Den Haag te vroeg blij vallen PSV-defensie laat steken Sparen. Maak 2% extra rente. Bij de ABN. Europa Cup I Europa Cup II UEFA Cup Knap gelijk spel van Real Madrid Riante voorsprong (4-0) slinkt na rust tot kleine marge: 4-2 Anatoli Karpov op de eerste plaats Vardic naar NAC Brugge wint ?van AC Milan Joop van Daele ij naar Go Ahead Brzezanczyk geeft opening van zaken Kovalev behoudt de leiding Veel problemen na nederlaag (20) bij Hajduk Split £9! iNDERDAG 4 MAART 1976 SPORT Jdoor Richard Matthijsse jDEN HAAG - FC Den Haag heeft gisteravond in de kwartfinales a van de strijd om de Europese beker voor kampioenen een dure tol moeten betalen voor het verlies aan concentratie dat in de tweede Jhelft van het duel tegen Westham United de Haagse gelederen ^binnensloop. B Hagenaars die de eerste helft met riante 4—0 voorsprong hadden .afgesloten, verslapten later zo hevig, rdat de Londense ploeg tot 4—2 kon .'terugkomen, zich daarmee nog een 5 redelijk perspectief verschaffend ,'voor dfe return over dertien dagen, f Het was begri j peli j k dat trainer Vuj a- Boskov tandenknarsend heeft j' toegezien, hoe zijn keurtroep zich verkeek op de Britse mentaliteit die van geen versagen weet. En, het was in het Haagse sfeervolle Zuiderpark allemaal zo grandioos be gonnen voor de Nederlandse beker- I houder. Drie doelpunten van Aad Mansveld, waarvan er twee uit een strafschop voortvloeiden en een tref- fer van Lex Schoenmaker hadden de Hagenaars opgewekt en vol optimis- - me aan de thee gezet. Een optimisme rjdat onbarmhartig door Billy Jen- die tot tweemaal toe in volle vrijheid twee executies kon veltrek- "iken, werd afgestraft. Dolle vreugde bij FC Den Haag nadat Aad Mansveld begonnen is aan zijn hattrick. Benfica (port.)—Bayern München (WDld) Dynamo Kiev (Rusl.)—St. Etienne (Fr.) Hajduk Split (Joeg.)—PSV (Ned.) Borussia MönchengladCH (WDld)Real Madrid (Sp.) Celtic (Schot)—Sachsenring Zwickau Jr)j Sturm Graz (ost.)—Eintracht Frankfurt (WDld) Anderlecht (Belg.)—Wrexham United (Wal) FC Den Haag (Ned)—West Ham United (Eng.) Dynamo Dresden (DDR)—Liverpool (Eng.) FC Brugge (Belg.)—AC Milan (It.) FC Barcelona (Sp.)—Levski Spartak (Buig.) Hamburger S V (WDld)—Stal Mielec (Pol.) 0-0 2—0 2—0 2—2 1—0 0—2 1—0 4—2 0—0 2—0 4-0 1—1 FRANKFURT Voor de Europa Cup voor landskampioenen speelden Borussia Mönchengladbach en Real Madrid in Frank furt met 2—2 gelijk. Borussia startte met een sterk offen sief, dat al in de tweede minuut met een doelpunt van de Deen Jensen werd bekroond. Na een klein half uur spelen vergrootte Wittkamp die voor sprong tot 2—0. Real Madrid was toen wel wakker geschud en kreeg steeds meer greep op de Duitse aan vallen. Nog vlak voor rust wist Marti nez de achterstand voor Real Madrid tot 2—1 terug te brengen. Na een kwartier spelen in de tweede helft was het de Spaanse Internatio nal Pirri die Real naast Borussia bracht. Bij die 2-2 bleef het ondanks een slotoffensief van Borussia. Met de thuiswedstrijd over 14 dagen in Madrid nog voor de boeg heeft Real zich in een goede positie gema noeuvreerd voor een plaats ln de hal ve finale. Dynamo Kiev Het zag er tot enkele uren voor de aanvang van het duel tussen Dyna mo Kiev en het Franse Saint Etië niet naar uit dat het duel door zou gaan. In Simferopol in de Oekraïne waar het duel zou plaatsvinden lag zeer veel sneeuw. Scheidsrechter Thomas en zijn twee assistenten uit Wales konden Simferopol niet per vliegtuig bereiken en kwamen van uit Moskou per trein. Eerst kort voor de wedstrijd arriveerden zij. Thomas keurde het veld goed en de 30.000 toeschouwers zagen vervol gens hoe Dynamo het heft in handen nam en Saint Etienne zich voorna melijk