Trouw Inspektie-assistent FAMILIEBERICHTEN Silhouetten in het laatste zonlicht Open huis Augustinuscollegi ZATERDAG 13 MAART 1976 TR0UW/KWAR1 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Getrouwd: A. Stam en M. Goedhart- Balk 1? maart, 1976. Canada. Chilliwack B.C. BHthoven, Ruysdaellaan 22. Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd in de moeilijke dagen na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Johan Florijn zeggen wij u hartelijk dank Uw woord, handdruk, hulp en gebed zijn ons tot grote steun. Mede namens de kinderen A. C. Florijn-Ridderhof Ruurlo, maart 1976 Eikenlaan 8 Moe gestreden werd door de Heer Thuis gehaald onze lieve zuster en tante Adriana Maria RobbersTeunisse 59 jaar oud. Wij zullen haar liefde en belangstelling rondom ons gezin in dankbare herinnering houden. Amsterdam, J. L. M. Teunisse Postjeskade 239 I, J. Teunisse—De Haas Janny en Jan Marijke en Piet Bert en Marja Haarlem, Bestevaerstraat 2. DE rouwdienst is op dinsdag 16 maart a.s. om 2.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Bennebroek waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. De Here heeft tot zich genomen onze lieve zwager en oom Johan Gerard Luiten echtgenoot van J. A. Somsen op de leeftijd van 65 jaar. Liedboek 4453 Aalten: J. W. Sluiskes Btedevoort: J. Somsen G. Somsen-Oldenhave Wilkesport (Canada): J. ter Horst E. G. ter Horst-Somsen Badhoevedorp: G. Somsen Winterswijk: G. H. Stronks W. Stronks-Somsen Aalten: R. J. Somsen W. Somsen-te Bokkel Ruurlo: J. Vrieselaar R.W. Vrieselaar-Somsen neven en nichten. Bredevoort. 11 maart 1976 „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen, anders zou Ik het u gezegd hebben. Joh. 14 vers 2 a Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde man, mijn zorgzame pleegvader en opa PIETER JELLE TROELSTRA in de leeftijd van 69 jaar. M. Troelstra-Breugen Detroit (USA), F. B. van West M. H. C. van West-van Wichem Yvonne Esther Heemskerk, 11 maart 1976 Jan van Scorelstraat 8 Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 16 maart 1976 om 14.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats Kruislaan te Amsterdam. Vooraf zal om 14.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats. De overledene is opgebaard in het Mortuarium A. Verherentstraat 6 te Heemskerk. Aldaar is gele genheid tot bezoek dagelijks van 19.30-20.00 uur. Nieuwersluis: Veenendaal: Woudenberg: Nieuwersluis Zeist: Loosdrecht: Voorschoten: Utrecht: Wageningen: Amstelveen: Oukoop: Lent: Breukelen: Woerden: Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, delen wij u mede, dat is overleden, in haar Heer en Heiland, onze Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Maria Karsemcijer-Fokker Psalm 68 10 (oude ber.) in de ouderdom van 91 jaar J. Soede R. van Brenk-van Randen C. Karsemeijer- Hoogendoorn K. Strijland-Karsemeijer L. H. Strijland J. M. de Jong-Karsemeijer N. Karsemeijer W. Karsemeijer-Groen M. Weesjes-Karsemeijer C. Weesjes J. van Nimwegen- Karsemeijer G. J. van Nimwegen P. L. Karsemeijer A. Karsemeijer- Hoogendoorn E. G. Hoogendoorn- Karsemeijer D. Hoogendoorn J. Karsemeijer Chr. Karsemeijer- van Walbeek A. Karsemeijer KL Karsemeijer-Rietveld H. C. Bijlenga-Karsemeijer G. Bijlenga J. Karsemeijer G. Karsemeijer-Leijen klein- en achterkleinkinderen Loenen a.d. Vecht. 