Ik drink melk. Uook? Van Haren 'n elegante weldaad BISCHOFF TULLEKEN HEERDE PRETTYFI J SECRETARESSE FAMILIEBERICHTEN liÉ) CONIFEREN HEIDE in vele soorten 5275 5775 omroeper/vertaler VRIJDAG 27 FEBRUAR11976 3 TROUW/KWARTET PS10-F kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Inplaats van kaarten Dankbaar delen wij U mee. dat onze ouders en grootouders J.H. Poot en E. Poot-Voskamp op 12 maart a.s. hun 40-jarig huwelijk hopen te gedenken. Leen en Gerda Tiny en Leen Arieen Sjoeke en kleinkinderen Maasdijk. 27 febr. 1976 Wilhelminastraat 1 Donderdag 11 maart kunt U hen feliciteren van half 8 tot 9 uur in gebouw de "Rusthoek", Ma- rianneplein, Maasdijk. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager Dirk Wapenaar echtgenoot van Hendrika Moerman Hij mocht de gezegende leeftijd van 92 jaar be reiken. Fam. Moerman Vlaardingen Rotterdam, 26 februari 1976 Delft Enige en algemene kennisgeving Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop beëindigd, ik heb het geloof behouden: Voorts is mij weggelegd de kroon der rechtvaardigheid. Op 23 februari 1976 nam God plotseling tot Zich onze zeer geliefde man en vader Dirk Vermij oud 52 jaar J. Vermij-van der Til Menja Mar ja Peter Driebergen-Rijsenburg, 26 februari 1976 Nijendal 1 Ingevolge de wens van de overledene heeft de begrafenis heden in stilte plaatsgehad op de nieuwe algemene begraafplaats te Driebergen-Rij senburg. Liever gèen bezoek. Here Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht. psalm 90 vers 1 Die verslagen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Dirk Vcrmü J.M. van Wenum-Vermij M.vanWenum en kinderen Rotterdam, 26 februari 1976 Lepelaarsingel 50 Door omstandigheden eerst heden geplaatst. Overgegaan naar het eeuwige Leven, onze beste broer, zwager en neef. Pieter Buitelaar C. Vreugdenhil-Buitelaar N. Vreugdenhil M. van Holst-Buitelaar L. van Holst M. Buitelaar-Schut C. v.d. Houwen Neven en Nichten 's Gravenzande 25 febr. 1976 Tot onze grote droefheid nam de Here plotseling van ons weg mijn lieve man, onze geliefde pappa en opa Evert Hoeksma op de leeftijd van 68 jaar. Wij zijn dankbaar voor wat de Here ons in hem geschonken heeft. Purley: Zwaan Hoeksma-Bosma Koudekerk a.d. Rijn: Gerben en Hilde Lieneke, Evert, Mark Romsey: Jouke en Vivien Jonathan Evert, Daniel Gerrards Cross: Wim en Jane Thomas, James Bushey Heath: Frank en Di Katherine. Elizabeth Purley, Surrey, 21 februari 1976 Timbers, 9 Newton Road. Woodcote Park De crematie zal plaats vinden dinsdag 2 maart in Surrey and Sussex Crematorium, Forge Wöod, Balcombe Road. Worth. Sussex, om 11.45 uur. Het Bestuur van de Vereniging voor Wetenschap pelijk Onderwijs op Gereformeerde Grondslag en het College van Bestuur der Vrije Universiteit geven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Prof. Dr. H. Thierry emeritus-hoogleraar in de Faculteit der Economi sche Wetenschappen op de leeftijd van 74 jaar. Van 1953 tot 1972 was hij verbonden aan de Vrije Universiteit Met dankbaarheid gedenken wij zijn verdiensten voor onze universiteit. Amsterdam. 