Wij houden rekening met uw gezin. Hypotheekbank I r Coupon voor informatie. De Groeihypotheek. En meer... Praten met de Westland-Utrecht De No-Risk hypotheek. Hypotheek-Leven. Thuis-Best krediet. Tweede hypotheek. De No-Risk 125% tophypotheek. De Budgethypotheek. Standaardhypotheek. Overbruggingskrediet 'n Hypotheek gaat voor ons verder dan geld alleen. Stuur mij per omgaande nadere informatie over de door mij aangekruiste financieringsvormen. No-Risk hypotheek Groeihypotheek Budgethypotheek Standaardhypotheek Overbruggingskrediet Tweede hypotheek Naam Adres Woonplaats Tel.: (Invullen en ongefrankeerd op sturen aan Westland-Utrecht Hypo theekbank N.V., Antwoordnr. 7738, Amsterdam). I K I m Amsterdam, Sarphatistraat 1,020 -6 3131, tst. 329. Als u aan het begin staat van een carrière, is de Groeihypotheek een uitste kende keus. Het is een hypotheek die inspeelt op uw toekomstverwachtingen. Pas na 6 jaar komt u aan uw maxi male lasten en begint u met de aflossing. Dat wij als specialist werkelijk een kompleet pakket hebben,ontdekt u vooral aan de vele extra's: hebt u een huis met rijksbijdrage (die de overheid pas één jaar na gereed komen in jaarlijkse termijnen begint te voldoen), dan zijn wij bereid dit bedrag direkt bij het sluiten van de hypotheek in uw maandbetaling te verrekenen. Wilt u te zijner tijd overstappen van de ene hypotheek op de andere, dan kan dat in de meeste gevallen en zonder kosten van een nieuwe hypotheekakte. Er zijn veel manieren om in kontakt te komen met één van onze specialisten. Voor een advies, voor nadere infor matie of zelfs voor een konkreet en kompleet financieringsvoorstel. U kunt bijgaande coupon insturen. U ontvangt dan per omgaande nadere informatie. Ook kunt u bellen, schrijven of een bezoek brengen aan ons dichtstbijzijnde kantoor. En altijd is het mogelijk om via uw makelaar of assurantie-adviseur met ons in kontakt te komen. Het geid is natuurlijk van groot belang bij het kiezen van de beste financiering voor uw eigen huis. Maar zelfs bij een hypotheek is geld niet alles. Uw huis is immers méér dan zomaar een investering. Het is een woning, meer nog voor uw gezin dan voor uzelf. Een belangrijke beslissing die ingrijpt in uw leven. Wij zijn de Westland-Utrecht Hypo theekbank. Een bank van specialisten voor wie het financieren van een huis een vak is: we doen niet anders. Daarom betekenen hypotheken voor ons meer dan het geld alleen.Onze adviezen gaan verder. Duidelijker dan veel andere instel lingen kunnen wij rekening houden met al die overige facetten die aan een financiering vastzitten. Veel individuele wensen kunnen wij dikwijls in ons advies opnemen. Mogelijke risiko's voor uw gezin kunnen wij signaleren en voorkomen. Speciale aspekten van uw carrière komen tot hun recht. Juist omdat wij specialisten zijn, kunnen we snel werken en toch ruimschoots de tijd vinden om uitgebreid en persoonlijk op uw probleem in te gaan. Daarbij kunnen we u laten kiezen uit een pakket van mogelijkheden, dat u nergens anders zo kompleet vindt. Heel sterk spreekt onze opvatting over een kompleet financieringsadvies uit onze No-Risk hypotheek. Het is de enige hypotheek die niet alleen automatisch wordt kwijtgescholden bij overlijden, maar ook bij algehele blijvende arbeidsongeschiktheid. Met de No-Risk hypotheek kiest u het zekere voor het onzekere, voor uw gezin en voor uzelf. Afgestemd op uw behoefte kunt u kiezen uit betaling per maand of per kwartaal en kunt u lineair aflossen of op basis van annuïteit, of de eerste jaren minder - later meer, of via een levensverzekering. De Standaard-, Groei- en Budgethypo theek kan gekombineerd worden met een levensverzekering. In plaats van aflossing betaalt u premie. De konstruktie kan interessant zijn vanwege de bijzondere fiskale aspekten. Niet alleen voor hypotheken kunt u terecht bij de specialisten van de Westland- Utrecht, maar ook voor andere financieringen. Zoals het Thuis-Best krediet: extra geld voor verbeteringen aan uw woning. Voor dit krediet gelden dezelfde kwijtscheldingsvoorwaarden als voor onze No-Risk hypotheek. De meerwaarde die uw huis na enkele jaren heeft gekregenkunt u voor een tweede hypotheek gebruiken. U kunt het geld naar eigen inzicht besteden. De rente die wij hiervoor rekenen is slechts 1 a 1.2% hoger dan die van eerste hypotheken. De aflossingsduur is maximaal 15 jaar. Met kwijtscheldingsvoorwaarden, zoals u die van de gewone No-Risk hypotheek kent, is er ook een No-Risk hypotheek waarmee we kunnen gaan tot financiering van 125% van de executiewaarde. Dit houdt in dat in veel gevallen de gehele koopsom inclusief kosten kan worden verstrekt. In plaats van een voor enkele jaren vastgelegd rentepercentage zoals bij veel hypotheken gebruikelijk is, wordt de rente van de budgethypotheek ieder kwartaal aangepast aan de aktuele rentestand. U draagt dus nooit meer lasten dan die van het moment; extra-aflossing zonder kosten is ook mogelijk. De basishypotheek met een grote variatie in aflossingsmogelijkheden. Mocht u uw "nieuwe huis" al hebben gekocht, maar is het "oude" nog niet verkocht, dan is het mogelijk om via ons een tussen- regeling te treffen met het z.g. Overbrug gingskrediet.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 32