i FAMILIEBERICHTEN - DINSDAG 24 FEBRUAR11976 TROUW/KWAR kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Met dankbaarheid gedenken wij dat onze ouders en grootouders W van Gaaien en F A van Gaaien-Mol D V hun 40-jarig huwelijksfeest vieren op donderdag 26 febr a s Gelegenheid tot feliciteren is er in Restaurant ..Bolwerk Ken- nemerplein 5. Haarlem (achter het station) van 5 uur tot 6 30 uur n m de kinderen kleinkinderen De Here heeft grote dingen bij ons gedaan. Wij waren verblijd. Blij en dankbaar dolen wij U mede dat onze ouders en grootouders H. G. van Kampen en J. M. van Kampen-de Moor op 4 maart a.s. 50 jaar getrouwd zijn. Ds. G. van Hoegee zal op zaterdag 6 maart a.s. om 1.30 u namiddag in dc grote zaal van Schoorwijk te Leid- schendam een dankdienst leiden. Gelegenheid tot felicite ren vanaf 3.00 u namiddag eveneens in de grote zaal van Schoorwijk. Hun kinderen en kleinkinderen. Leidschendam, 22 februari 1976. Schoorlaan 5. Bedroefd geven wij kennis van het heengaan van onze geliefde Schoonzuster en Tante Elly van Wijk-Bikker Op de leeftijd van 79 jaar Canada, Brantford, 20 februari '76 Haar leven was onder het Kruis, nu oneer de Opstanding. Wij zijn bedroefd, niet verslagen. Namens de familie: E. C. van Wijk Leiden. Justus Carelhuis 6 De Ned. Chr. Bond van Doven gevestigd te Ede. geeft met diep leedwezen kennis van het onver wachte overlijden van het oud hoofdbestuurslid en erelid, mevrouw Elizabeth Josina van Wijk te Hilversum, Geraniumstr. 39 op de leeftijd van bijna 71 jaar Met dankbaarheid gedenkt het Bestuur haar vele werk in het Hoofdbestuur en het afdelingsbestuur ten behoeve van haar mededoven. Moge God haar kinderen en verdere familie tot troost en sterkte zijn. Ede. 20 februari 1976 namens het Hoofdbestuur Ds. R. J. Koolstra. J. Rodenburg. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 25 februari a.s. om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhornseweg te Hilversum, waarna aansluitend de begrafenis tegen 14.30 uur aldaar zal plaatsvinden Vertrek vanaf Geraniumstraat 39 om 13.45 uur. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons medebestuurslid, mevrouw E. J. van Wijk te Hilversum Haar beminnelijkheid en haar activiteiten ten be hoeve van onze stichting en van haar medegehan dicapten vervullen ons met dankbare herinnering. Moge de Heer haar kinderen en verdere familie de kracht geven om dit verlies te dragen. Ede. 20 februari 1976 Namens het bestuur van de stichting Chr. Tehuizen voor Doven. Mr. W. Blanken, voorzitter Ds. J. van Buuren. secretaris. Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van het bestuurslid van ons tehuis mevrouw E. J. van Wijk te Hilversum, in de ouderdom van bijna 71 jaar Haar heengaan betekent een ernstig verlies voor ons allen. Onze gevoelens van diep medeleven gaan uit naar haar kinderen en verdere familie. Ede. 20 februari 1976 Bewoners, directie en personeel van ..De Gelderhorst" Chr. Tehuis voor Bejaarde Doven. Pollenstein 110. Ede. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde Zuster en Tante Marie Bosch weduwe van Henri Jan Beima in de ouderdom van 84 jaar Math. 7 8. Zwolle. 22 februari 1976. „De Esdoorn". Zwolle: S. J. Bosch-Bramer Veenendaal: W. Bosch-Klein Obbink Zwolle: G. L Bosch Amsterdam: A. Eisses-Bosch Apeldoorn: A. Bosch Bennekom: H E. Bosch Amsterdam: A. J. Bosch. G. Bosch-Hoekstra nichten en neven Corr. adres: A. Eisses-Bosch. Jekerstraat 42 h.. Amsterdam. Op Zijn dag nam de Heere tot zich mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader. Groot- en Overgrootvader Harm Offereins op de leeftijd van 84 jaar Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren. Kampen: A. W. Offereins-de Jong Aalsmeer. M. Telder-Offereins E. J Telder IJsselmuiden: H. Offereins Staphorst: C. Offereins A. C. Offereins-van Stelten Kampen: A. W. de Jager-Offereins R. J. de Jager klein- en achterkleinkinderen Kampen 22 februari 1976 „Huize Margaretha". kamer E61 Burgwal 45 Verzoeke geen bloemen Thuis liever geen bezoek Mijn man en onze vader, groot- en overgrootvader is opgebaard in de aula „Ultimus Honor", Broe- derweg 19 te Kampen. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 26 februari a.s. van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 27 februari a.s. op de algemene begraafplaats van Kampen te IJsselmuiden. Vertrek vanaf de aula. Broederweg 19 te Kampen om 14.00 uur. In dankbaarheid zien wij om en in vertrouwen gaan wij verder. Zaterdag jl. eindigde het leven van onze geliefde Ans Simonse-Fennema op de leeftijd van 46 jaar. Wij hebben een fijn leven met haar gehad en voelen ons daardoor gesterkt voor de toekomst. Dick Simonse Jaap en Ank S. Fennema A. G. Fennema-van Ooik en wederzijdse familie. 't Harde, 21 februari 1976. Munnikenweg 6. Geen toespraken. Zij ligt opgebaard in het Uitvaartcentrum van het C.V.U.. Langegracht 39, Amersfoort. Aldaar geen bezoek. Woensdag 25 februari a.s. is om 11.30 uur de rouwdienst in de aula van de begraafplaats „Rust hof". te Amersfoort, waarna van de aula uit de ter aardebestelling zal plaats hebben. De rouwdienst zal worden geleid door Ds. T. Weerstra uit 't Harde. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid de familie te condoleren in de ontvangkamer van „Rusthof". Op de dag des Here heeft de Here tot Zich geno men mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorg zame moeder en oma Geertruida van Dijk-Reurink in de ouderdom van bijna 81 jaar. Psalm 118:7 (Ob) W. van Dijk J. G. Welleweerd-van Dijk J Welleweerd. W. J. van Dijk J. H. Knol-van Dijk H. Knol G. van Dijk A. van Dijk-Hulter en kleinkinderen. Gramsbergen, 22 februari 1976 Holtheme E.5. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. kerk te Gramsbergen. aanvang 1.00 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 1.45 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. De begrafe nis zal plaats hebben op vrijdag 27 februari op de begraafplaats te Gramsbergen. Voor ons onverwacht maar op Gods tijd werd thuis gehaald door zijn Heer en Heiland onze lieve man. vader en opa Abel Pot Rzn op de leeftijd van i jaar Rom. 8: 37-39 2e Exloermond. 23 februari 1976 Zuidcrdiep 270 2e Exloermond: J. Pot-Borg Nieuw Buinen: R. T. TJeerdsma-Pot Tj. Tjeerdsma Bedum: J. M. Pot J. R. R. Pot-Vredeveld De Krim (O.): T. H. Kamphuis-Pot J. A. Kamphuis 2e Exloermond: R. A. Pot Groningen: F. E. Schuil-Pot T. F Schuil 2e Exloermond: E. M. Pot J. Lukens Groningen: E. M. Pot en alle kleinkinderen Condoleantiebezoek woensdag 25 februari van 18.30-19.30 uur in het jeugdgebouw achter de Ned. Herv. Kerk De begrafenis zal plaats hebben op donderdag 26 februari vanuit de Geref. Kerk te 2e Exloermond Aanvang rouwdienst om 13.00 uur. vertrek 13.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleantie in het Geref. jeugdgebouw. De Kerkeraad van de Gereformeerde kerk van Bredevoort geeft met droefheid kennis van het overlijden van Jan Willem Pranger in de leeftijd van 53 jaar. Hij heeft veel voor onze kerk betekend. Moge God zijn vrouw en kinderen nu en straks nabij zijn. Namens de Kerkeraad Ds J. P. Koning, praeses W. H. van der Heide, scriba Bredevoort. 20 februari 1976 Na een ernstige ziekte heeft de Here toch nog plotseling uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man. onze innig geliefde zoon, broer en zwager Watze Kaspers op de leeftijd van 44 jaar. Barcelona S. M. Kaspers-Boquet Assen B Kaspers-Postma Amsterdam Chr. Keveling-Kaspers J. A. Keveling Assen T. J Muskee-Kaspers A Muskee Wij hebben hem op zaterdag 21 februari in Barce lona begraven. Assen. 23 februari 1976 Corr. adres: Hunsingostraat 117. Assen. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Cecilia Maria van Benthem-Knijff Weduwe van H. C. M. Van Benthem in de gezegende ouderdom van 89 jaren. 