FAMILIEBERICHTEN personeels advertenties De krant kunt U niet missen, geen dag! W\ DONDERDAG 26 FEBRUAR11976 TROUW/KWARTET L kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom Joost Jan Dirk van den Berg weduwnaar van A. H. M. van Goethem op de leeftijd vap 77 jaar. Mijdrecht, C. L. van den Berg G. van den Berg-de Graaf Velp, M. H. van Goethem Amsterdam, _H. A. J. van Goethem Bussum.'Kees en Paula van den Befg- Utrecht. Woortman Arnhem. Kees en Els van den Berg-Belger Welling- Chris en Lia van den Berg-Steijger ton (Nw. Zee- land). Geja en Wouter Pilaar-van den Assen. Berg Soest, Trudi en Jan Berkhout-van den Amsterdam, Berg Amsterdam, Toos en Freek van Hoorn-Muller Anton Jan en Corrie Muller-Kriel Louk Schönbeck Achterneven en -nichten Amsterdam, 24 februari 1976 Reimer Vinkeleskade 9 huis Correspondentie-adres: C. L. van den Berg, Dorps straat 29. Mijdrecht Gelegenheid tot afscheid nemen bij de COÖPE RATIE PC te Amsterdam. P. C. Hooftstraat 183 zaterdag en zondag van 13.00—15.00 uur De begrafenis zal plaatsvinden maandag 1 maart a.s. tegen 12.00 uur in het familiegraf op de be graafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk Op 86-jange leeftijd is overleden onze lieve zorgza me moeder, oma, zuster, schoonzuster en tahte Anna Engelsman weduwe van Simon de Haan. Alkmaar, H. Halff-de Haan Amsterdam. G. de Haan kleinkinderen Amsterdam. A. van Amerongen-Engelsman Amsterdam. J. de Haan-Schreuder nichten en neven Amsterdam. 24 februari 1976 Correspondentie-adres: G. de Haan, Doddendaal 148 De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 27 februari tegen 11.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van rouwkamer „POTHOFF", Valerius- straat 137. om 11 uur. Geen bloemen. Heden is door God opgenomen mijn geliefde zuster Jacoba van Buuren-Verbeek in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Haar blijmoedig geloven in Gods leiding was mij alUjd een verkwikking. „Zonnehuis" Zuidhorn 24 februari 1976 Alphen a.d. Rijn: G. Verduyn-Verbeek Met grote verslagenheid berichten wij u dat op 20 februari jl. is overleden de heer J. P. H. van Zoelen die gedurende een reeks van jaren, als commissa ris de belangen van onze vennootschap op uitne mende wijze heeft gediend. Wij verliezen in hem een goede vriend, die in zijn adviserende funktie altijd blijk gaf van het feit dat niet alleen het bedrijf, maar ook de daarin werken de mens. hem zeer ter harte ging. Amsterdam, 25 februari 1976 Commissarissen, directie en medewerkers D. Ven B V. God nam van ons onze innig geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Tjitske Zijlstra op de leeftijd van 82 jaar. sinds 14 november 1974 weduwe van Arjen Poelstra. Psalm 43 5 (onberijmd) Zuidlaren. 24 februari 1976 Lüidenhof 14 Anjum: D van Wieren- Poel stra J. Tuma Zuidlaren: G. Poelstra Klein- en •achterkleinkinderen. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 28 fe bruari op de algemene begraafplaats te Zuidlaren. Voorafgaande zal er een rouwdienst worden ge houden in Gemeentecentrum „De Deel" (achter de Geref. kerk). Stationsstraat te Zuidlaren, die aan vangt om 10 30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in ..De Deel." He ere der heerscharen, welzalig de mens die op U dertrouwt. Psalm 84:13 onberijmd Heden overleed onze Nicht Catharina Louise de Groot in de ouderdom van 86 jaar -Uit aller naam. J.J.Rippen 's -Graven ha ge. 24 februari 1976. Huize „Duinhage". de Savornin Lohmanlaan 202. Correspondentie-adres: Sijsseltselaan 25 te Ede. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 27 februari a.s. te 14.15 uur in de aula van de begraaf plaats ..Nieuw Eykenduynen". waarna de begrafe nis zal plaats hebben in het familiegraf aldaar. Vertrek van de Savornin Lohmanlaan 202 te 13.45 „In deze geborgenheid is zij gestorven, daar zij zich een kind van God wist" Heden is rustig van ons heengegaan onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Katharina Margaretha Koppenol weduwe van J. Burggraaff in de gezegende ouderdom van bijna 91 jaar. Tlakgaming G. Burggraaff (Z.