SATERDAG 27 MAART 1976 TROUW/KWAR Eline Suzanne en Eva Christiane C. L- Matzc A. A. Malzc Lrcnc Frcke Amsterdam. 23 maart 1976 2c HHmersstraat 71 hs Nico Vanderveen en Loes Bosloper „De Heer is mijn Herder". De Hfemelse Vader, van Wie zij in haar leven heeft mogen getuigen, nam tot Zich Zijn moegestreden Kind. mijn lieve Vrouw, onze lieve en zorgzame Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Clasina Jansen-Hooijkaas op de leeftijd van 74 jaar. E. Jansen M. M. Meyer-jansen W. Meyer Zeist: A. Rijpstra-Janscn B. Rijpstra 's Gravenhage C. C. van Dijk-Jansen D. van Dijk G. Visée-Jansen A. Visée Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's Gravenhage, 25 maart 1976 Huize ..Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 29 maart om 14.30 uur in „Uit zicht". waarna de begrafenis zal plaatshebben op ..Nieuw Eykenduynen". Kamperfoeliestraat 2a te 's Gravenhage. om 15.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in „Uitzicht" na de rouwdienst. Algemene kennisgeving Na een langdurig maar geduldig gedragen lijden is opgenomen in Heerlijkheid, onze lieve Moeder. Grootmoeder. Zuster, Behuwdzuster en Tante. Maria Veefkind sinds 23 oktober 1968 weduwe van E. Gillebaard. Geboren 29 december 1897. Namens G. Chr. Veefkind, Utrecht. Utrecht, 26 maart 1976 Eykmanlaan 72. Corr.-adres: D. Veefkind Kelnarijstraat 47, Putten (Gld.). Geen bezoek. De overledene is opgebaard in „De Lichtkring". Eykmanlaan 72 te Utrecht, alwaar gelegenheid bestaat tot het tekenen van het condoleancere gister Een rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 30 maart om 11.00 uur m ..De Lichtkring", waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats „Tolsteeg" aan de Opaalweg te Utrecht. Vertrek vanaf „De Lichtkring" om 11.30 uur. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Heden nam God tot Zich mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder. Schoonmoeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Hendrica Sophia de Keijzer-Bothoff op de leeftijd van 67 jaar. „Afijn genade is u genoeg". Mede namens de familie: Rotterdam-P. de Keijzer IJsselmonde Wolfheze: Piet de Keijzer Nel de Keijzer-Baars Frank en Maarten Barendrecht; Henk de Keijzer Wil de Keijzer-Bijl Rotterdam-3027. 25 maart 1976 de Merodestraat 16 Geen bezoek en geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden in de Adriaan Janszkerk, Kasteelwcg te IJsselmonde. dinsdag, om 14.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafplaats van de Hervormde Ge meente van IJsselmonde. Benedenrijweg 489. Aan komst aan de begraafplaats circa 15.20 uur. Na de begrafenis is er, in gebouw „De Magneet", Crancndonckweg 40. gelegenheid om de familie te condoleren. Romeinen 8 24a Want in hope zijn wij zalig geworden. Het heeft God behaagd tot zich te nemen, onze zorgzame Vader. Groot- en Overgrootvader Adrianus Lcendert van der Schans weduwnaar van Adriana Christ op de gezegende leeftijd van 95 jaar. Uit aller naam: C. van der Schans 's-Gravenhage. 25 maart 1976. Watenngsestraat 115 Corr.-adres: Bunschotensestraat 19 Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in oen der rouwka mers Barentszstraat 49. bezoek aldaar zondag van 13—13.30 uur. maandag van 15—16 uur. De teraardebestelling op de begraafplaats Nieuw Eykenduynen aan Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage is bepaald op dinsdag 30 maart a.s. om 14 uur. Vertrek Barentszstraat 49 om 13.45 uur Gelegenheid lot condoleren na de begrafenis m de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden is rustig ingeslapen onze lieve Moeder en Oma Helena Catharina van der Kerkhoff-Don op de leeftijd van 85 jaar. Bussum: C. E van den Kerkhoff-Jellema Pieter Marijke en Roelof Eelco Heerenveen: J. van den Kerkhoff A. W. van den Kerkhoff-m "t Veld Irene Paul Hans Margreet Rotterdam. 