Snel,stil,diskreet. En met opvallend lage onderhoudskosten. j De Fiat 132 FAMILIEBERICHTEN Dus wat dacht u vaneen proefrit in de vernieuwde Rat 132? voor blijde rijders VRIJDAG 26 MAART 1976 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. D.V. 8 april a.s. hopen onze ouders C. Korver en S. J. Korver-Bos de dag te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. kinderen en kleinkinderen Nederhorst den Berg 25 maart 1976 Vincent van Goghstraat 16 Gelegenheid tot feliciteren op 8 apnl in hotel ..Den Berg". Overmeerseweg 1. Nederhorst den Berg van 16.00 tot 17.30 uur. One hartelijke dank voor d (telling ondervonden bij o jarig huuelijkifeest Fam. Poot Nu jaagt de dood geen angst meer aan want alles, alles is voldaan. Verzekerd van zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan, mijn lieve Man. onze lieve Vader en Opa Gerrit Jan Bouwhuis op de leeftijd van 67 jaar. Den Ham: J Bouwhuis-Ekkel Westerbork: H. Bouwhuis J. W. J. Bouwhuis-Dekker Den Ham: D. Bouwhuis H. Bouwhuis-Meijer De Lier: H. de Munck-Bouwhuis J. de Munck Nairobi: J. Bouwhuis Kenia G. Bouwhuis-Meijer Den Ham: J. Kleinkromhof-Bouwhuis H. H. Kleinkromhof Den Ham: G. Bouwhuis. Den Ham (O). 24 maart 1976. Molenstraat 19. De rouwdienst wordt gehouden maandag 29 maart om 13.00 uur in de Geref. Kerk. Ommerweg te Den Ham (O), waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.00 uur op de centrale be graafplaats „Dennenhof" te Den Ham (O). Gélegenheid tot condoleren zaterdag 27 maart van 19.30 tot 20.00 uur in de aula aan de Brinkstraat te Den Ham. Bestuur en personeel van de Chr. School voor Mavo te Den Ham namen met leedwezen kennis van het overlijden van de heer G. J. Bouwhuis Hij gaf mede de stoot tot oprichting der school en heeft jarenlang als voorzitter onschatbare diensten bewezen aan onze schoolvereniging. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen. Den Ham (Ov.) 24 maart 1976 Ds. J. Kleinrensink. voorzitter D. A. Koebrugge. direkteur. „De Heere is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Heden heeft de Heere na veel lijden van ons weggenomen, onze lieve zorgzame Man en Pappa Pieter de Groot op de leeftijd van 50 jaar H. de Groot-Veldhuizen Martine Pieter Marco Wilfred Zoetermeer. 24 maart 1976 Stationsstraat 228 Op maandag 29 maart wordt D.V. om 13.30 uur een rouwdienst gehouden in de Morgensterkerk. waar na om 14.30 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Na de teraardebestelling, is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Morgensterkerk. Geen bloemen. In het kruis zal ik eeuwig roemen en geen wet zal mij verdoemen; Christus droeg de vloek voor mij.' Christus is voor mij gestorven, heeft gena voor mij verdorven. Ik ben van dood en zonde vrij.' Gezang 38 Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn geliefde Man, onze lieve Broer. Zwager en Oom Dirk van der Kooij echtgenoot van Helena Mosterd op de leeftijd van 82 jaar Uit aller naam: H. van der Kooij-Mosterd Maasland. 25 maart 1976 Wethouder Dijkshoornlaan 5 Mijn man ligt opgebaard in „De Magneet". Huis te Veldelaan te Maasland. Gelegenheid tot condoleren zaterdag a.s. van 19 tot 20 uur. De dienst van woord en gebed zal worden gehou den maandag 29 maart 1976 om 14 uur in „De Magneet", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Maasland. Heden nam God tot Zich onze lieve Moeder. Be huwd- en Grootmoeder Willemina Egbertina Johanna Vooijs weduwe van Johan van Elburg op de leeftijd van 79 jaar. Leiderdorp: J. A. van Elburg A. C. van Elburg-Oudshoorn Hans en Marianne Paul Alphen a/d Rijn: M. A. Klaassen-van Elburg W. Klaassen Johnny Katwijk aan Zee. 25 maart 1976 Nachtegaallaan 5 Corr.adres: J. A. van Elburg, Luijkendreef 14 te Leiderdorp. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 29 maart a.s. des nam. 1.30 uur in de aula van Huize „Overduin". Nachtegaallaan 5 te Katwijk aan Zee. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om streeks 2.