wolfheze M r ri ni maatschappelijk werk(st)er Waarom leren zij Trouwt medisch maatschappelijk werk(st)er on leidster IKAZIA ZIEKENHUIS ROTTERDAM DE CULTURELE RAAD OVERIJSSEL STAFMEDEWERK(ST)ER IN ALGEMENE DIENST MET HOOFDTAAK VORMINGS- EN ONTWIKKELINGSWERK maatschappelijk werkers (m/vr) praktijkleider (m/vr) Leid(st)er Gezinsverzorging Leid(st)er Bejaardenhulpverlening Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-241 C. van Koetsveldstichting HERNIEUWDE OPROEP MEDEWERKER Buurthuisleid(st)er spel/ kontakt-therapeutje] DIRECTEUR Bon vooreen proefabonnement^ I Trouw hoort bij u Rij ZATERDAG 31 JANUAR11976 TROUW/KWARTET 25 'V zoekt een Haar (zijn) taak omvat: het opbouwen en onderhouden van relaties op het werkgebied ven de afdeling Vor- mings- en ontwikkelingswerk van de raad; het vervullen van het sekretariaat van de afdeling en van diverse door de afdeling in gestelde werkgroepen en commissies (agendering; verslaglegging; correspondentie; opstellen van beleidsadviezen); het verrichten van beleidsvoorbereidend werk op het terrein van de afdeling, het ge ven van advies en voorlichting aan overheden en particulier initiatief en het leveren van een bijdrage aan het cultuurbeleid van raad en provincie; het planmatig gestalte geven aan het voorzieningenniveau in de provincie Overijssel, mede in relatie tot de nieuwe rijksbijdrageregeling voor het vormings- en ontwikke- ipgswerk voor volwassenen; het stimuleren en coördineren van aktiviteiten op het terrein van onderwijs, vorming en ontwikkeling voor volwassenen. Met name dient aandacht te worden gegeven aan ontwikkelingen en voorzieningen op het terrein van de audio-visuele vorming, vor- mingsaktiviteiten voor vrouwen (o.m. begeleiding v.o.s.- cursussen) en kaderbasis cursussen kunstzinnige vorming; het verrichten van een aantal algemeen ondersteunende taken voor de raad. Van deze medewerk(st)er wordt gevraagd: kennis van en inzicht in de ontwikkelingen op het terrein van onderwijs, vorming en ontwikkeling voor volwassenen; vergelijkbare ervaring op tenminste een der genoemde terreinen; goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; goede contactuele eigenschappen; het kunnen werken in teamverband. Opleidingseisen: een bij de taakomschrijving aansluitende hogere beroepsopleiding, universitaire of ande re passende opleiding. Salarisgrenzen: Commies A (minimum f 2.220,- maximum f 2.952,-) hoofdcommies (minimum f 2.644,- maximum f 3.410,-) De rechtspositieregelingen van de provincie Overijssel zijn van toepassing. Aanstelling mogelijk per 1 juli 1976. Sollicitaties uiterlijk 16 februari a.s. te richten aan het bestuur van de Culturele Raad Overijssel, Postbus 527, Zwolle. Gegadigden ontvangen een informatiepakket en kunnen verder telefonisch inlichtingen vragen bij de direkteur. Mevr. Mr. E.C. Maschewski. (Telefoon 05200— 1 28 63). De afdeling RECLASSERING van het LEGER DES HEILS zoekt op korte termijn voor haar afdelingen te Leeuwarden, Groningen en Rotterdam Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M.V. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.S.A. Cursisten die vergevorderd zijn met een van deze studies kunnen ook reflecteren. Arbeidsvoorwaarden: salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling reclassering van het Leger des Heils is een van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 125 mensen, waarvan 90 maatschappelijk werkenden. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in 18 van de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 12 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasserings instellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschap pelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtssysteem in aanraking komt of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Sollicitaties en inlichtingen bij: de Directeur Centraal Bureau Reclassering Leger des Heils Damstraat 13-15 Amsterdam.