25 maart 1976. Essenburgsingel 141a Corr.adres: Jvan den Kerkhoff. Alma Tademaweg 46. Heerenveen. De overledene is opgebaard m de rouwkamer, Matlienesserlaan 470 te Rotterdam. Condolatiebe- zoek maandag van 19.30-20 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 30 maart a s op de algemene begraafplaats Emaus. Vlaardingen. Aankomst in de aula om 10.30 uur. Vertrek vanaf Mathenesserlaan 470. Rotterdam om 10 uur Uit dit leven weggenomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Auko Lemstra Hij mocht de leeftijd bereiken van 76 jaar. ..God is een toevlucht voor de Zijnen" Lop pers urn. 25 maart 1976. Wirdumerweg 35. Loppersum: G. Lemstra-Hammingh Groningen: W. Lemstra L. Lemstra-Smit Stadskanaal: C. Riepma-Lemstra P H. Riepma Velp: D. Lemstra I. D. Lemstra-Oosterveld Hoogeveen: A. Lemstra A. Lemstra-Bakker en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 29 maart a.s. om 15.00 uur vanuit de Geref. kerk te Loppersum. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht om 14.30 uur aanwezig te zijn. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de hal van de kerk. Thuis geen bezoek. Johannes 10:14 Ik ben de goede Herder, en Ik ken de mijnen en word van de mijnen gekend. Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen onze lieve schoonzuster Hester de Mooy echtgenote van Jacob Glasbergen op de leeftijd van 78 jaar. Trooste de Here haar man en kinderen Schoonzusters en zwagers Rijnsburg. 26 maart 1976 Rom. 14 vers 8b Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. In vrede is van ons heengegaan mijn geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader, behuwd- en Groot vader Hendrik Cornelis Kranenburg rustend tandarts Officier in de orde van Oranje Nassau Oud-lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal Oud-lid van de Provinciale Staten van Zuid-Holland Oud-lid van de Gemeenteraad van Rotterdam Oud-dijkgraaf van het waterschap De Dijkring IJsselmonde op de leeftijd van 73 jaar. Rotterdam: L. A. Kranenburg-Jungerius Den Haag: T. Heslinga-Kranenburg Jisk, Harmen Rotterdam: B. J. Kranenburg J. C. Kranenburg-Boonzaaijer Rik. Claudine. Lydia IJmuiden: J. E. van den Berg-Kranenburg J. M. D. van den Berg Nicolette. Vincent. Ellen. Marjolein. Roderik. Ewout Apeldcom: R. Th. V. Kranenburg A. C. Kranenburg-Vos Rotterdam. 25 maart 1976 Randweg 46 Liever geen bezoek De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 30 maart a.s. in de Maranathakerk, Hillevliet 116. Aanvang van de dienst om 14.15 uur, De leiding van de dienst berust bij de Weleerwaar de Heer ds. W. Kool, predikant te Katwijk aan Zee. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de Maranathakerk. waarna de begrafenis in besloten familiekring zal plaatshebben. ..Jezus Uw verzoenend sterven is het rustpunt van mijn hart." Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang bij ons mochten hebben delen wij u mede dat onze bijzonder geliefde Moeder, Grootmoeder en Over grootmoeder Gerritdina Mulder-Boonen op de leeftijd van 86 jaar is overleden. Laren (NH>. J. H. Mulder C. M. A. Mulder- Knoppers Hoofddorp: Dienke Dekker-Mulder Maarten Dekker Martientje Amsterdam: Elmer B. Mulder Amsterdam: Angeline Lenstra- Mulder Jan Karei Lenstra Laren IN H t. 26 maart 1976. Jordaan 26A. De teraardebestelling zal plaatshebben op dinsdag 30 maart om 1230 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Nieuwe Hilversumsewcg te Bussum. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be-» grafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Waarlijk, mijn ziel keert zich stil tot God van Hem is mijn heil. Psalm 62 2 Na een kortstondige ziekte ging van ons heen onze lieve zorgzame Moeder en Oma Aafke Datema sinds l mei 1970 weduwe van Jan Ausma op de leeftijd van 67 jaar. GRONINGEN. 25 maart 1976 Gorechtkade 150b Corr.