de verpleging heeft u nodig mentrix hoofd van de verpleging Gemeente Rotterdam 'de Samaritaan' verpleegkundigen A en/of B VERPLEEGKUNDIGEN HOOFD van de VERPLEEG DIENST De funktie-inhoud is: De funtie-eisen zijn: opleiding tot ziekenverzorgende enkele enthousiaste groepsleid(st)ers SOCIAAL PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE De Alexander van der Leeuwkliniek a) een EEG laborante b) 2 verpleegkundi gen met het diploma Ziekenverpleging A of B 'DUINHAGE' verpleegkundige huishoudkundige (dipl. in Inr.) afdelingshoofd cc 3 VAN DEN BERGH-STICHTING ATERDAG 31 JANUAR11976 TROUW/KWARTET 23 In psychiatrisch ziekenhuis "Veldwijk" is weer plaats voor »nt sot ink ker der die het A-diploma reeds bezitten met de vereiste vooropleiding MAVO-4/HAVO-diploma. Zij kunnen als 2e-jaars leerling de opleiding gaan volgen tot psychiatrisch verpleegkundige (B-diploma). De eerstvolgende opleiding daarvoor begint 1 mei 1976. Gestart wordt met een speciaal voor hen opgezet introductieprogramma, waarin o.a. aandacht wordt geschonken aan gespreksvoering, psychiatrische verpleegkunde enz. Gegadigden met een Christelijke Levensinstelling worden verzocht spoedig te solliciteren. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer G. Siemons, personeelszaken (tel. 03417 4848, toestel 230). Aanmeldingen s.v.p. richten aan de Geneesheer-Directeur van rPsychiatrisch Ziekenhuis □□n i Ermelo L" psycho-medisch streekcentrum 'vijverdal' maastricht Zou gaarne spoedig in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van Dezefunktionaris (m/vr.) zal algemene leiding geven aan de verpleegdienst in ons Centrum en ressorteert organisa torisch rechtstreeks onder de direktie. Ons centrum beschikt over 300 bedden in 11 afdelingen, die deels in een hoogbouw en anderdeels in een laagbouw zijn gesitueerd. Met de leiding van deze afdelingen zijn naast de afdelings hoofden enkele coördinerend hoofdverpleegkundigen be last. De verpleegdienst werkt behalve met andere sektoren, zoals Aktivering e.d. meer in het bijzonder samen met - thans vier - multidisciplinair samengestelde teams. - het scheppen van de voorwaarden voör de verpleging om haar eigen verantwoordelijkheid t.a.v. het behandelingsge- beuren te kunnen dragen; - het bevorderen van samenwerkingspatronen zowel in de eigen sektor als met andere disciplines; - het mede ontwikkelen van verpleegkundige methodieken. Naast organisatorische kwaliteiten vooral inzicht in mense lijke verhoudingen en gevoel voor management van de verpleegdienst in een ziekenhuis. Voor deze verantwoordelijke funktie is behalve ruime ervaring in soortgelijke funktie(s) het bezit van het diploma Ziekenverpleging B essentieel. Daarnaast wordt van candidaten verwacht dat zij voortge zette studies gevolgd hebben, welke een bijdrage kunnen leveren aan de gevraagde kwaliteiten. Minimumleeftijd plm. 35 jaar. Een psychologisch onderzoek naar geschiktheid voor deze funktie behoort tot de mogelijkheden. Salariëring, afhankelijk van opleidingniveau en ervaring, nader overeen te komen Pensioenvoorziening volgens het P.G.G.M. Eventuele gewenste nadere informatie kan telefonisch worden ingewonnen bij de Geneesheer-Direkteur G.M.J. Widdershoven, telefoon 043-41777 (privé 043-10280). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van het centrum. Postbus 80 te Maastricht. In ons ziekenhuis is plaats voor VERPLEEGKUNDIGEN in he^fcezit van het B-diploma. Zij zullen worden belast met gerichte taken in afdelingen behorende tot de sektoren algemene psychiatrie en langdu rig verpleegden. Wij willen graag, dat zij deopleiding tot groepsverpleegkun- dige zullen gaan volgen, wanneer geschiktheid daartoe ge bleken is. Gezien het karakter van ons ziekenhuis is een christelijke le vensinstelling vereist. Belangstellenden kunnen telefonisch informatie en/of een sollicitatieformulier vragen aan dhr. Siemons van de afde ling personeelszaken (tel. 03417—4848) of een