't Is nu óókeen heleboel beenruimte! De nieuwe =n-rui =i «h i vanaf f9.990,- j Toch maar mooi van Leyland. Kom nou, 't is nietalléén liefde op het eerste gezicht. Hé, de nieuwe Allegro! 17 cm méér beenruimte. Een nieuwe grille, nieuwe kleuren.Voorts enige technische veranderingen, zoals o.a. een verbeterde geluidsisolatie, maar voor de rest dezelfde Allegro waar heel Nederland verliefd op werd. Metéén. Op 't eerste gezicht. Maar, 'Allegro-rijplezier' is meer. Het is ongelooflijk veel auto in z'n prijs klasse. Het is de motor dwars-voorin voor wielaandrijving Hydragas-luchtvering rembekrachtiging automatische driepunts gordels en 'n 'zelfdenkende' ventilator.» Het is tapijt op de vloer stuurslot elektrische achterruitverwarming elektrische ruite- sproeier noodknipperlichtinstallatie en ruitewissers met twee snelheden en tip-wis kontakt. Het zijn de radiaalbanden schijf remmen voor de royale binnenmaten bij kompakte buitenmaten. En welke auto van f 9.990,- zegt dat na? Sportief sturen, soepel schakelen en vast op de weg. Dat heet Allegro-rijplezier. Allegro houdt autorijden goedkoop. In verbruik, onderhoud en service. Tóch mag u de Allegro best kopen uit liefde op 't eerste gezicht. De 1100 DL (2 deurs), de 1300 SDL (2 of 4 deurs), de 1300 Estate (3 deurs Stationcar), of de 1500 Special (4 deurs)! Type 1300 SDL ook met automaat leverbaar. Prijs inkl. BTW, af fabriek. Importeur van Leyland automobielen: British Leyland Nederland B.V., Gouda. Tel. 01820-1 1122. Mini - Allegro - Marina - Maxi - Princess f MG - Triumph - Rover - Jaguar - Daimler - Land-Rover - Range Rover - Sherpa - Bedrijfswagens. 200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16