beperkte tot verdedigen. De eerste Russische aanvalsgolf werd in de 23ste minuut bekroond door Ana toli Konkov, die doelman Curkovic passeerde. Daarna moest Saint Etiënne wel in de aanval. Dat lukte nog verbazend goed ook. Alleen bleek doelman Ra- dulov ln grote vorm en voorkwam met een aantal schitterende réd dingen de gelijkmaker. De strijd werd acht minuten na rust beslist door Europa's voetballer van het jaar Oleg Blokhin die alleen door de Franse defensie soleerde en onge hinderd kon scoren nadat een vrije trap van Konkov in eerste instantie tegen de muur terecht was gekomen: 2-0. Daarna werd Saint Etiënne sterker. Dynamo Kiev werd zelfs geheel in de verdediging gedrukt, maar doelpun ten leverde dat offensief toch niet op- SKOPJE Na drie ronden van het internationale schaaktoernooi in Skopje staat wereldkampioen Ana toli Karpov op de eerste plaats met 2'/j punt, Karpov won in de derde ronde van de Joegoslaaf Nicevsky. Jan Timman staat samen met de Amerikaan Reshevsky, tegen wie hij remise speelde in de derde ronde, op een derde plaats met twee punten. In de tweede ronde had Timman ge wonnen van de Joegoslaaf Sof- revsky. i a j BRUGGE Ernst Happels FC Z Brugge kan enigszins gerust toeleven naar de return tegen 1 AC Milan in de kwartfinales van het toernooi om de UEFA i' Cup. De Bruggenaren versloe- a gen Milan met 2—0, een stand die al bij de rust bereikt was. - Voor Brugge betekent dat het als enige Belgische club (de zege in het u Europa Cup Il-toemooi van Ander- lecht op Wrexham is erg minimaal) - uitzichten heeft op een plaats in de - halve finales. Brugge nam de leiding via de Deen Lefèvre. Kleere zorgde voor 2—0. Daarna bleek de Brugse j verdediging sterk genoeg om het af en toe aandringende AC Milan te - weerstaan. - Het Engelse Liverpool verschafte p zich een uitstekende uitgangspositie voor de halve finales door in Dresden een doelpuntloos gelijkspel tegen i.i Dynamo uit het vuur te slepen. Gro- te held bij Liverpool werd doelman Ray Clemence die een aantal uitste- >J kende reddingen verrichtte. Zijn J] kunststukje was het stoppen van -1 een strafschop door Kotte. Hamburger SV heeft zich schrome- lijk vergist in Stal Mielec. In de eer- ste wedstrijd voor de kwartfinales van het toernooi om de UEFA-beker r kwam de Westduitse formatie niet f verder dan een gelijkspel van 1-1, een uitgangspositie, die weinig per il spectief biedt voor de returnwed- strijd in Polen. - Striemende fluitconcerten begeleid- den de thuisclub in de tweede helft, n nadat Oratowski zijn ploeg naast HSV had gebracht. De ruim 40.000 J toeschouwers in het Volksparkstadi- - on konden de manipulaties van hun L eigen favorieten weinig waarderen. i Hamburg bewoog zich statisch over de grasmat. Het toppunt van onver- mogen demonstreerde linksbuiten Volkert acht minuten voor het einde, ii toen hij een strafschop niet in een treffer kon omzetten. Doelman Ku- 3 kla stopte de elf metertrap. Het begon overigens goed voor HSV. AI na elf minuten kon het publiek - opveren, toen Bertl scoorde, nadat C Kukla zijn inzet niet onder controle kon houden: 1-0. De thuisclub wei- 7J gerde vervolgens door te drukken. Zi De Polen, die met de gevreesde Lato -i op het veld verschenen, stelden zich J louter defensief op, maar kwamen na sa; hun gelijkmaker meer uit de verde- digende stellingen. HSV had enkele y keren geluk, dat de Poolse scorings- machine nagenoeg was gedemon- - teerd, want de kansen, die Lato, Kas- i perczak en Bielewicz kregen, waren j legio, 9,6 - DEVENTER Joop van Daele van Feyenoord zal tot het einde van de voetbalcompetitie voor Go Ahead 26» spelen. De Rotterdamse verdediger 9* wordt voor die