisteren nog 26 gewond en verzorgd. Vier van hen zullen ledematen moeten missen. Op het moment van de aanslag waren in de rukte ruim 20.000 bezoekers. De bom was verborgen in een vuilnisbak. In een anoniem telefoontje aan de BBC is gezegd dat nog meer van deze aanslagen zullen gebueren als Groot-Brittannië zijn troepen niet terugtrekt uit Noord-Ierland. Op de foto: personeel van Olympia maakt de met bloed besmeurde vloeren van de hal schoon. ROME, (Reuter). UPI) De Italiaanse communistische partij (PCI) heeft zich in een uitgebreid ar tikel in het partijblad l'Unita krachtig verweerd tegen beschuldigingen van de Sowjet Unie dat Ita lië van de internationale revolutionaire theorie afwijkt. 'Onze politiek is overeenkomstig de speci fieke behoeften van Italië, aldus l'Unita. Het artikel is van de hand van Gianni Cervetti. één van de jongeren in het secretariaat van de PCI en een zeeer naaste medewerker van partijleider Enrico Berlinguer. Hij reageert op een aanval van de belangrijkste ideo loog in het Kremlin Michael Soeslow. Deze zei een kleine veertien dagen geleden dat regionale en nationale versies van het marxisme niets ge meen hebben met de revolutionaire theorie enslechts schade berokkenen aan de zaak van de werkende klasse. Cervetti gaat in het artikel in l'Unita speciaal in op de opvatting van Mos kou over het 'internationalisme', waarmee dan de zeggenschap van de Sowjet Unie over de gehele commu nistische beweging wordt aangeduid. 'Een internationalisme dat zich be perkt tot de werkende klasse en dat in de eersté plaats de betrekkingen binnen haar eigen groep verstevigt en pas later met anderen contacten legt dient noch de actie tegen de gevestigde instellingen och de plaats die de communisten zouden horen in te nemen, aldus Cervetti Vandaag de dag kan er geen werke lijk internationalisme zijn zonder volledige autonomie, aldus het arti kel in l'Unita. Dit beteketn in feite volledig begrip voor de werkelijkheid in iedere natie en alleen door een dergelijk begrip is het mogelijk de dringende vraagstukken van vrede en socialisme te interpreteren en ze in concrete daden om te zetten. (AP, Reuter) Rhosdesische militairen hebben tiding gemaakt van gewelddadigheden in het grensgebied met Dzambique tijdens het weekeinde. Zo zou er een Rhodesische >in zijn beschoten vanaf Mozambikaans grondgebied. beschieting had zich zondag voor slaan bij de grensplaats Vila Sala- ia{T in het zuid-oosten van Rhodesië. e het een goederen- of een passa- -jjirsterrein was. werd niet bekend rinaakt. Wel werd gezegd dat er s£)emand gewond was geraakt. Het rp zelf zou ook enige tijd onder ur zijn genomen met lichte aspens. terdag was het in het grensgebied s- komen tot een vuurgevecht tussen c lodesische militairen en een groep (jïrikaanse guerrilla-strijders, waar- z'ch een aantal burgers had aan- et .loten." Een jonge Rhodesische twee guerrillastrijders en u$r van de genoemde ..meelopers" oairen gedood, volgens het communi dat in Salisbury werd uitgege- birfi. De Rhodesische strijdkrachten den doorgaans hard op tegen bur- n fs die ervan worden verdacht de errilla te steunen, waardoor het mptal slachtoffers onder de bevol- aig hoog is. ]t Rhodesische leger organiseert (menteel spoedcursussen Engels t Portugezen die de troepen kun- i versterken. Vele duizenden Por iezen zijn het afgelopen jaar uit de egere kolonies Angola en Mozam- kiJue naar Rhodesië getrokken. Ve- W van hen hebben lange ervaring in to$ bestrijden van verzetsbewegin- trep en zouden een versterking voor Rhodesische leger zijn. Veel Por- immigranten hebben zich al bewillig gemeld voor de strijdkrach- De totale Portugese ge- mschap in Rhodesië wordt ge it op 30.000 mensen. Bijnazonder mdering zijn zij felle tegenstan- van een (zwarte) meerderheidsre- ng