Truus van Hanegemi'De betalingen doe ik. Wim bemoeit zich nooit met TROUW FAMILIEBERICHTEN ADVERTEERT IN dals makkelijk! Vanmiddag is ontslapen onze lie ve vrouw, moeder en grool- Margeretha Maria v. d. Neut geb. Vcenendaal 79 jaar oud. Mede namens de familie: J. D. H. van der Neut Amersfoort, 3 maart 197C. Dorresteinseweg 49—325. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Lange Gracht 39 te Amersfoort Condolcancebezoek zaterdag van 19.00-19.30 uur aan de rouw- kamer. De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 8 maart om 10 00 uur in Aula I van het crematorium ..Daelwijck". Flori- dadrcef te Utrecht (Ovcrvecht). Na de plechtigheid is er ook gele genheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Heden ontviel onze beste vriend Martien du Prie Hij ruste in vrede. Familie S. Noorlander Familie B. J. Proper Familie J. P. Tuinhof de Moed Met leedwezen geven wij kennis van het plotse linge overlijden van onze gewaardeerde medewer ker. de heer C. B. van der Staaij Het Bestuur van de Vereniging van Chr. scholen voor Basis- en Mavo- onderwijs. Katwijk a/Zee, 4 maart 1976. Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze vriend en collega, de heer C. B. van der Staaij. Het gezamenlijk personeel van de Juliana Mavo Katwijk a/Zee, 4 maart 1976. Heden behaagde het de Here om plotseling van ons weg te nemen, onze zorgzame moeder, oma. zuster schoonzuster en tante Maartje Margaretha Schalk Weduwe van Jan Pieter Vis. Op de leeftijd van 72 jaar. Baarn: P. Bakker-Vis W. Bakker Wainfleet (Canada): K. Vis G. Vis-Aarsen Bramley (Engeland): W. Stoopman-Vis B. Stoopman Terrace (Canada): J. P. Vis C. Vis-van der Kwaak Soest: M. M. van der Heide-Vis J. van der Heide Sassenheim: G. de Vries-Vis C. de Vries Lisse: E. van Riet-Vis J. van Riet G. Möhlen-Vis M. Möhlen kleinkinderen en verdere familie Lisse. 3 maart 1976 Eikenlaan 118. Corr. adres: 3e Poellaan 59, Lisse. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 6 maart a.s. des n.m. plm. 3.30 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats te Sassenheim voorafgegaan door een rouwdienst in de Gereformeerde kerk te Lisse, Heereweg 105, aanvang 2.30 uur. Moeder is opgebaard in het verenigingsgebouw der Geref. Gemeente, Crocussenstraat 2 te Lisse. Alwaar gelegenheid tot condoleren zal zijn op vrijdagavond 5 maart van 7.30 tot 8.30 uur. Na een liefdevolle verzorging in het Hervormd Rusthuis „De Westhoek" te Zevenbergen nam God in Zijn heerlijkheid op onze zeer geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Cornelia Johanna Hagt in de ouderdom van 84 jaar. Rotterdam: N. Hagt-Barel Klundert: J. M. Hagt B. H. Hagt-Gerritsen Naarden: S. G. Hagt-de Vries Canada: M. J. Guillaume-Hagt 's Gravenhage: H. J. Kiewiet neven en nichten Zevenbergen, 3 maart 1976 Hervormd Rusthuis „De Westhoek". Correspondentieadres: Keenestraat 2, Klundert Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. 6 maart te Klundert. De rouwdienst wordt gehouden in de Gerefor meerde kerk te Klundert, aanvang 11.00 uur. Degenen die hierbij tegenwoordig willen zijn wor den verzocht om 11.00 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid om deelneming te betuigen na de begrafenis-in een der lokalen van de kerk. Na veel lijden is in vrede ontslapen onze onverge telijke Broer en Zwager Wiebe Wiebenga geliefde echtgenoot van G. Vriesma in de ouderdom van 69 jaar Chatham (Can.).- K. Wiebenga T. Wiebenga- Tillema Zwolle: C. Hayer- Wiebenga J. Hayer Groningen, 4 maart 1976. Onverwacht nam God tot zich mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader Abraham van Overbeeke eerder weduwnaar van Ada Nijdeken hij werd 50 jaar „Zie, Ik maak alle dingen nieuw" P. J. van Overbeeke Woldendorp Truus Anneke George Erna Suzan Castricum, 3 maart 1976 De Loet 88. Geen bezoek - geen bloemen - geen toespraken. De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 6 maart a.s. om 12.00 uur in het Crematorium te Velsen, en halte DriehuisWesterveld. Gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het Crematorium na afloop van de plechtigheid. In Jezus ontslapen onze lieve Tante Jacoba de Vries echtgenote van H. J. Smit 1 Cor. 15. Amstelveen: D. J. de Vries Spakenburg: R. de Vries C. de Vries-Koops en kinderen Modugno (Z.