Hoger personeel VW-Polo: klein en todi groot M.T.S.- en H.T.S.-technici inspecteur VW-Polo: kort en goed PLANNINGSFUNCTIONARIS VOORLICHTINGSFUNCTIONARIS BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTEUJKE EN MAATSCHAPPEUJKE BELANGEN Kroostweg 149 - Zeist Boeiend,verantwoordelijk werk voor met gerichte praktijkervaring in de chemische industrie. Pijpleidingen. Civiel. Elektrotechniek. Instrumentatie. ZATERDAG 21 FEBRUAR11976 TROUW/KWAI zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad Ter secretarie van het openbaar lichaam zuidelijke ijsselmeerpolders te Lelystad zal worden overgegaan tot vorming van een afdeling planning en projectbegeleiding. In verband hiermede worden sollicitanten opgeroepen voor de functie van Functie-informatie: de afdeling zal o.a. tot taak hebben: - het adviseren inzake de uitbouw en doorvoering van planning (werkplanning, netwerkplanning, meerjarenplanning); - de verdere ontwikkeling, invoering en begeleiding van verschil lende vormen van projectmatig werken. - een hogere beroepsopleiding op bestuurlijk of technisch niveau; - goede contactuele eigenschappen en een, zowel mondelinge als schriftelijke, goede uitdrukkingsvaardigheid; - kennis en ervaring met soortgelijke werkzaamheden; - bekendheid met de gemeentelijke organisatie, waarbij ervaring opgedaan bij de gemeentelijke overheid tot aanbeveling strekt. Functie-eisen: Geboden wordt: Algemene informatie: het salaris zal, rekening houdende met opleiding en ervaring, in overleg worden vastgesteld. (Salarisgrenzen f 2.644,- f 3.810,- bruto per maand.) De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. voor het verkrijgen van huisvesting zal medewerking worden ver leend. In het kader van de ruimtelijke ordening in Nederland ver vullen de Zuidelijke Ijsselmeerpolders een belangrijke functie. Enerzijds zal Lelystad, dat momenteel ongeveer 20.000 en in 1980 40.000 inwoners zal tellen, moeten worden ontwikkeld tot een stad van 100.000 inwoners, terwijl anderzijds de stichting van een nieuwe stad Almere, tegenover Amsterdam en 't Gooi, de aan dacht zal opeisen. Daar reeds allerlei voorzieningen, met name op het gebied van onderwijs, recreatie en middenstand, zijn getroffen en doordat Lelystad centraal is gelegen, is het een aantrekkelijke woonplaats. Nadere-informaties: Deze kunnen telefonisch worden verkregen onder telefoon nummer 03200 2 68 44, toestel 150. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te zen den aan de landdrost van de zuidelijke ijsselmeerpolders, stads kantoor te Lelystad. Functie-eisen: zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad Het dagelijks bestuur van het openbaar lichaam "Zuidelijke Ijsselmeerpolders" te stad wil overgaan tot aanstelling van een Voor deze functie worden sollicitanten opgeroepen. Functie-informatie: zij/hij zal inhoud moeten geven aan onder meer de volger ken: - de bevordering van de communicatie tussen bestuur en king; - het leggen en onderhouden van contacten met de vo tingsmedia; - het organiseren van ontvangsten en voorlichtingsbijee sten; - het verzorgen van de externe, zowel als de interne voorlic - het verstrekken van beleidsadviezen c.q. het wijzen op vo tingsaspecten bij het door het bestuur te voeren beleid. van de nieuwe medewerk(st)er wordt verwacht dat hij/zi werkzaamheden, die aan bovengenoemde veelomvattend zijn verbonden; geheel zelfstandig kan verrichten. Hij/zij dient, naast enthousiasme voor deze taak, te besc) over: - een brede algemene ontwikkeling; - beheersing van enige moderne talen; - ervaring op het gebied van voorlichting en/of journalist» - goede spreekvaardigheid in het openbaar; - bekendheid met de gemeentelijke organisatie. een salaris, afhankelijk van opleiding, ervaring en dergelijk ligt tussen f 3.263,- en f 4.307,- bruto per maand, de bij de gemeentelijke overheid geldende rechtspositierege zijn van toepassing. Algemene informatie: goede huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. In het kader van de ruimtelijke ordening in Nederland vervul Zuidelijke Ijsselmeerpolders een belangrijke functie. Enerzj Lelystad, dat momenteel ongeveer 20.000 inwoners telt. m worden ontwikkeld tot een stad van 100.000 inwoners, terv derzijds Almere, tegenover Amsterdam en 't Gooi, zal moet groeien tot een stad van minimaal 125.000 inwoners. Daar reeds allerlei voorzieningen, met name op het gebie onderwijs, recreatie en middenstand, zijn getroffen en d< Lelystad centraal is gelegen, is het een aantrekkelijke woon| Sollicitaties binnen tien