26 februari 1976 De Boelelaan 1105 Namens het Bestuur der Vereniging: D. Schut, voorzitter J. W. Ubbink. secretaris Namens het College van Bestuur: K. van Nes. voorzitter H. Hoogenkamp. secretaris Voor ons onverwacht hééft de Here tot Zich genomen Jacoba van Buuren-Verbeek sinds 1936 weduwe van Johannes Elias van Buuren. eerder weduwe van Jacob Wassenaar. Zij heeft de leeftijd van 86 jaar mogen bereiken. Wij zijn hartelijk dankbaar voor de liefde, die wij op zo velerlei wijze van haar hebben ontvangen. Zuidhorn, 24 februari 1976 "Zonnehuis" Paterswolde: J.M. Dekker-van Buuren Zeist: M.J. Arkema-van Buuren Bedum: J.J. Strijk K. Strijk-Smit Delfzijl: J. van Buuren D.I. van Buuren-Hemmes Groningen: W. van Buuren A. van Buuren-Diemer klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Floresplein 12a, Gronin gen De begrafenis zal plaats vinden te Delfzijl op zaterdag 28 februari 1976 des voormiddags om 11 uur. Vooraf zal er een samenkomst zijn in "t Anker". Menno van Coehoornsingel 21 te Delfzijl. U wordt verzocht om 10.15 uur daar aanwezig te zijn. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. „God heeft ons geen gemakkelijke reis beloofd, maar wel een behouden aankomst" Na een kortstondig lijden nam God tot Zich Zijn kind, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Berend Bosch, in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Begiftigd met de zilveren ere-medaille verbonden aan de órde van Oranje Nassau Zwolle: H. Bosch Bussum: T. Bijkerk Australië: J. Bosch G. Bosch-Draayer Zwolle: J. Bosch G. Bosch-van de Kolk M. Bosch E. J. Bosch A. Bosch-Scheffer neven en nichten Zwolle, 26 februari 1976 Philosofenallee 52 Thuis liever geen bezoek Onze Broer is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdagmid dag van 4-5 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben maandag 1 maart a.s. om 12.00 uur op de begraafplaats „Berg- klooster". Vooraf zal om 11.00 uur een dienst worden gehou den in het rouwcentrum. Potgietersingel 7. Zij die de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht om 10.45 uur in het rouwcentrum aanwe zig te zijn. Ingegaan in de vreugde van zijn Heer onze zoon, broer en zwager Abel van Dam geliefde echtgenoot van Trijntje Martha Blok in de leeftijd van 47 jaar, Psalm 39:10 Onstwedde: F. van Dam R. van Dam-Deggnhart Emmen: JDost-van Dam S. Dost Musselkanaal: J.H. van Dam W. van Dam-Weits Onstwedde: B. van Dam A, van Dam-Brakke Utrecht: H.T. van Daih Wildervank: T. de Jonge-van Dam H. de Jonge Scheemda: H.F. van Dam J. van Dam-Stubbe Onze zoon. broer en zwager is opgebaard in één der rouwkamers van de begrafenis vereniging Algemeen Belang, Esdoomlaan 187, Groningen. Bezoek 's avonds van 19 tot 20 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op maandag 1 maart a.s. om 13.30 uur in "Brinkhof" achter de Geref. kerk te Onstwedde, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. „Nu zingt zij eeuwig van Gods goedertierenheên" Heden heeft God in Zijn heerlijkheid opgenomen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Maartje Nobel-Freen weduwe van Pieter Johannes Nobel in de ouderdom van 82 jaar. Zaandam: J. H. Cornelissen-Nobel C. Cornelissen Rotterdam: L. Nobel A. J. Nobel-Braacx L. Kruithof-Nobel W. Kruithof Krimpen a/d IJssel: J'. Nobel P M Nobel-v. d. Wiel Spijkenisse: A. Nobel P. J. Nobel-Kleijn Sassenheim: M. de Waard-Nobel Canada: H. Nobel A. M. Nobel-Tijtsma Middelburg R. Chrisliaans-Nobel R. Christiaans Canada: p. j Nobel J. Nobel-Kienecke Klein- en achterkleinkin deren Rotterdam. 