onbetwist aande top piet klerkx interieurkollekties Wyickn ah een Nieuwe gevangenis Sevenum in april op< 5950.- piet kleiftxTvaahvijk zanddonktw FAMILIEBERICHTEN Voormalig klooster met 80 plaatsen Peek&Cloppenburg 521-Oti Heden heeft Margaretha de Boer op ruim 87-jarige leeftijd haar aardse leven beëin digd. Vele jaren woonde onze lieve Tante Greet in ..Meermansburg", Oude Vest 159 en sinds 1971 in het bejaardencentrum „Rijn en Vliet". Ir. R. de Boer W. de Boer-Wiersma F. Vroon-de Boer F. D. Vroon Leiden. 17 maart 1976 „Rijn en Vliet". Aaltje Noordewierlaan 1. Correspondentieadres: Delft. Maarten Tromp straat 6. Rouwbezoek in „Rijn en Vliet", vrijdagavond van 7—7.30 uur. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 20 maart a.s. om 10.30 uur in de „Groene- of Willibrordkerk" te Oegstgeest. waarna de begrafe nis aldaar zal plaatsvinden. DONDERDAG 18 MAART 1976 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Met grote droefheid delen wij u mede dat op 73-jarige leeftijd is overleden mijn Vrouw, onze Moeder. Schoonmoeder. Oma. Zuster, Schoonzus ter en Tante. Cornelia Zijtregtop-Oostveen "s-Gravenhage M. Zijtregtop M. F. Zijtregtop J. P. E. Zijtregtop-Brochard F. van Baalen-Zijtregtop W. van Baaien Brussel: C. Gheude-Zijtregtop A. G. Gheude 's-Gravenhage. M Koppen-Zijtregtop H Th. Koppen kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage. 16 maart 1976 Populierstraat 114. Liever geen bezoek aan huis. Bezoekuren rouwkamer Rode Kruis Ziekenhuis. Rode Kruislaan 55. van 11-12 uur en van 4-5 uur. De crematie zal plaatshebben vrijdag 19 maart a.s. om 12 uur in het crematorium „Ockenburgh". Ockenburghstraat. Loosduinen. Bestuur en Medewerkers van de St. voor Prot. Chr. Soc. Ped. Zorg, 's-Gravenhage e.o. geven met grote droefheid kennis van het onverwacht over lijden van hun zeer gewaardeerde, enthousiaste medewerkster mevr. Th. C. M. Sips-Schretlen Namens het Bestuur: Dr. A. Schippers, voorz. Mr. J. E. Verloo-Eekhout. secr. Namens de Medewerkers: W. van Vliet, wnd. dir. TROUW/KWARTET PS 18/1 Plotseling ging van ons heen mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader. Broer, Zwager en Oom Arie Dionisius den Dekker op de leeftijd van 59 jaar. Nieuwendijk: A. den Dekker-Snoek Anna en Ina Haaksbergen: B. C. den Dekker H. den Dekker- van der Stelt Driebergen: A. D. Snoek Nieuwendijk: P. Snoek-van der Hoeven Neven en nichten Nieuwendijk, 16 maart 1976. Midgraaf 1. De crematie zal plaatsvinden zaterdag 20 maart a.s. om 13 uur in het Crematorium Rotterdam- Zuid aan de Maeterlinckweg 101. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplech tigheid. Voor het bijwonen van de crematie gelieve u om 12.45 uur aanwezig te zijn. Thuis geen bezoek Geen toespraken geen bloemen. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve Schoonzuster en Tante Jansje Wijnja weduwe van A. Moll op de leeftijd van 66 jaar. Psalm 25 16 en 22 Sneek: Fam. Roodbergen Utrecht: Fam. Huisman Krommenie: Fam. van Randen Heerde. 