d FAMILIEBERICHTEN U hebt recht op 'n goed ver zorgde vakantie. Boek daarom biT DE VERPLEEGKUNDIGE SPECIALISTEN VAN HET AZU. verpleegkundigen a. reanimatie b. infectiepaviljoen c. nephroiogie d. cardiologie e. hartfunktiekamers f. kliniek inwendige geneeskunde 020-913456^ 070-469445 OIO - 115588 kosthuis Glasfabriek Degens d MAANDAG'22 MAART 1976 TROUW/KWARTET P Op de eerste lentedag ging. voor ons nog veel te vroeg, van ons heen, onze lieve, onvergetelijke opa Frans van Halsema Haren, 20 maart 1976 Jaap Stel Jacobien Stel Hans van Andel Sofie Stel Frans van Andel Klaas Gert Lugtenborg Frans Stel Christien van Andel Jacobien Lugtenborg Frans van Halsema Roelien van Halsema Jacobien Erbrink Willemieke Stel Chris Erbrink Diederik van Halsema Jacobien de Jong Aleid Erbrink Michiel de Jong Heieen Bavinck Willemien Erbrink Frans de Jong Emo van Halsema Annet Bavinck Nikolet van Halsema Janneke de Jong Berend Erbrink Jan-Willem Bavinck We zijn blij dat we zo'n opa hadden. „Zijn naam moet eeuwig eer ontvangen Onverwacht mocht ingaan tot het feest van zijn Heer, onze lieve en onvergetelijke Vader Frans van Halsema weduwnaar van Jacobiena Haan geboren 31 december 1892. .Wij denken in dankbaarheid aan de liefdevore wijsheid, waarmee hij ons allen zoveel jaren om ringde. Haren (Gr.), 20 maart 1976 Hortuslaan 7 Ermelo: P. M. van Andel-Van Halsema H. van Andel Haren: W. G. Stel-Van Halsema W. H. Stel Hengelo: R. H. Sluis-Van Halsema P. J. Sluis Berkum: A. H. A. Lugtenborg-Van Halsema G. P. Lugtenborg Amstelveen: G. W. van Halsema U. van Halsema-Tuntler Waddinxveen: S. G. de Jong-Van Halsema Th. de Jong Glimmen: F. van Halsema J. B. van Halsema-Vanderveen Apeldoorn: Jac. Erbrink-Van Halsema W. J. Erbrink Wierden: B. E. Th. Bavinck-Van Halsema W. B. Bavinck. Geen be2pek - Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden a.s. donderdag om. 11 uur in de Gereformeerde Kerk te Haren, waar na om ca. 12 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Eshof", Rijksstraatweg te Haren. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Gorechthuis, Hortuslaan 1, Haren. Wie op den Here vertrouwt, dien omringt Hij met goedertierenheid. Psalm 32 10 b Onze zeer geliefde Broer, Zwager en Oom Frans van Halsema sinds 19 september 1975 weduwnaar van Jacobiena Haan is op 83-jarige leeftijd ingegaan in de hemelse heerlijkheid. Zijn geloof is overgegaan in aanschouwen. Haren, 20 maart 1976 Hortuslaan 7 Groningen: I. K. Haan-van Halsema J. Haan Hilversum: B. J. van Halsema-Klinkert Ermelo: F. G. Z. van Halsema U. K. van Andel-van Halsema Amsterdam: A. S. A. Haan-van Bottenburg Groningen: S. Haan Harderwijk: D. Bergsma G. Bergsma-Haan Assen: H. Bertram P. H. J. Bertram-Haan Groningen :A. P. Heslinga R. P Heslinga-Haan neven en nichten Wie in de schuilplaats van de Allerhoogste is gezeten, zal vernachten in de schaduw van de Almachtige In volle overgave aan zijn Heer is van ons heenge gaan onze zeer geliefde Vader. Schoonvader, Groot- en Overgrootvader Willem Groenendijk weduwnaar van Petronella Gerardina Varkevisser op de leeftijd van 82 jaar. Noord wijk: J. Moerkerk A. Moerkerk-Kool C. de Monyé-Groenendijk K. C. de Monyé Katwijk: M. Zuyderduyn-Groenendijk G. Zuyderduyn Waddinxveen: M. Groenendijk H. J. Groenendijk-Bernard Katwijk: A. van Duyvenboden-Groenendijk N. van Duyvenboden J. Groenendijk N. Groenendijk-Ciere W. Groenendijk C. Groenendijk-Passchier Kleinkinderen en achterkleinkind Noordwijk, 20 maart 1976. „Groot Hoogwaak" Correspondentieadres: Zandvoortsestraat 34, Noordwijk. