ontwikkelingswerkers gevraagd voor af rika, azië en latijns amerika II P ^03 3 c REÜNIE IMILIEBERICHTEN waar gaat het om? u misschien? -la 'li M STICHTING NEDERLANDSE VRIJWILLIGERS BON li hoofdleid(st)er vrije universiteit amsterdam W rE DAG 20 MAART 1976 TROUW/KWARTET if. men van maandag tot en met vrijdag ifonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven den op nummer 020-913456. zondagavond is dit alleen mogelijk van 50-20.00 uur. IN PLAATS VAN KAARTEN. Onze ouders Dick van der Stoep en I Ida van der Stoep-Verschoor maandag 29 maart a.s. 25 jaar getrouwd. n dit D.V. zaterdag 27 maart met ons te vieren. hen komen feliciteren, dan bent u van harte van 20.00 - 22.00 uur in Gebouw Irene, Hoge- Aalten. Leo en Marijke Dick en Brenda Annette en Bert Ida en Bert Jeroen maart 1976 d 45. te dankbaarheid berichten wij U, dat onze Ou- Grootouders L. Tissink S. G. Tissink-Hoek [t a.s. de dag hopen te herdenken dat zij 50 jaar i zijn. e hen hiermee wensen te feliciteren, zijn harte- Ikom op de receptie, die D.V. wordt gehouden op ig 29 maart 1976 van 4-5.30 uur n.m. in „Ons Ik" bij de Gereformeerde Kerk, Bolwerk Zuid 34 |op Zoom. Ad en Rina Jo en Krina Jan en Leny An en Wim Henk en Leny Gerrit en Jannie Leen en Adri op Zoom, Sibeliusstraat 37 ÏIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING. nam God tot Zich onze lieve Moeder, tonmoeder en Grootmoeder, onze lieve Zuster, ionzuster en Tante KVROUWE SOPHIA ELISABETH DEDEL veduwe van Mr. Dr. Willem Dijckmeester Ie leeftijd van 82 jaar. A. H. Dijckmeester M. Dijckmeester-Schroeder Marina Irene Sophie C. Dijckmeester C. Dedel A. M. Dedel-Bentinck A. M. van Hordenbroek van Bergambacht-Dedel A. W. Dedel M. I. de Savornin Lohman- Dedel W. de Savornin Lohman Den Haag, E. M. Dijckmeester- van der Lek de Clercq E. C. Dijckmeester J. J. Dijckmeester- van Lennep neven en nichten sterdam, 18 maart 1976 van Goyenkade 23 teraardebestelling zal plaatsvinden op maan- 22 maart te 10.30 uur op de Nieuwe Oosterbe- ifplaats aan de Kruislaan. „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen" 7 maart 1976 nam God onze tante Swaan tot Swaantje Wiersma weduwe van Pieter Offringa en 17 september 1893 namens de familie Wiersma familie Offringa familie Janssen Ynskje Tigelaar-Janssen 19 maart 1976 Heutszlaan 1632 fspondentie-adres, Lelystad, Buitenplaats lebben haar heden in stilte naar haar laatste laats gebracht Rijswijk, Baarn, msterdam, Bilthovèn, Katwijk, I Lochem, j Jezus Uw verzoenend sterven is het rustpunt van ons Hart en langdurige ziekte en geduldig lijden is op 19 rt van ons heengegaan onze lieve Moeder, en Overgrootmoeder Maria Sophia Osinga geboren GAY e ouderdon van 87 jaar. Bridgetown: B. M. S. Alberding-Osinga (Canada) •odbridge Va: H. J. Osinga (USA) H. Osinga-v.d. Lubbe Dalen: J. E. Osinga H. p. Osinga-Vogelaar Baarn: M. S. Hessel-Osinga N. M. J. Hessel Blaricum: Mevrouw R. Klees Klein- en achter kleinkinderen icum, Matthijssen Houtweg 5 overledene is opgebaard in het Algemeen Uit- tcentrum Huize „Den Huil", Utrechtseweg 11 ilversum. >ek aldaar van 10.30 uur 12.30 uur en van uur—20.00 uur. Zaterdag en zondag van D—18.00 uur teraardebestelling zal plaatshebben op nsdag 24 maart om 12.00 uur op de Algemene raafplaats te Blaricum. genheid tot condoleren na afloop van de be- enis aan de Matthijssen Houtweg 5 te Blari- Vertrek van de Matthijssen Houtweg 5, om uur. van oud-medewerkenden op vrijdag 11 juni 1976 Oranje Nassau's Oord RENKUM Ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan. De ontvangst is tussen 13.30 en 14.30 uur. Degenen, die aan deze reünie willen deelnemen, worden verzocht zich zo spoedig mogelijk, in ieder geval vóór 10 april a.s. op te geven door het insturen van onderstaande bon, waarna u een uit nodiging met programma ontvangt. Naam: Adres: Woonplaats: Welke periode gewerkt? In welke funktie? Deze bon zenden aan de Reünie-commissi.e „Oranje Nassau's Oord" t.a.v. Mej. R. Verschoor, Renkum. „De Heer is mijn herder. Aan de vooravond van zijn 82e verjaardag is tot onze droefheid overleden onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Hendrik Schreuder Goedheijt Uit aller naam: M. G. Schreuder Goedheijt Bloemendaal 19 maart 1976 Potgieterweg 11 Correspondentieadres: Brederodelaan 127, Bloemendaal. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 23 maart a.s. om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula van de begraafplaats. Heden nam God tot zich onze lieve zuster, tante en Vriendin Baukje Mellema op de leeftijd van bijna 77 jaar Harlingen: J. Mellema A. W. Mellema-Rollema Amsterdam: A. Mellema A. M. H. Mellema-Jost Utrecht: J. van den Heuvel neven en nichten Doorn, 19 maart 1976. „Huize Beatrix". Driebergsestraatweg 2 correspondentieadres B. van Walbeek-Mellema, Pr. Bernhardlaan 15, Doorn geen bloemen De begrafenis zal plaats vinden dinsdag 23 maart 1976, op de nieuwe begraafplaats (Arnhemsebo- venweg) te Doorn om 15.15 uur. Vertrek vanaf „Huize Beatrix" om 15.00 uur. Voor afgaande een rouwdienst welke aanvangt om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula aldaar. Zalig hij, die in dit leven Jacobs God terhulpe heeft; hij, die door den nood gedreven, zich tot Hem om troost begeeft; die zijn hoop in 't hach'lijkst lot vestigt op den Heer, zijn God. Na een geduldig en moedig gedragen lijden nam de Here, tot onze diepe droefheid, in de volle zekerheid des geloofs, tot Zich, mijn innig geliefde onvergetelijke man, onze lieve, zorgzame vader en opa Pleun Boers echtgenoot van Elizabeth Francina van Rijn, op de leeftijd van 62 jaar. Naaldwijk: E. F. Boers-van Rijn Maasland: A. Boers J. M. Boers-de Jong Inge Else Naaldwijk, 19 maart 1976 's-Gravenzandseweg 108 Gelegenheid tot condoleantie aan het woonhuis 's Gravenhage: L. Hofland-Boers Monster: H. van Oosten-Boers D. van Oosten 's Gravenzande: C. Hofland neven en nichten Naaldwijk, 19 maart 1976. Heden heeft de Here uit onze familiekring wegge nomen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Pleun Bo$rs op de leeftijd van 62 jaar. Tot het laatste was zijn leven gevuld met de aandacht voor anderen. Naaldwijk: A. Boers-van der Meer Lemmer: P. C. van Amstel G. van Amstel-Koldenhove Naaldwijk: A. M. Boers-Sterrenburg Naaldwijk: J. Boers-Vreugdenhil Monster: M. Boers P. G. Boers-Roodenburg Leiden: M. Nap-Boers H. Nap Monster: H. van den Beukei-Boers F. van den Beukei Mississauga (Ont., Canada): Chr. van Duyn-Boers W. M. van Duyn Arnhem: A. Boers J. Boers-Prins Zaterdag en maandag van 3.30—5.00 en van 7.30—9.00 uur n.m. en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 23 maart a.s. om 1.30 uur n.m. in de Ned. Her vormde Kerk, Dijkweg 19 te Naaldwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk, om 2.30 uur. In de ouderdom van 84 jaar is op donderdag 18 maart 1976 overleden Pieter Klaassen Gemeentelijke Dienst voor Bejaardenverzorging Kramatweg 20 A Amsterdam Amsterdam, Kramatweg 20 A De crematie zal plaatsheb ben dinsdag 23 maart te 10.20 uur in het crematorium ..Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van de rouwkamer van Gebrs. de Haan, Frans Halsstraat 6 (bij de Stadhou derskade), te 9.45 uur. In de rouwkamer geen bezoèk. Heden nam de Here nog ge heel onverwacht tot Zich mijn lieve schoonzuster en onze tante Sietske Laffra in de ouderdom van 73 jaar. Uit aller naam: J. E. Koops. Leiden, 18 maart 1976. Huize „Groenhoven", Witte Rozenstraat 21. Corresp.adres: Schoterpark 30, Nieuwveen. De begrafenis zal plaatsvin den dinsdag 23 maart a.s. te 11.00 uur op de algemene be graafplaats „Rhijnhof'. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in deontvang- kamer van ae be graafplaats. Een land is onafhankelijk geworden. Een land met slechte transportmogelijkheden, onvoldoende gezondheidszorg en geen sociale voorzieningen. Dat land wil welvaart voor z'n bevolking. En daarmee bedoelt het voorlopig niet meer dan voldoende water en betere voedingsmogelijkheden. Minimum levensvoorwaarden, die in de Derde Wereld allerminst een gewone zaak zijn. Want politieke onafhankelijkheid be tekent nog geen menswaardiger bestaan, als men niet de kans krijgt ook economisch op eigen benen te staan. Daarom vraagt de SNV vrijwilligers, die samen met de