oeps- idster dl IP Hoofdleid(st) er academisch ziekenhuis der /rije universiteit amsterdam spelleidster EDEWERKER Voor inlich tingen omtrent het adverteren op de elke zaterdag verschij nende pagina's WELZIJNS EN V0RMINGS WERK gelieve U te bellen 020 - 913456 toestel 783 ederatie Gezinsverzorging [-Drenthe sidsters gezinsverzorging CURSUSLEID(ST)ER VORMINGSLEIDERS/ VORMINGSLEIDSTERS groepsleidster hoofdleidster kinderverzorgster twee staffunktionarissen 1. een socioloog 2. een (ped)agoog 3. een (sociaal) psycholoog en 4. een maatschappelijk werker ons protestants-christelijk ziekenhuis is bij één van de rpleegafdelingen van de Kinderkliniek plaats voor een de spelmogelijkheden bij de kinderen stimuleert en hen tevens geleidt en observeert. iwenst: Opleiding K en O of NXX. ichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw H. I^orlings, Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de tderkliniek, telefoon 020-548 23 85. langstellenden kunnen hun sollicitatie iriftelijk indienen onder nr. K 1. bij het >ofd van de Personeelsdienst, Boelelaan 1117, Amsterdam. Wij zoeken voor ons gezinsvervan gend tehuis, de „Zuidemahoeve" te Groningen een In het huis wordt aan 35 geestelijk gehandicapte mannen, die overdag de sociale werkplaats of een dagverblijf voor ouderen bezoeken, een ge zinsvervangend milieu aangeboden. Betrokken leidster dient in het bezit te zijn van één van de onderstaande diploma's: kzinnigenzorg Jerbescherming A en B 3/IW enverpleging B VI/AZ. Een salaris tussen 1.720,03 tot 2.463,73 bruto kan worden geboden, e.e.a. afhankelijk van leeftijd en erva ring. Sollicitaties graag binnen een week richten aan de afdeling personeelsza ken van de Stichting, Zaagmulders- weg 530, Groningen. NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN TNIEUWDE OPROEP gdhuis Noordhoorn te Idoorn voor haar groep direkte hulpverlening een irdt samengewerkt in een team van 5 personen. linden een opleiding M.B.O. of H.B.O. I.W. een ste en denken aan iemand die niet jonger is dan 24 opvanggroep eren in moeilijkheden worden gedurende maksimaal anden individueel en in groepsverband begeleid bij naken van een nieuwe start en het vinden van een intensief werk maar we zien dan ook positieve taten er is een prima werksfeer, inlichtingen kunt u bellen van 9-17 uur tel. 055- I34. Je schriftelijke reaktie verwachten wij binnen 10 n bij onze benoemingskommissie, Wilhelminapark 7, doorn. >r de afdelingen Beilen, Nieuweroord en Hollandscheveld |en wij taken van de te benoemen funktionarissen behoren o.a.: intake werkzaamheden het onderhouden van kontakten met gezinnen waar hulp geboden wordt. de begeleiding van uitvoerende krachten. funkties worden uitgevoerd in teamverband, n staffunktionaris is aanwezig voor werkoverleg, advies en ördinatie. Dor de funkties wordt gevraagd: diploma H.B.O. (H.S.A.), M.B.O.-S.D. (M.S.A.) of de akte NXX een geldig rijbewijs bij voorkeur Protestants Christelijke Levensopvatting adere informatie kan worden ingewonnen bij de betreffende Jffunktionaris en bij de direkteur (telefoon 05280-67434). chriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling per- oneelszaken van de Federatie Gezinsverzorging uid-Drenthe, postbus 294, te Hoogeveen. De Stichting Federatie van Instellingen voor Gezinsverzorging te 's-Gravenhage zoekt een voor gehele dagtaak (40-urige werkweek). Een deel van de cursussen wordt in de avonduren gegeven. Functie-omschrijving: organiseren, leiden, evalueren van cursussen voor gezinshelpsters bij bejaarden, binnen samenwer kingsverband van zes Haagse gezinsverzorgings instellingen. Vereisten: organisatorische kwaliteiten goede contactuele eigenschappen diploma sociale academie richting vormings werk ervaring in soortgelijke functies. Salaris: overeenkomstig salarisschalen van CRM. toepas selijk op gezinsverzorging, tussen 2.061,— en 2.765,— bruto per maand. Sollicitaties te richten aan de selectiecommissie van de Federatie, p/a Postbus. 