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 24 maart a.s. in de aula van het bejaardencentrum „Groot Hoogwaak" om 14.00 uur. waarna de be grafenis zal plaatsvinden op dc algemene be graafplaats te Noordwijk om 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in de aula van Groot Hoogwaak. Liever geen bloemen. Vast vertrouwend op haar Heer en Heiland is heden op 82-jarige leeftijd van ons heengegaan onze zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Groot- en Overgrootmoeder en Zuster A. N. J. S. de Regt-Van Vessem sinds 1942 weduwe van J. de Regt Namens ons allen en mede namens de verdere familie, J. F. de Regt Soest, 20 maart 1976 Van Lenneplaan 24 Correspondentie-adres: J. F. de Regt Groen van Prinstererweg 41, Dordrecht De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op don derdag 25 maart a.s. om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest, waarna aansluitend de teraardebestelling aldaar zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de genoemd^ aula. Uit Californië ontvingen wij het droevige bericht dat in Jezus zijn Borg is ontslapen onze Broer, Zwager, Oom en Neef Hermanus Hubertus Vissers echtgenoot van Anje Noot geboren 4-12-1911 te Zaandam; overleden 17-3-1976 te Bellflower. De begrafenis vindt plaats 22 maart. In dankbaarheid gedenken wij hem. Mede namens allen: B J. Noot Koningstraat 53, Arnhem. Maar - blij vooruitzicht dat mij streelt - ik zal, ontwaakt. Uw lof ontvouwen U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met Uw godd'lijk beeld. In vrede in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Hielke Wolters op de leeftijd van 80 jaar. Winsum (Gn), 20 maart 1976 Winkheem, Borgweg 48 M. Wolters-Offringa Utrecht: A. Antoons-Wolters A. Antoons Maaike, Harma en Wim Nijkerk: S. Wolters A. J. Wolters-Kappers Hielke, Wilma, Bert en Marjanne Leens: F. Wolters-Eling Gerda en Hielke Leens: W. Wolters Leeuwarden: M. Wolters H. Wolters-Westerhuis Nelleke, Marjan en Monica Wadenoyen: A. de Rooy-Wolters J. de Rooy Marja, Bert, Hielke en Frans Karei Winsum (Gn): J. Wolters B. P. Wolters-Oosterhoff Hielke, Henk en Rian De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Winsum (Gn) op woensdag 24 maart 1976, voorafgegaan door een dienst in de Geref. Kerk, welke aanvangt om 13.00 uur. Gelegenheid om te condoleren na afloop van de begrafenis in bovengenoemde kerk. Heden heeft de Here uit onze familiekring wegge nomen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Pleun Boers op de leeftijd van 62 jaar. Tot het laatste was zijn leven gevuld met de aandacht voor anderen. Naaldwijk: Lemmer: Naaldwijk: Naaldwijk: Monster: Leiden: Monster: Mississauga: (Ont.. Canada): A. Boers-van der Meer P. C. van Amstel G. van Amstel-Koldenhove A. M. Boers-Sterrenburg J. Boers-Vreugdenhil M. Boers P. G. Boers-Roodenburg M. Nap-Boers H. Nap H. van den Beukei-Boers F. van den Beukei Chr. van Duyn-Boers W. M. van Duyn Arnhem: A. Boers J. Boers-Prins 's-Gravenhage: L. Hofland-Boers Monster: H. van Oosten-Boers D. van Oosten 's-Gravenzande: C. Hofland neven en nichten Naaldwijk, 19 maart 1976. Zalig hij, die in dit leven Jacobs God terhulpe heeft; hij, die door den nood gedreven, zich tot Hem om troost begeeft die zijn hoop in 't hach'lijkst lot vestigt op den Heer. zijn God. Na een geduldig en moedig gedragen lijden nam de Here, tot