12 maart 1976 't Kampje CorT.adres: Oukoop 32, Nieuwersluis Geen bloemen Wij nodigen u uit om de dienst in woord en gebed op dinsdag 16 maart a s. bij te wonen om 2 uur in de Gereformeerde kerk te Breukelen door de weleerwaarde heer Ds W. Molenaar. Na deze dienst vindt de teraardebestelling plaats te Nieuwer ter Aa in het familiegraf bij de Her vormde kerk om 3 uur. Moeder ligt opgebaard in het bejaardencentrum ,,'t Kampje." Gelegenheid voor condoleantie maandag 15 maart a.s. van 6.30-7.30 uur n.m.; ook is daartoe gelegen heid vóór de aanvang van de dienst dinsdag a.s. van 1-2 uur in de consistorie van de kerk. „Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd; Dan zal ik, juichend, stem en snaren ten roem van Zijne goedheid paren. Die. na kortstondig ongeneugt, mij eindeloos verheugt!" Psalm 43:4 (oude berijming) Vandaag is blij ingegaan tot het feest van haar Heer onze lieve, onvergetelijke moeder, grootmoe der en overgrootmoeder Jacomina Oderkerk weduwe van Thijs van der Lei in de ouderdom van 82 jaar. Heemstede; Th. van der Lei J. H. van der Lei- van de Poppe Heemstede: J. van der Ham—van der Lei Terneuzen: A. van der Ham T. van der Lei A. van der Lei—Adri- aanse klein- en achterkleinkinderen Heemstede, 12 maart 1976 von Brueken Focklaan 4 Correspondentie adres: Herenweg 39 B-Heemstede Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van „De Heemhaven". Von Brueken Focklaan 4 te Heemstede, alwaar gelegenheid is tot bezoek, maandag- en dinsdagavond van 7.30-8.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaats hebben woensdag 17 maart a.s., 14.00 uur, op de begraafplaats „Wester- veld" te Driehuis—Velsen. Vertrek van Herenweg 39 B te Heemstede ca. 13.15 uur. Naar het Hemelse Vaderland keerde op 9 maart 1976, in de ouderdom van 86 jaar, terug Dr. Lajos Szentffyörgyi oud-staatssecretaris; voormalig bestuurslid van onze stichting De teraardebestelling zal plaats vinden op de alge mene begraafplaats „Daelwijck" Floridadreef te Utrecht op 15 maart om 14.30 uur. Het bestuur van de Stichting Prot Chr. Geestelijke verzorging Hongaren in Nederland. Oudegracht 302, Utrecht. Heden nam de Heere na een langdurige ziekte uit ons midden weg onze geliefde Zuster, Schoonzus ter en Tante Gerritje Kos in de ouderdom van 81 jaar. Familie Kos Familie Schaap Huizen. 11 maart 1976. Visserstraat 9. Condoleancebezoek vrijdag en zaterdag 's mid dags van 4 tot 5 uur en 's avonds van 7.30 tot 8.30 uur. Verzoeke geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden op D.V. maandag 15 maart des namiddags 2 uur op de algemene begraafplaats aan de Ceintuurbaan te Huizen. Aanvang van de rouwdienst in de aula om 1.30 uur. In Jezus ontslapen onze innig geliefde Henk J. Helmus op de leeftijd van 27 jaar. „Want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over mij geopenbaard zal worden." Marleen L. Helmus L. Helmus-Storm Lieko en Rinske Elly en Frits Siska en Hans Ate en Betty neefje en nichtjes Amsterdam, 11 maart 1976 Madurastraat 24' Correspondentie-adres: Rosendaalstraat 5 boven, Amsterdam Liever geen bloemen. Het was zijn wens te worden gecremeerd. De crematie zal plaatsvinden dinsdag 16 maart om 13.00 uur op „Westgaarde". Ookmeerweg 275 einde Osdorperban, te bereiken met bus 23. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ont vangkamer van de aula. Alle vrienden en bekenden bedanken wij hartelijk voor de bewijzen van meeleven na het overlijden van mijn man en onze vader Johan Bouman Mede namens de kinderen T. Bouman-Havik Wormerveer, maart 1976 Dubbele Buurt 16 Na een blijmoedig gedragen ziekte is toch nog onverwacht overleden mijn lieve Man en Vader, onze Zoon en Schoonzoon, onze Broer, Zwager en Oom JOHANNES JACOB VAN ANDEL op de leeftijd van 32 jaar. De Heer heeft mij gezien en onverwacht ben ik opnieuw geboren en getogen. Gez. 487 1 Alkmaar, Corry van Andel-Snieder Zwanenburg, Govert G. J. van Andel G. van Andel-Kort C. Snieder G. Snieder-Kramer en verdere familie Alkmaar, 11 maart 1976 Kievitstraat 10 Correspondentie-adres: Essenlaan 54. Zwanenburg Thuis geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 16 maart te 12.00 uur op de Ned. Herv. begraafplaats, Kerkhoflaan te Zwanenburg. Vertrek van Essen- laan 54. Zwanenburg, te 11.40. Na afloop gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. „Ga in tot het feest van uw Heer" Matth. 