25 februari 1976 Bejaardencentrum „De Burcht", Van Moorsel- plein 2. Corresp.adres: L. Nobel. Ebalstraat 4a. Condoléancebezoek zaterdagmiddag van 5-5.30 uur in „De Burcht" (le woonlaag). De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 1 maart om 12 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. gem. ..Oud-Kralingen". Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst gehou den worden in „De Burcht" om 11 uur. In groot verlangen naar haar Heiland is heenge gaan onze geliefde Moeder. Grootmoeder en Over grootmoeder Kunnegonda Cornelia Wieske-Bakker weduwe van Hendrik Wieske, oud 88 jaar. Baarn: W. Wieske W. Wieske-Luyendijk Baarn: H. Wieske Amsterdam: R. Wieske H. Wieske-Janse Vreeling Baarn: J. Pater-Wieske G. Pater Toronto: A. S. Wieske-van Heeckeren Kleinkinderen en achterkleinkinderen Baarn, 26 februari 1976 Nicolaas Beetslaan 16 Er wordt een dienst van Woord en Gebed gehou den zaterdag 28 februari om 10.45 uur in Het Brandpunt, Oude Utrechtseweg'4A te Baarn. Gelegenheid tot condoleren na/de dienst. De bijzetting in het familiegraf op de nieuwe algemene begraafplaats zal in eigen familiekring plaatsvinden. In de volle verzekerdheid des geloofs is heden van ons heengegaan naar de reeds voor hem bereide* plaats in het Vaderhuis onze geliefde broer en zwager Dirk van Dijk emeritus predikant van de Geref. kerk van Hollum (Ameland) in de leeftijd van 81 jaar. Ede: K. H. van Dijk K. v. d. Meulen J. v. d. Meulen-van Dijk Léiden: H. van Dijk S. van Dijk-Lammertsma Scherpenzeel (Fr.): J. van Dijk-van der Goot 's-Gravenhage: C. A. van Dijk-De Zoete Zwartsluis: F. van Dijk B. H. van Dijk-van der Hoogt. In plaats van kaarten. Na een langdurig ziek zijn heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Grootmoeder Jantina Meijer-Buining in de ouderdom van 75 jaar. Utrecht, 26 februari 1976. Vlaardingen: Piet G. Meijer Trijnie Meijer-Buding Klaas Amsterdam: Ad Has Els Has-Meijer Aldert-Jan Hendrik De overledene wordt opgebaard in het Rouwcen trum van de Ned. Herv. Kerk in Nieuw-Buinen. Rouwbezoek zaterdag 28 februari om 13.00 uur. De begrafenis vindt plaats ook op zaterdag 28 februa ri op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk om 14.00 uur. Correspondentie, adres: Naardermeerstraat 11, Amsterdam-N. Op 21-2-'76 overleed na een noodlottig ongeval onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante, mevrouw I. G. Quintus Bosz-Heberlein Oostburg: F. B. Heberlein en familie Le Cannet (F.): mevr. L Oerthel- Heberlein en kinderen Mede uit naam van mijn kinderen, wil ik U hartelijk danken voor Uw belangstelling, betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Jacob Hoeve Uit aller naam, J. Hoeve-Halff Apeldoorn, februari 1976 Robijnstraat 8. BISCHOFFJULLEKEN ft» HEERDE-VELUWE TEL. (05782) 1590 KERKDIJK 17 Tuinarchitectuur Richting Veessen TOT 2,5 METER UIT EIGEN KWEKERIJ BOMEN tot 4 meter SIER- EN BLOEMHEESTERS, RHODODENDRONS, AZALEA'S, ROZEN EN VASTE PLANTEN TAXUSBACCATA In soorten VRUCHTBOMEN, BESSEN enz. WATERPLANTEN (levering half mei) AURAUCARIA'S (Apeboompje) Alle dagen open (zaterdags tot 3 uur) - Tel. 05782-1590 Europees kantoor van wereldwijde christe lijke organisatie te Brussel, zoekt ervaren (perfekt engels