onze diep droefheid, in de volle zeker heid des geloofs, tot Zich, mijn innig geliefde onvergetelijke Man, onze lieve, zorgzame Vader en Opa Pleun Boers echtgenoot van Elizabeth Francina van Rijn op de leeftijd van 62 jaar. Naaldwijk: E. F. Boers-van Rijn Maasland: A. Boers J. M. Boers-de Jong Inge Else Naaldwijk, 19 maart 1976 's-Gravenzandseweg 108 Gelegenheid tot condoleantie aan het woonhuis maandag van 3.30—5.00 en van 7.30—9.00 uur n.m. en na de begrafenis in de aula van de be graafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 23 maart a.s. om 1.30 uur n.m. in de Ned. Hervormde Kerk, Dijkweg 19 te Naaldwijk, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Naaldwijk, om 2.30 uur. Loof Hem, die al wat gij hebt misdreven, hoeveel het zij, genadig wil vergeven Psalm 103:2 In volle overgave aan zijn Hemelse Vader is na een kortstondig ziekbed uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame vader en opa, onze geliefde broer, zwager en oom Abraham Windhorst weduwnaar van Sientje van Heezik in de gezegende ouderdom van 82 jaar. Alphen aan den Rijn: H. Boer-Windhbrst Brantford (Canada): J. de LangeWindhorst Th. de Lange Alphen aan den Rijn: J. C. Windhorst klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Alphen aan den Rijn, 20 maart 1976 Jan Nieuwenhuijzenstraat 40 Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats of in gebouw „Bethel", Jan Nieuwenhuijzenstraat 2, na terugkomst van de begraafplaats. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. woensdag 24 maart a.s. op de Oosterbe graafplaats; aankomst aula 2.30 uur n.m. Zalig hij, die iri dit leven Jacobs' God ter hulpe heeft; hij, die door den nood gedreven zich tot Hem om troost begeeft, die zijn hoop in 't hach'lijkst lot vestigt op den Heer, Zijn Go± Na een geduldig en moedig gedragen lijden nam de Heere tot Zich mijn geliefde Man, onze zorgza me Groot- en Overgrootvader Willem Leeuwenburg echtgenoot van L. Tavenier in de ouderdom van 82 jaar. Mede names kinderen, klein- en achterkleinkinderen: L. Leeuwenburg-Tavenier Rijnsburg, 21 maart 1976 Abdijlaan 67 Gelegenheid tot condoleren dinsdag en woensdag avond van 7.309.00 uur: ten huize A. A. de Monyé Sandtlaan 21, alwaar de overledene is opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 25 maart a.s. om 3 uur n.m. in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk aldaar. De kerkeraden van de Gereformeerde kerken Na- gele en Tollebeek namen met droefheid kennis van het overlijden van hun oud-predikant Ds. J. D. Heynen Dankbaar zien we terug op het werk in de periode 1969-1975 in onze gemeenten verricht. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen. Namens de kerkeraden, W. v.d. Sar, praeses G. A. Troost, scriba Nagele/Tollebeek, 21 maart 1976 Hij heeft de strijd gestreden, het geloof behouden, nu is voor hem weggelegd de Kroon der Zaligheid. In dit vertrouwen is in Christus ontslapen na een zeer langdurige ziekte Zijn moegestreden kind, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Groot vader Mourits Roos op de leeftijd van 51 jaar. Dat wij opnieuw de troost van Zond. 1 mogen ondervinden. Dinteloord: J. Roos-Van Rossem Mijdrecht: Ina Bakker-Roos Cees Bakker Eric Dinteloord: Caroline Roos Dinteloord, 21 maart 1976 Van Nesstraat 7 De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 25 maart a.s. om 14.00 uur in de Geref. Kerk te Dinteloord, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis. Heden