periode aan de De- 1 venter eredivisieclub uitgeleend. Go j Ahead heeft bovendien een optie voor een eventuele transfer in de J zomer. ao De kans bestaat dat Van Daele zate- ragavond in de thuiswedstrijd tegen Eindhoven in het elftal van Go Ahe ad zal debuteren. Joop van Daele was de laatste maanden in het elftal I van Feyenoord geen vaste keus is meer. 23 Van onze sportcorrespondent nj ROTTERDAM Na twee dagen bij 54 kennissen ondergedoken te hebben gezeten is ex-Feyenoord coach Anton 3 Brzezanczyk gisteren weer in zijn flat in Rotterdam teruggekeerd. De totaal verslagen en gedesillusioneerde Brze zanczyk wilde nog geen comme/itaar geven op zijn ontslag, maar kondigde aan vrijdagmorgen tijdens een pers conferentie volledige opening van za ken te z.ullen geven. FC Den Haag zal straks in de heksen ketel van het Upton London Park over een dosis grote koelbloedigheid moeten beschikken om deze in kwali tatief opzicht matige Engelse ploeg het hoofd te kunnen bieden. Het in Engeland aanvankelijk zo be wierookte West Ham United, dat za terdag tegen Manchester United zijn zevende nederlaag in elf wedstrijden leed, is sinds november van het vorig jaar zo nadrukkelijk in de nationale competitie van slag dat er voor de ploeg alleen nog mogelijkheden rest ten in dit Europese toernooi voor bekerwinnaars. Vandaar ook dat de door griep ge velde teammanager John Lyall niet had nagelaten op het belang van de confrontatie met de Hagenaars te wijzen. „Zo'n bekerwedstrijd is een totaal ander gebeuren dan een com petitieduel. Als het alleen op kwali teit aankwam, zouden ook alle kam pioenen zeker winnen, maar het komt zelden voor. Bepaalde clubs kunnen zich voor een wedstrijd hele maal opladen. West Ham is zo'n club. Ze hebben tenslotte in 1964 de Europa Cup II al een keer ge wonnen." Woorden die duidelijk aantonen met welk doel de Londense club het Ka naal was overgestoken. West Ham was overigens nogal gehandicapt door de afwezigheid van Brooking, Holland en McDowell, waarvan de laatste zaterdag in het duel tegen Manchester United geveld werd. Gunstige omstandigheden dus voor de manschappen van trainer Vuja- din Boskov om te trachten zo snel mogelijk een voorsprong te nemen. Welnu, de Haagse dadendrift was in de openingsfase veelbelovend. Met grote bezieling togen de Hagenaars op avontuur, zoekend naar openin gen in de Britse defensie. Openingen die al vrij snel werden gevonden, want de laatste linie van West Ham bleek uiterst kwetsbaar. Aad Mans veld illustreerde dit in de elfde mi nuut toen hij met een verwoestende uithaal doelman Day passeerde, na dat Van Leeuwen, Kila en Swanen- burg de verdediging hadden openge rukt. En vier minuten later had een simpe le handsbal van Tommy Taylor een strafschop tot gevolg die door de 31-jarige Mansveld perfect werd ver zilverd. De club uit de Lonsense wijk East End was er duidelijk door aan geslagen maar kwam nochtans heel dicht bij een tegentreffer. Het was middenvelder Curbishly die met een venijnig schot een acceptabele po ging in het werk stelde het duel een wat gunstiger wending te geven. Zijn inzet stootte echter af op de voeten van doelman Thie. De Britse ploeg, kennelijk van de wijs gebracht door het explosieve startoffensief van FC Den Haag zag haar geïriteerd optreden bestraft met twee gele kaarten die de Oost- duitse scheidsrechter Glöckner uit deelde aan Robson en Billy Bond. Het klimaat was rijp voor een nog ruimere marge. Een listig door Mans veld genomen vrije trap had een schitterende vooreet van Schoenma ker tot gevolg die door Perazic met het hoofd enkele meters naast werd gekopt. Het was hartverwarmend te zien hoe de Hagenaars in deze