AMILIEBERICHTEN DEZE WEEK: Ja, ik word abonnee. Rl IBDAG 18 MAART 1976 TROUW/KWARTET 1» nnen van maandag tot en met vrijdag efonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven rden op nummer 020-913456. zondagavond is dit alleen mogelijk van 00-20.00 uur. «rden verblijd met de geboorte van een zoon Piebe Bauke J. R. van den Berg Ph. van den Berg-Koning Seoul. 17 maart 1976 Box 396. k willen wij u langs deze weg danken voor de vele die wij ter gelegenheid van ons 55-jarig huwe- it mochten ontvangen. J. Lolkema B.' Lolkema-Stienstra irt 1976. stein 255. en kortstondige ziekte nam de Heer© tot Zich innig geliefde vader, groot- en overgroöt- Gerhard Niklaas Schuringa leeftijd van 81 jaar. Sinds 6 augustus 1972 weduwnaar van Bregtje' Sikkema. Ps. 27 7 berijmd. NINGEN. 16 maart 1976. Onnesstraat 115. Den Helder: F. Dillingh-Schuringa H. Dillingh Zuidbroek: H. J. Knotnerus-Schuringa Spijk: D. S. Schuringa H. Schuringa-Boersma Groningen: T. Schuringa (idwolde (Gr.): J. B. Schuringa C. Schuringa-Koop Klein- en achter kleinkinderen Thuis geen bezoek. Geen bloemen, espondentie-adres: jtulistraat 90, Groningen. r is opgebaard in de aula van „Coendershof", erbrink 59, Groningen. loleantie-bezoek aldaar donderdagavond van 1 i egrafenis zal plaatsvinden vrijdag 19 maart Zuidwolde (Gr.). Vooraf samenkomst in 't uw „Irene" te Zuidwolde (Gr.), waar'een dienst wordt gehouden welke aanvangt om 2 rwacht wijzer nam God tot Zich ons Oud- li. van der Zee leeftijd van 73 jaar. :baar gedenken wij zijn arbeid en toewijding e hij gedurende 27 jaar als hoofd van de met de bijbel heeft verricht en die voor ons grote betekenis is geweest, nsen zijn vrouw en kinderen Gods onmis troost toe. uur van de School met de Bijbel te Zinder- it huis mijns Vaders zijn vele woningen." Joh. 14 2a lere heeft heden tot Zich genomen na een ivolle verpleging in de „Naaldhorst" te dwijk onze lieve, zorgzame Moeder en Groot- Ier, Zuster, Behuwdzuster en Tante Anna Breukel Weduwe van Jacob van der Lely in de ouderdom van 83 jaar. Mede namens de kinderen en kleinkinderen J. van der Lely sdijk, 17 maart 1976 ijestraat 22 Aan het woonhuis geen bezoek verledene is opgebaard in de rouwkamer van dienstencentrum „De Prinsenhof", Cornelis Imanplein 6, Maasdijk. genheid tot condoleren aldaar vrijdag 19 rt van 8-9 uur n.m. ouwdienst zal worden gehouden op zaterdag laart a.s. om 12.30 uur n.m. in het diensten rum „De Prinsenhof," waarna de bijzetting in familiegraf zal plaatsvinden op de algemene aafplaats te Maasdijk. re tot wien zullen wij heen gaan bt de woorden des eeuwigen levens. Joh. 6 68 behaagde het de Heere, nog vrij onvér- van ons weg te nemen mijn zeer innig e man, onze lieve zorgzame vader en groot- broer, zwager en oom Gerrit de Hoop ehtgenoot van Maria Neeltje van der Hek :j de leeftijd van 66 jaar. Maasland oot Ammers: Maasland: Maasdijk: Maasland: M. N. de Hoop-van der Hek J. A. de Hoop J. de Hoop-Smit Rockanje: M. A. van de Wijngaart de Hoop E. van de Wijngaart S. de Hoop B. I. M. de Hoop-Schobben Y. van der Meer-de Hoop G. van der Meer C. Boekestijn-de Hoop N. Boekestijn en kleinkinderen Geen bloemen «land, 16 maart 1976 te Veldelaan 71 man en onze vader ligt opgebaard in het nhuis. genheid tot condoleren 's avonds van 19.00 tot 1 uur. dienst van woord en gebed zal D.V. gehouden 'en zaterdag 20 maart 1976 om 11.00 uur in de van de algemene begraafplaats te Maasland, rna de teraardebestelling zal plaatsvinden, genheid