nam de Here zacht en kalm uit ons midden, na een geduldig gedragen ziekte, onze innig gelief de, zorgzame Man, Vader, Opa, Broer, Zwager en Oom Arie van Straalen in de gezegende ouderdom van 84 jaar. Zoetermeer: J. H. van Straalen-van der Mast Hazerswoude: J. A. van Straalen J. van Straalen-de Lugt .Moerkapelle: A. A. van Velde-van Straalen A. A. van Velde Pijnacker: D. Olieman-van, Straalen J. N. Olieman J. H. Olieman-van Straalen M. Olieman Capelle a/d IJssel:' H. van Straalen De Rijp: A. van Straalen M. van Straalen-Baxmeier Bleiswijk: N. Breugem-van Straalen L. P. Breugem Warffum: A. van Stralen E. B. M. van Straalen-Verbeek en kleinkinderen Zoetermeer, 21 maart 1976 Nassaulaan 51 Op woensdag 24 maart wordt D.V. om 12.00 uur een rouwdienst gehouden in de Morgensterkerk, waarna om 13.00 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 't Huis „De Morgenster". Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 18.3019.30 uur in de zaal van de Morgensterkerk en na de teraardebestelling. Heden nam de Here plotse ling tot Zich mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Opa Jan Jacobus Jansonius op de leeftijd van 75 jaar. .Mijn genade is u genoeg" Loppersum, 19 maart 1976 Bosweg 4 Loppersum: J. Jansonius-Bos Schoonhoven: J. Jansonius C. E. Jansonius-De Rijk Jan Jaap, Rijk en Remco Drachten. H. Klei-Jansonius R.G. Klei Tineke, Bert, Marianne en Janny Hardenberg: H. Jansonius E. Jansonius-Slager Ineke, Jan Adri, Eltjo en Richard De begrafenis zal plaatsheb ben te Loppersum op woensdag 24 maart a.s. om 2.00 uur vanuit de Gerefor meerde Kerk. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewij zen worden verzocht om 1.30 uur aanwezig te zijn. De rouwdienst voor D. J. Schuppert overleden 19 maart, vindt plaats op dinsdag 23 maart om 13.00 uur in de Geref. Kerk te Holten, Dorpsstraat fam. Schuppert Perscombinatie reizen I Telefoon 020-913456 HET ACADEMISCH ZIEKENHUIS UTRECHT Het Academisch Ziekenhuis Utrecht heeft veel medische specialisaties. We werken met kleine slagvaardige units. Groepen die sterk op elkaar zijn ingespeeld. Waarin elke medewerker de kans krijgt zich volop te ontplooien. Het AZU vervult een voortioede-funktie in de gezondheidszorg. Dat betekent interessant werk voor verpleegkundigen. We zoeken contact met voor de afdelingen Eén van de weinige centra in Nederland voor patiënten met ernstige interne toxicologische aandoeningen. Voor de beademing hebben we revolutionaire apparatuur die nieuwe perspectieven opent. Op deze afdeling heerst een goede teamgeest en behoort t.z.t. promotie tot 1e verpleegkundige tot de mogelijkheden! De.sollicitanten dienen wel in het bezit te zijn van een intensive care aantekening evenals ervaring. Voor mensen zonder deze aantekening maar met belangstelling voor deze afdeling is het mogelijk een interne opleiding te volgen. Een afdeling met 11 1-persoonskamers, welke binnenkort wordt her opend vormt een zelfstandige verpteegeenheid. Naast de medische verzorging is de mentale begeleiding van patiënten op deze afdeling bijzonder belangrijk. Ook ziekenverzorgenden zijn bijzonder welkom in ons Infectiepaviljoen. Een 9 bedden tellende afdeling waar patiënten met nierziekten- en -aandoeningen behandeld worden, waar de nazorg plaats vindt van patiënten die een niertransplantatie hebben ondergaan en die eventueel voor heropname in aanmerking komen. Ook vindt op deze afdeling opname plaats van