Neem land-Safe chewing gum als je tanden je lief zijn. (Sj amro bank Tijdelijk dubbele waardepunten op vacuumverse koffie van Douwe Egberts. Suikervrije metDureXylitbl Een nieuwe lente... vertrouwde koffie van Douwe Egberts. Vacuumverpakt, heerlijk vers, pittig en geurig. En nu tijdelijk met dubbele waardepunten. Om sneller te kunnen sparen voor één van die waardevolle Douwe Egberts geschenken. DONDERDAG 25 MAART 1976 TROUW/KWARTET -P -S 20 -R CHEWING GUM Chewing Sweets Mij. Weert een kwaliteit sinds 1904. (§)Tand-Safe is een geregistreerd handelsmerk. op de motor van uw auto, indien deze vanaf nieuw wordt ververst met vraag ernaar bl] uw garagehouder Valvoline Oil Nederland B.V. Postbus 11, Dordrecht. Tel. 078-44011 In de op 24 maart 1976 gehouden jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders is het dividend over het boekjaar 1975 bepaald op 4,20 per gewoon aandeel van 20.-, hetgeen, na het reeds per 21 augustus 1975 betaalbaar gestelde halfjaarsdividend ad 2.- per aandeel, een slotdividend betekent van 2,20 per aandeel. Dit slotdividend kan, naar keuze van de aandeelhouder, geheel in contanten worden ontvangen dan wel voor 1,20 in contanten en voor nominaal 0,40 in nieuwe gewone aandelen ten laste van de agioreserve, welke aandelen gerechtigd zijn tot het dividend over het boekjaar 1976 en volgende boekjaren. De uitkering in aandelen is niet onderworpen aan Nederlandse inkomsten- of dividendbelasting. Het slotdividend wordt met ingang van 2 april 1976 betaalbaar ge stéld bij alle kantoren van de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. In verband hiermede zal worden uitgekeerd op dividendbewijs nr. 27 van de bewijzen van gewone aandelen f 1,20 in contanten per ge woon aandeel van nom. 20.-. uitmakende - onder aftrek van 25% dividendbelasting - per bewijs van 50 gewone aandelen: 45, bewijs van 10 gewone aandelen: 9, bewijs van 1 gewoon aandeel: 0,90. Voor zover aandeelhouders opteren voor een uitkering in aandelen ten laste van de agioreserve. als hierboven vermeld, zal tegen inle vering van dividendbewijzen nr. 28 van telkens 50 gewone aandelen worden uitgereikt een gewoon aandeel, gerechtigd tot het dividend over het boekjaar 1976 en volgende boekjaren. Voor zover na 31 juli 1976 nog dividendbewijzen nr. 28 uitstaan, zullen de daartegen validerende, niet opgevraagde aandelen wor den verkocht cn zal de opbrengst pro rata parte ter beschikking worden gehouden van de houders van de alsdan nog niet aange boden dividendbewijzen. Terzake van de omwisseling van dividendbewijzen nr. 28 in nieuwe aandelen zal aan de bedrijfsleden van de Vereniging voor de Effec tenhandel de reglementaire provisie worden vergoed, zodat be doelde omwisseling voor de houders vrij van provisie zal kunnen geschieden. In verband met bovenvermelde uitkering in aandelen zijn de be nodigde aandelen tot en met 31 juli 1976 te haren kantore onher roepelijk gedeponeerd, voor zover daarover door aandeelhouders niet is beschikt. Indien aandeelhouders opteren voor een uitkering in contanten, zal worden uitgekeerd op dividendbewijs nr. 28 van de bewijzen van gewoon aandeel f 1,- in contanten per gewoon aandeel van 20.-. uitmakende - onder aftrek van 25% dividendbelasting per bewijs van 50 gewone aandelen: 37,50 bewijs van 10 gewone aandelen: 7,50 bewijs van 1 gewoon aandeel: f 0,75. Bij inlevering van dividendbewijzen nr. 28 door een bank of com- .ssionair dienen deze aan de achterzijde te zijn voorzien van een firmastempel. Amsterdam. 25 maart 1976. Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal. 6-a/m,

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24