sollicitatie brief schrijven aan de Geneesheer-Directeur van r Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT OPROEP AAN JONGEREN die de uitdaging aandurven van een ver antwoordelijk beroep en de wil hebben om mee te helpen om de passieve mens weer actief te maken en de toewijding om ook de ernstig zieken te verplegen. Ten behoeve van het verpleeg- en reaktiveringscentrum 'TAMARINDE", Neckardreef te Utrecht, kan men zich opgeven voor de nieuwe cursus voor welke 1 maart 1976 begint. Om tot deze opleiding toegelaten te worden moet men minimaal 17 jaar en 9 maanden oud. zijn. De vooropleidings eisen zijn tenminste L.H.N.O.-t, L.T.S.-t of een daaraan gelijkwaardige opleiding. De opleiding duurt 2 jaar en vangt aan met een préklinische periode van ca. 10 weken, dat is een proeftijd. Het theoretisch onderwijs omvat: de zorg voor de zieke mens, de kennis van de zieke mens en algemene en sociale vorming. Het praktisch onderwijs omvat: het verplegen en verzorgen van zieken. Nader informaties worden gaarne ver strekt door het hoofd opleiding, tel. 030-611211; schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van "Tamarinde" Verpleeginrichting ELCKERLYC Weerdsingel Westzijde 18a Utrecht heeft plaat voor een ziekenverzorgster een bejaarden verzorgster of een jong meisje, die de bejaardenhelpsterscursus wil volgen. Tevens een huishoudelijk hulp van 8.30-12.00 uur Sollicitaties na telef. afspraak tel. 030 - 31 94 29 na 9.00 t/m 17.00 uur. Medisch kinderhuis "Koningin Juliana" te Egmond aan Zee, Zuiderstraat 8 Voor zo spoedig mogelijk zoeken wij: - voor een groep, bestaande uit maximaal negen kinderen per unit - de kinderen worden opgenomen op medische en psycho-sociale indikatie - de. kinderen verblijven gemiddeld een half jaar in ons huis - in die tijd wordt een zo goed mogelijke bege leiding en behandeling gegeven, zodat terug plaatsing naar huis weer verantwoord is - elke unit heeft een team van vier vaste leid(st)ers Vereisten: - Op pedagogisch verantwoorde wijze kunnen omgaan met een groep kinderen - In teamverband kunnen werken - Opleiding Kinderbescherming A en/of B, KV/JV, kleuterakte of M.B.O.-iw. - Protestants Christelijke levensovertuiging - Min. leeftijd 20 jaar Voor nadere informatie en sollicitatie kan men zich wenden tot Mej. J.G. de Groot, verpleegkundig direktrice, medisch kinderhuis "Koningin Juliana", Zuiderstraat 8 te Egmond aan Zee, tel.: 02206-2544. De S.P.D. van het Sociaal Medisch Centrum (S.M.C.) van de Centrale Vereniging voor de Joodse Geestelijke Gezondheidszorg heeft een volledige vacature voor een Het S.M.C. is gevestigd in Amsterdam, Saxen Weimarlaan 37, en verkeert in de unieke situatie reeds 15 jaren over een werkelijk functionerend samenwerkingsverband van een klinisch behan delingsinstituut (het Sinai-Centrum te Amers foort) en een ambulante hulpverleningsorgani satie (het S.M.C. te Amsterdam) te beschikken. Voor deze functie zijn vereist: - Het diploma Verpleegkunde B en de vervolgopleiding voor S.P.V. of de B-Nazorg opleiding. - Belangstelling voor de Joodse mens en zijn problematiek - Het vermogen tegelijk zelfstandig én in dialoog met andere professies (psychiater, psycholoog, maatschappelijk werkende) sa men te werken. Inlichtingen in te winnen bij drs. Th. J. Breuer, coördinator van het S.M.C. tel. 020-720275; Sollicitaties aan het Personeelszaken Team t.a.v. dr. A. Sunier, geneesheer-directeur van het Sinai-Centrum, Laan 1914 no. 23 te Amersfoort, tel. 033-19541 AMSTERDAM Voor onze kleine neurologische kliniek met 55 bedden zoeken wij op korte termijn Geen avond- of weekenddiensten Inlichtingen over vakature a) worden gaarne verstrekt door dr. L.W. Zoeter, geneesheer direkteur en over vakature b) door de direktrice, mevrouw zr. H. van der Palm. Overtoom 363-365, Amsterdam. Tel. (020)186011. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Observatiekliniek "DE EDERHORST" Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan 5 - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 Wegens pensionering van de huidige functionaris ontstaat in onze kliniek (106 bedden, verdeeld over 5 paviljoenen) een vacature voor Zijn/haar taak omvat: de leiding van de verpleegkundige dienst (115 medewerkers) de agogische begeleiding van de paviljoensleiding regelmatig overleg met directie en andere diensten. Wij verwachten: Z- en/of B-verpleegkundige met stafopleiding of HBO-iw ervaring in een leidinggevende functie minimum leeftijd 35 jaar positief christelijke levensovertuiging. Een psychotechnisch onderzoek behoort tot de selectiemogelijkheden. Telefonische informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer P. L. Goderis. waarnemend directeur, of bij de huidige functionaris Mej. H. Koster. Schriftelijke sollicitatie, met uitvoerige levensbeschrijving, te richten aan de geneesheer-directeur. Prot. Chr. Pensiontehuis de Savornin Lohmanlaan 202 's-GRAVENHAGE vraagt een ervaren die bereid is hulp te bieden in de leiding van de Ziekenafdeling (18 bedden). die bereid is hulp te bieden in de leiding van de huishoudelijke en/of de personeels sector. Dit tehuis bestaat 12 jaar en er wonen 143 bejaarde dames en heren. Voor deze functies zoeken wij dames die over kontaktuele en leidinggeven de kwaliteiten beschikken en e.v. de Directrice kunnen vervangen. Indien gewenst is een tweekamer-flat beschikbaar. Salariëring volgens de C.A.O.-bejaardentehuizen. Sollicitatie richten aan de Secretaris, N.M. Laarman. Sportlaan 19 te 's-Gravenhage. Gemeentelijke Verpleeginrichtingen: Rotterdam vraagt voor zowel de verpleeginrichting voor demente bejaarden aan de Veenweg 33 als bij de inrichting aan de Arislotelcsslraat 15, een in de rang van eerste verpleegkundige. Vereist is het bezit van het diploma ziekenverpleging B. terwijl daarnaast het bezit van het diploma ziekenverple ging A lot aanbeveling strekt. Bij de bepaling van het salaris zal rekening worden gehou den met eventuele ervaring. De direktrice. zr. J. Braamse. zal belangstellenden gaarne voor een gesprek ontvangen, waarbij alle gelegenheid is de inrichting te bezichtigen, zodat een goed inzicht kan worden verkregen in de te verrichten taken. Hiertoe kan schriftelijk dan wel telefonisch (Veenweg: 010-201011Arislotelcsslraat: 010-198511) van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur kontakt met haar worden opgenomen. DR MR WILLEM VAN DEN BERGH-STICHTING ZWARTEWEG 20, NOORD WIJK - BINNEN Protestants Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten. In onze inrichting wonen 300 medewerk(st)ers. Wij vragen ter bevordering van een goede sfeer onder deze interne medewerk(st)ers een die zich in nauw contact met de andere mentrices wil inzetten voor de goede gang van zaken in de huizen voor het inwonend verplegend personeel. Er moet rekening worden gehouden met onregelmatige diensten, waaronder ook weekends. Wij denken aan iemand in de leeftijd van circa 30 jaar, met een positief christelijke levens overtuiging. Salaris volgens de voor deze functie algemeen geldende normen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de mentrice, het liefst tussen 10.00 en 10.30 uurv.m., telefoon (01719) 19320, toestel 354 of 357. Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur, Mevrouw T. Pouwels. Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis te Sommelsdijk (gem. Middelharnis In verband met de spoedige ingebruikname van nieuwe paviljoens (3 van de 5 a 31 bedden) van ons gecombineerd verpleeghuis, willen wij overgaan tot aanstelling van: Aanstelling overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Voor passende huisvesting zal bemiddeling worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleeg kundig direkteur A.W. Hovenierterwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommelsdijk, Prinsesselaan 51. Telefoon: 01870-2500.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 23