le verpleging ieeftu nodig 'de Samaritaan' leidinggevende verpleegkundigen 'de Samaritaan':,.ins»:,,., a)verpleegkundigen A en/of B b) ziekenverzorgenden FYSIOTHERAPEUT(E) 1e VERPLEEGKUNDIGE gemeenteziekenhuis dordrecht full-time fysio-therapeuten (mnl./vrl.) van dam ziekenhuis rotterdam enige bejaardenverzorgsters een provinciaal Verpleeg kundige Kraamzorg. hoofd operatiekamer operatiekamer verpleegkundigen mJ STICHTING-BEILEROORD- GEDIPLOMEERD ZIEKENVERZORGENDEN vijf gediplomeerde ziekenverzorgsters protestants christelijk streekziekenhuis bennekom IAG 13 MAART 1976 VAfr- TROUW/KWARTET 27 hst 20jliJ3i)9ls ajit/iaJvssiji Verpleeghuis en reaktiveringscentrum Wij zoeken een kundige en inventieve ter aanvulling van ons team, om wederom tot een goede samenwerking te komen. Wij bieden u een zeer modern geoutilleerde afdeling met een grote verscheidenheid aan therapeutische mogelijkheden (waaronder hydrotherapie). Uw wordt nauw betrokken bij de gehele behandeling van onze patiënten door overleg met andere disciplines. Voor nadere inlichtingen of voor een oriënterend bezoek kunt u telefonisch kontakt opnemen met het Hoofd van de afdeling Fysiotherapie, de heer P.J. Platteel (tel. 020-45 83 51 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Geneesheer-direkteur, J.H.W. den Drijver. HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN tel. 020-458351 Uitgaande van de Chnsleh/ke Vereniging Het Zonnehuis met verpleeghuizen ie Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen. Zuidhorn en Zwolle Ter aanvulling van de verpleegkundige staf van de Kinderafdeling wordt kontakt gezocht met een die belangstelling heeft voor de invoering van teamverpleging. Het gemeenteziekenhuis heeft een capaciteit van 570 bedden, waaronder 79 kinderbedden. Aan deze afdeling zijn twee kinderartsen verbonden. Salaris volgens rijksregeling. Het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds is van toepas sing. Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens gemeen telijke regeling. Telefonisch kunt u inlichtingen verkrijgen onder nummer 078-32222, toestel 115 of 266. Uw sollicitatie kunt u richten aan de verpleegkundig directrice, Zr. A. v.d. Plas, Postbus 306 te Dordrecht. Uw sollicitatie kunt u richten aan de verpleegkundig directrice, Zr. A. v.d. P/as, Postbus306 te Dordrecht. Spreekuren dinsdag en vrijdag van 11.00 uur tot 12.00 uur. bankastraat 57 Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis te Sommelsdijk (gem. Middelharnis) In ons gecombineerd verpleeghuis met 155 bedden (5 pa viljoens a 31 bedden) ontstaan in verband met de inge bruikname van de eerste 3 paviljoens plaatsingsmogelijkhe den voor Aanstelling in de rang van le verpleegkundige, resp. le ver pleegkundige A, afhankelijk van opleiding en ervaring vol gens N.Z.R.-richtlijnen. Onze gedachten gaan uit naar verpleegkundigen met de di ploma's A en B met ervaring in een leidinggevende funktie en van protestants christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkun- dig-direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reak- ties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Prin- sesselaan 51 te Sommelsdijk: telefoon 01870-2500. I Voor de afdeling fysio-therapie van ons ziekenhuis vragen wij in I verband met een uitbreiding van de werkzaamheden, voor I spoedige indiensttreding enkele ter versterking van het huidige team van 6 jonge collega's. De werkzaamheden, die met een grote mate van zelfstandigheid worden uit gevoerd. kunnen in onderling overleg, klinisch of poliklinisch zijn. De afdeling is begonnen met een sterke uitbreiding van de poliklinische hart revalidatie en beschikt over een modern geoutilleerde fysio-techniek. Moderne oefenmethodes zijn volledig ntegreerd. Medewerking wordt verleend bij het Mot I geïi I Mee volgen van post-graduate kursussen Salaris naar gelang leeftijd en ervaring nader overeen te komen. Informaties worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, de heer W. Bosman tel. (010) 36 46 44. toestel 149. Sollicitaties kunt u richten aan de heer L. Melsen. adjunkt-direkteur-ekonoom. Van Dam Ziekenhuis. Westersingel 115 te Rotterdam. Huize Liduina Warmond vraagt: gediplomeerd Salaris Onregelmatigheidstoeslag volgens C.A.O. Bejaardentehuizen Sollicitaties aan de directrice: Herenweg 50, Warmond, e.v.t. telefoon 01711-10557 KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS Wij zoeken voor enkele verpleegatdelingen. waaronder de damesafdeling (32 bedden) en de kinderafdeling (±12 bedden) staf verpleegkundigen in de rang van verpleegkundige A Bovendien hebben wij nog plaats voor gediplomeerde ziekenverzorgsters Wij kunnen u een goede tijdelijke huisves ting aanbieden. Er wordt een speciale kursus gegeven in de oogheelkunde en de oogheelkundige ver pleging. waardoor deze werkkring een inte ressante ervaring voor u kan worden Pensioenvoorziening via P.G.G.M. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direktrice waarnaar een in formatief gesprek kan plaatsvinden. heeft plaats voor de functie omvat de volgende taken o.a. coördineren van de kraamcentra/oplei- dingsinternaat meedenken betreffende de opleidingszaken. bewaken van de verpleegkundige as pecten van de kraamzorg externe contac ten onderhouden. Gegadigden moeten in het bezit zi|n van: het oude Diploma A en kraamaantekening. of nieuwe opleiding Diploma A en kraamspeciali- satie Wijkaantekening/M. G Z. Kandidaten in bezit van de hogere opleiding genieten de voorkeur Salariënng etc. is volgens rechtspositieregeling voor personeel van de Kruisorganisaties Inlichtingen (over de functie) kunnen worden ingewonnen bij de wnd P V K. Mevr N. van Zeijl-Volkmaars tel. 030-513628. bg.g. 030- 761241. Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Stichting. Herenstraat 35 te Utrecht Voor de afdeling Neurochirurgie van ons ziekenhuis zoeken wij een Tevens is er plaats voor enkele Belangstellenden worden ver zocht hun sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken. Voor nadere informaties kunt u zich richten tot de verpleegkundig adjunkt direklrice De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. VALERIUSKLINIEK Valeriusplein 9 Amsterdam (020)788 788 De Stichting voor Kraamzorg, van de Kruisverenigingen in de Provin cie Utrecht, PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING GEILEN, TELEFOON (C5930) 2S4I Bij de Stichting ..Beileroord" te Beilen is plaats in het nieuw geriatrisch paviljoen „Altingerhof (111 bed den) voor Salariëring overeenkomstig rijksregeling Met elders doorgebrachte diensttijd en periodieken wordt reke ning gehouden. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en referenties kunt u richten aan het Hootd Perso neelszaken van de Stichting ..Beileroord' te Beilen. ïöiuiaivjis d o om Voor ons moderne verpleeghuis, gelegen aan de zoom van de Kaapse Bossen, met 103 plaatsen voor lichamelijk zieken en 60 voor geestelijk gestoorde bejaarden, zoeken wij zo spoedig mogelijk Naast de verpleging en verzorging van de aan onze zorgen toever trouwde patiënten, kunt u het tot uw taak rekenen bij de dragen aan een goede sfeer in ons huis. Uiteraard bent u in het bezit van het diploma Ziekenverzorgende, doch wanneer u binnenkort examen hoopt te doen. stellen wij uw sollicitatie ook op prijs. Indien u het wenst, bestaat er mogelijkheid tot huisvesting. Uw salaris wordt bepaald volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Voor telefonische inlichtingen kunt u ons bellen 103430-4541) en vragen naar de direktrice. mevrouw J Th. de Beus. Uw brief kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS DOORN Bergweg 2- DOORN - telefoon 03430 - 4541 U'tgaanoeyanae Chrtsiei ike verenigr.o net Zonnerun mei vem'eei te Arr.-jie.veen Beekbergen Doom Vaardmgen ZwChorn enZ*. Het Prot. Chr. Streekziekenhuis te Bennekom bestaat uit. een algemeen ziekenhuis waarin opgenomen een psychiatrische afdeling -*• een verpleeginrichting voor psychisch gestoorde bejaarden een reaktiveringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken een school voor verpleegkundigen en verzorgenden. Op verschillende afdelingen binnen ons ziekenhuis ontstaan binnenkort om studie- en promotieredenen vakatures voor Leidinggevende verpleegkundigen. Voor de afdeling ORTHOPEDIE zoeken wi| op korte termijn een waarnemend afdelingshoofd (in de rang van 1 e verpleegkundige) en een waarnemend 1e verpleegkundige (in de rang van verpleegkundige A) Op de KLASSE afdeling ontslaat binnenkort de vakature voor een waarnemend 1e verpleegkundige (in de rang van verpleegkundige A) terwijl in augustus a.s. op de INTERNE AFDELING een plaats vrij komt voor een waarnemend 1e verpleegkundige (in de rang van verpleegkundige A) Wi| zoeken op korte termijn kontakt met belangstellenden van protestants christeli|ke levensovertuiging Inlichtingen worden u graag verstrekt door de waarnemend verpleegkundig directeur Zr L A. Schaap, telefoon 08389-9101 Uw schrlfteli|ke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, t a.v. mevr T P Andeweg. Edeseweg 118. Bennekom Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis In verband met de spoedige ingebruikname van nieuwe paviljoens (3 van de 5 a 31 bedden) van ons gecombineerd verpleeghuis, willen wij overgaan tot aanstelling van: Aanstelling overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Voor passende huisvesting zal bemiddeling worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleeg kundig direkteur A. W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reak ties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommelsdijk, Prinsesselaan 51. Telefoon: 01870-2500.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 27