de verpleging heeft u nodig =0 verpleegkundigen verpleegkundige ziekenverzorgende KRUISWEI tC ziekenhuis vlaardingen 'desamaritaari hsi m hoofd van de opleiding hoofd therapeuten Verpleegkundige academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam verpleegkundigen diakonessenhuis utrech^ EEN VERPLEEGKUNDIGE IN ALGEMENE DIENST 2e nachthoofd Rode Kruis Ziekenhuis Rode Kruis Ziekenhuis Zoekt u een leidinggevende baan in de verpleging? coördinerend hoofdverpleegkundige afdelingshoofd Mm V tie Samaritaan' ïjrz'diïLis) academisch ziekenhuis de vrije universiteit amsterdan verpleegkundigen ZATERDAG 20 MAART 1976 TROUW/KW| Voor ons verpleeghuis met plaats voor 136 lichamelijk zieken en 64 geestelijk gestoorde bejaarden, zoeken wij een in het bezit van diploma A of A en B, terwijl enige ervaring tot aanbeveling strekt en een protestants-christelijke levensovertuiging is gewenst. Aanstelling zal plaatsvinden in de funktie van waarnemend hoofd van een afdeling met 30 bedden. Het salaris, alsmede de overige voorwaarden zullen worden vastgesteld overeenkomstig de richtlijnen van de N.Z.R. Voor nadere inlichtingen kunt u ons bellen (05940- 26 31) en vragen naar de verpleegkundig direktrice, mevrouw D. Frey. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZUIDHORN Hoofdstraat 2a, ZUIDHORN Telefoon 05940 - 2631 Voor Huize Anslo - de Eendracht (Ovenoom 295, Amsterdam) waarin 36 rustende Diaconessen verzorgd worden, zoeken wij een ervaren of aan wie de leiding van dit hui? toevertrouwd kan worden. Een aantrekkelijke werkkring voor diegene, die met liefde aan en in een huisgemeenschap werken wil en van wie inderdaad wat „uitgaat". Leeftijd: rondom 40-50 jaar, kerkelijk belangstellend. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Besruur Nederlands Hervormde Diakonessen Inrichting, Theophile de Bockstraat 8, Amsterdam-W. Telefonische inlichtingen bij Ds. A. P. Mijnarcnds, 020 - 45 55 79. Bij de Kliniek Verloskunde en Vrouwenziekten bestaande uit 5 verpleegafdelingen en Ver loskamers, zijn vacatures voor verpleegkundigen Afhankelijk van uw belangstelling kunt u zowel op een van de verloskundige als op een van de gynaecologische afdelingen het team komen versterken. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschik baar. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw T. Wiersma, Coördinerend Hoofd verpleegkundige. telefoon020 - 548 34 25. Belangstellenden kunnen hun solicitatie schriftelijk indienen, onder nr. V1 bij het Hoofd van de Personeelsdienst, De Boelelaan 1117, Amsterdam. j Diakonessenhuis Utrecht zoekt t.b.v. de Operatie-Afdeling die de O.K.-opleiding willen gaan volgen. Deze opleiding, die op 1 september 1976 begint, duurt 2 jaar. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door zr. P. de Waard, hoofd Opera tie-Afdeling, telefoon (030) 52 81 11. toe stel 222. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Bosboom straat 1 te Utrecht. Het Nationaal Centrum voor Kruiswerk (N.C.v.K.) is een overkoepelende organi satie van de kruisverenigingen, op het terrein van de maatschappelijke ge zondheidszorg. De maatschappelijke gezondheidszorg maakt een sterke ontwikkeling door, zowel m.b.t. de inhoud als de organisa torische opzet van de zorg. Wij zoeken i.v.m. pensionering in sep tember a.s. van de huidige functionaris: met als specifieke taak de KRAAMZORG Verwacht wordt dat zij/hij - o.a. op basis van belangstelling en ervaring - daar naast beleidsvoorbereidende en -uitvoe rende taken op andere terreinen van de M.G.Z. zal verrichten. Een en ander in overleg met de reeds aanwezige colle gae en andere medewerkers. Gegadigden dienen te voldoen aan de volgende eisen: - diploma Hogere Opleiding voor Ver pleegkundigen - ruime ervaring in de maatschappe lijke gezondheidszorg en speciaal de extramurale kraamzorg - bereidheid en vermogen om in multi disciplinaire groepen te werken - bereidheid om zich naast de kraam zorg op basis van taakverdeling nader te verdiepen in bepaalde onderdelen van het werk. Wij bieden: - een salaris afhankelijk van en ervaring - rechtspositie op basis van het positiereglement van de kruii gingen, aansluiting bij het P (pensioenfonds) Inlichtingen kunnen ingewonnen bij Mw. H. L. F. Geuzebroek, vt kundige, tel. 030-91 03 80. "Sollicitaties te richten aan: N| Centrum voor Kruiswerk, Postbi( Utrecht, met vermelding van: t.a| G. Goedhart, vertrouwelijk. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Daar één van de nachthoofden ons huis op korte termijn gaat verlaten, komt vakant de plaats van Het Rode Kruis Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 269 bedden verdeeld over 8 verpleegafdelingen. Alvorens u ingeschakeld wordt in een nachtdienst wordt u de gelegenheid gegeven stage te lopen op de diverse verpleegafdelingen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot Zr. J. Steenberg, hoofdverpleegkundige in algemene dienst. Telefoon: 02510 -2 9! 31. Sollicitaties te richten aan de heer A. C. Kuijten. hoofd personeelszaken van het Vondellaan 13, Beverwijk. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Het Brandwondencentrum vraagt die geïnteresseerd zijn in de intensieve verpleging van patiënten met brandwonden. Op het brandwondencentrum wordt gewerkt in teamverband, waarbij gedelegeerde verantwoordelijkheid een belangrijke plaats inneemt. In de inwerkperiode zal een deskundige begeleiding plaatsvinden. Enige ervaring op een algemene intensive-care-afdeling is wenselijk. Voor verpleegkundigen die werkzaam zijn op het brandwondencentrum bestaat de mogelijkheid deel te nemen aan de cursus brandwondenverpleging. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot Zr. J. Steenberg hoofdverpleegkundige in algemene dienst, tel. 02510 - 2 91 31. Sollicitaties te richten aan de heer A. C. Kuijten. hoofd personeelszaken van het Vondellaan 13, Beverwijk. Ons ziekenhuis telt 357 bedden en 12 wiegen. Van de 665 medewerkers/sters hebben ér ruim 200 een taak in de verplegingsdienst. Door een recente wijziging in de organisatie zijn de verpleegafdelingen gesplitst in kleine eenheden. Dit maakt het mogelijk het kontakt met de patiënten te verbeteren en de onderlinge samenwerking te vergroten. Een aantal eenheden vormen een sector, waarvan er in totaal drie zijn De leiding van elke sector berust bij een coördinerend hoofdverpleegkundige Tesamen vormen zij een team. dat in zeer nauwe samenwerking met de verpleegkundig adjunkt- direktrice het beleid van de verplegingsdienst gestalte geeft. In één van de sectoren, welke wordt gevormd door de kinder-, de gynaecologische- en de kraamafdeling is de plaats vakant van Naast de beleidsverantwoordelijkheid draagt deze funktionaris tevens de verantwoording voor een juiste gang van zaken in bovengenoemde afdelingen. Daartoe onderhoudt zij/hij dagelijks intensieve kontakten met de afdelingshoofden, het personeel en diverse andere diensten in het ziekenhuis. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een HBO- of Stafopleiding en feeling voor organisatorische en leidinggevende taken. Het bezit van een kinder- of kraamaantekening is gewenst, doch niet noodzakelijk. Tevens zoeken wij voor de kraamafdeling een die zal worden belast met de dagelijkse leiding. Zij/hij werkt nauw samen met de medewerkers/sters van de afdeling en de coördinerend hoofdverpleegkundige. Tevens zal het lesgeven in de kraamzorg een onderdeel van de funktie zijn. Behalve goede leidinggevende eigenschappen is een ruime ervaring in de verloskundige verpleging noodzakelijk. Als u meer wilt weten over deze funkties, wordt u verzocht kontakt op te nemen met Zr. A. Baan. adjunkt-direktrice (tel. 010-742222). Aanstelling en salariëring zijn volgens gemeentelijke richtlijnen en afhankelijk van opleiding en ervaring. Indien het nood zakelijk is om te verhuizen, dan kunt u naast hulp onzerzijds ook rekenen op een tegemoetkoming in de verplaatsings kosten. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt zonder meer rekening gehouden. Holy l/~ili/oinnol Q \/l a cj rH i nnon Holysingel 3 Vlaardingen Tel. 010-74 22 22. Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis Ten behoeve van de, aan ons verpleeghuis verbonden opleiding tot ziekenverzorgende, zoeken wij een Tot zijn/haar taken zullen behoren: - het opstellen en coördineren van het leerplan - het verzorgen van een belangrijk deel van het lesprogramma - het onderhouden van kontakten met docenten, praktijkbege leiders (sters) en de leerlingen Twee keer per jaar vangt een preklinische periode aan, waaraai ca. 15 leerlingen deelnemen. Gevraagd wordt: - het A-diploma ziekenverpleging (een voltooide of bijna voltooide docentenopleiding strekt tot aanbeveling) - een positief Christelijke levensovertuiging Geboden wordt: - salariëring volgens N.Z.R.-richtlijnen - waardevast pensioen - beschikbare woonruimte Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk, Prinsesselaan 51. Telefoon: 01870 2500. Bij de kliniek Inwendige Geneeskunde bestaan vacatures voor bij de afdelingen Inwendige Geneeskunde Algemeen, Hartbewaking, Intensieve Verpleging. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw T. Wagenaar, Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de kliniek Inwendige Geneeskunde, telefoon020-548 48 90. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan het Hoofd van de Personeels dienst, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. I.2). Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis te Sommelsdiik (gem. Middelharnis In ons gecombineerd verpleeghuis (155 bedden) met toekon ge dagbehandelingsmogelijkheden willen wij overgaan tot ingebruikname van de afdeling BEZIGHEIDS-, ARBEIDS- EN ERGOTHERAPIE. Hiervoor zoeken wij een die in staat is vorm en leiding aan deze nieuwe afdeling te gev Aangezien onze afdeling nog in opbouw is, bestaat tevens gelegenheid tot plaatsing van een aantal vakbekwame Bij voorkeur van Protestants Christelijke levensovertuiging Salariëring overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Voor het vinden van een passende huisvesting zal onzerzijds alle met werking worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkum direkteur A. V/. Hovenierterwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommt dijk, Prinsesselaan 51. Telefoon 01870-2500.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24