in hun nieuwe land. VAN EEN LEZER. Tekeningen, bij voorkeur in lig gende formaat, sturen aan: Trouw, jury politieke prent. Postbus 859, Amsterdam. Naam en adres aan de achterzijde ver melden. Voor geplaatste pren ten is er een boekenbon. dacht te vestigen op de aanwezigheid van een sterke Cubaanse strijdmacht in Angola. Minister Botha herinnerde er zaterdag nog aan dat toen de Zuid- afrikaanse troepen Angola bin nentrokken. gerekend werd op steun uit het westen, met name uit de Ver enigde Staten. MANILLA Twee mijnwerkers, die meer dan drie weken in een ingestor te goudmijn op de Filippijnen opge sloten zaten, zijn zondag bevrijd. Doordat zij al enige tijd voedsel en drank hadden gekregen via een ven- tilatieschacht, was hun lichamelijke toestand redelijk. Voor drie andere mijnwerkers, die bij de instorting op 4 maart van de buitenwereld werden afgesloten, kwam de redding te laat. roepen weg d-Afrika heeft zaterdag zijn tste troepen van Angolees ndgebied teruggetrokken. Minis- van defensie Pieter Botha woonde korte plechtigheid bij. Hij ver- arde. ..Dit is het einde van een )fdstuk. Maar ik hoop dat dit ook begin is van een beter hoofd- kDe minister kondigde aan dat een sterke troepenmacht langs de ins met Angola zal worden ge- ïdhaafd. De Zuidafrikanen lieten ee kampen met Angolese vluchte den achter. De bevolking van deze npen vreest wraakoefeningen van Angolese regering, omdat zij in erderheid behoorden tot bestrij- s van de beweging die nu in Ango- aan de macht is. terugtrekking van de Zuidafri- anse militairen uit Angola wordt len als een politieke stap. bedoeld de critici van Zuid-Afrika de wind de zeilen te nemen en alle aan- BANGKOK (AP) Strijdkrachten van de Birmaanse regering hebben met artillerie en vliegtuigen in het grensgebied een strijd geleverd te gen communistische opstandelin gen. die ruim 100 man verloren, zo meldt radio Rangoon. By de regeringstroepen vielen 26 do den en 48 gewonden De stryd in het gebied van het oostelijke commando duurde vijf dagen. De stryd begon op 16 maart toen ongeveer 1200 solda ten van de Birmaanse communis tische partij een voorpost van het 101e lichte infanterieregiment aan vielen. -De aanvallers werden met zware verliezen teruggeslagen, zo meldt radio Rangoon. MADRID (UPI) Enkele duizenden rechtse extremisten hebben in de Spaanse hoofdstad met een bijeenkomst herdacht dat 37 jaar geleden Madrid werd ingenomen door troepen van generaal Franco. De deelnemers aan de bijeenkomst riepen „Franco, Franco", zongen fa- langistische strijdliederen en brach ten de fascistengroet met gestrekte arm. Er deden zich verder geen moei lijkheden voor bij deze demonstra tie. Ée/r, 'Duur hinjj trjcj reel te klein /oor1 '•jQ'iijjibeuiij t r>ij \hccCi^e' TEL AVIV, CAIRO (Reuter. UPI, AFP. AP) De Israëlische premier Jitzak Rabin heeft verklaard dat Israël heel Jeruzalem zal blijven bezetten en dat het ondanks de protesten van de Verenigde Staten door zal blijven gaan met het vestigen van nederzettingen, op de bezette gebieden. In een vraaggesprek voor de Is raëlische televisie zei Rabin dat de Verenigde Staten en Israël het sedert de oktoberoorlog van 1973 niet altijd volkomen eens zijn geweest en dat Israël vandaag verder kan vechten tegen standpunten die voor haar on aanvaardbaar zijn. Hij zei dat het Amerikaanse veto over de Veilig heidsraad-resolutie, waarin kritiek werd uitgeoefend op Israëls optreden in Jeruzalem en op de westelijke Jor- daanoever niet de „ernstige beteke nis" weggenomen heeft van de rede van William Scranton. de ambassa deur van de VS bij de Verenigde Naties. Scranton zei daarin dat het Israëlische beleid een „obstakel voor de vrede" is. Wat besproken wordt is het probleem van de hereniging van Jeruzalem. Is raëls soevereiniteit in de