's-Gravenhage: J. M. Van Benthem-van der Kolk H. van Benthem Bodegraven: p. van Benthem-Colijn J. A. Zydel-van Benthem Curasao: c. Buma-van Benthem Heeze: j. van Benthem Den Haag: C. M. van Benthem-van den Bos Kleinkinderen en achterkleinkin deren. 's-Gravonhage, 21 februari 1976. Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres: Suzannaland 112. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 26 februari om 14.00 uur in „Uitzicht", waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.15 uur op „Nieuw Eykenduynen". Kamper foeliestraat 2a te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in „Uit zicht", of na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. „God heeft ons geen kalme, reis beloofd, rnaar wel een behouden aankomst". God heeft Thuis gehaald Zijn moegestreden kind. mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Jantje Smit-Visscher op de leeftijd van 69 jaar. Nunspeet M. C. Smit 't Harde J. Smit T. Smit-de Koning Nunspeet J. Smit S. A. Smit-Maliepaard Laura. Marjan, Marco Putten: M. C. van Eerde-Smit J. van Eerde Janneke, Froukje Nunspeet. 20 februari 1976 Secr. van Marleplantsoen 28 Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.00- 20.00 uur in de zaal bij de Geref. Kerk aan de Driestweg. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 25 februari op de Nieuwe Begraafplaats om 13.50 uur. hieraan vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in bovengenoemd gebouw, aan vang 13.00 uur. Geen bloemen - Liever geen bezoek Na een langdurige ziekte nam God tot Zich mijn lieve Man en onze zorgzame Vader. Groot- en Overgrootvader Roelof van Barneveld op de gezegende leeftijd van 91 jaar. „Wie in Mij gelooft zal leven, alware hij ook gestorven" Joh. 11 25 Westbroek: M. van Barneveld-Oudhof W. van Noort-van Barneveld T. van Noort Amsterdam: J. Oudhof-van Barneveld J. Oudhof Westbroek: J. van Barneveld P. van Barneveld-van Bemmcl kleinkinderen en achterkleinkind. Westbroek. 22 februari 1976 Kerkdijk 88a. Vader is thuis opgebaard. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben D.V. donderdag 26 februari a.s. om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Westbroek. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis Kerkdijk 88. Psalm 68 7 (nieuwe berijming) Op Zijn tijd heeft de Hemelse Vader, na een moedig gedragen ziekte, tot Zich genomen Zijn kind. onze Zuster. Schoonzuster en Tante Neeltje Elizabeth van Bemmel op de leeftijd van 66 jaar. Woerden: J. van Bemmel E. C. van Bemmel-Benschop Woerden: M. A. van Bemmel L. G. van Bemmel-Hoogendoorn Nieuwkoop: Joh. H. van Bemmel J. van Bemmel-van den Bosch Woerden: W. van Bemmel Alphen a d. Rijn: E- Verburg-van Bemmel W. Verburg Bodegraven: W. C. Habold-van Bemmel F Habold Neven en nichten Woerden. 23 februari 1976. Utrechtsestraatweg 25. Aan huis geen bezoek - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 26 februari om 1.00 uur n.m. in de Opstandingskerk aan de Wilhelminaweg te Woer den. waarna de teraardebestelling zal plaatsvin den op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Woerden om ca. 1.45 uur. „Toch overwint eens de genade" Het behaagde de Heer tot zich te nemen in Zijne heerlijkheid onze lieve moeder en grootmoeder Martje Kamphuis in de ouderdom van bijna 86 jaar. Sedert 5 april 1953 weduwe van Izaak de Boer Siddeburen, 21 februari 1976 Correspondentieadres: Geerlandweg 5 Uithuizen: G. G. de Groot-Meeuwes Spijk: H. Koop-de Boer Siddeburen: P. de Boer J. J. de Boer-Smit E. de Boer S. de Boer-v. d. Molen A. Akkerman-de Boer H. Akkerman en kleinkinderen De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 26 februari a.s. te 14.30 uur. Hieraan voorafgaande zal een dienst van Woord en Gebed worden gehou den in de Gereformeerde Kerk te Siddeburen. Belangstellenden worden daar verzocht om 13.45 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw „Rehoboth". „Ik ben de opstanding en het leven, wie in Alij gelooft zal leven, ook al is hij ge storven" Joh. 11:25 Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn geliefde man. onze zorgzame pappa en opa. Jacob Verboom op de leeftijd van 53 jaar J. M. Verboom-Radder Ada en Leo Hanny - Gerda - Cora Alewijn en Jenny Jaco Joop Anne en Marry Margreet Emmy en Ronald Moordrecht. 