- tel. 020-241703 Het afdelingsbureau te Rotterdam van de instelling zoekt al geruime tijd naar een die de maatschappelijk werkers (acht in getal) wil leiden, coachen, begeleiden met name op het werkinhoudelijk terrein. Zijn taak onderscheidt zich van die van het bureauhoofd doordat deze meer belast is met organisatorische taken, coördinatie e.d. Vereiste opleiding: Voortge zette opleiding sociaal casework Graag willen wij in overleg met kandidaten zoeken naar een acceptabele woonsituatie in -of aangrenzend aan het Rijnmondgebied. Ook voor deze functie zijn het salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. Sollicitaties en inlichtingen bij bovengenoemd adres terwijl inlichtingen tevens verstrekt worden door het bureauhoofd te Rotterdam: A.D. Kleisen Mathenesserlaan 214 Rotterdam.- tel. 070-764244. De Gereformeerde Stichting voor Gezinsverzorging te 's-Gravenhage zoekt wegens uitbreiding een en een die - in teamverband wil meewerken aan en meedenken over een optimale hulpverlening, - een Prot. Chr. levensovertuiging heeft. - aan de sociaal gerichte opleidingseisen voldoet. - een gesprek met het leidstersteam als onderdeel van de sollicitatieproce dure op prijs stelt. Geboden worden een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de landelijke regeling. Bij de hoofdleidster kunnen vooraf onder nr. 070-628992 inlichtingen worden ingewonnen. Sollicitaties kunt U richten aan de directeur, Laan van Meerdervoort 436, 's-Gravenhage. WW*!-/ f. - V- Voor onze geriatrische afdelingen zoeken wij op korte termijn een die deel uit makend van een mulitdisciplinair afdelingsteem zich inten sief richt op onderzoek en behandeling van acute en chronische psycho geriatrische patiënten. Vereist: - diploma sociale akademie; - ervaring in maatschappelijk werk, bij voorkeur in (psycho) geriatrie; - bereidheid het menselijk levenseinde in een evangelisch perspectief te zien en mede te begeleiden; - goede kontaktuele eigenschappen. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de afd. maatschappelijk werk, toestel 222. l Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie t.a.v. de heer H. Huberts. I1 Psych. Ziekenhuis „Vereniging tof Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken Voor ons gezinsvervangend tehuis 't Regterink zoeken wij een Haar taak zal zijn: zorgen voor de veie zaken die in elk huisgezin ais vanzelfspre kend worden beschouwd. Niet alleen huishoudelijk werk doen en eten koken maar ook: sfeer scheppen, ge zelligheid brengen en de begeleiding geven die nodig is. Zij gaat in wisseldiensten samenwerken met kollega-leidsters en hoofdleidsters. In principe mét een vijfdaagse werkweek, met toeslagen voor onregelmatige diensten. Gevraagd O.P.M. of gelijkwaardige opleiding Schriftelijke sollicitatie te richten aan: Mevr. L. Peters Hoofdleidster, Oude - Wijthmerweg 2 Zwolle Wijthmen inlichtingen: tel. nr. (06290 4 93) Het IKAZIA ZIEKENHUIS te Rotterdam (opnamekapaciteit 397 bed den) vraagt in verband met het vertrek van de huidige funktionaresse een Tot haar/zijn taak zal behoren in samenwerking met andere disciplines hulp verlenen aan patiënten (en hun relaties), wanneer zich psycho-so- ciale problemen voordoen, die verband houden met ziekte en/of zieken huisopname. Het diploma Sociale Akademie is vereist. Ervaring, bij voorkeur in het werken binnen de gezondheidszorg, strekt tot aanbeveling. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij mejuffrouw C. L. Hoogeveen. Sollicitaties te richten aan de medisch-direkteur van het Ikazia Zieken huis, Montessoriweg 1, Rotterdam-3021. Jeugdhuis Noordhoom in Apeldoorn zoekt voor haar groep direkte hulpverlening een Er wordt samengewerkt in een team van 5 personen. Wij vinden een opleiding M.B.O. of H.B.O. I.W. een vereiste en denken aan iemand die niet jonger is dan 24 jaar. Taak Opvanggroep Jongeren in moeilijkheden worden gedurende maksi maal 3 maanden individueel en in groepsverband bege leid bij het maken van een nieuwe start en het vinden van een thuis. Het is intensief werk maar we zien dan ook positieve re sultaten en er is een prima werksfeer. Voor inlichtingen kunt u bellen van 9-17 uur tel. 055 - 21 39 34. Je schriftelijke reaktie verwachten wij voor 12 februari a.s. bij onze benoemingskommissie, Wilhelminapark 7, Apeldoorn. IS uw VAKVERBOND Ravellaan 1 Utrecht Stichting Samenlevingsopbouw en buurthuiswerk De Ducdalf te Bunschoten, Spakenburg en Eemdijk vraagt op korte termijn, wegens vertrek van de