stad en Je ruzalem als hoofdstad van Israël, za ken die door geen enkele rede kun nen worden gewijzigd, aldus Rabin. De premier stelde dat het Israëlische beleid inzake de vestiging van neder zettingen in de bezette gebieden van Jordanië. Syrië en Egypte gebaseerd was op „overwegingen van politieke en defensieve aard." De beslissende overwegingen waar en wanneer er nederzettingen worden gevestigd zijn aan Israël alleen, aldus Rabin. Scholieren De Israëlische politie is zondag in het bezette deel van Jeruzalem slaags geraakt met een groep Arabische scholieren en hun leraren. De scholie ren hadden een wegversperring aam gelegd en autobanden en hout op straat in brand gestoken. Ook op de bezette Westbank was het gisteren zeer onrustig. In de steden Ramma- lah en Hebron weigerden studenten naar school te gaan en de autoritei ten van Hebron gaven opdracht twee scholen te sluiten, waarvan de leer lingen aan demonstraties hadden deelgenomen. Bij een vluchtelingen kamp in Ram allah werden wegver sperringen opgeworpen en in Bir Zeit werd een Palestijnse vlag gehesen. De veiligheidstroepen grepen niet in maar elders in de stad werden wel verscheidene arrestaties verricht. De Egyptische president Anwar Sa- dat heeft zaterdag in een rede voor het centrale comité van Egyptes eni ge politieke partij de Arabische Soci alistische Unie verklaard dat linkse en ontevreden elementen in zijn land trachten op te stoken tot sabotage en chaos. Dergelijke acties zullen met de grootste strengheid worden onder drukt. Wij gaan geen tweede Libanon worden, aldus Sadat. De president beschuldigde linkse krachten ervan arbeiders aan te zetten tot stakingen en zitdemonstraties om de regering onder druk te zetten. Sadat deed opnieuw een aanval op de Sowjet-Unie voor haar „militaire en economische pressie" op Egypte door het land militaire goederen te onthouden en een nieuwe regeling voor de Egyptische schulden te wei geren. Hij wijdde een groot deel van zijn toespraak aan wat neerkwam op een afwijzing van de Sowjet beschul digingen dat zijn politiek was afge weken van de door Nasser neergeleg de lijn. ..Wij zijn in veel opzichten beter dan de socialistische landen, aldus Sadat. In een vraaggesprek met het Ameri kaanse dagblad The Washington Post heeft de Egyptische president gewezegd dat hij de Verenigde Sta ten zal vragen Egypte te voorzien van straaljagers, anti-tank-raketten en ander wapens in verband met de breuk tussen Egypte en de Sowjet- Unie. „Ik neem dat ik nu het recht heb om defensieve wapens te vragen, aldus Sadat. Toen zij het mij in de VS vroegen zei ik dat ik geen boodschappenlijstje had. Ik kan nu zeggen dat ik behoefte heb aan in ieder geval defensieve wapens. De regering-Ford is vorige week ak koord gegaan met de levering van zes transportvliegtuigen aan Egypte, de eerste militaire verkoop van de VS aan Egypte sinds twintig jaar De Amerikaanse minister van buiten landse zaken Henry Kissinger heeft daar bij echter verklaard dat de Amerikaanse regering niet gebon den is andere wapens aan Cairo te verkopen. Wij willen zeker niet pro beren de grote wapenleverancier voor Egypte te worden, aldus Kis singer. Europese reis President Sadat begint vandaag aan een rondreis door vijf Westeuropese landen. Naast de bondsrepubliek, waar de Europese reis begintzijn dat Frankrijk. Italië, Yoego-Slavlë en Oostenrijk. Het voornaamste doel van Sadats reis is een aanzienlijke hoeveelheid Westerse wapens te krij gen. De reis is in de tweede plaats bedoeld om Sadats prestige op te vijzelen. De besprekingen met de Westduitse bondskanselier Helmut Schmidt zullen naar verwachting worden gedomineerd door de econo mische toestand van Egypte. De bondsrepubliek heeft Egypte al ont wikkelingshulp verleend tot een be drag van 850 miljoen