tot condoleren na afloop van de htigheid in de aula. en gezonde baby Hoe komen onze baby's zo gezond? Lang voor de grote dag van baby's geboorte kunt u al weten dat uw kind gezond ter wereld komt. Dat is een hele fijne geruststelling. Lees maar. In Libelle. Hun eigen wereldje: de kinderkamer. U kunt uw kinderen nauwe lijks een groter plezier doen dan hun privé-plekje naar hün hartje in te richten. In Libelle staat hoe. Met de kinderen op vakantie? .Dan is Bretagne, aan de mooie westkust van Frankrijk, een prima reis doel. Lekker rustig, zonnig en nog dichtbij ook. Uw 'zondagse' jeans. In een denim jurk, broek of rok kunt u er 'ook op zondag modieus uitzien. En dat staat maar wat leuk! En nog veel meer: een Verhaal van Liefde (Fie Carelsen en Jean Louis Pisuisse),een test (zijn uw jeugdherinneringen prettig of droevig?), een hele Libelle vol! VOLGENDE WEEK: Prinses Gracia van Monaco is een schat van een moeder, Kweek uw eigen groenten. Dat is erg leuk en gezond _jlü li bovendien; ,jL .vionaco moeder; Rood-' fiine nieuw Verhaal van Liefde: Vincent van Gogh vond zijn liefste op straat; Rood-wit-blauw; fijne nieuwe modekleuren; Het aloude zakgeld- probleem, en de oplossing van Libelle. s&~ bevol,h" II ELKE WEEK: VV •Overal te koop voor maarf 1.45 Wie nu de bon invult en opstuurt krijgt voortaan elke week haar eigen Libelle thuisbezorgd. Doen! Stuur mij elke week Libelle. Naam: Adres: Plaats: OStuur mij Libelle per post. Ik betaal f 15.60 per kwartaal. (aankruisen val var Je gewenst Deze bon in een open envelop zonder postzegel sturen naar Libetle, Antwoordnummer 7146, Amsterdam. O Stuur mij Libelle via de bladenman. Ik betaal hem f 1.20 per week of f 15.60 per kwartaal. God heeft thuisgehaald onze lieve vriendin Annie Boel Haar blijmoedigheid en medeleven met allen zul len wij zeer missen. Rina van Vliet Rina en Lena Smit Rotterdam. 1976 Heden heeft de Here tot Zich genomen onze beste zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Jacob van Staaveren weduwnaar van Kaatje Roos in de ouderdom van 95 jaar. Amsterdam: G. van Staaveren P. van Staaveren-Kort Aalsmeer: M. van Andel-van Staaveren Amsterdam: J. van Staaveren C. van Staaveren-Vlug Aalsmeer M. C. van Staaveren H. van Staaveren-Vlug Zwanenburg; A. van Staaveren Amsterdam: C. van Staaveren G. van Staaveren-de Bruin Vijfhuizen: S. G. van Staaveren G. van Staaveren-Hoogendam California: P. van Staaveren A. van Staaveren-Hilvers klein- en achterkleinkinderen Zwanenburg. 17 maart 1976. Lindenlaan 29. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in het wijkgebouw achtc-r de Petruskerk te Sloterdijk maandag 22 maart a.s. om 11.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Her: vormde begraafplaats aldaar. Geen bloemen Thuis liever geen bezoek De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum ,,'t Kloosterhof" te Aalsmeer. Condoleantiebezoek aldaar vrijdag van 19.30-20.30 uur, ingang Gerberastraat 2. En nu mocht je bij Jezus komen Je levenskaars is stil gedoofd. Zo werd je van ons weggenomen. Zonder veel pijn God zij geloofd. Heden nam de Heere tot Zich, na een zeer liefde volle verzorging in het bejaardenhuis „De Ze venster" onze lieve en zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder en Tante Anna Buizer weduwe van Arie Spek op de leeftijd van 99 jaar De familie Zevenhuizen, 16 maart 1976. „De Zevenster", Leliestraat 3. Corr. adres: Joh. J. Spek, Kerklaan lc. Moordrecht De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 19 maart a.s. des middags tussen 2 en 3 uur op de algemene begraafplaats te Zevenhuizen. Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Roelof Dirk Bügel op de leeftijd van 65 jaar. C. Bügel-Oosterwijk Peter en Lisette Karin, Bram en Marnix Kees en Els Lidy en Bob Hattem, 16 maart 1976 Apeldoornseweg 40 De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 20 maart a.s. in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsweg en vangt aan om 11.00 uur, waarna de ter aarde bestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hattem, om ongeveer 12.15 uur. Geen bezoek thuis Geen bloemen - Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Heden nam de Heere plotseling uit ons midden weg onze Vader, Grootvader en Overgrootvader Jan Willem Bergman Weduwnaar van Adriana Maria Both eerder van Johanna WiUemina Ordelman In de leeftijd van bijna 88 Jaar. Heerhugowaard: G. Hengefeld-Bergman L. Hengefeld Zwolle: D. Stam-Bergman R. J. Stam Veenendaal: H. Bergman J. A. Bergman-Schut Utrecht: J. W. Abeleven-Bergman J. F. A beleven kleinkinderen en achter kleinkinderen Heerhugowaard, 16 maart 1976. Huis „Ter Kimme", Tamarixplantsoen 1 Corr. adres: Vosmaerlaan 2, Heerhugowaard. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum D. Kamphuisweg 6 Ugchelen (Apeldoorn). De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 20 maart om 13.00 uur in de aula op de begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen, waarna de teraardebe stelling in het familiegraf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer op de begraafplaats. Enige en algemene kennisgeving Na een kortstondige ziekte overleed zacht en kalm in „Huize Vreewijk" te Leiden op de leeftijd van 87 jaar onze zorgzame Moeder en Oma Elisabeth Margaretha van Santen weduwe van W. J. C. Somerwil Heemstede: A. W. Somerwil C. C. Somerwil-Wirt2 Leiden: W. J. C. Somerwil Leiden: E. W. Verhaar-Somerwil P. J. Verhaar Rob en Alexander Leiden, 14 maart 1976 Correspondentieadres: De Sitterlaan 106 Zij wenste in stilte naar haar laatste rustplaats gebracht te worden. „Hij, die op Gods bescherming wacht, wordt door den hoogsten Koning beveiligd in den duist'ren nacht." Psalm 91, oude berijming Op Zijn tijd, waarop hij bereid en vol vertrouwen wachtte, heeft de Heie tot Zich genomen, onze lieve zorgzame Vader, Grootvader, Overgrootva der, Vriend en huisgenoot Harm Riecebos weduwnaar van A. Littel op de leeftijd van 82 jaar Apeldoorn: Wateringen: Nieuw-Zeeland: Heerde: Nigtevecht: Berkenwoude: Zeist: 's-Gravenhage: Almelo: G. R ie ze hos H. Riezebos-Groothedde A. G. Spitsbaard-Riezebos R. C. Spitsbaard G. A. Drent-Riezebos B. Drent W. Riezebos P. Riezebos-Beaty H. Riezebos P. Riezebos-O'Hara A. Riezebos W. J. Riezebos-Buitenhuis J. van Joolingen-Riezebos J. van Joolingen L. W. G. van Delft- Riezebos D. J. van Delft J. C. B. Riezebos C. Riezebos-Donners Fam. D. Kramer Klein- cn achter kleinkinderen Almelo, 15 maart 1976 Corresp. adres: Aetsveldsesfraat 2, Nigtevecht Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Monuta Stichting", Loolaan 67 te Apeldoorn, waar gelegenheid is tot condoleantiebezoek don derdag a.s. van 19.00-19.45 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben zaterdag 20 maart om 14.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidedof te Ugchelen (Apeldoorn). Vervolg fom.berichten zie pog.PS18 RH20

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 11