armste bevolkingsgroepen willen werken om een hoopvoller toekomst op te bouwen. Zij zullen naast hun vaktech nische inbreng over een ruim incasserings vermogen en geduld moeten beschikken. Bent u tenminste 21 jaar? Bent u 27 maanden beschikbaar? Hebt u een afgeronde opleiding als hieronder aangegeven? En hebt u geen van u afhankelijke kinderen? Vul dan de bon in en stuur hem op naar de Stichting Nederlandse Vrijwilligers, Muzenstraat 30, Den Haag, telefoon 070 - 65 33 95. x Ei s t administratief bedrijfseconoom Un. m. spec. Statistiek leraar economie Un. of MO marketing heao secretaresse voor een Frans en een Engels taalgebied agrarisch landbouwkundigen MLS erv./HLS landbouwkundigen MLS gem. bedr. erv. landbouwkundigen hls tropen landbouwpraktijk- leraar hls veeteeltkundigen hls voor ossen- of ezeltraktie sociaal medisch fysiotherapeut(e) huishoudkundigen N12, N19 verpleegkundigen A wijkaant./kinderaant. verpleegkundig docente technisch adviseur kleding- produktie- en afzet HTS textiel autotechnici HTS/MTS/VAM erv. bouwkundige MTS erv./HTS dieselmonteurs instructeur hts textiel instructeur/monteur landbouwmotoren en werktuigen leraar stempelmaken landmeters hts/pbna/cto leerbewerker (meester schoenmaker) leraar houtbewerken MTS houtbew. of MTS bouwk. erv. als meubelmaker leraar scheikunde Un. radiotechnicus nerg zendmachtiging MTS-E zendmachtiging weg- en waterbouw kundigen MTS/HTS 2 Jr. er». it f? X Ik heb een van de vermelde opleidingen en ben geïnteresseerd in een eventuele uitzending als vrijwilliger via de Stichting Nederlandse Vrijwilligers in het kader van de ontwikkelingssamenwerking. Geboortedatum- Opleiding Beroep- Gehuwd/ongehuwd Datum waarop eventueel beschikbaar T I I l I ■J Swaantje Offringa-Wiersma „ITant wij weten, dat indien de aardse tent waarin wij wonen.wordt afgebroken, wij een gebouw i>an God hebben in de hemelen" K. D. Offringa G. van der Schoot Reviuslaan 14 Ermelo Heden heeft de Here tot Zich ge- nomen mijn lieve vrouw, onze zuster, schoonzuster en tante Francina Helena Ligthart-Kievit op de leeftijd van bijna 80 jaar. Rotterdam. 18 maart 1976 „Prinscnwick" Prinsenlaan 549 GEEN BLOEMEN Bezoek en gelegenheid tot condo leren in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan), zaterdag van 13.30 14.00 uur en maandag van 19.15 tot 19.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag a.s. op de begraafplaats „Oud-Kralingen". Kralingscweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.30 uur. Aankomst in de kapel i 14.50 uur. Aanvullend bericht De ROUWDIENST voor Jozina Maria HoII overleden 18 maart 1976, vindt plaats op dinsdag 23 maart a.s. om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Lexmond (Lakerveld 20). Want wij weten, dat zo ons aardse huis dezes tabernakels gebroken wordt, wij een gebouw van God hebben, een huis niet met handen gemaakt, maar eeuwig, in de hemelen. 2 Cor. 5, vers 1. Na een geduldig gedragen lijden nam de Heere tot Zich, in de leeftijd van 70 jaar, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa, broer, zwager en oom Jacobus Taal echtgenoot van Wilhelmina van der Ven. Mede namens kinderen en kleinkinderen: W. Taai-Van der Ven. Voorburg, 19 maart 1976. St Martinuslaan 177. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van de Diakonesseninrichting „Bronovo", Bronovolaan 9, 's-Gravenhage. Bezoek dagelijks van 13.30 uur tot 15.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 23 maart om 13 uur in de Vaste Burchtkerk, Potgie terlaan te Voorburg, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Het bestuur, raad van toezicht en directie van de Coöp. Rabobank „Rijnsburg" geven kennis van het overlijden van de heer J. de Mooy op de leeftijd van 93 jaar Met dankbaarheid gedenken wij dat hij gedurende 23 jaar deel uitmaakte van ons bestuur. 