A 4 onderwijskundige docenten LERARES DOCENTEN stichting opleiding leraren produktschap voor pluimvee en eieren SAMENWERKINGSVERBAND van SCHOLEN voor CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS TE AMSTERDAM Centrale School voor MAVO Borsenburgplein 11, tel. 713898. 2e Amsterdamse Chr. School voor Beroepsonderwijs 1e Chr. Technische School "Patrimonium" Chr. Scholengemeenschap voor ATHENEUM - HAVO Leraren/Leraressen docenten STICHTING GELDERSE LEERGANGEN een COÖRDINATOR/TRICE ALGEMENE INFOR MATIE (hele weektaak) ASSEN ROTTERDAM EEN HOOFD Nijverdal College Noetsele "Laat de kinderkens tot Mij komen" direkteur-direktrice ZATERDAG 21 FEBRUAR11976 leidt in nauwe samenwerking met de Rijksuniversiteit te Utrecht leraren op voor een dubbele bevoegdheid op tweede- of derde graads niveau. De SOL vraagt een docent(e) kunstgeschiedenis/kunstbeschouwing (vacaturenummer 76/03), die in samenwerking met andere docen ten de studenten kan begeleiden bij het verkrijgen van kennis en inzicht in de ontwikkeling van het beeldend handelen van de mens in zijn historische samenhang en maatschappelijke context. Kennis van of belangstelling voor de geschiedenis van textiel, kostuum, ambachtelijke en industriële vormgeving is gewenst. Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de hoofddocen ten van de beeldende vakken. Tel. (030) 89 11 20. aïdadreef 7 postbus 9049, utrecht, telefoon (030) 61OO 81 Herhaalde oproep De sector Onderwijs wordt binnenkort versterkt met een eerste onderwijskundige. In verband met de te verwachten groei van de adviesactiviteiten besloot B en W met ingang van 1 augustus 1976 een tweede Deze functionaris zal een bijdrage moeten leveren aan de voorbereiding en uitvoering van het gemeentelijk onderwijsbeleid. Ten dienste van dit beleid is een Staforgaan Onderwijs werkzaam, waarin de bestuurlijke, onderwijskundige, administratief-juridische sectoren en de Schooladviesdienst zijn gebundeld. De Gemeentelijke Inspecteur van het Onderwijs is tot coördinator van dit geheel aangesteld. De voorlopige taakomschrijving mede ter ontlasting van de taak van de Gemeentelijke Inspecteur van het Onderwijs: - door regelmatig schoolbezoek de relatie gemeente - onderwijsveld onderhouden; - advisering over onderwijskundige facetten van onderwijsvoorzieningen; - een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van beleidsnota's op het terrein van het onderwijs. De gedachten gaan uit naar een onderwijsgevende met ervaring in het lager en voortgezet onderwijs, die naast een ruime praktijkervaring door verdere studie (bijv. M.O. Paedagogiek) bekend is met de ontwikkeling van het onderwijs. Het vermogen om inzichten op anderen over te brengen, goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheid zijn vereist. De aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, in één van de referendarisrangen geschieden. Salarisgrenzen f 3410,- en f 4910,- bruto per maand. Inlichtingen over de functie worden verstrekt door de Coördinator Onderwijs, de heer J.J. van Riesen, Stationsweg 26 te Leiden. Telefoon bureau 071 1221 48, huis 071 15 44 25. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen over opleiding en ervaring binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te te richten aan burgemeester en wethouders. Stadhuis, Leiden. utrechtseweg 31 zeist-telefoon 03404-16911* vraagt met spoed standplaats Zeist met als taak het in teamverband verzorgen van voorlichting over de produkten kip en ei. Deze voorlichting wordt in zeer gevarieerde vorm gegeven op bijeenkomsten van huisvrouwenvere nigingen, damesbeurzen en huishoud-nijverheids- scholen. Tot haar werkzaamheden behoort tevens het samenstellen van recept-publikaties. Kandidaten dienen: in het bezit te zijn van de akte NXII of N XIX en praktisch werkzaam te zijn geweest; een minimum leeftijd van 23 jaar te hebben bereikt; liefst ongehuwd te zijn; geen bezwaar te hebben tegen werktijden die afwijken van de normale kantooruren; goed in teamverband te kunnen werken; representatief te zijn; goed met publiek te kunnen omgaan; en voor publiek te kunnen spreken. De arbeidsvoorwaarden zijn gunstig. Er zijn ruime vakantiemogelijkheden Het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring liggen tussen f 1.989.