nierpatiënten die thuis dialyseren. Het spreekt vanzelf dat een haemodialyse-certificaat bijzonder wenselijk is voor verpleegkun digen die op deze afdeling willen werken. Maar u kunt het ook in ons ziekenhuis behalen. Deze gerenoveerde afdeling beschikt over de modernste apparatuur. Verpleegkundigen met ervaring kunnen direkt in ons team meedraaien, waar promotiemogelijkheden tot 1e verpleegkundige aanwezig zijn. Een intensive- of coronary care-aantekening is dus noodzakelijk. Ons zieken huis biedt echter de mogelijkheid tot het volgen van de intensive care-opleiding, met eventueel een aanvullende coronary care- aantekening.' Funktie-onderzoeken zoals hartcatheterisaties worden steeds belangrijker. Juist voor deze specialisatie is een grote mate van accuratesse en verantwoordelijk heidsgevoel een absolute noodzaak. Operatiekamer ervaring is wenselijk maar niet vereist. Onder de kliniek Inwendige Geneeskunde ressorteren diverse deelspeci- alisten zoals Haematologie, Oncologie. Rheumatologie, Gastro- enterlogie en een afdeling Algemene Interne Geneeskunde. Ook op deze afdelingen hebben wij plaats voor verpleegkundigen. Naast de noodzakelijke vakkennis vinden we teamgeest een voorwaarde om bij het AZU goed te funktioneren. Want we willen geen mensen binnenhalen met mooie praatjes. Daarom hebben we een unieke kennismakingsprocedure. De openhuis- methode. Op een vrije dag kunt u komen rondkijken op de afdeling van uw keuze. U hoort dan van ow „misschien" toekomsige kollega's het voor en tegen van het AZU. Op deze manier krijgt u volop de gelegenheid u te oriënteren. Wilt u meer weten? Neem dan even kontakt op met de Coördinerend Hoofdverpleegkundige A. J. J. Somers, rechtstreeks te bereiken via 030-372409. U kunt natuurlijk ook meteen solliciteren. Hiervoor kunt u een sollicitatiebrief schrijven met duidelijke vermelding van kenmerk 304 en afdeling a. b, c d, e of f aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van Het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101 te Utrecht. Personeel gevraagd Gevraagd een pientere JONGE MAN, leertijd plm 17 jaar (geb. voor 1-10- 58). Iielst met een paar jaar MAVO. voor licht administra tie! werk zoals bewijsnummercon trole. postverzorging en enig koe- rierswerk (bromfiets aanwezig) Heb je belangstelling' Bel dan juf frouw Bom van Keuzenkamp Re- klamebv voor het maken van een afspraak, tel 010-770544. s-Gra- vendiikwal 69. Rotterdam T202 Woonruimte aangeboden Zoekt U naar een kamer of etage, kom dan naar het kamer- en eta- gebem bedrijf ..Woningbureau Centrum EERSTE Sweelmckstr 47 Oen Haag Vlakbij de Groot- Hertogmneiaan en de Laan van Meerdervoort Tel 070-602347 en 070-604791 Geopend van maan dag t/m zaterdag. Steeds van 10 u t/m 19 u T105 woonruimte gevraagd Kamers, etages en flatwoningen te huur gevraagd Gest enl^oT Gem evt leeg te aanvaarden Met ol zonder overnamekosten. Woning- „Centrum" EERSTE Sweelinckstr 47. Den Haag Tel 070-602347 en 070- 604791 Geopend van maandag t/ zaterdag Steeds van 10 u t/m u T106 3 a 4 kamerwo ning Oen Haag of omgeving Te huur ot te koop. ca f 45 000 P VLAAR- DINGER8ROEK. KLEEFSEPLEIN 409 ARNHEM T106 22-jarige ambtenaar bij accountantdienst Min. v. Justi tie zoekt met ingang van 1 mei met zitslaapkamer in Oen Haag ot omgeving, weekends afwezig Brieven naar M JONGKOEN HELDERKAMPSTR 20. WINTERS WIJK T106 onroerend goed SIEGERSWOUDE Z O Fr lande lijk en RUSTIG nabij de bossen rondom Bakkeveen