18 maart 1976. Mijn innig geliefde Man en onze lieve Vader en Opa Derk Jan Schuppert is ingeslapen om bij zijn Heiland te ontwaken. Hij bereikte de gezegende leeftijd van 80 jaar. Ik weet dat mijn Verlosser leeft. Holten: J. H. Schuppert-Ebrecht Utrecht: A. H. M. van Rheenen-Schuppert G. van Rheenen Holten: H. Tromop-Schuppert M. Tromop H. Schipper-Schuppert A. Schipper H. Schuppert G. J. Schuppert-Stukker H. J. Schuppert G. J. Schuppert-van Leeuwen J. G. H. Schuppert H. J. Schuppert-Haasjes en kleinkinderen Holten, 19 maart 1976. Kerkstraat 3. De overledene is opgebaard ip aula „Memento Mori", Reilinksweg 8 te Holten, waar maandag 22 maart van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren zal zijn. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 23 maart om 14.00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats te Holten. Geen toespraken en geen bloemen. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Eddy F. C. Startz Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 77 jaar. Met grote dankbaarheid zullen wij altijd blijven terug denken aan de grote radiopionier, die gedu rende meer dan 40 jaar zijn beste krachten heeft gegeven aan ons Happy Station programma. Directie en personeel Radio Nederland Wereldomroep Hilversum, 17-3-1976. J. T. Hessels G. Hessels-Hoving zeggen ieder hartelijk dank voor de vele felicita ties, beste wensen en prachtige cadeaus die zij mochten ontvangen bij hun huwelijk op 20 februa ri 1976. Klatering 21, Bejlen maart '76 Hartelijk willen wij u langs deze weg danken voor de felicitaties, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. A. Ippel J. Ippel-de Heer Werkendam, 20 maart 1976. Graaf van Hornelaan 31. Langs deze weg willen wij familie, buren, vrienden en kennissen onze welgemeende dank betuigen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve en zeer zorgza me vader Albert Bosch J. G. Bosch J. Bosch Uw meeleven is ons beiden tot zeer grote steun geweest. Hardenberg, maart 1976. Bejaardentehuis „de Menning", Wllhelminaoord (Dr.) Momenteel zijn voor directe opneme beschikbaar In het Bejaarden tehuis „de Menning' (algemeen tehuis) te Wilhelmlnaoord(Dr). gelegen nabij de grens met Friesland en Overijssel. enige twee-persoonskamers. CENTRAAL GENOOTSCHAP VOOR KINDERHERSTELLINGSOORDEN iiiiiii mi mm ii By In het medisch kinderhui» „Oostvoorne" le Oostvoorne bestaat op korte termijn een pleatsinqs- mogelijkheid voor een die bereid is mede leiding te geven bij de pedago gische begeleiding van de kindergroepen. De nieuw te benoemen hooldleid(st)er dient circa 25 jaar oud te zijn en te voldoen aan één dér onderstaan de eisen: Akte N XX van het Nijverheidsonderwijs: vergevorderde HBO-iw.-studie of vergelijkbare op leiding; bekendheid met internaatswerk. Van toepassing zijn het reglement van arbeidsvoor waarden en de salarisregeling voor personeel in parti culiere kinderhuizen, werkzaam op het terrein dér kinderuitzending. Telefonische Inlichtingen worden gaarne verstrekt onder telefoonnummer: 01885-2801. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht door de directeur van het Centraal Genootschap, Oosteinde 5 te Amsterdam. Oostende 5 Amsterdam-C Tel (020) 24 32 34 23 63 46 Bij de subfaculteit der Pedagogische en Andragor gische Wetenschappen wordt gevraagd een wetenschappelijk medewerk(st)er Zijn/haar taak zal bestaan uit het verzorgen van het wiskunde onderwijs in de subfaculteit; het geven van statistische adviezeg inzake onder zoek op het gebied van de pedagogieken en andragologie; het verrichten van onderzoek binnen het vak- gebied. De gedachten gaan uit naar een afgestudeerde in de sociale wetenschappen met gebleken belangstelling/ ervaring op het gebied van dè statistiek, don wet een afgestudeerde in een van do B-wetenschappen fnet gebleken belangstelling/ervaring op het gebied van de sociale wetenschappen. Onderwijservaring strekt tot aanbeveling. Instemming wordt verdacht.mei de doelstelling van de Vrije Universiteit. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot: drs. L. F. A. B. Bijlmer, telefoon: 020-73 91 46,. Prof. dr. ir. D. Neeleman, telefoon: 020-548 38 85 of 03451-23 36. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding vén vaca turenummer 620-1046, te richten aan de Hoofdaldo- ling Personeelszaken. De Boolelaan 1105, Postbus 7161. Amsterdam-Buitonveldert.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 11