-- en f 2.936.-- per maand. Sollicitaties met uitvoerige gegevens en recente pasfoto te richten tot de secretaris van het Produktschap voor Pluimvee en Eieren, Utrechtse- weg 31, Zeist. Inschrijving van leerlingen dagelijks aan onderstaande scholen; Direkteur: Sj. Nauta. (M.H.N.O. - L.H.N.O. - I.H.N.O.) Rusten burgerstraat 436, tel. 790066. Direktrice: Mevrouw R. Kloosterhuis. Wibautstraat 125, tel. 943929 Direkteur: R. Visser. Tevens is in dit samenwerkingsverband opgenomen de ZWIJNDRECHT Hervormde MAVO „De Morgenster," Marsstraat 4, tele foon 078-26618 Wegens uitbreiding worden voor onze school gevraagd m i v. 1 aug. '76: voor: geschiedenis aardrijkskunde biologie frans duits nederlands muziek godsdienst 16 lessen 6 lessen 4 lessen 6 lessen 8 lessen 15 lessen 12 lessen 5 a 10 lessen Aanvulling tot volledige weektaak is mogelijk. Vraagt u even inlichtingen vooraf. Sollicitaties a.d. directeur J Kamerman tel. (hs.) 078- 25529 of de adj.-directeur E. H. Struik, tel. (hs 078- 28011 Aan het Augustinuscollege (atheneum en havo op prot. chr. grondslag) te Groningen, worden per 1 augustus 1976 bevoegde gevraagd voor de vakken: Wiskunde 29 lessen per week; ook naar een gedeelte van de betrekking kan worden gesolliciteerd. Economie 8 12 lessen per week. De rector van de school, de heer Drs. A.J.H.J. Hobbelt, is graag bereid inlichtingen te verstrekken. Telefoonnr. 050-139720. Sollicitaties van hen, die uit overtuiging het christelijk onderwijs willen dienen, kunnen worden gericht aan het bestuur van de Vereniging voor Prot. Chr. Voortgezet Onder wijs, Grote Rozenstraat 34 b, Groningen. De Stichting vraagt per 1 augustus a.s. voor haar opleiding tot leraar derde/tweede graad te Nijmegen natuurkunde biologie geschiedenis onderwijskunde tekenen kunstgeschiedenis (volledige weektaak) Gevraagd wordt een didacticus in de wiskunde of een mathematicus die de leiding van de didactische vorming van de studenten op zich kan nemen. (volledige weektaak) (volledige weektaak) Een docent(e) Biologie bij voorkeur met ervaring en ecologische en/of ethologische richting. (o,6 weektaak) Gevraagd wordt een franstalige medewerker/ster. Vereist is inzetbaarheid in de lessen taalverwerving. Inzetbaarheid op andere gebieden wordt op prijs gesteld. (volledige weektaak) Verwacht wordt dat zij/hij bereid en in staat is om in overleg met andere secties het basisprogramma taalgedrag voor alle toekomstige leraren verder uit te werken en uit te voeren (halve weektaak). Daarnaast zal hij/zij een halve weektaak hebben binnen de sectie Nederlands en meewerken aan de uitvoering van het daar vigerende kern programma. (volledige weektaak) Een docent(e) Oude Geschiedenis. Zij/haar aanstelling kan plaatsvinden op korte termijn (volledige weektaak) Gevraagd wordt een docent(e) die vanuit een critische bezinning meewerkt aan de verdere uitbouw van met name de integratie van het vakinhoudelijk en beroepsmati ge aspect binnen de opleiding. Gedacht wordt aan een afgestudeerde in een van de sociale wetenschappen (universitair of MO-B) bij voorkeur ervaring in het geschiede nisonderwijs. De aan te stellen medewerker/ster zal werken aan de volgende taken: a. Hulpverlening aan de vaksectie geschiedenis bij haar programmering en evaluatie. b. Medewerking aan het verder ontwikkelen van algemeen onderwijskundige trainingscursussen/projecten. c. Begeleiding van studenten, samen met andere docenten (teamteaching). (halve weektaak) (halve weektaak) Ten behoeve van de vakken Tekenen, Handvaardigheid en Textiele Werkvormen: Verwacht wordt dat hij/zij bereid en in staat is in teamverband vorm te geven aan dit opleidingsonderdeel. Verwacht wordt verder dat hij/zij in het kader van Algemene Informatie de theoretische begeleiding van de beeldende vakken, met name vanuit wetenschappen, die zich bezig houden met mens en maatschappeij, kan verzorgen. Van alle aan te stellen medewerkers wordt verwacht dat zij - onderwijservaring hebben; - zich interesseren voor onderwijsproblemen en open staan voor een experimentele benadering ervan; - in staat en bereid zijn in samenwerking met collega's, ook van andere disciplines, en met studenten vorm te ge ven aan een opleiding tot leraar; - in bezit zijn van een eerstegraads bevoegdheid dan wel van een verklaring ex. artikel 114 van de W.V.O.; - op de hoogte zijn van de ontwikkelingen binnen hun vakgebied. Salariëring volgens het rangenstelsel voor wetenschappelijke ambtenaren (maximaal f 5.217,- bruto per maand). Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de betrokken hoofddocenten, telefoon instituut: 080 77 52 33, voor de vakken Tekenen. Handvaardigheid en Textiele Werkvormen 080 55 94 11. Gegadigden voor een van deze functies worden uitgenodigd binnen 10 dagen hun sollicitaties, vergezeld van een levensbeschrijving en referenties, te richten aan de directeur van de lerarenopleiding, de heer Drs. J. Classen, Graafseweg 274 te Nijmegen. Chr. Scholengemeenschap voor Atheneum, H.A.V.O. e M.A.V.O. Selma Lagerlöflaan 3. Per 1-8-1976 zijn de volgende vacatures te vervullen a. Nederlands b. Engels c. Duits d. Geschiedenis e. Aardrijkskunde f. Wiskunde g. Natuurkunde h. Scheikunde i. Chr. Godsdienst volle weektaak v.b. 20 uur 8 uur 20 uur 8 uur 10 uur 20 uur 8 uur 2e of 3e gi 1e gr. 1e gr. 2e of 3e gr 2e of 3e gr e 2e of 3e gr#| 2e of 3e gr 1e gr. Voor de vacatures genoemd onder d. t/m g. kan ook naar combinatie van vakken worden gesolliciteerd. Opnieuw wdrdt de gelegenheid geboden te solliciteren naar functie van Schoolpedagoog die belast zal worden met de begeleiding van leerlingen int bovenbouw. Gedacht wordt aan iemand, die - afgestudeerd is in de pedagogiek - ruime ervaring heeft bij het onderwijs - belangstelling heeft voor de problemen van jonge mensen - goede contactuele eigenschappen heeft - bereid is enkele lessen maatschappijleer of Chr. Godsdiensl geven. De woningpositie in Assen e.o. is gunstig. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij bewust kiezen voor Christelijk onderwijs. Inlichtingen worden graag verstrekt door de rector, drs. Oosterbeek tel. 05920-13006 (school) of 05920-10706 (huis) of c de conrector drs. C.M. Geuze tel. 05921-1411. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na verschijning van dit I worden gericht aan de rector. CHRISTELIJKE LOM-SCHOOL Herkingenstraat 80 - Rotterdam. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Buitengewoon lager| wijs te Rotterdam vraagt met ingang van 1 augustus 1976 v doch ium. I hij Chr Het team bestaat uit 8 full-time leerkrachten en een part-time leert De school is gehuisvest in een gemeentelijk gebouw voorbereidingen voor nieuwbouw zijn in een vergevoerd stadium. Van de te benoemen functionaris wordt verwacht, dat hij onderwijs uit overtuiging dient. Gevraagd wordt ervaring bij dit onderwijs. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het huidige hoofd, de he< Eichhorn, tel. (school) 010-800415 en (huis) 015-140124. Sollicitaties te richten aan de secretaresse van het bestuur: mevrou' Vos, Witte de Withstraat 23 B te Rotterdam. Christelijke Scholengemeenschap voor Atheneum, Havo Mavo Noetselerbergweg 20 Het bestuur zal gaarne per 1 augustus 1976 Nederlands Scheikunde Natuurkunde Wiskunde 1e gr. v.b 10 uur 1e, 2e graad 17 uur 1e, 2e graai 6 uur 1e, 2e graai Combinatie van de vakken natuurkunde, scheikunde en wiskunde i mogelijk. I.v.m. de nog niet volgroeide Atheneumafdeling zal het aantal ure| de komende jaren toenemen. Sollicitaties met opgave van o.a. godsdienst, referentieadret sen met telefoonnummers zo spoedig mogelijk te richten eet de rector Drs. A.G. Bos, tel. 05486-2166 [schooi], 05486-484 [huis]. Het bestuur van de Prot. Chr. Schoolvereniging roept sollicitanten op voor het vervullen van de functie van aan de Kon. Wilhelmina MAVO te Den Helder. Deze school, die gehuisvest is in twee gebouwen, wordt bezoch' door 450 leerlingen. De gedachten gaan uit naar een kandidaat van omstreeks 40 jaa die ervaring heeft in een leidinggevende funktie bij he voortgezet onderwijs, beschikt over goede contactuele eigenschappen en bereid is in teamverband met de docenten samen te werken. Kerkelijke gebondenheid en een stimulerende inzet voor het Protestants Christelijk onderwijs is een vereiste. Sollicitaties worden binnen 14 dagen verwacht bij dé secretaris van de schoolvereniging. B. Blanjaar, Noordzeestraat 229, Den Helder. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de secretarif tel. 02230-17392.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 30