administratieve medewerkers (M/V) FAMILIEBERICHTEN 1 tizPoÊjm COÖRDINEREND HOOFDVERPLEEGKUNDIG De krant kunt U niet missen, geen dag! WOENSDAG 24 MAART 1976 TROUW/KWAI kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00*20.00 uur. 'X Is -•a ✓YT" Aan alle vrienden en bekenden geven kinderen en klein kinderen. met vreugde kennis, dat op 8 april 1976 het 50 jaar geleden is. dat het echtpaar F. Sealtiël-Heidenreich J. Th. Sealtiël wonende. Rustenburgerstraat 429 I. A'dam in het huwelijk traden Echter wegens omstandigheden geen receptie en geen bezoek aan huis. Amstelveen. 23 maart 1976. Leo Sealtiël Rinka Sealtiël Marjan Sealtiël-Habekotte Jo Sealtiël kinderen en kleinkinderen Receptie: 1 april 1976 van 17.00-18.30 uur in Café- Restaurant „De Punt". Voorthuizen Voorthuizen. 22 maart 1976 Paulus Potterstraat 9 „Soli Deo Gloria". D.V. op 3 april hopen onze lieve ouders H. van Turennout H. van TurennoutLaninga hun 30-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Anneke en Arie Janny en Michael Thea en Ewald. -"*« Rijnsburg. 19 maart 1976. Tulpenstraat 35. t X 1926—1976 Want de Here God is een zon en schild PS 84:12a Op woensdag 7 april a.s. hopen D.V. onze Ouders en Grootouders P. Kooi G.'E. Kooi-Brouwer tc herdenken, dat ze op 7 april 1926 in het huwelijk traden. London, Canada: J. Kooi J. Kooi-Voskuilen Alphen a/d Rijn: W. Kooi A. Kooi-Haring Hengelo (O): C. M. Kooi J. Kooi-Kooy en kleinkinderen Alphen ald Rijn. 24 maart, 1976 Hareveld 3 Gelegenheid tot feliciteren op zaterdagmid dag 3 april a.s. van half vier tot zes uur in Hotel Toor, Stationspl. 2. Alphen a/d Rijn. Heden is in Jezus ontslapen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Johanna Margrietha van der Mark geb. Bruins sinds 1923 weduwe van Johannes van der Mark. Zij heeft 91 jaar mogen leven Jezus zeide: „Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven." Apeldoorn: A. Mulder-van der Mark Th H Mulder Eindhoven: G. J. van der Mark T. van der Mark-Metz Doorn: C. van der Mark G. van der Mark-de Jong Haarlem: W. van der Mark H. Y. van der Mark-Metz Klein- en achterkleinkinderen Apeldoorn. 22 maart 1976 Huize „De Veenkamp". Gemzenstraat 5 Thuis liever geen bezoek De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum, „Monuta Stichting". Loolaan 67 te Apeldoorn, waar gelegenheid is tot condoleantiebezoek don derdag a s van 19.00-19.45 uur. Adres voor schriftelijke condoleantie: Parelvis sersstraat 365, Apeldoorn. De teraardebestelling zal plaats hebben vrijdag 26 maart om 13.00 uur op de algemene „Heidehof" te Ugchelen. (Apeldoorn), waarna er gelegenheid is tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Maar de genade, die God schenkt, is het eeuwige leven in Christus Jezus, onze Here Rom. 6 23 B Uit dit leven weggenomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Johannes Pieter Koekkoek echtgenoot van J. Dijkens weduwnaar van T. E. H. J. van der Wiel op de leeftijd van 72 jaar. Diemen: J. Koekkoek-Dijkens Diemen: W. P. Koekkoek Th. Koekkoek-Verwer Amstelveen: P. W. Koekkoek E. C. Koekkoek-de Baat Purmerend: A. J. R. Koekkoek J. E. Koekkoek-Pfrommer Amstelveen: G. J. Koekkoek C. W. Koekkoek-Ouwerkerk Geldrop: C. J. Koekkoek J. Koekkoek-van Piekeren en kleinkinderen Diemen. 22 maart 1976 Raadhuisstraat 36 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 7.30-8.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a„ Vondelstraat 101 te Amsterdam. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 26 maart om 14 uur inr de Bethlehemkerk, School straat te Diemen. waarna om 14.45 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Rust oord" te Diemen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Bethlehemkerk. Op 1 april a.s. hopen onze ouders en grootouders J. van der Meer M. van der Meer-Sloff de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden „Dan dringen tot des doven oren Uw Goddelijke woorden door." Gezang 111:3 (oude ber.) Geheel onverwacht nam God tot Zich onze gelief de Broer. Zwager en Oom Jacobus Questroo in de ouderdom van 71 jaar. B. H. Questroo T. Questroo-Kloos Canada: H. Questroo T. Questroo-Swanenburg Nichten en neven Leiden, 23 maart 1976 Oppenheimstraat 1 Corresp. adres tijdelijk Diaconessenhuis, Leiden kamer B 525 Condoleantie-bezoek aan huis alleen donderdag a.s. van 17.00-19.00 uur. (Geen bloemen) De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 26 maart a.s. in de aula van de algemene be graafplaats „Rhijnhof", aanvang 15.45 uur, waar na de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Veilig in Jezus' armen'. Heden heeft God van uit ons midden weggenomen onze lieve moeder en oma Trientje van der Veen- Jongsma Weduwe van Jisk van der Veen Op de leeftijd van 68 jaar. Kinderen en kleinkinderen. Rotterdam. 