gulden, meer dan één ander Westers land uitge zonderd de VS. Cairo zal dit jaar nog eens 100 miljoen gulden aan finan ciële hulp krijgen en een nieuw ak koord over een bedrag van 130 mil joen gulden aan materiële bijstand is in de maak. (Ingezonden door Ineke Viezee) STUTTGART (DPA. Reuter, UPI)- De Luxemburgse minister-president Gaston Thorn is het afgelopen week einde gekozen tot voorlopige voorzit ter van de nieuw opgericht federatie van liberale partijen in de Europese Gemeenschap. Van de veertien delegaties uit acht EG-lidstaten Ierland was op het congres van de liberalen niet verte genwoordigd besloten negen par tijen toe te treden tot de federatie. Twee andere partijen de Britse Liberalen en de Italiaanse republi keinen zeiden het lidmaatschap te zullen aanbevelen op het eerstvol gende congres van hun partijen. De Franse onafhankelijke republikei nen en de Beweging van radikaal links vroegen als waarnemers te wor den toegelaten en de Deense libera len betuigden hun steun met het streven van de federatie. Naast Thorn, die tot juli voorzitter is van de EG-ministerraden. de minis terraden van de Benelux en boven dien de assemblee van de Verenigde Naties voorzit, zijn als vice- voorzitters de Nederlander mr. Hans de Koster en de Westduitse minister Hans-Dietrich Genscher aangewe zen. De Europese liberale partijen werken al sinds 1924 samen en hun leiders komen iedere drie maanden bij elkaar voor informeel overleg. Het oprichtingscongres keurde eenstemmig een resolutie goed met betrekking tot de rechtstreekse ver kiezing van het Europese parlement. In de resolutie erkent het congres het recht van iedere lidstaat op een eigen kiessysteem. Wel werd het Britse districtenstelsel gekritiseerd. „In het bijzonder gelooft het congres dat het een belediging voor het Euro pese opinie zou zijn als de Britse regering haar huidige systeem voor de Europese verkiezingen hanteer de". aldus de congresgangers. W YORK (Reuter) De Russische geleerde Leonid Pljoestsj vindt dat de lerikaanse Senator Hendry Jackson ook in eigen land moet bewijzen dat hij »mt voor de rechten van de mens. Hij zou dat kunnen door iets te doen voor ;inderen van het als spionnen terecht gestelde echtpaar Rosenberg, zo vindt estsj. De Rus, die vanwege zijn kritiek op de Sowjet-regering enkele jaren ^ïijeen psychiatrische inrichting opgesloten zat, zei dit op een bijeenkomst in York. ..De kinderen van de Rosenbergs vragen nu om inzage in de stukken i het proces van hun ouders. Ik weet niet of de Rosenbergs Sowjet-spionnen ^ftfren, maar ik kan niet begrijpen waarom hen niet wordt toegestaan het ,*)teriaal in te zien." aldus Pljoestsj. die vervolgens Senator Henry Jackson fyjdaagse. Jackson, een Democratisch presidentskandidaat, vindt dat de Vcren- Ie Staten grotere druk moeten uitoefenen op de Sowjet-llnie om een betere rteving van de menserechten af te wingen. Alleen als Jackson ook de kinderen |SW> de Rosenbergs steunt bewijst hij dat met zijn aanvallen op de Soetjet-L'nie ftjjttt handelt om politieke, maar om morele motieven aldus Pljoestsj. ileitis en Ethel Rosenberg werden in 1953 terecht gesteld omdat zij atoomgchei- ■~^n aan de Sowjet-Unie zouden hebben doorgespeeld. Van onze weerkundige mede werker Wij hebben gisteren toch nog wat profijt gehad van het 1040 millibar sterke hoge- drukgebied boven Frankrijk. Het bleef in ons land droog en er zijn heel wat zonnige perio den geweest. De temperatuur liep in een zuidwestelijke stroming op tot circa 12 gra den Celsius, maar niet overal. In Groningen werd het maxi maal 10 graden, aan zee was het nog wel enkele graden koeler. In Duitsland zagen we 15 graden maximaal gemeld door Kassei, Keulen en Stuttgart. Op de Canarische eilanden was het in Tenerife maar één graad warmer. Echt