ge'egen BOERDERIJTJE met plm 1000 m2 grond Koops f 49 750 k k Hoge hyp moge' Ini j. Lok, Heeren veen Tel na 18 00 05130-22991 Te koop gevr 3 ol 4 kamerflat R dam ol R dam omgeving Brie ven Postbus 163. Rotterdam. zaken en hypotheken, verzekeringen Advies Fin.kantoor Ommoord VOORDELIG er, betrouwbaar Alle VERZEKERINGEN zoals autover zekeringen va 173 40 alle LE NINGEN en hypotheken Oppen- heim Assurantiën. Minervaiaan 26-28 Amsterdam, teief 020- 762067- T011 VAN ALPHEN VERHUIZINGEN overzeese VERPAKKINGEN en verwarmde meubelopslag. Jeri- cholaan 61a. tel. 010-523500. T207 Een ouderwetse MEUBELMAKER of STOFFEERDER nodig. Bel dan 020-723537-325079. T009 Schildersbedrijf, vrijblijvend prijs opgaaf behang-, wit- of schilders- werk. Tijdens de wintermaanden korting. Tel. 070-644122. T109 kunst en antiek TV. radio, muziek instrumenten enz Gevraagd: altblokfluit en b lluit. Ook apart. Briel of 14 tie (van 19 00-20.00) R Meidoornstr. 10. Leiderdofl 123668 (ma.-do kleding en kapsel Het bespaart u veel geld! Netst lenbontmantels van 1094 ermee 498. De laatste 80N MANTELS, bonthoeden gaanJ voor zeer lage pak-mee-prijli Met garantie Credietserviee N gelijk Het Bontpaleis. Hoogsld Rotterdam-C Reisgeldl koop terug (ook benzine aw Vrijdags tot 21 uur open! Til Auto S. autobenodigöheder Te koop Antieke ronde biedermeier tafel vakantie en rekreatie Te huur eengezinswoning v. 17-7 tot 7-8. alle comfort, te Hoofd dorp. 20 min v. duin en strand. 225 p w 02503-5464T023 Nu nog plaats voor uw CARAVAN en BOOT op een pas gereedgeko men luxe watersport camping aan de Belterweide te Wanneperveen Tel 02158-1019 T023 ACHTERHOEK vacantiehuisje ad rand v_ bos bij verb, boerderijtje electr waterl. b. gas. ook Pasen en Pinkst bezet 26-6/1-8 inl telef 05443-2230 T023 Amersf t.h. 24/7-7,8 halve 4 goede stand Tel 033-11346 ij Vakantie woning 6-8 pers.1 visw omg. Hoogeveen. 01 1313 EDE t.h. groot huis. bosrand. stens 3 wkn in per 6-6/18-7 08380-10341 Zomerhuisjes te huur met rijpo zwembad, speeltuin. att'~ enz. Meer dan 500 pony's Vóór 19/6 en na 14,8 50?ire* tie Shetland Ponypark SlagM (O). Tel. 05231-1317 huisdieren en planten Te koop zeer goede Friese Stabij pups met slamb T 05960-22283 verzamelingen CHR KINOERBOEKEN vóór 1940 van E Gerdes. Hoogenbirk. W G v d Hulst. Betsy Johanna. Ida Keller enz. ter overn. gevr door verz P. J van Trigt. Weezenhof 34-47. Nijmegen, tel 080-444656 TELEFOONBEANTWOORDERS verkoop - huurkoop - leasing Fa Van Huis. tel 020-934208 T031 Zorg dat u ol jij er bij komt UW BUBEL beter leren kennen' Word dan lid van onze interkerke lijke Bijbelclub ..De Open Poort uitgaande van het evangelisatie- centrum Cantus Firmus Postbus 105. Hoogeveen. Tel 05285-477 Te koop prima ÉÉNRUITERS. 7 50 p stuk Tel 02963-3202 Vakkundig onzichtbaar stoppen Hulskamp. Maasstr 172. 020- 424685 T031 ZONDAGSCHOOLBOEKJES van vóór 1940. chr schoolleesboekies en Winterbloemen ter overn gevr door verz P J van Tngt. Weezen- hot 34-47. Nijmegen. 060-444656 33% SUBSIDIE Warmer door dn beie ruiten, de enige g°*d*j voering met 10 jaar schr g»'K*1 Oostzeedijk 228-250 Rotte"»* Tel 010-110130 Maandag t/m vrijd. 8-17 30 Verkoop aan part Wij zouden het er wel ,n pompen, voor SCRIJF-. tel- e*1" kenmachmes eerst ki|ken tx| ha Meer dan 500 machine» voorraad Prijzen va/ du7S ha kantoormachine impo" verkoop en technische Schieweg 50. R dam Tel 2«£, ook s zaterdags geopend

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16