25 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze Secretaris en Oud-Docent Ds W. C. van den Brink uit Nieuw-Loosdrecht We herdenken in hem een bestuurslid die de zaak van Gods koninkrijk zeer toegewijd was. Moge de Here zijn vrouw, kinderen en familiele den in hun verlies vertroosten. Bestuur, docenten en studenten van de Reformatorische Bijbelschool te Zeist. 12 maart 1976. Geheel onverwacht, tijdens haar familiebezoek in Zuid-Afrika, heeft de Here tot zich genomen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Cornelia Alida Kruidenier weduwe van W. G. F. Buddingh op de leeftijd van 69 jaar Aminzimtoti (Z.A.): Jac. Kruidenier J. Kruidenier-de Koning Stellenbosch (Z.A.): N. Vos-Kleinjan Kruidenier neven en nichten. Stellenbosch (Z.A.), 11 maart 1976 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 16 maart te Stellenbosch (Z.A.) Correspondentieadres: W. J. J. Kruidenier, Dotin- galaan 160, Weesp. Met droefheid geven wij kennis dat God tot Zich genomen heeft na een kortstondige ziekte, mijn geliefde Man, onze Vader en Grootvader Cornelis Sinke op de leeftijd van 84 jaar. Namens de familie: P. M. Sinke-de Haan Rotterdam, 11 maart 1976 Randweg 83 Geen bezoek aan huis - Geen bloemen De crematie zal plaatsvinden dinsdagmiddag 16 maart a.s. om 4.15 uur in het crematorium, Maeter- linckweg 101, Rotterdam-Zuid. Vertrek vanaf het woonhuis om 3.45 uur. Gelegen heid tot condoleren na de plechtigheid in de ont vangkamer van het crematorium. De Here nam tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid onze beste Zwager Gijsbert Pons echtgenoot van D. Pons-de Jong. op de leeftijd van 72 jaar. Namens alle schoonzusters en zwagers: L. de Jong Rotterdam. 11 maart 1976 Springerstraat 62 Gelegenheid tot condoleren zaterdag 13 maart van 15.00-16.00 uur. Eer. samenkomst zal worden gehouden op maan dag 15 maart te 13.30 uur in de aula van de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Op 9 maart 1976 overleed-op de leeftijd van 63 jaar de heer M. J. Oosterkamp directeur van de afdeling Centrale Aankoop van de Koninklijke Nederlandse Zuivelbond FNZ te Arnhem. 's-Gravenhage, 12 maart 1976 Namens het bestuur: R. Zijlstra, voorzitter W. M. Dijkstra, alg. secre taris. De crematie heeft inmiddels overeenkomstig de wens van de overledene in besloten kring plaats gevonden. Voor de vriendschap en het medeleven welke wij moch ten ondervinden na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma AALTJE NUMAN-DEDDENS danken wij u heel hartelijk A. A. NUMAN, kinderen en kleinkinderen Rotterdam, maart 1976 Bej. centrum Borgsate Meidoornsingel 181 Rotterdam Voor de vele blijken van belangstelling ondervonden het overlijden van onze directeur en commissaris, de heer E. van der Zee betuigen wij onze hartelijke dank. Fortis Coatings B.V. Fortis Coatings Rotterdam B.V. Den Dolder, Rotterdam, maart 1976. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, betoond na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Johannes Cornelis Bol betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: E. H. Bol-Goos Kesteren, februari 1976 Koningin Emmalaan 19. Chr. Pedagogische Academie „Rehoboth" Koningsbergerstraat 9, Utrecht. Wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd gaat onze docent handenarbeid A. W. Middeldorp ons verlaten. Wij nodigen oud-dócenten, oud-studenten en andere belangstellenden van harto uit aanwe zig te zijn op de afscheidsreceptie op zaterdag 3 april a.s. van 15.00-16.30 uur in de aula van onze academie. Bestuur, directie, docenten en studenten van ..Rehoboth" WWWMMWMMMWJTMMWMMWMm De houten bruggen over het meer bij Hannover, West-Duitsland, bieden romantici ruimschoots g< heid om over het voorjaar te dromen, vooral als de ondergaande zon het water omkartelt met een sp< licht en schaduw. Dan blijven de wandelaars onwillekeurig even stilstaan om deze weldadige ru naar huis te nemen. 