22 maart 1976. 'De Mathnesser Bogert', Franselaan 110. Corr. adres: E. L. van der Veen, Eisenhouwerlaan 28, Oude Tonge. Dc rouwdienst wordt gehouden vrijdag 26 maart om 1.30 uur in de rouwkamer van het St. Francis- cus Gasthuis aan de Kleiweg 500, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats 'Hofwijk' aan de Delftweg 230 (Over- schie) om circa 2.30 uur. Na de rouwdienst in de rouwkamer gelegenheid de familie te condoleren. „Ik ben verlost, God heeft mij welgedaan." Na em moedig gedragen lijden heeft God in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze zorgzame vader en opa Jacobus Verlind Weduwnaar van Klasina Bartelse Op de leeftijd van 72 jaar. Uit aller naam: K. Verlind Rotterdam. 22 maart 1976 Meidoornhoek 42 Correspondentieadres: K. Verlind Schoutstraat 2 Krimpen aan den IJssel Geen bloemen Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren don derdag van 19.00 tot 19.30 uur in de „Vrede- vorstkerk" aan de Wilgenplaslaan 200 hoek Tel- dersweg (Schiebroek). De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag a.s. op de algemene begraafplaats „Crooswijk" aan de Kerkhoflaan 1. Aankomst aan de begraafplaats circa 12.20 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou, mijn God. waar was mijn hoop, mijn moed. gebleven? Ik was vergaan in al mijn smart en rouw. Na een langdurig lijden, veel moeiten en pijn maar vol vertrouwen op haar Heiland is van ons heenge gaan onze lieve Moeder, Groot- en Overgroot moeder Hendrika Fennik gehuwd geweest met J. Lippe in de ouderdom van 89 jaar. Zaandam: C. J. van der Hoeden-Lippe G. van der Hoeden Amsterdam: A. Lippe Nieuwendam: M. C. Tiloo-Lippe J. Tiloo klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 22 maart 1976. „De Schutse", Hemsterhuisstraat 123. Correspondentie-adres: J. Tiloo, Elpermeer 19, Nieuwendam. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 26 maart om 9.45 uur in „De Schutse", waarna tegen 11 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieu we Oosterbegraafplaats. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Het bestuur van de Stichting „De Veluwse Heuvel" te Nunspeet geeft kennis van het overlijden van Zuster H. Scheeringa Haar leven was niet anders dan dienen. Met dankbaarheid gedenken wij haar waardevolle levenshouding P. Pos, voorzitter G. Schaap, secretaresse R. Schrijver, Penningmeester GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) Districtskantoor Rotterdam Statenweg 206*216 Telefoon 010*653333 Het GAK. opgericht door de centrale organisaties van werkgevers en werknemers, heeft als taak de uitvoering van de ziektewet, de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering en de werkloos heidswet. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij voor de afdeling Ziektewet enige die na opleiding en verkregen ervajing in aanmerking kunnen komen voor funkties in het lager leidinggevend kader. In dat geval zal tot hun taak gaan behoren: het leidinggeven aan 4 uitkeringsbeambten en het deelnemen aan de werkzaamheden, betreffende de behandeling van aanvragen om uitkering; het verdelen en beoordelen van de werkzaamheden binnen de groep, het instrueren en begeleiden van de medewerkers in de groep en het doorspreken van bijzonderheden met de chef van de afdeling; het verstrekken van schriftelijke en mondelinge inlichtingen aan werkgevers en werknemers, instanties e.d. over de door zijn groep behandelende aanvragen. Aan de kandidaten worden de volgende eisen gesteld: leeftijd bij voorkeur tussen 25 en 35 jaar; middelbare opleiding; kennis van de Sociale Verzekering (diploma Sociale Verzekering strekt tot aanbeveling); administratieve ervaring; leidinggevende en kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Een psychotechnische test kan deel uit maken van de selektieproce- dure. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige gegevens omtrent oplei ding en ervaring sturen naar de afdeling Personeelszaken, Postbus 213 te Rotterdam. Nu jaagt de dood geen angst meer aan Want alles, alles is voldaan Verzekerd van zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan, onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Theo Oevermans oud 53 jaar echtgenoot van B. P. Oevermans-Versluis God sterke zijn vrouw en kinderen Rotterdam: L. Oevermans-Sr Zwijndrecht: G. Oevermans Rotterdam: G. Oevermans E. Oevermans-de Wid A. S. Stoter-Oevermans Z. Stoter Barendrecht: L. Oevermans J. L. Oevermans-Stoter Monster: Joke Driesse en verdere neven en nichten Rotterdam, 22 maart 1976 Imm. Kantstraat „De Koningshof" Anthony Trollope Trollope's zes Palliser romans, in een bewerking van Michael Hardwick. in een grote omnibus. In „De Pallisers" vindt u bijeen: grandeur, romantiek, intrige, chantage en dramatiek in de boeiende wereld van de parlerpentaire aristocratie in het Victoriaanse Engeland. 448 blz. Geb. f 23.50, paperback f 17,50 In de boekhandel. In dit moderne verpleeghuis zijn 170 somatisch zieken en 30 gestoorde bejaarden aan onze zorgen toevertrouwd. Door de het makkelijk bereikbaar. Zowel vanuit Rotterdam, als vanuil dam, Utrecht en verder. Voor dit huis zoeken wij thans kontakt met een (min. of vrl.) U zult ten nauwste samenwerken met de verpleegkundig direll ook indien nodig optreden als haar vervang(st)er. Uw (mede)vera delijkheid betreft onder andere de supervisie over de patientenbj ling en de organisatie van de verpleegkundige dienst. U regelt daarbij het personeelsbeleid op de afdelingen wai dienstroosters en vakantieplanning. U zult deel uitmaken van verschillende overleggroepen om optimaal te kunnen verrichten In samenwerking met het hoofc opleiding begeleidt u voorts ook de leerlingziekenverzorgende Voor deze funktie zal het wel noodzakeii|k bti|ken. dat u een st hebt gevolgd en beschikt over enige ervaring in het leiding geven] in het Zonnehuis plaats is voor patiënten en medewerk(st)ers1 gezindten geven wij in dit geval wel enige voorkeur aan iemand protestants-christelijke levensovertuiging. Gezien de belangrijkl de funktie kan het zijn. dat wij u verzoeken deel te nemen psychotechnisch onderzoek. U wordt aangesteld in de rang van hoofdverpleegkundige A. Mevrouw T Spanjer - verpleegkundig direktrice is graag b eventueel telefonisch, alle gewenste inlichtingen te verstrekk J schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS VLAARDINGEN Dillenburgsingel 5 VLAARDINGEN tel. 010-341922 Uitgaande van de Christelijke Vereniging Het Zonnehuis' met verpleeghulze te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen, Zuidhorn en Zv/olte Na een langdurig gedragen lijden is voorgoed ingeslapen mijn geliefde Vrouw en onze zorgzame Moeder Heiltje Blok-PIaisier in de leeftijd van 44 jaar. J. M. Blok Annemieke Frans Henk Zaandam. 22 maart 1976 Snekermeer 21 Aan huis geen bezoek Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7-7.30 uur in het uitvaartcentrum van de Associa tie, Jan van Scorelstraat 9 te Zaandam, (bij Vin cent van Goghweg). De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 26 maart om 12 uur in de „Noorderkerk", Heijer- mansstraat 127, Zaandam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13 uur op de algemene be graafplaats, Zuiddijk 421 te Zaandam. Voor uw troostend rpedeleven in woord en geschrift tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de teraardebe stelling van Sietske Antonia EllisHamer zeggen wij u hierbij onze hartelijke dank. Hardenberg: J. L. Ellis George Th. M. Ellis Maarten L. Ellis Ommen: W. Hamer—De Boer Wij danken allen hartelijk die, op welke wijze dan ook, hebben blijk gegeven van hun medeleven, zowel tijdens de ziekte als na het overlijden van onze geliefde Ans Simonse-Fennema Dick Simonse Jaap en Ank S. Fenema A. G. Fennema-van Ooik 't Harde, maart 1976 Munnikenweg 6. Hiermede betuig ik mede namens mijn kinderen en overige familieleden mijn hartelijke dank voor de blijken van medeleven, betoond na het overlijden van mijn lieve Man Jacob Kooijman J. M. Kooijman-Boer Giessenburg, maart 1976 Door de overgrote belangstelling bij het overlijden van mijn Man en onze Vader Pieter van Veen is het niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Daar om willen wij langs deze weg onze dank betuigen Uw medeleven heeft ons goed gedaan uit aller naam G. van Veen-Deelstra Pijnacker. maart 1976 Wegedoornlaan 6

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10