FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 11 MAART 1976 TROUW/KWARTET PS 14 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. BERICHT IN PLAATS VAN KAARTEN. Onze ouders, opa en oma Nico van Vliet en Neeltje van Geest waren op 26 februari jJ. 40 jaar getrouwd. Voor al Uw goede gaven Heer, zij U de dank en de eer. Samen met familie en vrienden hopen zij dit feestelijk met ons te vieren. Wilt U komen feliciteren, dan nodigen wij U daarvoor uit p vrijdag 19 maart a s. tussen 4.00 en 5.30 uur in de trouwzaal van de Ontmoetingskerk aan de Anjerlaan te Naaldwijk. Heiloo: Paul van Vliet, Nel van VlietDekker, Trinette en Dorine. 's— Gravenzande: Rita Jonker— van Vliet, Fulps Jonker. Nicoline. Thea, Kosse en Conny. Oldemarkt: Janny Vermeer van Vliet. Leen Vermeer. Nico. Peter en Ronald. adres: Galgeweg 49*. Naaldwijk. Teruggekeerd in de handen van zijn Schepper onze geliefde Gijsbertus Johannes Christoff van de Ridder op de leeftijd van 82 jaar. Namens allen: Utrecht, Koningsweg 131 E. Ridderhof-van de Ridder Ede, Lindelaan 42 Ds. A. Jense Utrecht. 7 maart 1976 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B.. Schoolstr. 12. die voor bezoek geopend is donderdag van 19.00-20.00 uur. De begrafenis 2al plaatsvinden vrijdag 12 maart om 11.30 uur op de begraafplaats „Tolsteeg", Opaalweg. Vertrek van de rouwkamer om 11.00 uur. Met droefheid namen wij kennis van het overlij den van ons erelid, de heer G. J. Chr. van de Ridder vanuit een sterke betrokkenheid bij het Prot. Chr. Onderwijs heeft hij zich jarenlang ingezet voor de belangen van het beroepsonderwijs. In dankbare herinnering gedenken wij zijn persoon en werk. Bond van Organisaties voor Chr. Beroepsonder wijs. G. Bramer. voorzitter Drs. G. H. Voortman, secretaris. Voorburg, Oosteinde 114. Na een korte ernstige ziekte is in Jezus ontsla pen onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Kommerina van Meggelen- van Gijzen echtgenote van Jac. van Meggelen op de leeftijd van 68 jaar. „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij." Psalm 23 Brielle: P. Ardon-van Gijzen Zuidland: C. van Meurs-van Gijzen Zuidland: E. van Gijzen Surhuisterveen: C. J. van Gijzen- Berkman Neven en nichten Zuidland. 9 maart 1976, Verloren Rust 2. Onze Here hwft lot Zich geno men mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jacoba Adriana Koole-Rijlaarsdam geboren te Alphen aan de Rijn. 1-2-1913; overleden te Oploo. 10-3-1976 Veilig in Jtzus' armen, veilig aan Jezus' hart. De rouwdienst zal gehouden worden op latrrdag 13 maart a s in de Nederlands Hervormde Kerk tc ..Vossenberg". Gemert om M 30 uur. waarna de begrafe- nla zal plaatshebben De overledene is opgebaard i„ rouwkamer van het Maosziekcn- huia te Boxmeer Bezoektijden vrijdag 20 00—20 30 uur. en zaler- dag 12 0012 30 uur Na de bcgra is er gelegenheid tot condo- i ir. de kerk C orrespondentie-adres: Fam Koole. GemerUeweg 37A. Oploo Na een korte ziekte heeft de Here tot Zich genomen in Zijn eeuwige heerlijkheid mijn lieve Man. onze Vader en Grootvader Willem Boswijk op de leeftijd van 89 jaar Sappe meer, 10 maart 1976 G Botwijk-Keun Meppel ARB. I Boswijk Amsterdam H Boswijk G. A Boswijk-Praat Den Hang A H do Heer-Boswijk M C de Heer Rears by (Eng R Boswijk M Boswijk Hulseboa E. Boswijk J C Boswijk uur Zij. die Vader de laatste Na de begrafenis u Op 7 maart is overleden onze ere-voorzitter de heer G. J. Chr. van de Ridder Vanaf de oprichting, in 1959, tot 1975 heeft de