16 maart 1976. Ds. J. Overduin Over de geestelijke volwassenheid Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor deze tijd. rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Van een verslaggever DEN HAAG Half april kunnen de eerste dertig gedetini terecht in de nieuwe gevangenis in het Limburgse Sevenun gevangenis, die uiteindelijk tachtig plaatsen krijgt, is on bracht in een voormalig klooster, dat het ministerie van 'onlangs heeft gekocht. nis. In het weekeinde kan worden ontvangen. Inmiddeü justitie in samenwerking metl meentebestuur van Sevenui voorlichtingsavond voor de king van deze plaats gehouck De bewaking in Sevenum wor gevoerd door personeel van l vangeniswezen, dit in tegeni tot de bewaking in de tijdelj oktober van het vorig jaar in g genomen inrichting in Grave, bij wijze van proef adspirant de rijkspolitie met deze takt belast. Justitie heeft ook meegedeeld in 1970 gesloten gevangenis in warden eind mei weer in gi wordt genomen, zij het tijdeli komen tachtig plaatsen voor n met een lopend vonnis, die zi< vrijwillig na een oproep gemeld. In Sevenum worden veroordeelden met een zogenaamd lopend vonnis geplaatst, dat wil zeggen: zij onder gaan hun korte straf na daartoe een oproep te hebben ontvangen. Het regiem in Sevenum is vergelijk baar met dat van de tijdelijke gevan genis in Grave. Overdag werken de gedetineerden in Sevenum voorlopig in de tuinbouw op het eigen terrein van de gevangenis. Later zullen ook binnen het voormalige klooster ar- beidsruimten beschikbaar komen. Open contact De avonden kunnen de gedetineer den naar eigen inzicht doorbrengen, waarbij zij kunnen kiezen uit diverse recreatieve mogelijkheden. Ook wor den er cursussen georganiseerd. Voorts wordt gestreefd naar een open contact tussen de gevangenen en hun directe omgeving buiten de gevange- Vestigingen Ie AMSTERDAM weteringcircuit, (weteringschans 165). tel 020-246766 GORINCHEM westwagenstraat 82. tel 01830-30912 MAASTRICHT sint jacobstraat 4. tel 043-10944 TILBURG heuvelstraat 90-92. tel 013-320630 APELDOORN hoofdstraat 166. tel 055-213052 nederlands grootste interieurverzorgingscentrum 9 30,eiding Tol. 04160-30981 betaling mogelijk franco thuisbezorging ook op maandag en zaterdag geopend O vrijdag koopavond tot 9 uur Modern pak met opgesneden revers en zijsplitten. Wol/Diolen. Beige en K AF-groen. Tijdelijk van 250-vixjr 200. In "blanc de chine" slijplak of in noten uitgevoerd en van vorstelijke allure is deze slaapkamer in Franse stijl. Het weldadig ruime tweepersoonsbed, de beide elegante nachtkastjes, de dito toilettafel met sierlijke triptiekspiegel zijn stuk voor stuk ambachtelijke juwelen. De grandioze vijfdeurs garderobekast. het grootse tweepersoonsbed en de twee nachtkastjes. Dit geheel, echte meuDelkunst, bij Piet Klerkx in notenuitvoering P&C brengt kwaliteitshemden onder haar eigen merk „Matador". Tijdelijk van 17.90 voor 14.- Een wonder van edel. massief gebruikt eikehout. prachtige handgesneden Gothische panelen en komfortabel ingedeelde ruimte. Dit werkelijk uniek- mooie wandmeubel is een zeldzaam hoogtepunt van ambachtelijk kunnen. Driedelig, totaal 410 cm br, 210 cm hg. 50 cm diep. met grote bar. glasvitrine. TV-ruimte. zes laden etc. De zware kolomtafel met de magnifiek gevormde voet (diameter blad 120 cm) en de rustieke stoelen (biezen zittingen) zijn eveneens van zwaar, massief natuurlijk edeleiken Piet Klerkxprijs: Let u eens op al het weelderige komfort, de verfijnde vormgeving, het prachtige materiaal van deze luxueuze zitkamer. De verrukkelijk mooie zuiver wollen mohair-velours. waarbij u kunt kiezen uit een rijk gamma aan tinten, is van de beste kwaliteit. De weelderig gekapitonneerde grote ronde vierzitsbank en de twee royale fauteuils bij Piet Klerkx EF kwaliteit:

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20