krachtmeting die op het scherp van de snede werd uitgevochten, hun tegenstanders at taqueerden. En het loon voor de ijver kwam. Zeven minuten voor het ein de van de eerste periode slalomde Simon van Vliet door het centrum van de Londense defensie heen. Lock restte niet anders dan de Haag se voorstopper enkele centimeters binnen de strafschopzone genade loos neer te leggen. De 24.000 toe schouwers veerden op. Opnieuw had de Oostduitse regisseur naar de wit te stip gewezen en weer verscheen Mansveld ten tonele. Zijn elf- metertrap verdween nu messcherp in de rechter hoek: 3—0. En op de valreep van de eerste helft sloegen de Hagenaars andermaal toe. Dit keer via Schoenmaker na een combinatie met Van Leeuwen. De Hagenaars mochten Glöckner overigens wel dankbaar zijn, want hij liet de bal aan FC Den Haag toen West Ham een scheidsrechterbal niet begreep. En terwijl de Haagse fans zich in de tweede helft opmaakten voor een voortzetting van het doelpuntenfes- tijn, sloeg Westham United vrij on verwacht terug. Een actie op links van middenvelder Paddon dwarrel de voor de voeten van de vrijgelaten Jennings, die Thie kansloos liet: 4-1. Een duidelijke waarschuwing voor de mannen van Boskov om niet te verslappen. Toch lieten zij zich ech ter vrij snel opnieuw te grazen ne men door dezelfde Jennings. En weer was er een ongeremde rush van Pad don aan voorafgegaan: 4-2. Zo verspeelde FC Den Haag door concentratieverlies en tot zichtbare woede van Boskov zijn riante voor sprong. Sterker nog: de Hagenaars raakten in grote verwarring. Als Thie zich in deze fase niet manmoedig voor de voeten van Jennings had geworpen, zou de paniek zich nog verder over de Haagse formatie heb ben uitgewaaierd. In de laatste minuut kwam er einde lijk wat opluchting. Bijna was het toen 5-2 geworden, maar een kopbal van Van Leeuwen werd door Tailor Taylor van de doellijn gehaald. FC DEN HAAG-WEST HAM UNITED 4-2(4-01-12: Mansveld 1-0. 16: Mansveld(strafschop) 2-0. 39: Mansveld(strafschop) 3-0, 44: Schoenmaker 4-0. 51: Jennings 4-1, 59: Jennings 4-2. Scheidsrechter: Glöckner (DDR). Toeschouwers: 26.000. FC DEN HAAO: Thie; De Caluwc, Mansveld, Van Vliet, Korevaar; Klln, Perazic, Ouwehand; Schoen maker. Van Leeuwen, Swanenburg. WEST HAM UNITED: Day; McOlvcn(Coleman), Lock, T. Taylor, Lampard; Paddon, Curbishly. Bonds; Jennings, A. Taylor, Robson. Edström was met alle PSV'ers verbolgen op de Spaanse scheids rechter Sanchez Ibanez, omdat deze in de eerste helft een goal van de Zweed wegens buitenspel had gean nuleerd. In eerste instantie gaf de overigens lang niet slecht leidende Ibanez zijn fiat aan de situatie, maar op appèl van zijn grensrechter, floot hij het randgeval uiteindelijk toch af. Willy van der Kuylen daarover: „Het was een zuiver doelpunt. Maar goed, daar kopen we nu niets meer voor. Ik zie nog wel mogelijkheden voor ons want Hajduk is me al met al toch niet meegevallen. Ze vielen conditio neel ook nogal terug. Die ploeg moet het van een paar uitblinkers hebben." Met die laatste opmerking analy seerde Van der Kuylen de wedstrijd voor een groot deel. Want juist die enkele uitblinkers deden PSV de das om. HAJDUK SPLIT—PSV 2—0 (2—0) - 8: MIJac 1—0, 29: Surjak 2—0. Scheidsrechter: Sanchez Ibunez. Toeschouwers: 30.000. HAJDUK SPLIT: Mckovic; Buljan, Porusovlc, Roslc, Boljal, MIJac, Zungul (Jo- vanlc), Muelnic; Djordjevic, Jerkovlc. Surjak. PSV: Van Bevcren; Poortvliet. Krljgh, Van Kraay, Strik (Dahlqvlstl; W van de Kerkhof, Quaars. Lubse (Det)kere); R. van de Kerkhof. Edström. Van der Kuljlen. TROUW/KWARTET PS 13 - RH 15 BREDA—De dertigjarige Miroshav Vardic (Jóe) heeft contract getekend bij NAC. Vardic. die aan