-Italië): S. J. Ronchi-de Vries P. E. Ronchi en kind Amstelveen: J. D. de Vries Amstelveen. 3 maart 1976. Heden overleed onze lieve Moeder, Tante en Ach ternicht Anthonina de Regt geb. Sandee) geboren 5 maart 1924. Nieuwdorp:Fam. de Regt, neven en nichten Nieuwdorp, 3 maart 1976 De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag a.s. om 1 uur op de algemene begraafplaats te Nieuw dorp (Z.B.), vanuit de consistorie der Gereformeer de Kerk. VRIJDAG 5 MAART 1976 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Mët diep leedwezen geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze mede-directeur, de heer Gerrit Jan Roelofs op de leeftijd van 51 jaar. Gedurende meer dan 30 jaar heeft hij zich met alle krachten voor ons bedrijf ingezet. Wij zullen hem moeilijk kunnen missen. In grote dankbaarheid blijven wij hem gedenken. Commissaris en directie Roelofs eri Haase B.V. Rijssen. 2 maart 1976 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 6 maart om 12.30 uur op de algemene begraafplaats ..Het Lentfert" te Rijssen. Vooraf, aanvang 11.30 uur, zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk, Boomkamp 6. Geen bloemen. Met ontsteltenis namen wij kennis van het plotse ling overlijden van onze geachte directeur, de heer G. J. Roelofs op de leeftijd van 51 jaar. Wij houden zijn opgewekte persoonlijkheid in dankbare herinnering. Gezamenlijk personeel Roelofs Haase B.V. Rijssen, 2 maart 1976. Vlaardingen. 3 maart 1976 Bejaardencentrum „Uitzicht" Churchillsingel Here, Gij weet alles. Gij weet. dat ik U liefheb. Joh: 21:17b Heden ging kalm van ons heen. onze innig geljefde Moeder en Schoonmoeder. Groot- en Overgroot moeder Jannetje van Boven Weduwe van Pieter van Boven op de leeftijd van 80 jaar. Arnhem J. van Boven P. C. S. van Boven-Verschoor Vlaardingen M. van Gelder-van Boven B. van Gelder C. van Boven P. van Boven A. van Boven-Sturrus Vlissingen L. van den Boogaard-van Boven G. van den Boogaard Schelluinen J. Buesink-van Boven F. P. Buesink Slikkerveer J. Schweig-van Boven p. Schweig Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Geen bezoek aan huis geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 6 maart a.s. op de Ned. Herv. Begraafplaats „Charlois" Lagendijk te Rotterdam, aankomst aldaar om 10.30 uur v.m. Correspondentie-adres: Sportlaan 125 Vlaar dingen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Psalm 23 4 Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad want Gij zijt bij mij. Met grote droefheid geven wij u kennis, dat heden, na een langdurig, moedig gedragen lijden van ons is heengegaan, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder. Schoon- en Grootmoeder, onze beminde Zuster, Schoonzuster en Tante Jennie de Jonge echtgenote van E. van Duijl, op de leeftijd van 53 jaar Uit aller naam: E. van Duijl. Rotterdam, 2 maart 1976 Overschiesekleiweg 35. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Eudokia" ingang Bergsingel 215 te Rotterdam. Bezoek vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur, tevens gelegenheid tot condoleren. De teraarde bestelling zal plaats vinden zaterdag 6 maart a.s. op de algemene begraafplaats „Hof wijk" te Overschie. Vertrek van de rouwkamer om 9.30 uur. Aankomst in de Kapel ca. 10.00 uur. Enige kennisgeving Na een kortstondige ziekte nam de Heere tot Zich onze beste vader, grootvader en overgrootvader Grietinus Poppema weduwnaar van Klaassiena Mensinga in de ouderdom van 86 jaar Zuidhorn; 3 maart 1976 Gaaikingalaan 28 Voorburg: H. J. Poppema R. Poppema-Posthumus Roden: J. H. Poppema J. Poppema-Wegman Oosterhogebrug: K. A. van Petten-Poppema A. van Petten Slaperstil: A. W. Poppema R. Poppema-Veenstra Haren: J.G. Poppema M. Poppema-van Dijken Groningen: A. E. Poppema klein- en achterkleinkinderen Vader is opgebaard in de Aula van de Wester burcht te Zuidhorn. Bezoekuren Zaterdag van 7-8 uur 's avonds. De crematie zal plaatshebben a.s maandag 8 maart om 11.00 uur in Aula I van het Crematorium te Groningen. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Dankbetuiging De wijze waarop u van uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde trouwe man, onze lieve zorgzame Vader en Opa Pieter Voskamp hebt doen blijken, heeft ons ten zeerste getroffen. Daarvoor betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Mede namens de kinderen en kleinkinderen A. P. Voskamp-Voogt s Gravenzande, maart 1976 Nieuwlandsedijk 9. Marijke, Esther en Naomi willen door de overweldigende belangstelling langs deze weg al diegenen hartelijk dan ken die na en tijdens het overlijden van Rob Arp ons getroost, bemoedigd en gesterkt hebben Zijn vrouw en kinderen Benthuizen, 5 maart 1976. Wij willen U hartelijk danken voor Uw medeleven en deelnerhing bij het overlijden van onze lieve moeder, zuster, schoonzuster en tante Jacoba van Driel-van Woerden Familie Van Driel Familie Van Woerden Zoetermeer, Den Hoorn 29. Maart 1976. C H"*"' TROUW/KWARTET PSlï Zo vraagje 'm aan Bel gratis 0017, of (zonder postzegel) naar Girokantoor Arnhem of Den Haag, of ga even 't postkantoor. 's Middags naar de mai om 'n lap stof te kopen Want Alice heeft een if broek nodig. Truus rek af met de betaalkaart. 'Met die kaarten betf ook de wekelijkse boo schappen. Dat vind ik i keiijker dan contant g( 'Met de postgiro bet eigenlijk alles. Ja, ik do betalingen. Wim bemo zich nooit met geld. To 'ns een tijdje in het ziel huis lag, bracht hij iede keer al dié kaartjes me Deze rubriek zal in 1976 op de volgende data verschijnen: maart: 12 19 26 april: 2 9 16 23 mei: 7 14 21 28 juni: 4 11 18 25 juli: 2 9 16 23 augustus: 6 13 20 27 september: 3 10 17 24 oktober: 1 8 15 22 november: 5 12 19 26 december: 3 10 17 24 'Ik sta 's morgens rond kwart over zeven op. Dan maak ik ontbijt voor de kin deren. Die help ik naar school. Ik ruim een beetje op. Breng Willem z'n ontbijt boven. Daarna gaat hij mees tal trainen.' Thuis bij Truus van Hane- gem. Een leuk huis in een rijtje. Met smaak ingericht.. Truus zorgvuldig gekapt. 'Vroeger ging ik wekelijks 'naar de kapper. Nu niet meer zoveel, omdat ik er zelf ook erg handig in ben.' Om 12.00 uur komt Alice thuis. Een half uurtje later Gert. 'Onze kinderen heb ben een hoop voor op anderen. Maar ook wel wat tegen. Ze kunnen in de weekenden nooit met ons weg. Maar ze hebben veel spelletjes om thuis te doen.' Dan moest ik ze versturen. Nee, die intej seert zich helemaal nier dat stuk van het huwelijl 'Toen ik nog geen po), giro had, moest ik met acceptgirokaarten voor! licht, water, krant enz. het postkantoor. Nu hoej thuis alleen maar mijn tekening te zetten en de kaarten in de lop en d'r hoeft een postzegel op. Want bij de postgiro alles gratis en veel lijker.' voorbeelden van advertenties en hun tarief: ƒ10,60 ERMERZAND Ook in uw najaars- en kerstvak. te huur BUNGALOW Tel 08356-1458. 14,84 LUXE RECREATIE BUNGALOWS te huur in Z.O.-Drente. seiz. billijke prijzen. Voor de Kerst nog enige bung, baar Inl. Odoornerweg 1. N. Sleen, tel. 05916-616. op bovenstaande tarieven krijgt u bij 3 plaatsingen L en bij 6 plaatsingen 10% korting SCHRIJF HIERONDER uw tekst, omcirkel de singsdata en stuur het geheel zonder postzegel TROUW-KWARTET b.v. antwoordnummer 2889 sterdam. Tekst: f h "Ie

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20