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Psalm 84:6 oude ber. God heeft op Zijn tijd voor ons zeer onverwacht tot Zich genomen mijn lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Jacobus Daniël van Heest Echtgenoot van G. Vaalburg, op de leeftijd van 48 jaar. Amsterdam: D. van Heest-Feenstra H. van Heest M. E. van Heest-Rol Apeldoorn: M. Wolkers-van Heest G. J. Wojkers Amsterdam: J. J. van Heest L. van Heest-Benjamin W. F. van Heest E. S. van Heest-Eerbeek Neven en nichten Na een langdurige ziekte heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde Broer. Zwager en Oom Pieter de Groot Op de leeftijd van 50 jaar. 24 maart 1976 Zoetermeer. Stationsstraat 228. DeLier: R. Los-de Groot M. C. Los Leiden: P. de Vries-de Groot H. de Vries Bleiswijk: J. Lindhout-de Groot J. Lindhout Neven en nichten. Het bestuur van de Stichting Patnmonium's Nij verheidsscholen geeft met leedwezen kennis van het overlijden van zijn oud-voorzitter de heer A. IN T VELD Met grote dankbaarheid gedenken wij de vele jaren van samenwerking waarin hij leiding gaf aan ons christelijk technisch-onderwijs. Amsterdam. 20 maart 1976 Namens het bestuur C. Prins, voorzitter J. Vooren. secretaris Bij het overlijden van de heer A. in 't Veld is het ons een behoefte uiting te geven aan onze gevoelens van respect en waardering voor de grote inzet en bezieling waarmee hij vanaf de oprichting gedurende vele jaren als vice-voorzitter de belan gen van onze school heeft gediend. Namens de Chr. M.T.S. „Patrimonium" D. Mulder, voorzitter B. J. Reedijk, direkteur M.T.S. J. Elsmga, direkteur Avond-M.T.S. Amsterdam. 20 maart 1976 In plaats van kaarten Op 21 maart overleed op de leeftijd van 67 jaar. onze dierbare Vader en Grootvader Pieter Boehlee Amersfoort; P. Boehlee H Boehlee-EIkerbout Pieter. Richard Leiden. 25 maart 1976 President Steynstraat 28 Correspondentieadres: Amersfoort. Trekvogelweg 44 De crematie heeft in stilte plaats gevonden Heden nam God tot Zich voor ons toch nog onver wacht onze lieve Moeder en Grootmoeder Eelkje Bakker-Stilma Sinds 1968 weduwe van ds. Teunis Bakker in de ouderdom van 78 jaar. Amsterdam: Nel en Titus van der Veen Gon en Daan de Kraker Els en Peter Cokart Hanneke Delft: Gré en Leen van den Berg Anneke Els Saskia Marleen Kees Nunspeet. 25 maart 1976 ..'t Kodal", Gerard Vethlaan 13. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. dinsdag 30 maart op de algemene begraafplaats te Elburg om 11.45 uur. Samenkomst in de Geref. Kerk aan de Corage- straat 41 te Elburg. om 10.45 uur, waar tevens gelegenheid is tot condoleren. Corr.adres: T. H. van der Veen.Tutein Nolthenius- straat 2". Amsterdam. „Ga in tot het feest van uw Heer" Mattheus 25 Met grote verslagenheid geeft de Commissie van beheer van de Gereformeerde Kerk kennis van het overlijden van hun Medelid, de heer M. J. van der Horst Moge de Here zijn vrouw, kinderen en familie leden in hun verlies vertroosten. Wij herdenken in hem een bestuurslid die de zaak van Gods Koninkrijk zeer toegewijd was. Namens hét bestuur: J. Terhorst Woubrugge. 25 maart 1976. Na een ziekbed van vele maanden heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve groot- en overgroot moeder Trijntje Witteveen-de Vries op de gezegende leeftijd van 91 jaar Familie Oosterman, Westzaan St. Jacobiparochie 24 maart 1976. 132 GL-1600 va. f14.733,- 132 GLS-1800 v.a.f17.234,- Ook leverbaar met 5 versn. en aut. versn. ie De Fiat 132 is een stijlvolle, komfortabele en komplete midden klasser, die door zijn solide konstruktie zeer bedrijfszeker is en ongekend weinig onderhoud vraagt. Sterke motoren. Keus uit 2 versies: de 1,6 liter 90 DIN pk en de 1,8 liter 105 DIN pk. Twee bovenliggende nokkenassen. Top: 160 resp. 170 km/ u. Stil komfort. Door de perfekt anatomisch gevormde zetels, de stille motor, de voortreffelijke isolatie, de rammel- vrije body. - Door het uit- blijven van windgeruis, hinderlijke reflekties en trillingen. Stil komfort,, ondersteund door verre gaande veilig heid. Kooikonstruk- tie, kreukelzönes, veiligheidssloten, royale schijfremmen, brede radiaal banden enzovoort. Komplete bescherming. Door 5 laklagen,een zware PVC undercoating, roestwering van binnen uit, harde plastic kappen in de Yoor- wielkasten. Lage onder- houdskosten. De robuuste motor. Het stille komfort. De verregaande veiligheid. De komplete bescherming. Dat alles bij elkaar maakt de Fiat 132 tot een oer- solide auto, die - mede door het Fiat Diagnose - systeem - een minimum vraagt aan onderhouds kosten. En hoe laag die zijn, zal uw Fiat Agent u graag toelichten. Bel hem nu voor een proefrit in de Fiat 132. Informeer ook eens naar de gunstige leasingcondities voor de Hat 132. l/ic