zijn derde seizoen bezig was bij de eerstedivi- sievereniging Helmond Sport, speel de tien keer voor het Joegoslavische nationale elftal. Hij werd bij Hel mond Sport afwisselend op het mid denveld en ln de aanval opgesteld. NAC hoopt zaterdag in het duel te gen Roda JC al over hem te kunnen beschikken. GOTHENBURG (SID) De eeuwi ge tweede bij het kunstrijden heren, de 22-jarige Rus Vladimir Kovalev. heeft bij het wereldkampioenschap in Gothenburg de eerste plaats, die hij na de verplichte figuren innam, in het korte programma behouden. Voor de beslissing van vanavond te kent zich daarmee een spannènede tweekamp af tussen hem en de olym pische kampioen John Curry (GB). De Brit verknoeide de sprongcombi- natie, maar hield met een achter stand van 1.32 punten toch de twee de plaats voor Jan Hoffmann (DDR) en David Santee (VS). De Canadees Toller Cranston bleek ondanks het feit dat hij in de korte kür de hoogste cijfers kreeg (zevenmaal 5.9) op de vijfde plaats en zal evenals het geval in Innsbruck in de eindafrekening waarschijnlijk niet hoger reiken dan de derde plaats. Voor rond tweeduizend toeschou wers, onder wie koning Gustaf van Zweden, was Kovalev de zilveren medaille-winnaar van Innsbruck de enige van de kanshebbers, die afzag van een drievoudige sprong. Deson danks kreeg hij een waardering van tegen de 5,8. De stand na de verplichte figuren en het korte programma: 1 Vladimir Kovalev (Rual) I! 86 44 2 John Curry 1GB) 23 85 08. 3, Jan Holfmann (DDR) 24 5 84.52 4. Davld Sa nice (VS) 34 5 83.56. 5 Toller CiafUton iCan» 44 81.78.8. Minora flano iJap) 57 7# 92,7. Tarry Kublcka (VS) 59 80 12 Het Russische paar Loedmilla Pa- chomova en Alexander Gorskjov heeft de leiding genomen bij het ijsdansen. Na de eerste twee ver plichte dansen hebben de olympi sche kampioenen een ruime voor sprong op hun landgenoten Irina Moiseva en Andrei Minikov. De atand. 1 Loedmilla Puchomova'Alexandrr Oorejkov plaaUcljfer 10. 103.30 punten. 2. Irtna Moüteva/Andrel Mtncnkov 26,5 99 40. 3 Collon O'Connor'Jlm Mllln» (VS) 27 90 80. 4 Natalia Unit Rohoek/Oennadl Karponouov iSovi 35.5 08.0. 5 Christina RegoecïyAndran Sallay (Hon). Janet Thompson/Warren Maxwel (Engi door Matty Verkamman SPLIT Door zwak verdedigend spel in de eerste wedstrijd tegen Hajduk Split, zijn de kansen voor PSV om de kwartfinale van de Europa-Cup voor landskampioenen te overleven, betrek kelijk klein geworden. De Eindhovense ploeg liet met name in de eerste helft achterin zoveel steken vallen, dat het echt niet zo voortreffelijke Hajduk Split een overwinning als het ware kreeg aangeboden. Hajduk, dat de meeste kwaliteit in de aanval heeft verzameld, profiteerde gretig van het defensief geschutter: 2—0. Uiteraard was de klasse van de Joe goslavische aanvallers Ivan Surjak, Borislav Djordjevic en Slavisa Zun gul er in eerste instantie verantwoor delijk voor, dat het PSV zoveel hoofdbrekens kostte om enige orga nisatie in de afweer aan te brengen. Maar het tegenspel van de PSV- verdedigers was voor rust zonder meer onvoldoende. Kees Krijgh, nor maal voorstopper, maar vanwege de lengte van Surjak voor deze gelegen heid aan de international-linksbuiten van Hajduk gekoppeld, werd keer op keer voorbij gesneld. Jan Poortvliet had het tegen de zeer getructe uitblinker Djordjevic nog moeilijker en ook Pleun Strik kon als vervanger van de aanvankelijk bui ten de lijnen gebleven Gerrle Deij- kers, zijn taak tegen Zungul niet aan. Die herhaaldelijk optredende per soonlijke nederlagen, maakten het er voor libero Adri van Kraay natuur lijk niet eenvoudiger op om voor eni ge rust en organisatie te zorgen. Te meer daar de persoonlijke vorm van Van