noodzakelijk, frans en/of duits gewenst) die in klein -team in goede samenwerking zelfstandig haar werk kan organiseren. Brieven met uitvoerige inlichtingen te richten aan: United Bible Societies. Troonstraat 160, 1050-Brussel, België, tel. (02) 6470102. Voor inlichtingen omtrent het adver teren op onze wekelijkse pagina's welzijns- en vormingswerk gelieve u te bellen 020-913456 Voor de vele en hartelij ke bewijzen van medele ven, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Margareta Alida van der Kooi-Metlink betuigen wij u onze op rechte dank. Uit aller naam. C. LAMMERS VAN DER KOOI Amersfoort, februari 1976. Mr. FJF.M. van Thiel, voormalig voorzitter van de Tweede Kamer. Melk moet. Melk doetje goed. GEMEENTE WIJNGAARDEN Öntwerp-bestemmingsplan "Wijngaardsesteeg" De burgemeester van Wijngaarden brengt ter vol doening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat met ingang van maandag 1 maart 1976 gedurende een maand ter gemeentesecre tarie te Molenaarsgraaf voor een ieder ter inzage ligt het ontwerpbestemmingsplan "Wijngaardsesteeg" van de gemeente Wijngaarden met de daarbij behorende be- scheiden. Het ontwerp-plan heeft betrekking op het gebied ten noorden van de. bebou wing op de hoek "Dorps- straat-Wijngaardsesteeg" ïn, deze gemeente. Gedurende bovengenoem de termijn kan een ieder bij de gemeenteraad schriftelijk bezwaren indienen tegen het onderhavige ontwerp bestemmingsplan. Wijngaarden, 27 februari 1976. De burgemeester voornoemd, G.W. Abbring l.b. Prettyf It schoen met ingebouwde steun en met een GEZONDE LEREN Z00L. In zwart of bruin nappaleer of zwart lakleer Prettvf it schoen n)z ingebouwde steh GEHEEL LEDER GEVOE en met een fijne seepele z< In zwart of beige nappali RADIO NEDERLAND WERELDOMROEP Onze organisatie richt zijn internationale activiteiten op communicatie met het buitenland en verzorgt daar toe o m. kortegolfuitzendingen in 8 talen. Dit vindt - plaats via kortegolfzenders in Nederland en door middel van relaystations op Bonaire en Madagascar. Wij willen graag in contact treden met candidaten (mnl. of vrl.) voor de functie van voor de uitzendingen in de AFRIKAANSE TAAL. Na een inwerkperiode zal hij of zij belast worden met het vertalen en lezen van nieuws en door de centrale nieuwsdienst samengestelde commentaarteksten. Voorts zal het zelfstandig samenstellen en uitvoeren van programmaonderdelen en het maken van repor tages tot zijn/haar taak gaan behoren. Voor deze functie moeten candidaten beschikken over tenminste een- middelbare opleiding, een ruime al-~ gemene ontwikkeling, een brede culturele belang stelling, bekendheid met politieke en maatschappe lijke ontwikkelingen in de wereld en meer in het bijzonder van de landen in Afrika. Een goede uitdrukkingsvaardigheid pn een correcte uitspraak van het Afrikaans, het Nederlands en van de moderne talen behoren tot de noodzakelijk te stellen eisen. Journalistieke- en/of radio-ervaring strekken tot aan beveling. Eigenhandig geschreven brieven met volledige inlichtingen inzake leeftijd, burgerlijke staat, opleiding, praktijkervaring, enz. vergezeld van een pasfoto, gelieve u te richten aan het Hoofd van de Dienst Personeel en Sociale Zaken. Postbus 222. Hilversum.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12