FAMILIEBERICHTEN 62,50 290, 82,50 79,90 99,90 195,- v a 65,- 38,- kk131,50 maakt méér mogelijk voor minder geld. DONDERDAG 25 MAART 1976 TROUW/KWARTET PS 16 - kunnen van maandag tot en met vrijdag teletonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00*20.00 uur. Nu laat ons God de Here dankzeggen en Hem eren. want goed zijn alle dingen die wij van Hem ontvingen 1936 8 april 1976 Op vrijdag 9 april hopen wij ons 40-jarig huwelijksfeest te vieren in Hotel ..De Engel". Burg Wallerweg 2 te Houten. U bent welkom tussen 17.00 en 18.30 uur. V. J VOS G VOS-BOOR Houten. 25 maart 1976 Herenweg 24 Vaste rots van mijn behoud". Heden nam de Here plotseling tot Zich. mijn innig geliefde man. onze broer, zwager en oom Johan Buitelaar echtgenoot van Sophia van den Berg op de leeftijd van 78 jaar. v Uit aller naam: S. Buitelaar-van den Berg Maasland. 22 maart 1976 Wethouder Dijkshoomlaan 8 Mijn man ligt opgebaard in „De Magneet". Huis te Veldelaan te Maasland. Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur De dienst van woord en gebed zal D V. gehouden worden vrijdag 26 maart 1976 om 10.30 uur in „De Magneet", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Maasland. Enige kennisgeving Psalm 90:12 Heden is op 96-jarige leeftijd heengegaan me juffrouw Bortzen Anna van Bruggen Waddinxveen: J. in 't Hol ex. test. Namens de familie Nieuw Zeeland: M. R. F. van Bruggen R. van Bruggen-Klein Apeldoorn. 24 maart 1976 Valkenberglaan 27 Corr. adres: J. in 'X Hol. Prinses Beatrixlaan 108, Waddinxveen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Monuta Stichting" Loolaan 67 te Apeldoorn, waar gelegenheid is tot tekenen van het condolean- tieregister. Vrijdag a.s. van 14.00-16.00 uur. De begrafenis is bepaald op zaterdag 27 maart om 13.00 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Eng- wierum (Fr.) Na een tijd van sluimeren is in Jezus ontslapen onze lieve zorgzame Pleegmoeder. Tante en Oma Jantje Luik Weduwe van R. J. G. Siliakus op de leeftijd van bijna 84 jaar „Ik zal. ontwaakt. Gods lof ontvouwen" J. Luik A. H. Luik-van Lier en kinderen Apeldoorn. 24 maart 1976 Verpleeghuis „Casa Bomta" Correspondentieadres Amsivarilaan 19. Apeldoorn. De oxyerledene is opgebaard in het rouwcentrum ..Monuta Stichting". Loolaan 67. Apeldoorn, waar gelegenheid is tot condoleantiebezoek. Vnjdag a.s. van 19.00 tot 19.45 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 27 maart om 12 uur op de Algemene Be graafplaats. Ramsbrugweg. te Wenum (Apel doorn) Sorry vaders, moeders wil is wetT Mini-Moulinette De naam zegt het al. Maakt ook alles even snel klein. Is echter uiterst geschikt N voor de kleine beetjes. Met extra mengbeker, voor o.a. verse baby voeding en andere vloei bare gerechten. 72,50 Moulinette Maakt, in een paar tellen klein, wat voor de dagelijkse maal tijd nodig is. Peterselie, vlees, uien enz. Alles precies zo fijn als u zelf wilt. Is zeer eenvoudig schoon te houden. Luxe grill A5 Drie grillmogelijkheden: op het rooster (o.a. plat vlees en vis) aan het draaiende spit (kip en rollade) en aan de pennen (saté en shaslik). Met 8 luxe hulpstukken. En natuurlijk zelfreinigend. Formaat: 560 x 245 x 292 (lxdxh). In paprikarood 152,- In chroom 148/- Luxe grill/bakoven Bil De meest verkochte Moulinex grill, omdat hij tevens als bak oven gebruikt kan worden. Voorzien van de Moulinex- verstelbare-ruit. Met komplete grill-uitrusting en thermostaat. Een zelfreinigende grill en bakoven in één. Formaat: 540 x 355 x 325 mm (lxdxh). In paprikarood 295,- In chroom Jeannette Voor alle tijdrovende karweitjes als snijden, raspen, schaven en malen. Met 3 verwisselbare raspen. Charlotte Als Jeannette met daarbij nog een citruspers, ijsblokjesmaler en worstvorm. Espresso automaat Echte, pittige espresso- nü gezellig thuis. Doorbreek de koffie - sleur met fantasie. In een handomdraai verrast u de visite of verwent u uzelf met een kopje