-adres: J. Ausma, Hofstedenlaan 17. Roden Ermejo: Henny Ausma Bunnik: lna Buitenhuis-Ausma Gerard Buitenhuis Lippenhuizen Bonny Kaaks-Ausma Jaap Kaaks Arjan en Matthijs Roden: Jan Ausma Margriet Ausma-De Maa Karin. Yvonne. Jan Bristol (Engeland): Magda Lemstra-Ausma Piet Lemstra Evelien en Pieter Jan Moeder is opgebaard in één der rouwkamers van „Algemeen Belang". Esdoornlaan 187 (wijk Selwerd). Bezoek vrijdag- en zaterdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden a.s. maandag om 13.00 uur in de Aula van de begraafplaats ..Selwerderhof". waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Gelukkig die een zuiver hart hebben: Zij zullen God zien. Door een tragisch ongeval is overleden Ineke Rullmann leerling van klas 6 Gymnasium. In droefheid gedenken wij Ineke: zij betekende veel voor haar vriendenkring en de Schoolge meenschap. Leiden, 25 maart 1976. Christelijk Lyceum. Dr. W. A. Visser 't Hooft. „Zalig de vredestichters want zij zullen kinderen Gods genoemd worden." Matthéus 5-9 Door een tragisch ongeval is overleden onze lieve Ineke Oud 19 jaar. P. A. Rullmann P. A. Rullmann-Den Ouden Sjoukje en Ren Oegstgeest. 25 maart 1976 Frederik Hendriklaan 21 Liever geen bezoek - C een bloemen. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 30 maart a.s. om 3.45 uur in de „Groene - of V'iUibrordkerk" te Oegstgeest. waarna de begrafenis uitsluitend in familiekring plaats vindt. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Kerk. Enige en algemene kennisgeving. Heden nam de Here nog onverwacht tot Zich onze lieve Tante en Oud-tante Maaike van Kleij In de ouderdom van 94 jaar. Psalm 4 9 (onber.) Nichten en neven Rotterdam, 25 maart 1976 Bejaardencentrum Laurens" Sinclair Lewisplaats 22 Corr. adres: D. van Kleij, Violenstraat 7, Rot terdam Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben maandag 29 maart a.s. op de begraafplaats Oud-Kralingen", Kra- lingseweg 334. Vertrek vanaf het Bejaardencentrum om 12.30 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om plm. 12.45 uur. Met groot leedwezen geeft de Lionsclub Harder wijk kennis van het overlijden van haar Lionsvriend Wietsc de Vries Wij missen in hem een persoon die op voorbeeldige wijze gevolg gaf aan ieder beroep dat in onze club op hem werd gedaan. Harderwijk, 25 maart 1976 Lionsclub Harderwijk De Here heeft tot Zich genomen, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Maartje van der Meij-van Ravens weduwe van Johannes van der Meij in de ouderdom van 80 jaar. Verlaat mij niet. omringt door tegenheden. 'k Word wankler steeds. mijn kracht in 't voorwaarts schrijden. Nog sta ik klaar, door U die hulp mij biedt. Verlaat mij niet. verlaat mij niet. Haren (Gro ningen): Papendrecht: Milaan: Ridderkerk: Koog a/d Zaan: P. van der Meij Y. van der Meij- Arends J. van der Meij J. van der Meij- Wedage P. Heath-Sneiders J. J. Hollemans-van der Meij C. Hollemans T. van der Meij S. van der Meij-de Lijser Kleinkinderen en achterkleinkin deren Rotterdam. 25 maart 1976 Laurenshuis 336 Sinclair Lewisplaats 22. Rotterdam- Ommoord Correspondentie-adres: C. Hollemans. Aca ciastraat 26. Ridderkerk GEEN BLOEMEN De begrafenis is bepaald op maandag 29 maart op de algemene begraafplaats ..Crooswijk" om 1.30 uur. Vooraf zal een samenkomst gehouden wor den in de rouwkamer van het Laurenshuis welke aanvangt om 12.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid om te condoleren in de kapel op de begraafplaats. Handelingen 7 55 ..Maar hij. vol van de Heilige Geest, sloeg de ogen ten hemel en zag de heerlijkheid Gods en Jezus, staande ter rechterhand Gods Vandaag ging onze onmisbare Man. Vader, Zoon. Schoonzoon. Broer. Zwager en Oom. Arie Sint-Nicolaas door de wijd openstaande poort naar het Eeuwig Licht Op de leeftijd van 54 jaar. ..Wij die achter blijven weten hem veilig in Jezus' armen." Namens de familie: T. Sint-Nicolaas- Naaktgeboren Ron 's-Gravendeel 26-3-76 Van Heesenstraat 11 De begrafenis zal plaatshebben op de nieuwe algemene begraafplaats op dinsdag 30 maart a.s. om i 15.15 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Hervormde Kerk des middags om 14.00 uur. die zal worden geleid door ds. G. Toornvliet te Bloemendaal. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis i 16.00 uur in het Dorpshuis „Concordia" Dr. Bos- sersstraat te 's-Gravendeel. Geen bloemen Aan huis liever geen bezoek. Nog onverwacht nam de Heer in de volle zeker heid des geloofs tot Zich onze geliefde Schoonzoon en Zwager Willem van Rees leeftijd 56 jaar echtgenoot van N. W. van Geest Maasland: A\ van Geest Maassluis: P. van Geest A. van Geest-Schippers Vollenhove: A. Boxum A. Boxum-van Geest Maasland: J. Mosterd T. T. Mosterd-van Geest P. J. van Geest G. J. C. van Geest-Gerdes Maassluis: Th. van Geest Zijn getuigenis van en trouw aan de Heer zal ons als familie steeds een voorbeeld zijn. Huizen (N.-H.). 25 maart 1976. Nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde onvergetelijke Oom en Vriend Willem van Rees echtgenoot van N. W. van Geest Moge God tante Nel en haar kinderen de kracht geven om dit zo zware verlies te dragen. Maasland: Neven en nichten Joke en Martin Ary en Margriet Aafke en Henk Janco en Klaas Gertrude Jan-Piet Rob Huizen (N.-H.), 25 maart 1976. De kerkeraad en de Commissie van Beheer van de Geref. kerk van Huizen geven met groot leedwezen kennis van het toch nog plotseling overlijden van br. W. van Rees op de leeftijd van 5ö jaar Zijn liefde voor kerk en kerkelijk leven en zijn grote inzet als administrateur voor de Commissie van Beheer zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. Met grote geloofsovertuiging heeft hij zijn ziekte gedragen en zijn ingaan in de vrede van Christus mogen zijn vrouw en kinderen, zijn vrienden en ons in dit verlies tot troost zijn (zondag 1) Huizen 25 maart 1976. Namens de kerkeraad Ds A. ter Hoeve, praeses D. Vos, scriba Namens de Commissie van Beheer C. J. Karman, voorzitter. Gisteren nam God plotseling tot Zich onze Voor zitter W. van Rees Met grote dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij voor onze organisatie heeft mogen verrichten. Moge de Here zijn vrouw, kinderen en Verdere familieleden troost schenken. Landelijke Groepsraad Han delsreizigers en agenten van de Christelijke bedrijfsbond H.B.V. Amsterdam, 26 maart 1976. Op 24 maart 1976 nam de Here tot Zich mijn lieve Man. onze lieve zorgzame Vader en Grootvader Cornelis Frederikus Hamster Geboren 29 maart 1901 te Nieuwolda. Eerder weduwnaar van T. Wiersema. Haren, Stationsweg 18. ..De Heer is mijn Herder" J. Hamster-Ausma Putten: W. van Logchem-Hamster J. Th. van Logchem Ermelo: A. I. Hamster Kantens: G. C. Kloppenburg-Hamster J. Kloppenburg Holwierde: I. G. Zuidveld Sleen: F. C. Hamster A. T. Hamster-Biewenga Haren: J. C. Hamster en kleinkinderen Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maan dag 29 maart a.s. op de begraafplaats te Oóstwold (Old). Zij, die met ons de rouwdienst willen bijwonen, worden verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn in de Geref. kerk te Oostwold (Old.). Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de rouwdienst in de kerk. De rouwdienst vangt aan om 14.00 uur. Het vertrek is bepaald op 14.30 uur. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze ge liefde Zwager en Oom Cornelis Frederikus Hamster Echtgenoot van J. Ansma. weduwnaar van T Wiersema Op de leeftijd van bijna 75 jaar. Uit aller naam: Familie Wiersema Warffum. 24 maart 1976. Psalm 108 (berijmd) Na een geduldig gedragen lijden, vertrouwend op zijn Heer en Heiland, nam God van ons weg mijn lieve Man en Vader Herman van Hulst Hij bereikte de leeftijd van 63 jaar. C. van Hulst-Borgman Erik Amsterdam. 