020-9l3456l_^ 070-469445^ OIO- 115588 Gerubriceerde annonces Gehele oplage f 1,08 per kolom per mm editie Groot-Rotterdam Dordrecht f 0,64 per kolom per mm editie Groot-Den Haag Leiden f 0,51 per kolom per mm Bovenstaande prijzen zijn exclusief 4% BTW Voor brieven onder nummer wordt /1,50 extra berekend. Voor advertenties welke onduidelijk zijn geschreven of wel ke telefonisch zijn opgegeven kunnen wij helaas geen aan sprakelijkheid aanvaarden. Uw kleine advertentie vandaag voor 11 uur opgegeven kan morgen nog geplaatst worden. Met uitzondering van de zaterdag. Kennisgeving. Gedeputeerde staten van Utrecht, maken bekend, dat zij onder gelijktijdige goedkeuring van het daartoe strekkend raadsbesluit hebben verklaard, dat de instandhouding in de ge meente Lopik van de openbare school voor gewoon lager on derwijs aandeLopikerwegoost 181 te Lopikerkapel ingevolge artikel 19 der Lager- onderwijswet 1920 wordt gevor derd. Bij beschikking van de Arron- dissements Rechtbank te Zwol le van 12 februari 1976 is onder curatele gesteld: Gerritje Dijkslag, wonende te Veessen gemeente Heerde, IJsseldijk 10. Tot curator is benoemd: G. J. Dijkslag, wonende te Veessen gemeente Heerde, IJsseldijk 10 en tot toeziend curator H. Kor ten, Divonalaan 13, Hillegom. Heerde, 5 maart 1976. Mr H. G. Bosch, procureur. Bij vonnis der arr.-rechtbank te A'dam van 9 maart 1976 is in staat van faill. verklaard ROK BENELUX B. V.. A-dam-W„ Sloterdijk III, Tijnmuiden 5. met benoeming van mr. E. J. van Dijk tot rechter-comm. en van onderget. tot curator. A'dam, 11 maart 1976 mr. A. E. du Perron De Lairessestr. 139. Voorlopig kosteloos: De Arr. Rb. te Utrecht heeft bij vonnis van 3 maart 1976 in staat van faillissement verklaard de B.V. Metsel- en Timmerbedrijf 't VEEN statutair gevestigd te Utrecht, kantoorhoudende aan de Hoofdstraat 62 bis te Vee nendaal, met benoeming van de E.A. Vrouwe Mr G. E. Vos- Wttewaal tot Rechter commissaris en ondergeteken de tot curator. Mr W. C. Spermon, Kerkewijk 11. Veenendaal. Oud-leerlingen van de school en ven belangstellenden stellen wij gaarne in de genheid de nieuwbouw van het Augustinus lege, Adm. de Ruyterlaan 37 te Groningen bezichtigen op woensdag 24 maart 1976, 16.00 tot 18.00 uur. Namens het bestuur, Drs. A.J.H.J. Hobbelt, re4 Kennisgeving Gedeputeerde Staten van Utrecht, maken bekend, dat zij onder gelijktijdige goedkeuring van het daartoe strekkend raadsbesluit hebben verklaard, dat de instandhouding in de ge meente Lopik van de openbare school voor gewoon lager on derwijs aan de Juliana van Stol berglaan 67 te Lopikdorp inge volge artikel 19 der Lager- onderwijswet 1920 wordt gevor derd. „SCHRIFT en GETUIGENIS'' Zondag 14 maart 1976 half zes Oosterkerk. Maliebaan, Utrecht Ds. B. J. W. Schelhaas te Enter Ter uitbreiding van het inspektie-team Amsterdam zoi wij een (niet ouder dan 25 jaar) die na een inwerkperiode ondermeer de volgende t< krijgt toebedeeld: waarneming van agentschappen behulpzaam zijn bij het oplossen van bezorgproble*ï service verlening aan abonnees. Voor deze zelfstandige en afwisselende bulT dienstfunktie gaan onze gedachten uit naar iemand goede kontaktuele eigenschappen, organisatietalent een opleiding op MAVO-niveau, die woonachtig Amsterdam of direkte omgeving. De heer P. Hovenga (tel. 020-913456 tst. 787) geeft g i nadere informatie. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de personeelafdeling van Ti£ Kwartet B.V., Wibautstraat 131 te Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10