pittige, vers gezette cappuccino of panne montata. Maak wat meer van het doorsnee kopje koffie, de mogelijk heden zijn onbeperkt. Futura koffiezetter De koffiezetters van morgen! De exklusieve vormgeving en aantrekkelijke prijs maken deze koffiezetter tot een schitterend kado. In geschenkverpakking Elektrisch mes met wandhouder Snijdt allés gelijkmatig en sneL Met 2 roest vrijstalen, zelfslijpende messen. Door de wandhouder hebt u uw mes bij de hand en kunt u het veilig opbergen. Klop/snijmixer srujrruxer. Kompleet met 2 garden en 2 deeghaken, snijstaaf, meng beker en filter. Mixer kombinatie Major Een komplete mixer met 3 snelheden. Met standaard van slagvast kunststof, mengkom, handige draaitafel, 2 garden en 2 deeg- haken. Moulinex mixers zijn er al va. Friteusedeluxe Regelbaar door thermostaat. Inhoud 2.5 liter. Voorzien van anti- reukdeksel met kool stoffilter. Bitterballen, vis of frites, het kan niet Ook verkrijgbaar in standaarduitvoering (met deksel zonder koolstoffilter). 115- Uiterst geschikt voor het bereiden van o.a. appel moes, aardappelpuree, milkshakes, heldere en Blik opener/ Citruspers Geschikt voor het persen van alle citrus vruchten. Voorzien van pitten- en pulpzeef. In het grote sap- 12 volt Autostofzuiger Gemakkelijk aan te sluiten. Kompleet met voor de auto aangepaste hulpstukken.Ook zeerge schikt voor het opblazen^ Maar de genade, die God schenkt, is het eeuwige leven in Christus Jezus, onze Here. Romeinen 6 vers 23b Na veel moeiten en pijn is heden uit dit leven weggenomen onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Mevrouw Cornelia Hagen-Verwey geboren 14 10.1895 Setlmgen G Verwey G Verwey-van der Laan C Verwey G C. Verwey-Dompelmg Voorscholen G. C. Verwey J Verwey Utrecht: J M Kootstra-Verwey Hilversum: E Verwey-Rouvoet Wezep M Zuifderduiin-Verwey J Zut|derdui|n Bennekom: J P. B. G Ketel-Sanders Hazerswoude B den Braver O den Braver-Wille Hengelo (O). 24 Maart 1976 Huze ten Anker. Resedastraat 15 Vaste rots van mijn behoud". Na een leven dat vol was van liefde tot de naaste nam God heden tot Zich Zijn kind Dieuwertje Dikkers echtgenote van Jan Smit op de leeftijd van 65 jaar Enkhuizen: J. Smit J. Smit A. Smit Stuveling Egbert Jan. Diana. Jacqueline Roelofarends- H. Smit veen: A. M. Smit-Zee Dieneke. Jan. Theo Rosmalen: C. Grootenboer-Smit T. Grootenboer Sandra. Carole. Jessica Amsterdam: J. Koning-Smit F. J. G Koning Enkhuizen. 24 maart 1976 Kuipersdijk 84 De begrafenis zal plaatsvinden D. V zaterdag 27 maart nam. 14.30 uur vanuit de Gereformeerde Kerk. Klopperstraat Aanvang rouwdienst 14 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19- 20 uur in het Uitvaartcentrum. Brcedstraat 66. ik heb de goede strijd gestreden. 2 Timotheus 4:7 Na een ziekbed van enkele dagen, is zacht en kalm in zijn Heer en Heiland ontslapen onze zorgzame Vader. Schoonvader, Groot- en Overgrootvader, onze Broer, Zwager en Oom Marinus Johannes Jacobus Mielen op de leeftijd van 89 jaar. uit aller naam: F. B. van der Kaaij-Mielen. 's Gravenhage, 23 maart 1976 Bejaardentehuis „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52 Corr.adres: Troelstrakade 551 De overledene is opgebaard in het bejaardentehuis „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52, bezoek aldaar van 19-20 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 26 maart a.s. op de algemene begraafplaats ..Westduin" Ockenburghstraat te 's Gravenhage (Loosduinen) om 12 uur. Vooraf zal een rouw dienst gehouden worden in het bejaardentehuis „Uitzicht", aanvang rouwdienst om 11 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 64 6 (oude berijming) God heeft op Zijn tijd tot Zich genomen mijn lieve Man. onze Zoon, Broer en Zwager Jacobus Daniël van Heest echtgenoot van Gerrie Vaalburg op de leeftijd van 48 jaar. G. van Heest-Vaalburg Fam. van Heest Fam. Vaalburg De overledene is opgebaard in de aula van de begraafplaats „Ondcrlangs" te Castricum. Gele genheid tot condoleren vrijdagavond van 19.30- 20.00 uur in de aula De rouwdienst zal gehouden worden zaterdagmor gen 27 maart a s. om 11.00 uur in de aula waarna de begrafenis op de begraafplaats „Onderlangs". Daarna is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Kornman, Mient I. 