Met het Doorlopend Krediet beschik je doorlopend over geld Rabobank BON lJ VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM algemeen arts medewerk(st)er 'J academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam CONTACTMAN/ADVERTENTIE VERKOPER Plaats een pijltje ZATERDAG 13 MAART 1976 TROUW/KWA .Doorlopend Krediet": één keer afspreken met de Rabobank en verder gebruiken wanneer en hoe je maar wilt. Of het nu voor een auto, een stereo-installatie of 'n vakantiereis is, u bepaalt het helemaal zelf! Over de afgeloste bedragen kunt u steeds weer beschikken en rente betaalt u alleen over geld dat u écht opneemt en pas vanaf de datum van opname. De rente wordt dus niet vooraf berekend, u krijgt het gewenste bedrag volledig in nanden! Het Doorlopend Krediet is een nieuwe, makkelijke en wel zeer voordelige manier om altijd geld achter de hand te hebben! kredietmaximum f 2000,- f 4000,- f 6000,- f 8000,- f10000,- f15000,- 'Rente per 1-3-1976 maandtermijn f 100,- f 120,- f 160.- f 200,- f 250,- f 400,- rentepercentage* 1,5% p.m. 1,5% p.m. 1,3% p.m. 1,1% p.m. 1,1% p.m. 1,1% p.m. Het kredietmaximum wordt in overleg met u bepaald. Bij de vermelde maandtermijnen is de rente inbegrepen. U kunt ook een hogere aflossing afspreken en bovendien mag u zonder meer vervroegd aflossen als het u uitkomt. De rente is fiscaal aftrekbaar. 'T-.Trr gek) en goede raad Kom even langs bij de Rabobank om te praten over een 'Doorlopend Krediet' of stuur alvast de bon in voor meer informatie! Graag ontvang ik meer informatie over 'Doorlopend Krediet'. naam straat plaats U kunt deze bon opsturen naar de Rabobank in uw woonplaats of ongefrankeerd zenden naar: de Centrale Rabobank, antwoordnr. 700, Eindhoven. I2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis waar circa 850 patiënten verpleegd worden. Wij vragen, wegens vertrek van één onzer artsen, op korte termijn een Hij/zij zal belast worden met de somatische behandeling van bejaarde psychiatrische patiënten. Deze behandeling vereist een nauwe samenwerking met de geriater, die het psychiatrische aspekt voor zijn rekening neemt. Eveneens zal een bijdrage gevraagd worden op het gebied van de somatische behandeling van niet-geriatrische patiënten. De voorkeur gaat uit naar een jongere arts. geïnteresseerd in de geriatrie, met een verdere scholing in de interne geneeskunde. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Mars. arts. Hoofd Medisch Centrum. Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen naar de heer C. A. de Graaf. Adjunkt Direkteur Personeelszaken. Dennenoord. Zuidlaren. Het Van Dam Ziekenhuis zoekt op korte termijn een afdeling fysiotherapie. Zijn/haar taak zal voornamelijk bestaan uit de verzorging van het patiëntentransport en op orde houden van de afdeling. Verder moet hij/zij bereid zijn voorkomende administratieve werkzaamheden te verrichten. Leeftijd 20 jaar. Informatie kunt u vragen aan het hoofd van de afdeling, de heer W. Bosman tel. (010) 36 46 44. toestel 149 Sollicitaties kunt u richten aan de heer L. Melsen, adjunkt-direkteur-econoom. Van Dam Ziekenhuis. Westersingel 115 te Rotterdam. Bij de Kliniek Inwendige Geneeskunde is plaats voor een doktersassistente (part-time) voor maandag tot en met vrijdag van 8.30-17.00 uur met een t uur lunchpauze en woensdag vrij. Werkzaamheden Samen met de aanwezige verpleegkundige, de longarts en de maagdarmarts assisteert zij bij o.a. bronchoscopieen en gastroscopieën. Vereist zijn een erkend dokterasssistente diploma enige jaren ervaring. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie schriftelijk indienen bij het Hoofd van de Personeelsdienst, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. 1.1). DE VOLKSKRANT wenst haar in Amsterdam gevestigde afdeling Advertentie-Expld" uit te breiden met een jonge energieke voor het team dat tot taak heeft advertentieruimte te verkopei voornamelijk landelijke adverteerders en reclamebureaus. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een opleidir middelbaar niveau met goede contactuele eigenschappen en verl ervaring. 1 Tevens kan een diploma mediaplanning (SRM) een aanbeveling Bij voorkeur wonend in midden Nederland. Hij wordt gesteund door onze afdeling Marketing- en Mediares met helder en overtuigend cijfermateriaal. De juiste man kan rekenen op een zeer boeiende funktie, die <j toekomstmogelijkheden biedt. Nadere informatie over de funktie-inhoud wordt u graag verstrekt door de h van Dam, tel: 917711 1st. 619. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de personeelafdeling v Volkskrant B.V., Wibautstraat 148-150, Amsterdam, t.a.v. mevr. E. Verwil

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 32