huidige, voor haar buurthuis, wat in ontwikkeling is, een Tot de taken behoren o.a.: - leiding geven aan het buurthuis - begeleiden van vrijwillige medewerkers - het opbouwwerk verder ontwikkelen Wij vragen iemand die, - ervaring heeft in het buurthuiswerk - een diploma Sociale Academie of vergevorderd met de urgentie-opleiding dan wel een opleiding op verge lijkbaar niveau - een pos. chr. levensovertuiging Wij bieden een fijne werkkring in een geheel verbouwd buurthuis, waarin gewerkt wordt met peuters, kinderen, oudere jeugd en volwassenen. Salaris volgens Loac-regeling. Informaties bij de huidige buurthuisleider dhr. Jaap van Merkerk, dagelijks te bereiken tussen 2 en 4 uur. tel. 03499-30 05 Sollicitaties te richten aan de sekretaris dhr. J. Dirkse, Verd'rstraat 33, Bunschoten'Spakenburg tel. 03499 - 25 64 Huize Ursula te Nieuwveen in Zuid-Holland is een bchandelings- en verzorgingscentrum voor ca. 200 geestelijk gehandicapte kinderen en jongeren. Het centrum is modern geoutilleerd en wordt bovendien nog uit gebreid met een nieuwbouwprojekt om in een toenemende behoefte te kunnen voorzien. Mede met het oog op deze uitbreiding hebben wij in het behandelings team thans plaats vooreen Tot zijn of haar taken zullen behoren het mede opstellen en evalueren van adekwate behandelingsplan nen. o.a. gebaseerd op eigen ervaringen; het uitvoeren van individuele - kontakttherapeutische programma's Hierbij zal hij/zij nauw samenwerken met de groepsleiding, de leiding van de dagactiviteiten en met de andere therapeuten. Van gegadigden voor deze functie verwachten wij een middelbare schoolopleiding, een gerichte vervolgopleiding, zoals MIKOJEL of de Academie voor Expressie en bij voorkeur ervaring met dit werk. Leeftijd tenminste ca. 23 jaar. De salariëring is overeenkomstig opleiding, ervaring en leeftijd. Nadere informatie wordt desgewenst gaarne verstrekt door drs. E. Burer, psycholoog, telefoon (01723) 83 41. Schriftelijke sollicitaties eveneens aan hem te richten. Ons adres: Dorpsstraat 15, Nieuwveen. Het Bestuur van de Federatieve Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Eiland IJsselmonde" roept sollicitanten op voor de functie van voor de te vormen A-instelling voor Algemeen Maatschappelijk Werk, gezinsverzorging en bejaardenwerk. Gedacht wordt aan iemand die: - bereid is bovengenoemde A-instelling op te starten; - die in staat is verschillende disciplines en achtergronden gecoördineerd samen te laten werken. Het Bestuur denkt aan iemand: - die ervaring heeft in een organisatorische en leidinggevende functie. Geboden wordt: - salariëring volgens landelijke normen; - C.O.A.M. rechtspositie regeling. Sollicitaties, vergezeld ven een curriculum vrtee en onder opgave van enige referenties te richten aan de secretaris van de Federatieve Stichting: M.J. Maaskant Waalstraat 20 Rhoon Tel.: 01890-5325. ...om goed bij de tijd te wezen... J. de Vries-v.d. Lichte (52). Amstelveen ...elke chrlstelljk- kerkelijke stroming komt aan bod... J. W. van Lent (36). leraar VWO. Zevcnaor ...betrouwbaar nieu wt... protestants- christelijke visie... W. Meijles (31). wis kundige. Groningen l/» ...deskundige achter* grond-informatie en onafhankelijk com mentaar... M. J. de Jongh (49), herv. predikant, Veendam ...goede, informotieve ...Waarom leest U artikelen o.a. over ontwikkelingssamen werking... Tonnie Teunlssen- Haarsmo (36).ass - bibllothecaresse.Joure Trouw nog niet! Trouw. Omdat met 'je tijd meegaan' niet betekent: smaakyervlakking, eenheids-pot. wel- vaarts-amusement. Maar wel: durf genoeg om nieuws en informatie op kerkelijk, maatschap pelijk. politiek en cultureel terrein uit binnen- en buitenland aan eigen opvattingen en overtuiging te toetsen. Kom maar eens om een krant die steeds zichzelf is. Met een Ideële achtergrond. Aktueel. Feitelijk. Opinie-vormend. Kom er maar eens om. In open envelop zonder postzegel zenden naar:Troue/Kwartet B.V.. I Antwoordnummer 2792. Amsterdam. Ik neem een proefabonnement op Trouw en zal per kwartaal I betalen. Ik ontvang Trouw 14 dagen gratis en bovendien betaol Ik D voor de Ie termijn f 6.25 minder. Naam: Straat: Plaats:Giro:

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 25