434, Prinsestraat 57, 's-Gravenhage. Het Bestuur van de Stichting ter Bevordering van Protestants-Christelijk Vormingswerk voor Katwijk/Leiden en Omstreken vraagt per 1 augustus 1976 die mee willen denken over inhoud en vorm van Chr. vormingswerk. De taak omvat: het begeleiden van groepen het ontwerpen en realiseren van programma's betreffende: maat schappelijke oriëntering, beroepen, kreatieve ontwikkeling, fotografie, naaien koken, k. eno. reklame- en etalageschrift. Vereist: een positief christelijke levens instelling: goede kontaktuele eigenschappen. Inlichtingen bij: Mevrouw C. W. Nieuwenhuis, direktrice telefoon 02521 -15017; De heer E. Noordhuis, sekretaris, telefoon 01718- 13553. Sollicitaties aan het bestuur, Wyborghstraat 25 te Katwijk aan Zee. DE LUKASSTICHTING vraagt voor haar tehuis „de Reeve" te Kampen een voor een groepje moeilijk lerende schooljongens in de leeftijd van 10-17 jaar. Gevraagd wordt iemand: met een prot. chr. levensovertuiging; zo mogelijk met ervaring en in het bezit van diploma's kinderbescherming op M.B.O.-niveau; van ca. 23 jaar of ouder. Inlichtingen: tel (05202) 2588 Sollicitaties te richten aan de direktie van de Lukasstichting, postbus 65, Zwolle. Stichting „Meilust", Kinderhuis „De Salentein" Putterstraatweg 5, Nijkerk, tel. 03494 - 1056 is een tehuis voor 56 zwakbegaafde, debiele kinderen, jongens en meisjes variërend in leeftijd van 6 tot 21 jaar. Wij roepen sollicitanten op voor de funktie van: GROEPSLEID(ST)ER Eisen: ten minste MAVO-opl. met diploma diploma MBO-iw. minimum leeftijd van 21 jaar bij voorkeur ervaring met dit werkveld Protestants Christelijke levens overtuiging. Salaris volgens het rapport Haeck. PART-TIME LOGOPEDIST(E) Wij denken hierbij aan een gediplomeerde vakkracht, die een aantal spraakgestoorde, zwakbegaafde kinderen kan helpen geduren de 12 UUR per week. De verdeling van de uren geschiedt in over- leg. Salaris nader overeen te komen. St.-Meilust gaat uit van de Ned. Herv. Kerk. Peuterspeelzaal Leger des Heils, Bandoengstraat 21, HAARLEM-N. vraagt: en een voor het verzorgen en begeleiden van onze peuters in de ochtenduren. voorwaarde: positief christelijke levensbeschouwing schriftelijke sollicitatie aan de direktie. Belangstelling voor een verantwoordelijke(r) funktie Onze stichting is een nog jonge A-instelling, in 1974 ontstaan door samenvoeging van de maatschappelijke dienstver lening van de deelnemende protestantse kerken in de ge meente Ede. Het werkgebied - met in totaal circa 80.000 inwoners.- omvat het dorp Ede (waar het hoofdkantoor is gevestigd) en de dorpen Benne- kom. Harskamp en Lun teren met regionale kantoren. Ede is een gezellig Veluws dorp met ruim 45000 inwoners. Het ligt in de driehoek Amersfoort- Apeldoom-Arnhem, heeft prima trein- en busverbindingen in alle richtingen en goede rekreatie- mogelijkheden. Bij de P.C.S.M.G. in Ede is thans plaats voor die de direkteur terzijde kunnen staan. Dat betreft enerzijds de afdeling gezinsverzorging/bejaardenverzorging, die vooral het laatste jaar sterk is gegroeid en thans circa 500 krachten (full-time en part-time) omvat. Zij worden begeleid door 18 leidsters en een hoofdleider/staf funktionaris en ter uitbreiding van dit team zoeken wij thans een tweede hoof dleid(st)er gezinsverzorging die als staffunktionaris mede zal worden belast met leiding en begeleiding binnen deze afdeling. Gedacht wordt aan een kollega met een diploma Sociale Akademie (casework, groupwork, of kultureel werk) of H.S.A., zo mogelijk met V.O. Daarnaast kunnen ook gegadigden solliciteren die een universitaire opleiding (b.v. sociologie, pedagogiek, andragogie) hebben genoten. Het ligt in de bedoeling dat deze funktionaris met de aanwezige hoofdleider tot een goede taakverdeling komt, uitgaande van .een op stafnivo meewerken aan koördinatie van de werkzaamheden in de regio's en opbouw en beleid van de stichting. De andere staffunktionaris zal als Binnenkort hebben wij boven dien plaats voor: aeen maatschappelijk werklstler die o.a. kan samen werken in een team met huisartsen, wijkverpleegkundi gen, fysiotherapeut en anderen. Vereisten: diploma Sociale Aka demie of H.S.A. en bij voorkeur ervaring. benkele leidfstlers gezins verzorging/bejaardenverzorging, die hun werkterrein vinden op één van ortze kantoren te Ede, Bennekom, Lun teren en Hars kamp. Opleiding: Sociale Akade mie, H.S.A.