't Hijgend hert, der jacht ontkomen, schreeuwt niet sterker naar 't genot van de frisse waterstromen, dan mijn ziel verlangt naar God. Ja, mijn ziel dorst naar de Heer; God des Levens, ach, wanneer zal ik naad'ren voor uw ogen. in uw huis uw naam verhogen? Heden nam de Here tot Zich in Zijn eeuwige Heerlijkheid onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Evert van Beek weduwnaar van Antje Alblas. op de gezegende leeftijd van 93 jaar. Naaldwijk: J. J. van Beek E. van Beek-van den Burg De Lier: N. Vreugdenhil-van Beek J. Vreugdenhil Honselersdijk: E. de Bruin-van Beek J. J. de Bruin Monster: J. J. van Beek klein- en achterkleinkinderen Naaldwijk. 23 maart 1976 Rusthuis „Rozenhof", Anjerlaan 49 Geen bloemen Condoleantiebezoek vrijdag 26 maart van 19.30 tot 20.30'uur in rusthuis „Rozenhof". De rouwdienst zal D.V. gehouden worden, zater dag 27 maart a.s. in de Ontmoetingskerk, Anjerlaan 47. Aanvang van de dienst om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.15 uur op de algemene begraafplaats, Geestweg te Naaldwijk. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve Schoonzuster Iréne Malvina Jeanne Faldoni van Nes-van Moer Rijsoord: g. Visser-van Nes Driebergen: j. van Nes-van Gemeren Rijsoord, 22 maart 1976 „de Nes" „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Man en Vader Gerrit Rijk van Stempvoort op de leeftijd van 50 jaar. Bussum G. van Stempvoort-Warneke Zeist: Marieke en Peter Driebergen: Ineke Bussum Pieter, Wilma, Arjan Bussum, 24 maart 1976 P. J. Lomanplein 3 De overledene is opgebaard in het Algemeen Uit vaartcentrum Huize „De Heemburgh", Graaf Wichmanlaan 28 te Bussum. Bezoek aldaar van 10.30 tot 12 uur, en van 18.30 tot 20 uur. Zaterdag en zondag van 10 tot 12 uur. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer drs. R. Strijker, zal gehouden worden maandag 29 maart om 14 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum, waarna aansluitend de teraardebestel ling aldaar zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula van de begraafplaats. Nog onverwachts heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Schoonzoon, Broer. Zwager en Oom Gerrit Rijk van Stempvoort echtgenoot van G. Warneke Naarden-Bussum: A. Warneke M. Warneke-Vink Haarlem: D. C. van Stempvoort M. van Stempvoort-Warneke Pijnacker: W. J. R. van Stempvoort H. J. van Stempvoort-van 't Slot Amsterdam: G. Warneke Neven en nichten Bussum, 24 maart 1976. Overige Familieberichten op pag.14 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVINC God heeft tót Zich genomen onze beste br zwager, oom en vriend Arie in 't Veld sinds 3 februari 1976 weduwnaar van Johanna van der Mijn. in de leeftijd van 82 jaar. Ridder in de Orde van de Nederlandse Leet Oud-Wethouder van de gemeente Amsterda Amsterdam. 20 maart 1976 Huize „De Kjmme", Beemsterstraat 546 namens de familie H. J. Velzing (exec, test! De begrafenis heeft, overeenkomstig de wens de overledene, inmiddels in kleine kring plaat vonden. Korte tijd na elkaar ontvielen ons de Heer Mevrouw In 't Veld-van der Mijn Hun liefdevolle zorg en wijsheid hebben veel vo ons betekend en zullen altijd in onze dankba herinnering blijven. Amsterdam. 20 maart 1976 Amstelveen: Gerry en Piet van den Berg Oegstgeest: Els en Piet van Duijn Amsterdam: Nan en Wim Nugteren N.V. Waterleidingmaatschappij „Drenthe" met ingang van 1 april 1976 worden de tar ven met rond 5% verhoogd. Goedkeuring hiervoor is verleend volgens I schikking van het ministerie van Economise Zaken d.d. 15 maart 1976 no. 18730.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20