de verpleging heeft u nodig O m Sterrenberg Diaconessenhuis OsdoRpERhof HOOFD BEZIGHEIDSTHERAPIE (vrl.) 4- sociaal-psychiatrisch verpleegkundige psychiatrisch verpleegkundigen verpleegkundigen diakonessenhuis utrecht/ hoofdverpleegkundige Gemeente Rotterdam STICHTING- BEILEROORD" ZATERDAG 13 MAART 1976 - C. K. Eloutstraat 3, Amsterdam. Osdorperhof bestaat uit een modern verzorgingste- Nhuis, waar 256 bejaarden zijn gehuisvest; met een afzonderlijke verpleegafdeling van circa 30 patiën ten. Bovendien is er in januari 1976 een complex van 134 bejaardenwoningen in gebruik genomen. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een voor de ontplooiing en begeleiding van de kreativiteit en ontspanning van de bewoners en de ontwikkeling van het sociaal en kultureel werk. Vs V Hiervoor zal zij naast technische vaardigheden op het gebied van vrije expressie en handenarbeid moeten beschikken over een goed kontaktueel ver mogen. Het diploma bezigheidstherapeute/leidster is hier voor een vereiste. Leeftijd bij voorkeur vanaf 30 jaar Het verzorgingscomplex heeft grote leefmogelijkhe- den door onder meer aanwezigheid van goed geou tilleerde rekreatieruimten, zoals een handenar- beidkamer. koffie/toneelzaal, biljartzaal en biblio theek. Salaris en rechtspositie volgens de CAO voor Be jaardentehuizen. Zij die belangstelling hebben voor deze funktie, worden uitgenodigd schriftelijk te solliciteren en deze sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelsza ken Osdorperhof. C. K. Eloutstraat 3. Amsterdam In ons moderne ziekenhuis kunnen wij op korte termi|n plaatsen waarnemend hoofdverpleegkundige t.b.v één van onze interne verpleegafdelingen waarnemend eerste verpleegkundige t.b.v. de kinderafdeling (kinderaantekening vereist) verpleegkundige t.b.v. de afdeling traumatologie verpleegkundige t.b.v. intensive care unit (bij voorkeur in het bezit van I.C.U.-aantekening) instrumenterend verpleegkundigen t.b.v. het operatiekamer complex verpleegkundigen t.b.v enkele verpleegafdelingen Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice, zr. C. Lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 P-li Bij de sociaal-psychiatrische dienst voor oostelijk Utrecht is in het najaar van 1976 een vacature voor de functie van een (mnl. of vrl.), voor de regio Veenendaal. Bij de dienst werken sociaal-psychiatrisch verpleegkundigen, psychiaters, een psycholoog, een pedagoog en administratieve medewerkers. Vanuit het hoofdbureau te Amersfoort verzorgt de dienst de sociaal- psychiatrische behandeling, begeleiding en consultatie in een regio van 270.000 inwoners. Per rayon heeft een vast team de zorg voor zowel kinderen, jeugdigen, volwassenen als ouderen. Gewenste opleiding: B-nazorg of Hogere school voor gezondheidszorg (basisopleiding E.M.G.Z., richting sociale psychiatrie). Het bezit van rijbewijs B E. is noodzakelijk. Geboden wordt: goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. Pensioenregeling: P.G.G.M. Over de datum van indiensttreding kan nader van gedachten worden gewisseld. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw P. W. den Uyl. soöaal-psychiatrisch verpleegkundige. Sollicitaties te richten aan de psychiater-directeur W. J. Hardeman, Stationsstraat 46. Amersfoort Tel. 033-34814 1 Binnenkort ontstaan bij de Valeriuskliniek te Amsterdam enkele vakatures op de aldeling Psychiatrie mannen en vrouwen. De verpleegkundige heeft op de psychiatrische afdeling een eigen taak en plaats binnen het behandelteam. Met uw collega's gaat u een dëel van de verantwoordelijkheid dragen van de planning, de uitvoering en de controle van de te verrichten werkzaamheden. Deze samenwerking gebeurt binnen het kader van de "Groepsverpleging". Wanneer u voor deze funktie belangstelling hebt. wordt u uitgenodigd uw sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. Nadere inlichtingen worden desgewenst gaarne verstrekt door de verpleegkundig adjunkt direktrice. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. VALERIUSKLINIEK Valeriusplein 9 Amsterdam (020) 788 788 f Diakonessenhuis Utrecht die de opleiding Cardiologie willen volgen. Deze opleiding zal beginnen in augustus 1976. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. de Vries, hoofdverpleegkundige in Alge mene Dfenst. Telefoon (030)-528111toestel 617. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afde ling Personeelszaken. Bosboomstraat 1 te Utrecht. Gemeenteziekenhuizen: Rotterdam vraagt voor écn der interne afdelingen \an het Bergwegziekenhuis - in \crband met het binnen afzienbare tijd \crlenen \un funktioneel leeftijdsontslag aan het huidige hoofd - een De gedachten gaan uit naar een verpleeg kundige (A-gediplomeerd) met enige jaren ervaring in een leidinggevende funktie op een interne afdeling. Belangstellenden kunnen zich voor inlich tingen wenden tot de adjunkt-direktrice. zr. S. Veenstra. Bergselaan 62. Rotterdam- 3011. telefoon (0I0) 657777, aan wie ook sollicitaties kunnen worden gericht. D PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING BEILEN, TELEFOON (05930) 2541 Bij de Stichting „Beileroord" te Beilen kunnen voor de opleidingskursus per 1 september a.s. worden geplaatst LEERLING-VERPLEEGSTERS en LEERLING-VERPLEGERS Vereisten: Leeftijd voor aanvang kursus minimum 17 jaar en 7 maanden. Havo/Mavo-4 of soortgelijke opleiding (b.v. INAS). Opleiding: Volledige opleiding voor het Staatsdiplo- ma B. Ziekenverple ging Salariëring: Overeenkomstig rijkssalarisregeling. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, diplo ma's en referenties kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting ..Beileroord" te Beilen. Op korte termijn zouden wij graag twee leidinggevende personeelsleden in de verpleging willen aanstellen, die in deze nieuwe paviljoens de taak op zich nemen van paviljoenshoofd. Na een ruime inwerkperiode in het hoofdgebouw zullen zij belast worden met het ontwikkelen van het beleid binnen de woongroepen en kontakten met de familie onderhouden en de Z-leerlingen, die in de groepen werkzaam zijn, aktief begeleiden. Om 'n goed leef- en werkklimaat te bereiken wordt van hen dus een grote inzet en betrokkenheid verwacht Een nauwe samenwerking met kollega-paviljoenshoofden en andere diensten binnen „Sterrenberg" biedt regelmatig de mogelijkheid ideeën te toetsen en problemen te bespreken. Vereist is: - Tenminste een B Z opleiding met een voltooide kaderopleiding of een hogere beroepsopleiding in de sociale hulpverlening, gekoppeld aan een behoorlijke ervaring in de intramurale zwakzinnigenzorg. - Een bewust christelijke levensbeschouwing. - en een dynamische en demokratische instelling ten opzichte van mensen. Bij de benoeming zijn vertegenwoordigers uit het ..veld" betrokken. Aanstelling vindt plaats in de rang van hoofdverpleegkundige. Inlichtingen worden u graag verstrekt door Mej. M. J. J. D. Linders, Hoofd verpleging. Uw sollicitatiebrieven kunt u richten aan de heer A. J. Windig, personeels- funktionaris op onderstaand adres. Amersfoortseweg 56Huis ter Heide (GemZeist) Tel.03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenberg is een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting"

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26