26 maart 1976 M. C. Addicksstraat 20' Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 30 maart om 14.00 uur op de begraafplaats „Vreden-, hof". Haarlemmerweg te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 13.30 uur. „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sfi wij zijn des Heren" Rorru God nam tot Zich mijn zeer geliefde Man] zorgzame Vader en Grootvader Johannes Hendrikus Donner Emeritus-predikant van de Geref. Kerl te Broek op Langedijk op de leeftijd van bijna 83 jaren. „Wat ik gepredikt heb. dat heb ik geloofd Apeldoorn: E. Donner-Honig Zwolle: J. Donner C. J. Donner-Berghuis Heieen, Hans, Beppie Corrie en Jerphaès Apeldoorn: A. Donner J. H. Donner Jr. R. Z. Donner-Pit Hansje Apeldoorn, 25 maart 1976. Linge 6. Liever geen toespraken - Geen bezoek aan Gelegenheid tot condoleren maandag a.s 19.00-20.00 uur in de Geref. Tabernakelkerk, straat 2 te Apeldoorn. Een dienst van Woo Gebed zal gehouden worden dinsdag 30 maa 13.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw, w de teraardebestelling volgt op de algemer graafplaats „Heidehof" te Ugchelen (Apeld om plm. 14.00 uur. De raad van de Gereformeerde kerk van j naarsgraaf - Brandwijk nam met deelnéminj1 nis van het overlijden van haar vroegere pred Ds J. H. Donner Jzn op de gezegende leeftijd van 82 jaar In dankbaarheid herinneren verschil leden van onze gemeente zich nog. ht van 1923 tot 1927 onze gemeente n dienen en voorgaan op de geloofsweg i van hij nu het einddoel bereikt heeft (1 Petntl Deze troosi bidden wij ook zijn "rouw en kinderen toe. Namens de kerkera Ds. P. C. Suurnj Praeses M. C. de S Scriba Brandwijk. 25 Maart 1976 Op 25 maart j.l. is op geroepen door zijn Heer onze Zwager Johannes Hendricus Donner op de leeftijd van 82 jaar. ..Hoe groot is het goed. dat Gij hebt weggelegd voor wie U vrezen" Psalm 31 20 Amsterdam: E. M. Honig-Engelkes T. Honig-Gasche Groningen: Th. Delleman A. Delleman-Honig Kampen: A. G. Honig B. E. Honig-Lammers Uit Canada ontvin het bericht dat in G slapen is onze lieve en Schoonzuster Menna Oudr 1 geliefde echtgenot H v. d Veen. in de ouderdom jaar. 25 maart 19T6 Nuis: A. Dekhatcl Thesinge: T Oudman il H. Ouoman- Tolbert: W H. v. d.Weldr J. v. d. Velda^ Roden: H. W. Dein alt oéf B. Deknate T „Ik weet, aan wie ik mij vehrouwe." Lied Na een korte ziekte nam God in Zijn heerlijk op onze lieve, zorgzame moeder Dirkje Roeleveld weduwe van Krijn Roeleveld, in de ouderdom van 84 jaar. Zwolle:; G. J. Horlings-Roeleveld W. Horlings Durban: L. Roeleveld U. Roeleveld-Feenstra Heemskerk: K. Zijlstra-Roeleveld M. A. Zijlstra 's-Gravenhage: D. van Hoeken-Roeleveld j C. J. van Hoeken J. K. Rot-Roeleveld C. Rot j 's-Gravenhage, 26 maart 1976. Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres: Van Beverningkstirr 108. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkafeli Fred. Hendriklaan 7. Gelegenheid tot condoleren aldaar maanda p maart van 19.00-20,00 uur. uj De rouwdienst zal gehouden worden dinsda IC maart om 14.00 uur in „Uitzicht", waarna de befui fenis zal plaatshebben om 15.15 uur op de Alg4a' ne Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf „Uitzicht" om 15.00 uur. Wij denken in dankbaarheid terug aan de bel; stelling die wij altijd ontvingen van onze Om^i Dirkje Roeleveld-Roeleveld André. Marja en Jeroen Daisy Krijno Gerard Krijn en Matilda Annette Dicky Pieter Lenette Agnes Marja Ria Ruud Bert Diny en Adriaan Frans Rien Crijn Cornelis s'-Gravenhage. 26 maart 1976. Hiermede betuig ik mede namens mijn kind< e overige familieleden mijn hartelijke dank voor deWI van medeleven betoond bij het overlijden van m Cl Man Dirk Vos de Mooij W. Vos de Mooij-van lur Ol Eibergen. maart 197C Voor uw vriendschap en medeleven, op allerlei a e{ uitdrukking gebracht, na het plotseling overiijt k onze lieve Man. Vader. Broer. Zwager en Oom f Dirk Vermij zeggen wij U heel hartelijk dank. namens ons allen: J. Vermij-van der Til Driebergen, maart 1976 Nijendal 1 Vervolg familieberichten op pagina PI *01 aa ch lOÉ

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8