Kraay zelf ook al te wensen overliet. De ellende begon voor PSV al in de achttiende minuut. Djordjevic stuurde Jan Poortvliet op de rechter vleugel alle richtingen uit en vond de in het centrum totaal vrijgelaten Mij- ac, die Jan van Beveren op zijn kop bal zelfs niet zag reageren: 1—0. Na een half uur viel het tweede doel punt, dat op dezelfde rechtervleugel werd voorbereid. Weer bleek de haast wanhopige Poortvliet niet in staat om kunstenaar Djordjevic bij te hou den. Na een volstrekt chaotisch tafe reel in PSV's achterhoede, bediende Zungul na het werk van Djordjevic de boomlange Surjak, die andermaal via een kopbal, Hajduks voorsprong uitbreidde: 2—0. Gezien die eerste helft verdiende PSV een compliment voor de wijze waarop het in de tweede helft terug kwam. Met Deijkers in de verdedi ging Strik schoof op, waardoor Lubse werd vervangen werd het gevaar van Hajduk aanmerkelijk be ter in toom gehouden. PSV was met de toen weer goed draaiende Van der Kuylen voorop, zelfs de toonaangevende partij. Trainer Kees Rijvers liet zijn ploeg toen duidelijk op een tegentreffer mikken. Dat lukte bijna, toen Willy van de Kerkhof na een knappe pass van de voor Strik in het veld geko men Peter Dahlqvist, oog in oog met doelman Meskovic kwam te staan. Van de Kerkhof raakte de bal op een zeer oneffen veld op het beslissende moment evenwel niet goed. Zodoende bleef het 2—0. Een uitslag, die toch niet erg gunstig is, omdat Hajduk in aanvallend opzicht ra zend gevaarlijk is en in staat moet worden geacht in Eindhoven een go- altje te stelen. Wellicht spreekt in het voordeel van PSV, dat ook Haj duk in verdedigend opzicht niet on feilbaar is. Zo is vooral Rozic een weinig zekere afweerspeler. Rijvers benaderde de zege van Haj duk koeltjes: „Ik had het idee dat Hajduk na 2—0 nerveuzer was dan PSV. Als ze in het begin niet hadden gescoord, dan was het voor hen erg moeilijk geworden. Wij hebben na tuurlijk onder moeilijke omstandig heden gespeeld. Jammer dat we in het begin zoveel moeite op de vleugels hadden. We hebben daar weken naar toe ge werkt, omdat ik wist dat van die spitsen zoveel gevaar uitgaat. De dekking was niet scherp genoeg. Daarom heb ik Deijkers toch maar voor Strik ingezet. Pleun kon die Zungul niet houden. Ik durfde het eigenlijk niet aan met Deijkers we moeten maar afwachten of hij nu zondag weer kan spelen." Scheidsrechter Opmerkelijk was trouwens de wijze waarop bij PSV in aanvallende zin Ralf Edström werd uitgeschakeld. De Zweed kreeg van Ivan Buljan geen enkele kans. Zelfs in de lucht probeerde de ontmoedigd geraakte Edström het op den duur niet meer. Hij verklaarde later: „Ik durfde ge woon niet meer de lucht in. omdat de scheidsrechter mij constant affloot. Overigens was Buljan zelf niet al te incorrect. We kenden hem trouwens al. want in West-Duitsland was hij bij Zweden—Joegoslavië ook mijn directe tegenstander." (ADVERTENTIE) Als u denkt uw spaargeld lange tijd niet nodig te hebben, geeft de ABN u extra rente. Daarvoor is het Spaar-Extra-Boekje of de Spaar-Extra-Rekening. Daarmee verdient u 2% rente extra. In totaal dus 6%. Als u dit spaargeld echter opneemt, berekent de ABN 1% opnamekosten. Deze spaarvorm is vooral aantrekkelijk als u uw spaargeld geruime tijd niet hoeft op te nemen. Coupon voor meer informatie Ik wil graag meer weten over het Spaar-Extra-Boekje/ Rekening. Dhr./Mcvr./Mcj.: Adres: Woonplaats;Tel.: lk heb reeds een rekening bij de ABN: ja/fieen. Zo ja, ABN-kantoor: In ongcfrankcerde envelop zenden aan: Algemene Bank Nederland, Afd. (o.D.50), Antwoordnummer 1555, Amsterdam. A3 Algemene Bank Nederland

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 15