22 februari 1976 Troelstrastraat 80 Op woensdag 25 februari a.s. zal er gelegenheid zijn tot condoleren van 19.30-20.30 uur in gebouw „De Zespunt" aan de Molenlaan. De dienst van Woord en Gebed zai d.v. gehouden worden donderdag 26 februari a.s. te 14.00 uur in de Geref. kerk te Moordrecht, waarna de teraarde bestelling zal plaats hebben op de Algemene Be graafplaats te ca. 15 uur. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd en diep geschokt vernamen wij dat he den geheel onverwacht is overleden onze beste broer, zwager en oom Jacob Verboom Op de leeftijd van 53 jaar Fam. Verboom Fam. Oosterom Fam. van de Loo Fam. Tuijnder Fam. Oost Moordrecht, 22 februari 1976. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Heden nam God tot Zich onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Grootmoeder Marie Beima-Bosch sinds 2 februari 1961 weduwe van Henri Jan Beima op de leeftijd van 84 jaar Zwolle. R. Beima Harry Wout Esther Hilversum. H. E. de Jong-Beima J W. de Jo.ig Marieke. Evelien. Jeanet. Zwolle. 22 febr. 1976 „De Esdoorn" Correspondentieadres: Lijsterbeslaan 14, Hilversum. Gelegenheid tot condoleren donderdag 26 februari van 10.30-11.00 uur in de bestuurskamer van de „Esdoorn". Esdoornstr. 5. De rouwdienst zal daarna gehouden worden in de grote zaal van de „Esdoorn", aanvang 11.00 uur. Begrafenis op „Bergklooster" om 12.00 uur. Psalm 103. Heden heeft de Here, voor ons toch nog onver wachts. tot Zich genomen, in de ouderdom van 81 jaar, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoe der. groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzus ter en ta-te Hester Koppeschaar, weduwe van Cornelis Nieuwenburg Leiden: W. F. Nieuwenburg C. Nieuwenburg-Bleiji H. Nieuwenburg C. Nieuwenburg-Staffeleu M. Guleij-Nieuwenburg L. J. Guleij I. Nieuwenburg G. Nieuwenburg-Streefland C. Nieuwenburg J. Nieuwenburg-Langeveld H. Rozier-Nieuwenburg M. Rozier 's-Gravenhage: S. de Bruin-Nieuwenburg G. de Bruin En verdere familie. 's-Gravenhage-Loosduinen, 23 februari 1976. Mozartlaan 85. Moeder is thuis opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 26 februari 1976 om 15 uur in de Abdijkerk, Willem III straat te 's-Gravenhage-Loosduinen, waarna wij haar ter ruste leggen op de Nederlands Her vormde Begraafplaats aldaar. De Here heeft tot Zich geroepen zijn trouwe dienstknecht, onze geliefde broeder, zwager en oom Jan Brons sinds 1970 weduwnaar van Elsina Pronk, in de ouderdom van 82 jaar Emeritus-predikant van de Nederlands Her vormde Gemeente te Scherpenisse (Zld). Beilen, 21 februari 1976 Esweg 109. Uit aller naam: Familie Brons De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 26 februari a.s. op de Noorder begraafplaats te Beilen om 13.30 uur vanuit de Nederlands Hervormde Kerk te Beilen. Aanvang rouw dienst 13.00 uur. Zij die de overledehe de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 12.45 uur aldaar aanwezig te zijn. Na afloop gelegenheid tot condoleren in het Wil- helminagebouw te Beilen. Heden heeft de Here, voor ons toch nog onver wachts, tot Zich genomen, in de ouderdom van 81 jaar, onze lieve Groot- en Overgrootmoeder Hester Koppeschaar weduwe van Cornelis Nieuwenburg Leiden: Hester en Izaak Oegstgeest: Willem en Annie Leiden: Cor en Tony Jan Alphen aan den Rijn: Henny.en Helma Leiden: Nelly en Peter Leidschendam: Leo en Tiny Leiden: Dick Hetty Martha Hans en achter kleinkinderen Leiden. 