-S.D. of aktes N XII, XIX, XX. maatschappelijk werk(sl)er een funktie aantreffen die veel boeiende aspekten heeft voor iemand die met de nodige fleksibiliteit een stimulerend organisator en een goed raadgever kan zijn. De taak omvat ondermeer het geven van adekwate werk- en teambegeleiding aan 9 of meer maatschappelijk werkenden, het op stafnivo meewerken aan beleidsvoorbereiding en - uitvoering en het verzorgen van opbouw en uitbouw van de afdeling maatschappelijk werk. in samenwerking met de andere werksoorten. Vereist wordt het diploma Sociale Akademie, aangevuld met V.O. of diploma K.L.F. Gezien de doelstelling van de stichting verwachten wij van gegadigden een positief protestants-christelijke levensovertuiging. Voor beide funkties vragen wij voorts - naast ervaring in het uitvoerende werk - ruime organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de COAM-regeling, voorzover subsidiabel. Nadere inlichtingen vooraf worden graag verstrekt door de direkteur, de heer J.L. Vlot, dagelijks telefonisch bereikbaar op het hoofdkantoor in Ede. Bovendien kunt voor de afdeling gezinsverzorging/bejaardenverzorging ook vragen naar de heer G. van der Stouw, hoofdleider/staffunktionaris. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de sekretaris van het bestuur, de heer T. Bouw, Klomperweg 96, Lunteren. PROTESTANTS CHRISTELIJKE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJK WERK EN GEZINSVERZORGING Molenstraat 96-Ede-Telefoon 08380-19145 Christelijke Sociale Akademie „de IJsselpoort", Kampen voorlopig adres: Koornmarkt 1. Kampen De Christelijke Sociale Akademie „de IJsselpoort" te Kampen waar men op grond van Bijbel en christelijk geloof met opleiding en vorming bezig wil zijn op het sociaal-pedagogisch terrein, roept sollicitanten op voor voortgezette opleiding, die zich als staffunctionaris in willen zetten. Het mede deel uit maken van het directieteam kan overwogen worden voor de eerste 3 genoemde staffunctionarissen. Ook het attent maken op anderen die men bekwaam acht, stellen wij op prijs. Bovendien zoeken we voor enkele uren medewerkers voor de vakken handvaardigheid, maatschappijleer dramatische expressie en nederlands Inlichtingen en sollicitatie zo spoedig mogelijk te richten aan de secretaris van het bestuur de heer W. C. Veenendaal, Theologische Hogeschool, Koornmarkt 1 Kampen, telefoon 05202-7811. Via dit nummer zijn ook twee leden van het directieteam bereikbaar, de heer W. van der Vaart en de heer S. W. J. Zoutman., HET ALGEMEEN DIAKONAAL BUREAU DER GEREFORMEERDE KERKEN zoekt voor kortere uitzendingen een MEDEWERKSTER voor de sektor sociaal opbouwwerk van het werelddiakonaat. Dit houdt vooral in kontakten met kerken overzee voor hun sociaal opbouwwerk, met name voor gezinsopbouw en vorming van vrouwen en meisjes. We denken aan iemand met ervaring in ontwikke lingslanden op bovengenoemd terrein en met een daarop gerichte opleiding. Wilt u in aanmerking komen voor deze funktie, dan kunt u verdere schriftelijke informatie verkrijgen bij de heer ror. C.B. Bavinck, Algemeen Diakonaal Bureau, postbus 2211Leusden, telefoon 033 - 43244. Op dinsdag 23 maart a.s. kunt u ook tussen 20.00 en 22.00 uur bellen: 03434 - 3247. PAED0L0GISCH INSTITUUT Het Paedologisch Instituut is een centrum voor studie van en hulpverlening aan kinderen en jeugdigen, tevens een funktie vervullend bij de opleiding van Kinder- en Jeugdpsychologie en Speciale Pedagogiek aan de Vrije Universiteit. Momenteel zijn er drie afdelingen: een centrum voor residentiële behandeling en observatie, een centrum voor ambulante behandeling en een research centrum. In het residentiële centrum wordt aan de circa 70 kinderen van 4-12 jaar in 8 leefgroepen multidisciplinair hulp geboden. Wij zoeken een: Je taken zullen voor wat betreft het werken met eigen groep bestaan uit: het begeleiden van de groepsleiding van een leefgroep organisatorische werkzaamheden rondom de leefgroep. het meedenken over en vorm geven aan de pedagogische behandelingsplannen. Voor wat betreft het funktioneren in algemene dienst: het dragen van de verantwoordelijkheid voor de gehele gang van zaken in huis. Verder verwachten we van je dat je: HBO-IW of een vergelijkbare opleiding hebt. een ruime praktijkervaring hebt minstens 25 jaar oud bent de christelijke signatuur van het Instituut kunt onderschrijven Bereikbaarheidsdiensten voor je rekening neemt (Dit houdt in dat je je in de direkte omgeving van Amsterdam vestigt). Salaris volgens rapport Haeck Pensioenvoorziening: PGGM. Inlichtingen bij Mej. W. de Brabander (hoofd Intern Pedagogisch Werk). Brieven te richten aan de afdeling personeelszaken van het Paedologisch Instituut, Vossiusstraat 56, Amsterdam, tel. 020-732178.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 29