heer Van de Ridder op een zeer gewaardeerde en stimu lerende wijze leiding aan het bestuur van onze school gegeven. Wij danken God voor het vele werk dat de heer Van de Ridder voor ons gedaan heeft. Bestuur, personeel en leerlingen van de Chr MTS „SCUTOS" te Utrecht Geheel onverwacht nam God tot Zich, mijn innig geliefde man, onze dierbare en zorgzame vader en opa Berend Gerrit Jan ter Beek echtgenoot van Hester Hageman op de leeftijd van 65 jaar Warmond: Nieuw Vennep: Hillegom: Capelle a.d. IJssel: Essen-Frintrop: Warmond: Rijswijk (Z.H.): H. ter Beek-Hageman J. Huisman-ter Beek D. Huisman G. Huisman-ter Beek L. Huisman G. J. ter Beek H. ter Beek-van Duyn A. Fichtner-ter Beek H. J. Fichtner C. ter Beek J. ter Beek-Varkevisser J. H van der Ende ter Beek B. H M. van der Ende en kleinkinderen Warmond. 8 maart 1976 Bernhardstraat 29 Do rouwdienst zal worden gehouden donderdag 11 maart in de Hervormde Kerk te Warmond aanvang 12.15 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar, aan komst plm. 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Trefpunt te Warmond. Zondag 7 maart 1976 ging van ons heen naar het Vaderhuis met zijn vele woningen, onze zuster en schoonzuster Maria v. d. Beek in de ouderdom van 84 jaar sinds 1962 weduwe van H. Vos eerder gehuwd geweest met J. Karsten Heerde. Zwolseweg 12: J. v. d. Beek Joh. v. d. Beek-Kers Heerde, Zwolseweg 42: S. v. d. Beek H. v. d. Beek-Dalhuizen Velp. Rozendaalselaan 32. „Beukenhof"; S. H. Kiezebrink-v. d Beek Harderwijk. Guido Gezellelaan 52. mede namens de broers en zusters in Canada: Joh. Karsten Fr. Karsten-Mast. Op zaterdag 6 maart overleed in vol vertrouwen in den Heer. onze lieve Moeder en Oma Neeltje Holtrust-Fonds weduwe van Jan Holtrust Geboren 13 mei 1902 „Mijn tijden zijn in uw hand" Charlottesville: Ina Langman-Holtrust. (U.S.A.) Jan Langman. Ronald, Juliet. Hulshorst: Onno Holtrust. Liesbeth Holtrust-Hop. Elisabeth, Erald, Rebekka, Christiaan. Deventer: Robert Holtrust. Gaby Holtrust-Bamberg. Philip, Kathrine, Sandra. Phalombe: Elly Holtrust. Malawi): Bilthoven: Nora Holtrust. Marnix, Beatrice, Wendelmoet. Corr. adres: Julianalaan 34, Ermelo. De begrafenis heeft in Ermelo plaatsgevonden. In dankbare herinnering aan haar liefdevol en zorgzaam leven geven wij u kennis van het overlij den van IMMECHIEN DOKTER-WIERSEMA op de leeftijd van 73 jaar. Namens familie en kennissen: T. Wiersema Dieren, 9 maart 1976. Correspondentieadres: Voorende 2, Gorssel. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 12 maart om 12.30 uur in de Ontmoetingskerk. Adm. Helfrichlaan te Dieren, waarna de crematie zal plaatsvinden om 13.35 uur in aula II van het crematorium te Dieren. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium Op haar 85ste verjaardag werd door God thuis gehaald, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria Koopsen gewoond hebbende Amalia van Solmslaan 1. „Haar geloven, werd aanschouwen" Ermelo: P. Koopsen S. Koopsen-Klooster H. J. Koopsen K. Koopsen-Klooster R. Koopsen Sr. Deventer: g. Koopsen-Van der Kwast neven en nichten Ermelo, 9 maart 1976 Correspondentieadres: Wilhelminalaan 28, Ermelo. De begrafenis zal D.V plaatsvinden zaterdag 13 maart 1976 om 12.00 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Immanuélkerk, Stationsstraat 135, Ermelo. Aan vang 11.00 uur. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de aula van de algemene begraafplaats. Psalm 73:2a 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn, U al mijn liefde waardig schatten, wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten. Heden is mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Neeltje Reehorst-Kluit op de leeftijd van 70 jaar in Jezus ontslapen. God heeft Zijn moegestreden kind thuisgehaald. J. Reehorst Jan en Riek Ellen, Jacco, Jan-Joost Aat en Els Monique, Anne-Mieke Cathelijn Ada en Ronald Astrid, Martijn Rotterdam, 9 maart 1976 Pleinweg 81d. Geen bezoek aan huis Gelegenheid voor condoléance en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V.. Goereesestraat 10, Rotterdam-Zuid, donderdag van 20.30 tot 21.00 uur en vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 13 maart a.s. op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid, Charlois- se Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid om ongeveer 11.15 uur. Vertrek van Pleinweg 81d om 11.00 uur. Heden nam de Heere tot Zich onze lieve schoon zuster en tante Nel Reehorst-Kluit Uit aller naam: Familie Reehorst. Ik heb u bij uw naam geroepen. Heden ging kalm van ons heen onze lieve zorgzame vader en opa Jan Schoonderbeek weduwnaar van Wilhelmina de Geit in de ouderdom van 93 jaar. Krimpen a/d IJssel, G. J. Schoonderbeek M. Schoonderbeek- Polhuis Amstelveen, j. w. Schoonderbeek Amsterdam, e. m. S. Schoonderbeek kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam. 9 maart 1976 Pythagorasstraat 7 huis Thuis geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 13 maart om 12 uur in het gebouw „Sola-Fide", Ei kenlaan te Veenendaal. De begrafenis zal plaatsvinden om 13 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Munnikenweg te Veenendaal. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in „Sola-Fide". In vast vertrouwen op haar Heer en Heil zacht en kalm van ons heengegaan mijn g( Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Ou Kommerina van Gijzen echtgenote van J. van Meggelen op de leeftijd van l 1 jaar, J. van Meggelen Jan en Adrie Ko, Wim, Arjan Bram en Henny Corine, Petra Zuidland, 9 maart 1976 Verlorenkost 2. Aan huis liever geen bezoek. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden zal 13 maart a.s. om 1.30 uur in de Gereforn kerk aan de Wilhelminastraat te Zuidland w de begrafenis zal plaatshebben op de alg< begraafplaats te Zuidland. Na afloop van grafenisplechtigheid is in de aula van graafplaats gelegenheid de familie te condo Voor de zeer vele blijken van meeleven bij hel en na het sterven van mijn geliefde man en c vader en grootvader Jannes de Boer zeggen wij onze oprechte dank. Uithuizen, maart 1976. H. de Boer-Dijkstra kinderen en kleinkinderen. Voor het medeleven tijdens de ziekte en na het c van mijn lieve Man. onze Vader en Opa Herbert Vissers betuigen wij u onze oprechte dank. De vele blijken van verbondenheid in deze dage ons kostbaar. E. T. J. Vissers-Timmers Kinderen en kleinkinderen. Oldebroek, 8 maart 1976, Zuiderzeestraatweg 261. Voor uw blijken van medeleven na het onv< overlijden van mijn geliefde Vrouw en onze Mi Oma Geertje van der Waaij geb. van Vliet betuigen wij aan allen onze hartelijke dank. Uit aller naam: J. van der Waaij en kinderen Katwijk a.d. Rijn, maart 1976 Noordwijkerweg 9. Allen die mij tot zo'n grote steun zijn geweest ti ziekte en na het overlijden van mijn lieve Vroi Dirkje, hartelijk dank. mede namens de familie: J Amsterdam, maart 1976 Curagaostraat 37 Vervoiq Fam Berichten

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16