lente is het in ons land dus niet geworden, maar toch wel aantrekkelijker weer dan za terdag. Er is nu echter al weer een koufront komen storen, dat over de Britse eilanden lang zaam naderbij kwam. Even als zaterdag heeft vooral het noorden de grootste kans op regen, motregen of een bui van dit systeem, dat de wind flink doet aanwakkeren tot krachtig en in de kustgebie den mogelijk zelfs stormach tig. uit zuidwest. De tempera tuur zal in het noordwesten niet hoger komen dan circa 8 gr. C maar het zuiden en voor- ZOnncj mrsf r-Ct. ^^lvvji-1 4-<n», irw al zuidoosten van ons land wordt daar nog wel circa 12 blijft het beste weer houden gr. C. met aanvankelijk ook de Verder in de week verwachten meeste zonneschijn. Het we ook daar enige daling van temperatuur. Dan neemt trouwens ook in het hele land de kans op nattigheid toe. In Schotland is het af en toe onstuimig met stormstoten, teweeg gebracht door een de pressie bij de Lofodden. Dat het in de kustgebieden in het voorjaar bij aanlandige wind zolang duurt, alvorens de lentewarmte doorbreekt, komt natuurlijk door de vrij lage zeewatertemperatuur: momenteel 4 a 6 gr. C. Het lichteiland Goeree heeft sinds 20 maart een vaak lagere wa tertemperatuur dan het noordelijker gelegen lichtschip Texel: het scheelt soms meer dan één graad. Om 3 uur gisterenmiddag gaf Goeree 4.3. Texel 6.2 gr. C. Tussen Goeree en Noordhin- der zijn er ook nogal wat ver schillen. soms bijna twee gra den. Van KNMI-zijde is mij verzekerd dat deze reëel en normaal zijn. Zoals bekend worden sinds maart 1972 op het eiland Goeree automa tisch waarnemingen verricht van de windsnelheid, richting, van de luchtdruk. - temperatuur. -vochtigheid, van het zicht, van de zeewa tertemperatuur en van de golfhoogte. Er is geen manne tje meer aanwezig en toch krijgt het KNMI ieder uur alle registraties langs elektron ische weg binnen. Het bericht van Goeree komt in code via een „telexprint" binnen. Misschien heeft u zich wel eens afgevraagd, hoe bijvoor beeld het zicht wordt geme ten? Wel. dit wordt vastge steld volgens het principe van de voorwaartse verstrooiing. Daarbij wordt de hoeveelheid licht gemeten die bijvoor beeld door mist in voor waartse richting verstrooid wordt. De golfhoogte wordt gemeten met behulp van een soort slang, die verticaal in het water hangt en waaraan op regelmatige afstanden ringvormige elekctroden zijn aangebracht. Afhankelijk van de waterhoogte wordt een bepaalde aantal elekctro den kortgesloten door het zóute zeewater en de stroomdraden in het inwendi ge van de slang zorgen ervoor dat dit elders „bekend" wordt. WIST» RP AM OF IHLT DEF.LF.N FELPF EINDIIOVf N PF.N HFLPFR R PAM TWFNTF vi.issina:» n /I) LIMHl'KU MURPF.FN ATIIFA» HAKC'F.LONA MKKI.IJN HOKUF.APX HRl'NSEI. FMANKFl'H T f.FX. V» IIFIJ4IVKI IVN.sHRtVK KOPF.NIIAOFfc i iss.\n«)N I (KWKNO I O.NPF.N I IXFMRfRC'. MADRID MALAGA MALI ORCA MCNCHFV Ml'F OSLO P \RIJS ROMF SHUT STÏKKIIOIAI WF.NFN /I'RIOI «WS\m ANCW ISTAN'IK >Ft. I AS P M.MAS NEW YORK TEL AVIV TUNIS onbewolkt 11 zwaar bew ]0 zwaar bew n licht bew 12 onbewolkt 11 licht bew 8 onbewolkt 10 zwaar bew li licht bew 9 onbewolkt 12 zwaar bew 14 onbewolkt 19 licht bew 13 onbewolkt 19 onbewolkt 10 onbewolkt 15 onbewolkt 15 motregen 2 onbewolkt 14 zwaar bew 4 onbewolkt 17 onbewolkt 15 onbewolkt 12 onbewolkt 23 onbewolkt 18 onbewolkt 18 onbewolkt 12 onbewolkt 18 licht bew 15 onbewolkt 17 onbewolkt 21 onbewolkt 17 zwaar bew 12 zwaar bew 11 onbewolkt IJ onbewolkt 20 onbewolkt hall bew 17 hall bew 22 HOOG WATER, dinsdag 30 maart Vlisalngen 1 47-14 10. Hanngvlleuiuizen 2 11 14 25. Rotter dam 3 50-16 26. Scheveningen 3 11-15 24. IJmul- tien 3 44-15 57. Den Helder 7 24-19 50. Harllngen 9 59-22 08, Dellzijl 12 12.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 5