dagen na verschijning van dit blad, te richten aan de lan< van de zuidelijke ijsselmeerpolders, stadskantoor te Lelystad. Geboden wordt: Tot onze taak behoort de uitvoering van: de ziektewet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In onze Buitendienst is er voor het rayon Den Haag een vakature voor de funktie van Taakomschrijving: De inspekteur bezoekt werkgevers en werknemers voor het verkrijgen van gegevens en het verstrekken van informatie, de uitvoering van de sociale verzekering betreffende, mede terzake van de loonvaststelling. Funktie-eisen. gedegen kennis van en ruime ervaring in de uitvoering van de werkloosheidswet, de ziektewet en de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering, alsmede bekendheid met andere sociale wetten. Aan het bezit van het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht. opleiding op middelbaar niveau goede kontaktuele eigenschappen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid bekendheid met loonadministraties bezit rijbewijs B/E Buitendienstervaring is geen strikte eis maar wordt wel zeer op prijs gesteld. Kandidaten moeten bereid zijn als dat nodig is te verhuizen naar een woonplaats binnen hun werkgebied. Naast goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto- en andere onkosten vergoedingsregelingen, bieden wij u een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f3256, per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Sollicitaties: Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties.te richten aan het hoofd personeelszaken, ürs. L. Schut, Kroostweg 149 te Zeist. VW-Polo. Goede maatjes met grote verdien sten. De VW-Polo. Een auto van deze tijd die weet wat er van hem wordt verwacht: een maxi mum aan binnenruimte en een minimum aan ruimte op de weg. Twee eisen waaraan de Polo voldoet. Oordeel zelf: met z'n 3,50 meter korte buitenmaat is de Polo een slimme parkeerder. Van binnen de ruimste in zijn klasse. Met weg- geklapte achterbank, kunt u door de achterdeur een koelkast naar binnen schuiven. En zuinig dat de Polo is! Bij 100 km/u constant rijdt u 15,2 km op 1 liter normale benzine. Slechts om de 7.500 km olie verversen. En maar om de 15.000 km heeft hij een service-beurt met Computer-Diagnose nodig. Volkswagen, gewoon even rekenen Onze afdeling Plant Engineering in Terneuzen ontwerpt uitbreidingen en verbouwingen van bestaande installaties, brengt ze in .ckening en specificeert de eventueel benodigde apparatuur. Gezien onze expansie heeft deze afdeling dringend behoefte aan enige designers, senior designers en engineers, met een opleidingsniveau M.T.S. of H.T.S. en een gerichte ervaring op hun gebied. Hen wacht boeiend werk in de afdelingen: Het maken en kontroleren van opstellingstekeningen van apparatuur en leidingen en het ontwerpen van leidingsystemen, op basis van processchema's en specifikaties, resp. het leiding geven aan deze werkzaamheden. Het maken en kontroleren van berekeningen, tekeningen, bestekken en begrotingen inzake staalkonstrukties, betonkonstrukties, rioleringen, funderingen en wegen, resp. het leiding geven aan deze werkzaamheden. Het ontwerpen van kracht-, verlichtings-, besturings- en aardingsinstallatics. Het adviseren bij het vastleggen van explosiegevaarlijke gebieden. Het specificeren en evalueren van elektrische apparatuur, resp. het leiding geven aan deze werkzaamheden. ZXwr Ckemual (Nederland1 B.V is een datkliiimdtmnning run The Don Chemual Company, een der belangn/kstekemtseke eoncerm I*r wereld. Terneuzen. Dene's grootste produkne- entrum huilen Amerika. lell thans 20 fabrieken en ruim I*t00 meden-erken Denï'i grootste op- en overslagbedn/f is gevestigd tn Je Botlek. In Rotterdam bevinden :uh het verkoopkantoor, ingenieursbureau en Het beoordelen van en adviseren bij het vervaardigen van proces-regelsystemen. Het specificeren en evalueren van instrumenten. Het maken van opstellings- en aansluitingstekeningen, resp. het leiding geven aan deze werkzaamheden. Een goede kennis van de Engelse taal is voor al deze funkties onontbeerlijk. Wij bieden een zeer goede honorering en uitstekende sekundaire voorwaarden, w.o. een vérgaande tegemoetkoming in de kosten van verhuizing en herinrichting. Hebt u belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan onze afdeling Personeelzaken, Postbus 48, Terneuzen. Of neem telefonisch kontakt op, via 01150-89 20, toestel 2711. U kunt vragen naar de heer J. Brouwer. DOW CHEMICAL (NEDERLAND) BV

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 32