Hat Agent beschikt over alle gegevens. Imp. Leonard Lang, Danicl Goedkoop straat, Industriegebied Amstel,Amsterdam. Tel. (020) 92 4888. Prijzen af Born,inkl. BTW. Psalm 91:1 en 2 Voor ons volkomen onverwacht, maar op Zijn tijd, nam de Here op in Zijn rust mijn geliefde Man. onze Vader en Opa Adriaan Wouter Cok op de leeftijd van 67 jaar H. Cok-Langeweg Zwijndrecht: Koos Cok Adri Cok-Oprel Irna Arno Ede: Ane van Rixoort Annie van Rixoort-Cok Erika Gitti Ard Rotterdam, 24 maart 1976 Adriaen Janszpad 2 Liever geen bloemen. Mijn man en onze vader ligt opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia Ziekenhuis, Montesso- riweg 1, Rotterdam-Zuid. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren vrij dagavond van 7.00 uur - 7.45 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Zomerlandkerk. Burg. Hazen berglaan op zaterdagmiddag 27 maart aanvang I.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Hervormde begraafplaats Beneden Rijweg. Rotterdam - IJsselmonde, plm. 2.00 uur. Onverwacht heeft de Here uit onze familiekring tot Zich genomen, onze beste Zwager en Oom Piet Zwaan echtgenoot van onze Zus en Tante J. A. Schaafsma op de leeftijd van 62 jaar Amsterdam: A. Schaafsma J. Schaafsma-Braun Geleen: T. Meij-Schaafsma P. Meij Amsterdam: H. Pelleboer-Schaafsma J. Pelleboer Aalten: A. Mewe-Schaafsma A. Mewe Velden: Y. Schaafsma F. M Schaafsma-v. d. Schee Baarn: W. Heitmeijer-Schaafsma G. Heitmeijer nichten en neven Amsterdam, 24 maart 1976 Zacht en kalm is in haar Heer en Heiland ontsla pen onze lieve Moeder, Groot- en Overgroot moeder Metje Ooijkaas weduwe van Leendert Lievaart in de ouderdom van 95 jaar Naaldwijk: M. L. Lievaart P. D. Lievaart N. Lievaart-van der Meer D. P. Lievaart C. Lievaart-Hummelman L. C. Lievaart M. Lievaart-Alblas Ede: M. M. van Deventer-van der Kaaij klein- en achterkleinkinderen Naaldwijk. 24 maart 1976 Dijkweg 47 a. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de „Ontmoetingskerk". Anjerlaan 47, Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleantie aldaar zaterdag 27 maart van 5 tot 6 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 29 maart a.s. om 1.30 uur n.m. in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk. Zijn leven is in Gods hand De Here nam plotseling uit ons midden weg onze geliefde Man, Vader en Grootvader Willem van Rees echtgenoot van Neeltje Wilhelmina van Geest, op de leeftijd van 56 jaar. Huizen: N. W. van Rees-van Geest Midwolda: Wim en Yvette Leidschendam: Ada en Fanni Stockholm: Joke en Dénes Vleuten: Ary Amstelveen: Trude en kleinkinderen Huizen, 25 maart 1976 Brede Englaan 8. Liever thuis geen bezoek - geen bloemen. De rouwdienst, welke zal gehouden worden op maandag 29 maart, zal aanvangen des nam. 3.15 uur in de Geref. Kerk, hoek Karei Doormanlaan te Huizen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen. Gelegenheid tot condoleren in de bovenzaal van t bovengenoemde kerk na afloop van de begrafe nisplechtigheid. Op 20 maart j.l. heeft God tot Zich genomen li lieve Moeder, onze Zuster. Schoonzuster en Taj Johanna Maria Kranenburg-Van Egmond op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam: Arni Kranenburd en verdere famiq Leiden, 25 maart 1976 Huize „Groenhoven" Witte Rozenstraat 21 Corresp. adres: Gerrit van der Veenstraat 86 H. Amsterdam De begrafenis heeft heden, overeenkomstig hi wens. in stilte plaatsgevonden op de Geref. graafplaats te Rijnsburg. Ontslapen in haar Verlosser, onze lieve zus schoonzuster en tante Jantje Luik weduwe van R. J. G. Siliakus op de leeftijd van bijna 84 jaar. ..Als mijn lichaam zinkt in d' aa 't is mijn vast geloofsvertrouwen blijft mij een gebouw bewaard, en 't geloven wordt aanschouwe Harlingen: G. Zijlstra-Luik. Lemmer: A. Luik-Schouwerwon. Leeuwarden: Tj. Papjes. Putten: G. Bakker. M. Bakker-Koning. Apeldoorn. 24 maart 1976. „Casa Bonita". Voor de overstelpende bewijzen van deelneming overlijden van onze lieve Man, Vader en Grootv Johannes Hendrikus Jansen willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven, uw gebed en de trouw, waarmee tijdens de vele maanden van zijn ziekte hebt b hebben ons zeer verkwikt. C. F. Jansen-Eijgenraam kinderen en verdere familie Delft, maart 1976 Palamedesstraat 37. Vervolg Fam.Berichten

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8