23 februari 1976. Enige kennisgeving Op 19 februari is op ruim 74-jarige leeftijd nog zeer onverwacht, overleden onze dierba zorgvolle vrouw, moeder, schoonmoeder en Jacoba Wilhelmina Meijers, geboren Schipper. Wij zijn haar heel dankbaar voor hetgeen zij ons heeft betekend. Amsterdam: Frans Meijers J. H.zn. Driebergen: Koos Meijers Anja Meijers-Bosgra Marten en Marieke Amsterdam: Hendrik Meijers Annie Meijers-Brinckn De crematie heeft heden in stilte plaatsgevoj Amsterdam. 23 februari 1976 Herculesstraat 3'. m IT' BC It Heden overleed in het r.k. Ziekenhuis te Gro gen op de leeftijd van 84 jaar onze lieve moede grootmoeder Fokkina Maria Baas-Meijering sinds 25 oktober 1974 weduwe van Reijer B; Haar lievelingslied was gezang 466. Kollum. 23 februari 1976 Tsjerk Hiddesstraat 7 Amsterdam: J. R. Baas E. Baas-Eskes Dorien Reijer Kollum: L. M. IJbema-Baas R. IJbema Aniek Hoevelaken: M. R. Baas J. M. Baas-van Heus Ties Hans Inge Groningen: J. J. R. Baas H. J. Baas-Wilschut Marianne René Martin Johan De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 27| bruari a.s. 14.00 uur te Delfzijl. Voorafgaande aan de teraardebestelling zal rouwdienst worden gehouden in het gebouwd Anker', Menno van Coehoornsingel 21 te Delfzl Belangstellenden worden verzocht om 13.15 7 daar aanwezig te zijn. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Correspondentie-adres: Van Limburg Stirumweg 21. Kollum. En zij zingen bij reidans: Al mijn bronnen zijn in u! Psalm 87:7 (onberiji^ Na een kortstondige ziekte heeft het de H|^ behaagd van ons weg te nemen onze geliej vader, behuwd- en grootvader ;e< ik Roelof Hendrik van Driel w Weduwnaar van Anna de Gram op de leeftijd van 76 jaar Leidschendam: S. J. Boer-van Driel j E. P. D, Boer IJmuiden: R. van Driel A. van Driel-Pothovei Voorschoten: H. M. Korpel-van DriM P. Korpel Maarssen: B. W. van Driel M. van Driel-Poel en kleinkinderen Bilthoven, 23 februari 1976 Noord Houdringelaan 60 Correspondentieadres: De Tiemenlaan 2, IJmuiden Geen bezoek De overledene is opgebaard in de rouwkamer v het Geref. bejaardencentrum „d'Amandelbooil De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben donderdag 26 februari a.s. om 11.30 uur op begraafplaats „Brandenburg" te De Bilt. Vooraf zal in de recreatiezaal van bovengenoei bejaardencentrum een korte rouwdienst wore gehouden, aanvangende om 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van plechtigheid. Heden nam de Heere tot Zich, onze lieve moedi schoonmoeder en oma Jacoba Sleeuwenhoek Weduwe van W. F. Middelkoop op de leeftijd van 73 jaar G. van der Ent-Middelkoop P. van der Ent K. Middelkoop P. H. Middelkoop-Moret en kleinkinderen Rotterdam, 21 februari 1976. Frederik van Eedenstraat la Corr. adres. fam. van der Ent Sichemstraat 10a De overledene is opgebaard in de rouwkamt Hoflaan 81, hoek Slotstraat, Rotterdam Condoleantiebezoek aldaar dinsdag van 19.1 19.45 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden woensd: 25 februari a.s. op de begraafplaats „Ou Kralingen", Kralingseweg 334 omstreeks 12.( uur. Vertrek vanaf de rouwkamer om 11.45 uu g Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop v« de teraardebestelling in de kapel van de begraa T plaats.Qeen bioemen De Here heeft tot Zich geroepen zijn troi dienstknecht, onze geliefde broeder, zwager oom Jan Brons sinds 1970 weduwnaar van Elsina Pronk de ouderdom van 82 jaar Emeritus-predikant van de Nederlands H vormde Gemeente te Scherpenisse (Zld) Beilen, 21 februari 1976 Esweg 109. Uit aller naam: Familie Brons De begrafenis zal plaatsvinden donderdag! februari a.s. op de Noorder begraafplaat^ Beilen om 13.30 uur vanuit de Nederlad Hervormde Kerk te Beilen. Aanvang rou dienst 13.00 uur. Zij die de overledene laatste eer willen bewijzen, worden verzot om 12.45 uur aldaar aanwezig te zijn. afloop gelegenheid tot condoleren in het V helminagebouw te Beilen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14