-Afrika), D. B. Burggraaf-Stolp Purmer, B. Burggraaff G. Burggraaff-Ubbels en kleinkinderen Purmer, 24 februari 1976 Westerweg 4 De kerkdienst zal worden gehouden zaterdag 28 februari a.s. om 10.00 uur in de Herv. kerk te Ilpendam waarna de teraardebestelling zal plaats hebben tegen 11.00 uur op de Algemene Be graafplaats Ilpendam Het leven van mijn lieve vrouw, onze zorgende, vertrouwende moeder en onze lieve grootmoeder Maria van den Bosch is heden geëindigd. Zij werd geboren op 12 juli 1885. Haar geloof en levensrichting getuigden van: „Ja, Zijn liefde zocht mij en Zijn bloed, het kocht mij; Door genade ben ik een kind van God." Dordrecht: G. Los De Lier: P. Los E. W. Los-Kerst Leidschendam: J. W. Los Dordrecht: W. Los. Amsterdam: Gerrit Cees De Lier: Marieke Eveline Dordrecht. 21 februari 1976 Sophiastraat 47 De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben don derdag 26 februari a.s. vanuit de aula op de Alge mene begraafplaats om 11.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11 uur. „Wie de Heer verwachten, putten nieuwe krachten". Heden ging van ons heen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Sia Windig-Dogger in de ouderdom van 81 jaar. Tilburg: J. Jansen-Windig Ermelo: J. Windig R. Windig-de Boer Heemstpde: W. A. Windig F. J. Windig-Ravenhorst Son: S. Markvoort-Windig W. Markvoort Amsterdam: C. Dogger Jzn. Loenen a/d Vecht: A. Dogger T. Dogger-de Goede en overige familie. Haarlem, 24 februari 1976 Correspondentie adres: Narcissenlaan 7 Heemstede. Gelegenheid tot afscheid nemen van 14.00 uur tot 15.00 uur en van 19.00 uur tot 19.30 uur in het mortuarium van verpleegtehuis „Zuiderhout", Beelslaan 9 te Haarlem. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 28 februari om 10.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Velsen. Vertrek van mortuarium „Zuiderhout" omstreeks 9.20 uur. Op 24 februari 1976 overleed onze liefhebbende man. vader, schoonvader en grootvader Dr. Hendrik Thierry Emeritus-hoogleraar aan de Vrije Universiteit! 74 jaar oud. Amstelveen: J I A. Thierry-van Wijngen Leiderdorp: Martien eii Albert Verhagen- Thierry De Bilt: Jan en Lucie Thierry-Kolff Huizen: Henk en Christel Thierry- Verhagen Amsterdam: Ella TTiierry Gert Jan Schuiling en kleinkinderen Amstelveen Dijkgravenlaan 6 Liever geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken. Op maandag 1 maart a.s. om 12.30 uur zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Kruiskerk aan de Van der Veerelaan te Amstel veen De begrafenis zal daarna plaatsvinden om 14.00 uur in het familiegraf op de begraafplaats 'Zorg vlied' aan de Amsteldijk. Het College van Dekanen aan de Vrije Universiteit nam met droefheid kennis van het overlijden van Prof. dr. H. Thierry die van 1953 tot 1972 als gewoon hoogleraar aan de economische faculteit verbonden was. Met voorbeeldige toewijding zijn taak waartoe hij zich werkelijk geroepen wist vervullend, heeft hij onze academie ten zeerste aan zich verplicht. I. A. Diepenhorst, rector magnificus D. M. Schenkeveld, ab-actis Amsterdam. 24 februari 1976. De faculteit der Economische Wetenschappen aan de Vrije, Universiteit geeft met leedwezen kenni3 van het overlijden van Dr. Hendrik Thierry in leven emeritus-hoogleraar in de bedrijfshuis- houdkunde. 4 Vanaf 1953 tot aan zijn emeritaat in 1972 was hij aan onze faculteit verbonden. Met dankbaarheid gedenken wij zijn arbeid. Namens de faculteit der Economische Wetenschappen: Prof. Dr. L. Traas, decaan Dr. W. Maarse Nzn., ab-actis op de leeftijd van 68 jaar. Wij zijn dankbaar voor wat de Here ons in hem geschonken heeft. Purley: Zwaan Hoeksma-Bosma Koudekerk a.d. Rijn: Gerben en Hilde Lieneke. Evert. Mark Romsey: Jouke en Vivien Gerrards Cross: Jonathan Evert, Daniel Wim en Jane Thomas. James Bushey Heath: Frank en Di Katherine, Elizabeth Purley. Surrey. 21 februari 1976 Timbers, 9 Newton Road, Woodcote Park De crematie zal plaats vinden dinsdag 2 maart in Surrey and Sussex Crematorium, Forge Wood, Balcombe Road, Worth, Sussex, om 11.45 uur. Voor de zeer vele blijken van meeleven tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn lieve man en mijn zorgzame vader Barend van Broekhuizen betuigen wij u onze welgemeende dank Groningen, februari 1976 Troelstralaan 25A A. van Broekhuizen-Oostindier A. van Broekhuizen

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12