de verpleging heeft u nodig leidinggevende verpleegkundigen a. verpleegkundigen b. ziekenverzorgenden de verpleging heeft u nodig 1de Samaritaan' waarnemend hoofd eerste fysiotherapeut^) groot°schuylenburg gediplomeerde zieken verzorgenden DOCENT (E) coördinerend hoofdverpleegkundige 1de samaritaaii' KLASSE AFDELING VERPLEEGKUNDIGE A waarnemend hoofdverpleegkundige ok - assistenten verpleegkundige verpleegkundige Rode Kruis Ziekenhuis verpleegkundigen met belangstelling voor groeps- verpleging SCHOOL VOOR VERPLEEGKUNDE VERPLEEGKUNDE trfmfrnvoor Leidsters/ Assistent Leidsteri 'de Samaritaan' Orthopaedagogisch Behandelings-lnstituut Schreuder EEN PEDAGOGISCH MEDEWERK(ST)ER ZATERDAG 20 MAART 1976 TROUW/KWART Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis te Sommelsdiik (gem. Middelharnis) In ons nieuw verpleeghuis met 155 bedden voor somatisch- en psycho-geriatrisch zieken zouden wij spoedig tot aanstelling willen overgaan van een Tot de taken van deze verpleegkundige behoren ondermeer de realisatie en continuering van een optimale patiëntenzorg; bewaking van de verpleegkundige kwaliteit; coördinatie van taken binnen de 5 paviljoens; personeelsbeleid t.a.v. dienst roosterplanning, vakantieregeling,stage-indelingen;ontwikkelen en standaardiseren van verpleegkundige werkmethoden. Voor een goed funktioneren als coördinerend hoofdverpleeg kundige, is de bereidheid tot nauwe samenwerking met de paviljoenshoofden, het hoofd van de opleiding en de verpleeg kundig direkteur noodzakelijk, terwijl betrokkene de laatste bij diens afwezigheid moet kunnen vervangen. Onze gedachten gaan uit naar een vrouwelijke verpleegkundige met leidinggevende kwaliteiten en ervaring; bij voorkeur in het bezit van de ziekenverplegingsdiploma's A en B, alsmede van een staf opleiding; van positief Christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk, Prinsesselaan 51. Telefoon: 01870-2500. hHEEREN LOO Voor onze inrichting van 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen vragen wij een en een De werkzaamheden omvatten: - behandelingen op de afdelingen en in de paviljoenen; - hydrotherapeutische behandelingen in een apart hiervoor ingerichte ruimte van ons zwembadcomplex; - het begeleiden van stagiaires fysiotherapie en Z-gediplomeerden; - meedenken in een nieuw op te zetten afdeling; - verstrekken van orthopedische hulpmiddelen en invalidewagens; - werken in teamverband met andere disciplines. Salariëring volgens NZR-normen; goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer T. Hulzebos. hoofd afdeling Fysiotherapie, telefoon (055) 260906. toestel 248 of s avonds (055) 238225. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106, Apeldoorn. Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis te Sommelsdiik (gem. Middelharnis) In verband met de spoedige ingebruikname van nieuwe pavil joens (3 van de 5 a 31 bedden) van ons gecombineerd verpleeg huis, willen wij overgaan tot aanstelling van: A en/of B Aanstelling overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Voor passende huisvesting zal bemiddeling worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Persqneelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk, Prinsesselaan 51. Telefoon: 01870-2500. In nauw overleg met het hoofd van de afdeling zal hij of zij worden betrokken bij de organisatie, de koördinatie en bij de uitvoering van alle op deze afdeling voor komende werkzaamheden. Tevens assisteert het waarnemend hoofd bij de dagelijkse verzorging van de patiënten. Omdat hij of zij bij afwezigheid van het hoofd m staat moet zijn deze afdeling met 28 patiënten zelfstandig te leiden, gaan onze gedachten uit naar een verpleeg kundige met het A-diploma, die beschikt over leidinggevende kapaciteiten en die belangstelling heeft voor organisatorische aspecten van een verpleegafdeling. Ervaring in een dergelijke funktie en/of een voltooide stafopleiding strekt tot aanbeveling. Uw sollicitatiebrief zal graag worden ontvangen door onze verpleegkundig direktrice, mevrouw A. E. Schmidt, postbus 24. Tiel. VERPLEEGHUIS „DEN ES" te VARSSEVELD, vraagt voor de ziekenverzorgstersopleiding Werktijd: 2 dagen per week en in verband met de vooropleiding 2 maanden full-time (van half augustus tot half oktober). Sollicitaties aan de algemeen direkteur Doetinchemseweg 51, Varsseveld. Inlichtingen op werkdagen tussen 9.00-17.00 uur tel. 08352-2151. protdic tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" Bennekom Ons verpleeghuis maakt deel uit van een instelling voor gezondheidszorg, bestaande uit een algemeen ziekenhuis en twee verpleeghuizen. In „De BreukelderhoF' wordt op de vijf verschillende afdelingen gepoogd, gezamelijk een zo goed mogelijk leefklimaat te bevorderen voor de bewoners. Vanuit de school voor verpleegkundigen en verzorgenden vindt a.o. in ons verpleeghuis de praktijkopleiding van leerling-ziekenverzorgenden plaats Op korte termijn hebben we plaats voor enige ziekenverzorgenden die zich aangetrokken voelen tot de verzorging en begeleiding van psychisch gestoorde bejaarden. We zoeken kontakt met belangstellenden van christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de verpleegkundig directrice van „De Breukelderhof" zr. D. J. de Knijff (tel. 08389-9101). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw T. P. Andeweg van de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118 te Bennekom. U kunt haar ook telefonisch om toezending van een sollicitatieformulier vragen (tel. 08389-9101). RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Het Rode Kruis Ziekenhuis te Beverwijk roept gegadigden op voor de navolgende functies: Voor de operatiekamer een in de rang van le verpleegkundige A Voor de chirurgische afdeling een (full-time) Voor een algemene afdeling een (full-time) Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Zr. J. Steenberg, hoofdverpleegkundige in algemene dienst. Telefoon: 02510- 2 91 31. Sollicitaties te richten aan de heer A. C. Kuijten. hoofd personeelszaken van het Vondellaan 13 te Beverwijk. Zelfstandig werken met bekwame kollega's in een verpleegkundig team op de afdeling neurologie. Sinds enige tijd heeft de zieken verzorgende bij ons een ..eigen" plaats en taak binnen een verpleegkundig team dat een eigen groep patiënten verzorgt Ter versterking van onze verpleegkundige teams zoeken die zich tot het werken in groeps- verpleging aangetrokken voelen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig adjunkt-direktrice: sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. De Vateriuskliniek fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. VALERIUSKUNIEK Valeriusplein9 Amsterdam (020)788 788 1 0F7 U bent welkom op de afdelingen Neurologie en Neurochirurgie van de Valeriuskliniek. Afdelingen met patiënten die een intensieve aandacht en begeleiding van diverse disciplines nodig hebben. Groepsverpleging is hier gekozen om dit te realiseren. Als verpleeg kundige gaat u een deel van de verantwoordelijkheid dragen van de planning, de uitvoering en kontrole van de te verrichten werkzaamheden. Niet alleen, maar in nauwe samenwerking met uw kollega's van het team. Als u daarvoor belangstelling hebt. wordt u graag uitgenodigd uw sollicitatie te richten aan de aldeling Personeelszaken. Nadere inlichtingen worden des gewenst graag verstrekt door de verpleegkundig direktrice. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. VALERIUSKUNIEK Valeriusplein9 Amsterdam (020)788 788 GOUDA Opleidingsinstituut voor Verpleegkundigen A en Ziekenverzorgenden, Livingstonelaan 2, Tel.: 01820-14641. Met ingang van 1 augustus 1976vakeert de funktie van voor de opleiding tot verpleegkundige A Graag willen we in kontakt komen met kollega's die de docentenopleiding voltooid hebben en, zo mogelijk, reeds als docente werkzaam zijn. Ter informatie het volgende: - De school is in een goed geoutilleerd gebouw gehuisvest. - De leerlingen ontvangen hun praktische opleiding in de Goudse Zieken- en Verpleeghuizen. - We verwachten van de nieuwe kollega de bereidheid om, in samenwerking met de reeds aanwezige docenten, hernieuwde inhoud aan de opleiding tot verpleegkundige A Sollicitaties, met vermelding van referenties, richten aan B. Hinloopen, direkteur der school. A venue Concordia 39 Telefoon 010-142961 Rotterdam Dat zijn mensen waaraan wij op dit moment behoefte hebben voorde verzorging van geestelijk gehandicapten, waarvan de meesten overdag buitenshuis zijn. Enthousiaste krachten vanaf 20 jaar, welke enige ervaring hebben, maar vooral begrip voor de minder begaafde medemens kunnen rekenen op dankbaar werk me prettige collega's. Onze Stichting biedt de mogelijkheid om t.z.t. deel te nemen aan de O.P.M.-curstq Plaatsing als leidster of assistent leidster is afhankelijk van ervaring en opleiding., Salaris en opleidingseisen volgens de richtlijnen van het C.R.M. Uw sollicitatie gaarne schriftelijk met uitvoerige inlichtingen aan de direkteur der Stichting, de heer H. L. van Rooyen. Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis In ons gecombineerd verpleeghuis met 155 bedden (5 pavil joens a 31 bedden) ontstaan in verband met de ingebruikname van de eerste 3 paviljoens plaatsingsmogelijkheden voor Aanstelling in de rang van le verpleegkundige, resp. le verpleegkundige A, afhankelijk van opleiding en ervaring volgens N.Z.R.-richtlijnen. Onze gedachten gaan uit naar verpleegkundigen met de diplo ma's A en B met ervaring in een leidinggevende funktie en van Protestants Christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A. W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk, Prinsesselaan 51. Telefoon 01870-2500. vraagt voor één van zijn gezinstehuizen in Laag-Soeren: die met inzet van de gehele persoonlijkheid samen met nog enkele kollega's de zorg op zich wil nemen voor 15 geestelijk gehandicapte heren; Instituut Schreuder is een christelijke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te voelen. Zij moeten niet jonger dan 23 jaar zijn en bij voorkeur in het bezit zijn van een der volgende diploma's: Z-diploma. Kinderbescherming A en B, M.B.O.-I.W. (of studerend hiervoor). De salarissen en arbeidsvoorwaarden zijn (nog) volgens de richtlijnen van Werkorgaan Integratie Jeugdbescherming Nederland. Eventuele inlichtingen zijn te krijgen bij de opvoedkundig hoofdleidster in LaagSoeren, tel. 08337-391. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de direkteur var het instituut, Bakenbergseweg 260 te Arnhem onder vermelding van nr. LS-14376.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26